Jump to content

The Magician
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Λόπες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σιμόες
      24
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γιόχανσον
      0
    • Αλμέιδα
      2
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      3
    • Βράνιες
      1
    • Τσόσιτς
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      5
    • Μάνταλος
      1
    • Κλωναρίδης
      7
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      7
    • Αλμέιδα
      3
    • Γκάλο
      2


Recommended Posts

Έλα καλημέρα. Πάω δουλειά με την πούτσα στα ουράνια. Δεν θα πέσει μέχρι την κλήρωση το μεσημέρι. Άμα μας φτιάξει και η κληρωτίδα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και άντε τώρα να μιλήσεις για καζαντζίδηδες,γραμμόφωνα και κολλημένους δείκτες στα ρολόγια.

Δεν γίνεται να μην αισθάνεσαι και ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ μετά το χθεσινό.

Τσιφούταρε βρίσε μας,ταπείνωσε μας.ξεφτίλησε μας. :D

Link to comment
Share on other sites

Και άντε τώρα να μιλήσεις για καζαντζίδηδες,γραμμόφωνα και κολλημένους δείκτες στα ρολόγια.

Δεν γίνεται να μην αισθάνεσαι και ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ μετά το χθεσινό.

Τσιφούταρε βρίσε μας,ταπείνωσε μας.ξεφτίλησε μας. :D

Αψογος ο Ποντιος στο ολο κομματι Μπριζ.

 

Μουτζαχεντιν τους εκανε 2 εβδομαδες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αψογος ο Ποντιος στο ολο κομματι Μπριζ.

 

Μουτζαχεντιν τους εκανε 2 εβδομαδες.

Δεν ξέρω τι τους έκανε αλλά αυτή η ομάδα,αυτός ο οργανισμός αξίζει λιγότερη μιζέρια και στον πρώτο που το λέω είναι ο εαυτός μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι μου αγαπημενοι.

Αυτες ειναι οι ΒΡΑΔΙΕΣ που βραχνιασα να φωναζω τοσο καιρο. Γιατι οι βραδιες φερνουν και το χαμογελο της επομενης μερας, φερνουν αισιοδοξια, σου επιτρεπουν να κανεις ονειρα. Το χτεσινο εβαλε ταφοπλακα στους Πλατελλες και την αραβιδιαση. Η ΑΕΚ ειναι εδω και θα μεινει.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι μου αγαπημενοι.

Αυτες ειναι οι ΒΡΑΔΙΕΣ που βραχνιασα να φωναζω τοσο καιρο. Γιατι οι βραδιες φερνουν και το χαμογελο της επομενης μερας, φερνουν αισιοδοξια, σου επιτρεπουν να κανεις ονειρα. Το χτεσινο εβαλε ταφοπλακα στους Πλατελλες και την αραβιδιαση. Η ΑΕΚ ειναι εδω και θα μεινει.

Οι πλατελες και οι αραβιδηδες προσφεραν και βοηθησαν την ΑΕΚ στον θαυμαστο κοσμο των μικρων κατηγοριων.

Οργωσαν τα γηπεδα-χωραφια και συνέβαλαν στο να επιστρεψουμε στην πρωτη εθνικη.

Απλα απο κει και πέρα δεν εκαναν για μια ΑΕΚ που ξαναμεγαλωνε και ηθελε να γινει και πάλι πρωταγωνιστρια και επρεπε να προχωρησουμε με αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι τους έκανε αλλά αυτή η ομάδα,αυτός ο οργανισμός αξίζει λιγότερη μιζέρια και στον πρώτο που το λέω είναι ο εαυτός μου.

 

Ρε δεν θα σταματήσω να στο λέω.  Υ Π Ο Μ Ο Ν Η

 

 

Άντε γιατί το επόμενο καλοκαίρι θα σε πάω συναυλία Μπίγαλη, Τάκη Βαμβακίδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μεγάλωσε η ΑΕΚ σαν οργανισμός από μια πρόκριση σε ομίλους.

Φυσιολογικό ειναι για ενα μεγεθος σαν την ΑΕΚ. Απλά εδω και καποια χρόνια ειχαμε ξεχασει τι ειναι φυσιολογικο για την Ενωση και σημερα μας το θυμησε μετα από καιρό, οπότε δικαια πανηγυριζουμε.

Νίκο δε πολυδιαφωνώ, ΑΛΛΑ, αν στο μυαλό ενός 15χρονου, ενός 20χρονου, ενός 25χρονου, η χθεσινή πρόκριση σε μεγάλωσε σαν ομάδα, θα είμαι ο τελευταίος που θα του γκρεμίσει τη χαρά του. 

Αν η χθεσινή Μπριζ, είναι η δική του ΚΠΡ, η δική του Σπαρτάκ, η δική του Ρέιντζερς, η δική του Μίλαν, δεν έχουμε κανένα δικαίωμα να του το στερήσουμε. 

 

Υ.Γ. Το σχόλιο είναι εξ αφορμής και άλλων ποστ που έγραψαν οι νεότεροι φίλοι μας εδώ. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, καλημέρα ΑΕΚαρα. Δε πολυκοιμηθηκα (πιασμένος απο την ντουλάπα) αλλα χαλαλι! Αντε να περάσει η ωρα να γίνει η κλήρωση

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, καλημέρα ΑΕΚαρα. Δε πολυκοιμηθηκα (πιασμένος απο την ντουλάπα) αλλα χαλαλι! Αντε να περάσει η ωρα να γίνει η κλήρωση

Η ντουλάπα αν δουλέψει φέτος, να ξηλωθεί το καλοκαίρι και να μπει στο μουσείο της ΑΕΚ στον Ναό. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσμος φίλων ΑΕΚ ντουλαπα club

Όπου παίζει η ΑΕΚαρα εμεις οι πιστοί σου σε εμβρυακή στάση!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νίκο δε πολυδιαφωνώ, ΑΛΛΑ, αν στο μυαλό ενός 15χρονου, ενός 20χρονου, ενός 25χρονου, η χθεσινή πρόκριση σε μεγάλωσε σαν ομάδα, θα είμαι ο τελευταίος που θα του γκρεμίσει τη χαρά του. 

Αν η χθεσινή Μπριζ, είναι η δική του ΚΠΡ, η δική του Σπαρτάκ, η δική του Ρέιντζερς, η δική του Μίλαν, δεν έχουμε κανένα δικαίωμα να του το στερήσουμε. 

 

Υ.Γ. Το σχόλιο είναι εξ αφορμής και άλλων ποστ που έγραψαν οι νεότεροι φίλοι μας εδώ. 

Μα ουτε εγω θα του γκρεμιζα την χαρα. Και γω χαρουμενος ειμαι απο την προκριση που για να ειμαι ειλικρινης δεν την περιμενα. Απλα θεωρω πιο σωστο το "ξαναμεγαλωνει η ΑΕΚ" απο το "μεγαλωνει η ΑΕΚ".

Link to comment
Share on other sites

ξαναγινεται φυσιολογικη η ΑΕΚ 

 

μετα στραβα της τα λαθη της την τσιγκουνια της τον αναχρονιστικο τροπο λειτουργιας της πολλες φορες

 

ξαναγινεται ΑΕΚ

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Σε δυο ωρες και 40 λεπτα τα μπαλακια θα μπουν στην κλειτορίδα,  κληρωτιδα πως λεγεται

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 η ωρα ειναι η κλήρωση νομίζω

Αντέχεις λίγη ώρα ακόμα μέσα στην ντουλάπα?

Το πολύ κανά μισάωρο να σου πάρει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αντέχεις λίγη ώρα ακόμα μέσα στην ντουλάπα?

Το πολύ κανά μισάωρο να σου πάρει.

Εννοείται οτι μόλις αρχίσουν να γυρίζουν τα μπαλακια στην κλειτοριδα δε ποσταρω λέξη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα ουτε εγω θα του γκρεμιζα την χαρα. Και γω χαρουμενος ειμαι απο την προκριση που για να ειμαι ειλικρινης δεν την περιμενα. Απλα θεωρω πιο σωστο το "ξαναμεγαλωνει η ΑΕΚ" απο το "μεγαλωνει η ΑΕΚ".

Ναι, αλλά αυτά μόνο μεταξύ ημών των γηραλέων.  :lol:

Για τον Μήτσακλα Τζούνιορ χθες ήταν η μεγαλύτερη ευρωπαϊκή του βραδιά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×