Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


Gorgar21
 Share

Recommended Posts

ο προπονητης οταν εχεις σφιχτο μπατζετ ζηταει το μινιμουμ.

 

δλδ amd λες οτι αν του πεις του Χιμενεθ

δινω (οχι 1 μυριο που θα μου κοστιζε ο Αραουχο, αλλα) 500Κ για να σου φερω εναν τερματοφυλακα ή εναν κεντρικο χαφ ή εναν δεξιο μπακ, ο Χιμενεθ θα σου ελεγε "τζαμπα σπαταλη, παιρνω νταμπλ και βγαινω ομιλους με αυτους που εχω"?

 

υγ. τι ακριβως; συζηταμε? θεωρειτε οτι η ομαδα δεν χρειαζεται απολυτως τιποτε αλλο για τους στοχους της? σοβαρα? ή απλα μας εχει μαθει στα λιγα και ειμαστε ικανοποιημενοι με το λιγο περισσοτερο?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς τον Πατίτο Ροντρίγκες πραγματοποιήθηκε η σημερινή προπόνηση της ΑΕΚ. Λίγες μέρες μετά την περιβόητη δήλωση και με γνωστό το θέμα του συμβολαίου του, επικαλέστηκε ενοχλήσεις στη γάμπα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι στα σήριαλ δεν τα πάμε καλά.

Πρόχειρα θυμάμαι κωστή,λύμπε,οκκά,ντέμη γαμησε τα σου λέω.

Και κατσαβο, λαγο ετσι στα γρηγορα.

Απο την αλλη βεβαια κ κωνσταντινου, στολτιδης μου ηρθαν στα μπαμ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ο προπονητης οταν εχεις σφιχτο μπατζετ ζηταει το μινιμουμ.

 

δλδ amd λες οτι αν του πεις του Χιμενεθ

δινω (οχι 1 μυριο που θα μου κοστιζε ο Αραουχο, αλλα) 500Κ για να σου φερω εναν τερματοφυλακα ή εναν κεντρικο χαφ ή εναν δεξιο μπακ, ο Χιμενεθ θα σου ελεγε "τζαμπα σπαταλη, παιρνω νταμπλ και βγαινω ομιλους με αυτους που εχω"?

 

υγ. τι ακριβως; συζηταμε? θεωρειτε οτι η ομαδα δεν χρειαζεται απολυτως τιποτε αλλο για τους στοχους της? σοβαρα? ή απλα μας εχει μαθει στα λιγα και ειμαστε ικανοποιημενοι με το λιγο περισσοτερο?

Αυτό που σου λείπει περισσότερο αυτή τη στιγμή είναι ένας που να μπορεί να παίξει δίπλα ή λίγο πιο πίσω από τον κροάτη στο 4-4-2 και τις παραλλαγές του και να συνδυάζει ταχύτητα,τεχνική και ομαδικό πνεύμα.Μέχρι να έρθει ο ούζος θα βολευτούμε προσωρινά με τον κλωναρίδη.

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη ακουω μουρμουρες οτι δεν εχουμε αριστεροποδαρα χαφ...... να θυμισω οτι ο βινισιους -που αποτι μου λενε οι ρουφιανοι μου στη πολωνια ειναι μεταμορφωμενος- το καλυτερο του παιχνιδι το εκανε σαν αριστερο χαφ στα χανια με τον πλατανια

Παρε τον greco κ ανοιξτε του fan club.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και κατσαβο, λαγο ετσι στα γρηγορα.

Απο την αλλη βεβαια κ κωνσταντινου, στολτιδης μου ηρθαν στα μπαμ

Κατσαβό και λαγό δεν έβαλα για αισθητικούς κυρίως λόγους. :D

Link to comment
Share on other sites

Παρε τον greco κ ανοιξτε του fan club.

καλα εσυ εισαι αμπαλος.....

εβριζες μπρεσεβιτς και πετχαρτ που ηταν οι πρωτοι σου σκορερ εδω και 5 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου λείπει περισσότερο αυτή τη στιγμή είναι ένας που να μπορεί να παίξει δίπλα ή λίγο πιο πίσω από τον κροάτη στο 4-4-2 και τις παραλλαγές του και να συνδυάζει ταχύτητα,τεχνική και ομαδικό πνεύμα.Μέχρι να έρθει ο ούζος θα βολευτούμε προσωρινά με τον κλωναρίδη.

αλλαγη κουβεντας :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εσκασε τωρα....

 

 

Ξεκάθαρος σχετικά με το μέλλον του Σέρχιο Αραούχο εμφανίστηκε ο πρόεδρος της Λας Πάλμας, Μιγκέλ Ραμίρεζ. Με δηλώσεις του και αφού αναφέρθηκε σε διάφορα μεταγραφικά θέματα που απασχολούν την ομάδα του ρωτήθηκε και σχετικά με τον Αραούχο. Αυτό που τόνισε ο Ραμίρεζ είναι πως ενημερώθηκε ήδη η ΑΕΚ πως ο παίκτης δεν θα παραχωρείται δανεικός και πως θα παραμείνει στη Λας Πάλμας.

Με βάση λοιπόν και αυτή την τοποθέτηση του Ραμίρεζ μπαίνει «στοπ» στον Αραούχο και το θέμα είναι καθαρά αγωνιστικό (τον θέλει δηλαδή η Λας Πάλμας) και όχι οικονομικό.

Edited by GIANNHS
Link to comment
Share on other sites

Καλά περιμένετε εσείς να έρθει Το δίδυμο σκοκο-αραουχο.

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ εισαι αμπαλος.....

εβριζες μπρεσεβιτς και πετχαρτ που ηταν οι πρωτοι σου σκορερ εδω και 5 χρονια

Εγω; Χαζεψες απο την ζεστη ρε;

Link to comment
Share on other sites

εσκασε τωρα....

 

 

Ξεκάθαρος σχετικά με το μέλλον του Σέρχιο Αραούχο εμφανίστηκε ο πρόεδρος της Λας Πάλμας, Μιγκέλ Ραμίρεζ. Με δηλώσεις του και αφού αναφέρθηκε σε διάφορα μεταγραφικά θέματα που απασχολούν την ομάδα του ρωτήθηκε και σχετικά με τον Αραούχο. Αυτό που τόνισε ο Ραμίρεζ είναι πως ενημερώθηκε ήδη η ΑΕΚ πως ο παίκτης δεν θα παραχωρείται δανεικός και πως θα παραμείνει στη Λας Πάλμας.

Με βάση λοιπόν και αυτή την τοποθέτηση του Ραμίρεζ μπαίνει «στοπ» στον Αραούχο και το θέμα είναι καθαρά αγωνιστικό (τον θέλει δηλαδή η Λας Πάλμας) και όχι οικονομικό.

μαλιστα.

 

Τολη, δεν θα δουμε, ειδαμε...

Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχαχαχχαχαχαχαχα βγες απο το λογαριασμο του μπιλακου ρε οποιος εισαι .........

 

αμπαλους τους ελεγες

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα.

 

Τολη, δεν θα δουμε, ειδαμε...

καλα μπορει να ειναι και πιπες ...... δες την τελευταια προταση ...... πιο πολυ μου κανει για σκαστε λεφτα και παρτε τον

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα.

 

Τολη, δεν θα δουμε, ειδαμε...

Ε μα λύσσαξες με την γκρίνια σου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα μπορει να ειναι και πιπες ...... δες την τελευταια προταση ...... πιο πολυ μου κανει για σκαστε λεφτα και παρτε τον

η αγορα αποκλειεται ρε Γιαννη.

Link to comment
Share on other sites

εσκασε τωρα....

 

 

Ξεκάθαρος σχετικά με το μέλλον του Σέρχιο Αραούχο εμφανίστηκε ο πρόεδρος της Λας Πάλμας, Μιγκέλ Ραμίρεζ. Με δηλώσεις του και αφού αναφέρθηκε σε διάφορα μεταγραφικά θέματα που απασχολούν την ομάδα του ρωτήθηκε και σχετικά με τον Αραούχο. Αυτό που τόνισε ο Ραμίρεζ είναι πως ενημερώθηκε ήδη η ΑΕΚ πως ο παίκτης δεν θα παραχωρείται δανεικός και πως θα παραμείνει στη Λας Πάλμας.

Με βάση λοιπόν και αυτή την τοποθέτηση του Ραμίρεζ μπαίνει «στοπ» στον Αραούχο και το θέμα είναι καθαρά αγωνιστικό (τον θέλει δηλαδή η Λας Πάλμας) και όχι οικονομικό.

Και συμπλήρωσε  ο κανάριος πρόεδρος, οτι αυτό αποτελεί από κοινού απόφαση της τεχνικής ηγεσίας και της διοίκησης.

Link to comment
Share on other sites

Ε μα λύσσαξες με την γκρίνια σου.

δεν βαριεσαι.

 

τωρα για 2 μηνες εσυ μην ζητας μεταγραφη, εγω θα ζηταω :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε αυτοί ψάχνουν να τον πουλήσουν.

Με αυτά που ζητάνε θα πάρουν το μακρύτερο.

Link to comment
Share on other sites

και το εχει βγαλει μονο ο κκ μεχρι στιγμης

Κυκλοφόρησαν οι δηλώσεις του προέδρου της Λας Πάλμας σε μια ιστοσελία των καναρίων νήσων, πριν μερικές ώρες είδα με ενα ψαξιμο.

Η μαλλον σε μια ιστοσελίδα της Λας Παλμας το γραφει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×