Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙIΙ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


George_D
 Share

Recommended Posts

Καλως ηρθε. Δεν τον πιστευω, μακαρι να με διαψευσει εστω για εναλλακτικο γεμισμα.

 

Δανεικος χωρις οψιον κι αυτος απο ο,τι φαινεται ε;

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν σοβαρό παιδί, φτωχό, Στύλικο, Μπόικο.

 

assets_large_t_1041_469714.jpg

 

Κάνε μια προσπάθεια να ξαναβρείς τον εαυτό σου μακριά απ' τα κλαρίνα.

Δες και την γκάβλα του Ούχου και παίξε μπαλίτσα.

Χάσε και κάνα κιλό.

 

Αυτά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

σαπιοδοντα τσιφουταρε, σπρωξε καμια χορηγια στον κετσε ν αναβαθμισει τους σερβερεους που σε καθε μεταγραφη μπουκωνουν

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να εχει διαθεση για δουλεια και να προσφερει, τα δυο τελευταια χρονια δυστυχως δεν επαιζε.

Η αναζητηση "Panagiotis Kone" στο youtube με βαση την ημερομηνια ειναι ενδεικτικη για το πως περνουσε το χρονο του.

Link to comment
Share on other sites

σαπιοδοντα τσιφουταρε, σπρωξε καμια χορηγια στον κετσε ν αναβαθμισει τους σερβερεους που σε καθε μεταγραφη μπουκωνουν

 

"ΤΙΓΡΑΡΕ ΜΟΥ, ΟΙ ΣΕΡΒΕΡ ΣΟΥ ΜΠΑΝΤΓΟΥΙΝΤΘ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ..."

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το λεω ξεκαθαρα και παιρνω την ευθυνη των γραφομενων μου. Δεν τον γουσταρω τον Κονε στην ομαδα διοτι το θεωρω απατεωνα ποδοσφαιριστη και καραγκιοζη ως προσωπικοτητα. Θα του ασκω σκληρη κριτικη και εντος και εκτος γηπεδου κατα την διαρκεια της χρονιας ..εκτος και αν οπως εγραψε ο σταυρος αλλαξει και δεν ειναι αυτος ο γραφικος κλαρινορογαμπρος που ξεραμε. Ελπιζω να με διαψευσει και να μην χρειαστει να τον βαλω στο στοχαστρο μου γιατι θα σας σπασω τα αρχιδια. Αυτου του τυπου ποδοσφαιριστες μου προκαλουν εμετο. Κονε κανονισε...

 

Τι εννοείς Φλιντ21R .. ;

Link to comment
Share on other sites

ποδοσφαιρικα μιλωντας μια χαρα ειναι ο κονε υγειης να ειναι εξωγηπεδικα στα τσιγκελωτα μου παπαρια τι κανει αρκει μεσα στο γηπεδο να ειναι πως πρεπει

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τι εννοείς Φλιντ21R .. ;

Να ειναι σοβαρος μεσα στο γηπεδο κυριως αλλα και εξω απο αυτο διοτι πολλες φορες αυτα τα δυα συνδεοντε. Και δεν εχω R στο ψευδωνυμο μου γιατι μου το κοτσαρες Στυλιανοπουλε?

Link to comment
Share on other sites

 

Ο Αραούχο έρχεται, ο Κονέ ανακοινώθηκε, αλλά φαίνεται πως δεν θα τριτώσει το μεταγραφικό ντεμαράζ της ΑΕΚ και με κεντρικό αμυντικό. Παρά τις πολλές και σημαντικές επαφές που υπήρξαν κατά τη διάρκεια της ημέρας, επί του παρόντος η Ενωση συνεχίζει με τους παίκτες που έχει. Το επί του παρόντος έχει σημασία, καθώς μπορεί να διαμορφωθεί εάν προκύψει κάτι πραγματικά σούπερ για το κέντρο της άμυνας από την αγορά των ελεύθερων (η ΑΕΚ έχει χρόνο μέχρι τις 11 Σεπτεμβρίου).

 
Πρόκειται πάντως για απόφαση που προέκυψε στην ΑΕΚ συνειδητά. Σύμφωνα με πληροφορίες, υπήρξε κουβέντα για το θέμα ανάμεσα στον Μελισσανίδη και τον Χιμένεθ, προκειμένου να τεθούν όλα τα δεδομένα. Ο τεχνικός της Ενωσης φέρεται πως έδειξε ικανοποιημένος από τις επιλογές που έχει στα χέρια του, δείχνοντας πως υπολογίζει αρκετά και στους Τζανετόπουλο και Γιαννούτσο. Ειδικά τον νεαρό, που επιχειρεί από φέτος να τον μετατρέψει σε στόπερ.
 
Βέβαια, με δεδομένο πως ήδη υπάρχουν τρεις απώλειες με τους τραυματισμούς των Τσιγκρίνσκι, Τζανετόπουλου και Λαμπρόπουλου, δεν πρέπει να κλείσει εντελώς το παραθυράκι. Βέβαια, φαίνεται πως είναι εξαιρετικά δύσκολο να υπάρξει κάτι. Ειδικά, εάν τα νέα από την επέμβαση του Ουκρανού στις αρχές της εβδομάδας είναι ενθαρρυντικά και δείχνουν πως μπορεί να επιστρέψει στις αρχές Οκτωβρίου. Και βέβαια, ως στόπερ μπορεί να χρησιμοποιηθεί – όπως ήδη έγινε στα Γιάννινα – και ο Γιόχανσον.

 

 

Μαθετε μπαλιτσα απ τον Καζα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε το ρε να καμαρωσεις κι ασε τι λεω εγω. Τι λεει το παιδι ειναι το θεμα  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εβγαιναν τα Μπετα C20/25 και οι χαλυβες S500s κυριοι.

 

Τελος οι μεταγραφες.

 

Απο το 10αρικο εδωσες μονο κανα 2αρακι.

 

Προεχουν τα τσιμεντα.

Link to comment
Share on other sites

ξαναλεω τα ιδια ειπες και εσυ 

 

 

Δεν θα τα βαψω μαυρα αν δεν ερθει στοπερ διοτι ο Μπο μια χαρα ανταποκριθηκε στους Ζωσιμαδες. Και υπαρχει και ο Τζανετοπουλος που παιρνει τοσα λεφτα για παγκο. Εαν και εφοσον παρει καρτα/παθει κατι ενας εκ των Βρανιες-Τσοσιτς. Και στην τελικη καπως ετσι βγηκε ο Κυργιακος καποτε. Ας βγαλουμε κανα πιτσιρικι κι ας παει ο Αδαμ στην u20.

 
Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα σαπιοδόντη κάβουρα, δεν πιστεύω να μην βάλεις ΑΑΑ ποιότητα σε μπετά και σίδερα.

Θα σου τη γκαμίσω τη μπουφάν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ξαναλεω τα ιδια ειπες και εσυ 

Εγω μια χαρα το πιστευω και στηριζω την αποψη μου. Ο καζαμπουμπου γραφει σε καθε παραγραφο και αλλο πραγμα  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα γρφαει ο καζαμπουμπου

 

ο χιμενεθ ζητησε αμυντικο και συγκεκριμμενα τον τσικο 

ο ισπανος ζητησε 500 και πεσαμε απο την καρεκλα 

ο ισπανος ειναι ελευθερος και μπορει να υπογραψει και αυριο που λεει ο λογος που θα εχει πεσει το κασε του 

το οτι συναντιθηκε και μιλησε με μελισσανιδη ειναι νουβελα αντιστοιχη οτι η λας παλμας ειχε προταση απο καντιθ

 

αν στην τελικη δεν μενεις οπως εχεις 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τα βαψω μαυρα αν δεν ερθει στοπερ διοτι ο Μπο μια χαρα ανταποκριθηκε στους Ζωσιμαδες. Και υπαρχει και ο Τζανετοπουλος που παιρνει τοσα λεφτα για παγκο. Εαν και εφοσον παρει καρτα/παθει κατι ενας εκ των Βρανιες-Τσοσιτς. Και στην τελικη καπως ετσι βγηκε ο Κυργιακος καποτε. Ας βγαλουμε κανα πιτσιρικι κι ας παει ο Αδαμ στην u20.

 

Κουκου.

 

Σίγουρα λύσεις στο κέντρο της άμυνας μπορεί να δώσει κι ο Γιόχανσον όμως τόσο ο Χιμένεθ όσο και ο Σουηδός έχουν ενημερωθεί ότι από αύριο ο παίκτης δεν θα υπολογίζεται το ίδιο αν δεν ανανεώσει το συμβόλαιο του. Αν δεν εχει αλλάξει κάτι ο Γιόχανσον δεν θα ξαναπάρει θέση στις αποστολές. Αν αλλάξει η απόφαση τότε η ΑΕΚ θα βρει σίγουρα λύσεις για το κέντρο της άμυνας από τον Σουηδό.

 

Ολόφρεσκος κεφτές και μάλλον τσαντισμένος.

 

http://www.aek365.com/a-540239/den-pairnei-senter-mpak-h-aek-kai-pontarei-se-gianoutso-kai-tzanetopoulo.htm

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×