Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Τους έχουν παρει τον αέρα στην λεωφόρο αυτοι

Link to comment
Share on other sites

Λουτσεσκου του πηρε το πορτοφολι του Τεριμ.

Και οι δυο ομαδες τα εφτυσαν στο τελος. Ωραιο δωρο για εμας η αποβολη του Παλασιος.

 

Link to comment
Share on other sites

Κλάμα για διαιτησία ο τεριμ. Λευκή πετσέτα 

Link to comment
Share on other sites

Τεριμ τα χωνει στον διαιτητη που τους εσπρωξε. Καρναβαλια

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι 5οι και εκτος Ευρωπης. Αυτοι είναι εχθροί μας οπαδικα στην Αθηνα. Αν μείνουν εκτός θα σκορπίσουν ΚΑΙ οικονομικα μετα το φετινό all in. Προσωπικα θελω γαυρο Ευρωπη για να μην έχουν χρόνο το καλοκαιρι να δουλεψουν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

περσυ ο Αλγκοφρεν κελαηδαγε και ητανε το απολυτο μεμε, φετος ειναι αλλος ανθρωπος, μαζεμενος σαν να εχει αποδεχθει την μοιρα του

Link to comment
Share on other sites

Πήγε ο Τούρκος να παιξει 4-2-2-2. Κάτι τέτοιες μαλακιες έκανε και ο Ουζουνιδης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη πρέπει να τους τελειώσουμε. Επιβάλλεται. Ούτε ισοπαλίες, ούτε φιλάκια και αγκαλίτσες. 

Καρότο και μαστίγιο 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

περσυ ο Αλγκοφρεν κελαηδαγε και ητανε το απολυτο μεμε, φετος ειναι αλλος ανθρωπος, μαζεμενος σαν να εχει αποδεχθει την μοιρα του

Οταν τον βλεπεις που και που να γραφει για "βασεις για του χρονου" καταλαβαινεις οτι εχει πεταξει λευκη πετσετα και προσπαθει να καλυψει τον Αλαφουζο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Οταν τον βλεπεις που και που να γραφει για "βασεις για του χρονου" καταλαβαινεις οτι εχει πεταξει λευκη πετσετα και προσπαθει να καλυψει τον Αλαφουζο.

αυτο με τις βασεις για του χρονου σαν ΠΑΟΚ πριν τον Χαιβαν ακουγεται 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bladerunner21 said:

Συγχρονίσου.....

terim 2.jpg

Αλλαξε η ωρα και τον μπερδεψε, στην Τουρκια δεν αλλαζει

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Skepastos said:

Πήγε ο Τούρκος να παιξει 4-2-2-2. Κάτι τέτοιες μαλακιες έκανε και ο Ουζουνιδης.

Και ο Λουξεμβουργος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον κλεφτοκοτα να εβαζες να βγαλει εντεκαδα για τον βαζελο τοσο κακο στησιμο δεν θα εκανε. Απιστευτος ο Ατζουν εκανε δωρο το διπλο στους βου, μακαρι να ειναι και με εμας τοσο αφελης.

Link to comment
Share on other sites

Για τον ρόλο του πίσω από την επιλογή Τερίμ στον Παναθηναϊκό και τις συνομιλίες του με τον Γιάννη Αλαφούζο μίλησε ο Ατζούν Ιλιτσαλί σε αποκαλυπτική του συνέντευξη. 

Σε αποκαλυπτικές ατάκες για το τετ-α-τετ με τον Γιάννη Αλαφούζο που οδήγησε στην επιλογή Φατίχ Τερίμ στον Παναθηναϊκό προέβη ο Ατζούν Ιλιτσαλί! Ερωτηθείς για την απόφαση του Τούρκου τεχνικού να συνεχίσει την καριέρα του στην Ελλάδα, ο Mr Survivor μίλησε για τον ρόλο του πίσω από την μετακίνηση και χάρισε περισσότερες λεπτομέρειες γύρω από το σκεπτικό του ισχυρού άνδρα του τριφυλλιού. 

Συγκεκριμένα ο Ατζούν τόνισε πως ο Γιάννης Αλαφούζος εκείνη την περίοδο ήταν δυσαρεστημένος και απελπισμένος με την εξέλιξη των πραγμάτων παρά την σοβαρή του επένδυση στον Παναθηναϊκό κι έμεινε έκπληκτος όταν ο Τούρκος του πρότεινε το όνομα του Τερίμ.

«Ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού, Γιάννης Αλαφούζος, είναι στενός μου φίλος. Ήταν πολύ δυσαρεστημένος και απελπισμένος. Παρά τη σοβαρή επένδυση, η ομάδα κατά κάποιο τρόπο δεν μπορούσε να δώσει αυτό που ήθελε. Πέρυσι είχαν μια σοβαρή διαφορά βαθμών, αλλά πάλεψαν για το πρωτάθλημα. Όσο κουβεντιάζαμε, ζήτησε τη συμβουλή μου. Ο Φατίχ Τερίμ ήρθε στο μυαλό μου επειδή ήταν νικητής.

Ο πρόεδρος στην αρχή έμεινε έκπληκτος. Είπε: "Μπορείς να πείσεις τον Τερίμ να έρθει;" "Είπα, "Το έργο σου είναι καλό, στον προπονητή Φατίχ αρέσουν οι δύσκολες δοκιμασίες". Αυτό συνέβη όταν και τα δύο μέρη ήταν θετικά. Δημιουργήθηκε μια χημεία. Αρκούσε ο Πρόεδρος του Παναθηναϊκού να συνομιλήσει με τον Φατίχ Τερίμ για τρία λεπτά» τόνισε χαρακτηριστικά όπως αναφέρεται στη «Fanatiκ». 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ

Τωρα με αυτο προσβαλεις τους οικους ανοχης. Αυτοι τουλαχιστον προσφερουν κατι στην κοινωνια, το σιχαμερο σωματειο των ναζιδιων οχι.

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματική διαδικασία λήψης αποφάσεων, είδα το φιλαράκι μου απελπισμένο στην ταβέρνα και του είπα τι έχεις ρε φίλε?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nea makri neo afm said:

Επαγγελματική διαδικασία λήψης αποφάσεων, είδα το φιλαράκι μου απελπισμένο στην ταβέρνα και του είπα τι έχεις ρε φίλε?

Ειμαι δυσαρεστημενος με την εξελιξη των πραγματων

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, theo said:

Ειμαι δυσαρεστημενος με την εξελιξη των πραγματων

Να σου κλείσω μια βιζιτα να στανιάρεις; Τι λες για Τζένη Χειλουδακη; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Να σου κλείσω μια βιζιτα να στανιάρεις; Τι λες για Τζένη Χειλουδακη; 

Συγγραφεας δεν ειναι το μωρο?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×