Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

27 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ναι μωρέ μαλακές γιατί με Χ θα έπαιρναν πρωτάθλημα 

Γιατί, θα έπαιρναν με διπλό; 

Link to comment
Share on other sites

Εχει δρομο μεχρι τα πλειοφς . Αλλα οκ δεν δειχνει ικανος να παραμεινει μεχρι το τελος μες στο κολπο.

Το λεγαμε οτι η περσινη του πορεια ηταν ταβανι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kami said:

Το θέμα είναι: θα φάνε τον Μπρινιόλι για να κερδίσει χρόνο η γριά ή θα μεταφερθεί αύριο η γκρίνια προς την άκρη του πάγκου??

Αν αποκλειστούν από γαύρο κύπελλο λέω εγώ θα τελειώσει. Όχι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Agent HAF said:

Αν αποκλειστούν από γαύρο κύπελλο λέω εγώ θα τελειώσει. Όχι ακόμα.

Προς το παρον τρωμε Μπρινιολι γιατι εχει συμφωνησει με γαυρο .....οπως λενε. Και η γρια θα βαλει Λοντιγκικ γιατι η γρια δεν συγχωρει 

Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο, άτομα που παίζουν ποδόσφαιρο και κείμενο που λέει "bwin ΒwnΣΠΟΡ FM 94.6 1入 Ακούστε το σχόλιο του Τάσου Νικολογιάννη στον bwnΣΠΟΡ FM 94,6 για την ήττα του Παναθηναϊκού από τον Ατρόμητο στο Περιστέρι AΓpry ATOY 10 ΛΥΚΕΙΟ nhet novibe ihet movibot novibet SPORT-FM.GR Νικολογιάννης: <<Νύχτα ντροπής Απαράδεκτοι οι παίκτες, o Παναθηναϊκός έπαιζε χωρίς τερματοφύλακα>>!"

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

αυτο το «ο Παναθηναϊκός έπαιζε χωρίς τερματοφύλακα». ειναι μνμ στηριξης στη γρια, αλλα μάλλον το τελευταίο της, στην επομενη στραβη θα παρει σειρά

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό που γίνεται με το γαβρο διαχρονικά που "χτυπάει" παικτες άμεσων αντιπάλων και τους σπέρνει φαγωμάρα έχει δουλέψει πολυ καλά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να εκανε ο κυριος μπρινιολις δε κρεμας στα μανταλακια το παικτη σου. 

Σε αυτο ειμαι με τον αλμευδα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Araujo21 said:

Προς το παρον τρωμε Μπρινιολι γιατι εχει συμφωνησει με γαυρο .....οπως λενε. Και η γρια θα βαλει Λοντιγκικ γιατι η γρια δεν συγχωρει 

Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο, άτομα που παίζουν ποδόσφαιρο και κείμενο που λέει "bwin ΒwnΣΠΟΡ FM 94.6 1入 Ακούστε το σχόλιο του Τάσου Νικολογιάννη στον bwnΣΠΟΡ FM 94,6 για την ήττα του Παναθηναϊκού από τον Ατρόμητο στο Περιστέρι AΓpry ATOY 10 ΛΥΚΕΙΟ nhet novibe ihet movibot novibet SPORT-FM.GR Νικολογιάννης: <<Νύχτα ντροπής Απαράδεκτοι οι παίκτες, o Παναθηναϊκός έπαιζε χωρίς τερματοφύλακα>>!"

Αυτό με μακαρονά και τρυλο τι φάση; Δεν με απασχολεί κιόλας αλλά θα τον πάρει ο γαύρος και θα αφήσει πάγκο Πασχαλάκη; 

Μακάρι να γίνουν κωλος όλοι δεν λέω, αρκεί να μην ακούω ότι παίζει και για ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Agent HAF said:

Βλέπετε μπάλα 30-40-50 χρόνια, μερικοί την έχετε κλωτσήσει κιόλας και κατά περιόδους κάποιοι λέγατε να έρθει στην ΑΕΚ.

Χίλιες φορές πρωταθληματικος κώνος Γιώργαρος με επικλήσεις στα θεία που δεν πιάνει και θέση κοινοτικού.

1+1 μιλκο τέρμα τους έχει βγάλει από κάθε στόχο μέσα σε 4 αγωνιστικές και ελπίζω να μην νομίζετε ότι τα κάνει λόγο νέου συμβολαίου. 

 

20231217_225027.jpg

Χίλιες φορες Μπρινιολι που είναι ντεφορμέ 2 μήνες και χαρη σε αυτόν περσι κόντεψε να πάρει τίτλο ο ναζελας παρά κώνο Αθανασιάδη που έχει μείνει στα ματς της Σεριφ με την Ρεαλ. Προφανώς τον έχει επηρεάσει το όλο θέμα του συμβολαίου και οι απανωτές γκάφες. Δεν είναι τυχαίο πάντως που οι ζελες τον έβγαλαν μβπ περσι.

Link to comment
Share on other sites

 Νταξ ωραίες οι δικαιολογίες για τον Μπρινιολι. Ο οποιος βέβαια ήταν καλος τοσον καιρό και ξαφνικα ανθρωποφαγία.

Αλλα εγώ βλέπω ξανα ένα βαζελο μίζερο, σαν την φάτσα του Ιβαν, που ψάχνει να σκοράρει με κανα βαρισιο πεναλτυ. Ο Φώτης έχει αρχίσει και δημιουργεί εικόνα Τζολε, έστω κι αν ήταν τα πεναλτυ.

Στον Χουανκαρ ισως έπιασαν τπτ κατάρες, σαν να σακατευτηκε άσχημα φάνηκε.

Υγ. Αντιθετως βλέπω σοβαρή δουλειά στους βου. Ένα μεταξύ μας ματς δεν μπορεί να είναι μόνιμο επιχειρημα όταν τελευταια σε ολα τα αλλα ματς είναι πολύ καλοι.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο βασικός ανταγωνιστής φέτος θα είναι τα ορκς με το Ρουμάνο κλεφτοκοτα.

Δεν πείθουν με τίποτα οι άλλοι 2 ότι μπορούν να το πάνε ως το τέλος. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Νταξ ωραίες οι δικαιολογίες για τον Μπρινιολι. Ο οποοος βέβαια ήταν καλος τοσον καιρό και ξαφνικα ανθρωποφαγία.

To λες κ απάνθρωπο.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

 Ο κλεφτοκοτας γνωριζουμε οτι κανει καλη δουλεια.

Περσι γιαυτον ηταν η αρχη ενος νεου προτζεκτ. Ηταν δεδομενο οτι θα βελτιωνοταν. Και επειδη δεν εομαστε και κανα σουοερ πρωταθλημα η βελτιωση ηρθε γρηγορα και ειναι ανταγωνιστικος.

Το μεταξυ μας ειναι σημαντικο ματς

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

 

Υγ. Αντιθετως βλέπω σοβαρή δουλειά στους βου. Ένα μεταξύ μας ματς δεν μπορεί να είναι μόνιμο επιχειρημα όταν τελευταια σε ολα τα αλλα ματς είναι πολύ καλοι.

 

Σοβαρή δουλειά ποδοσφαιρικά μπορεί να γίνεται, αλλά στην Ελλάδα χρειάζονται και άλλα πράγματα για να πάρεις πρωτάθλημα και οι βου πλέον δεν τα χουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bladerunner21 said:

To λες κ απάνθρωπο.

Έχουν γίνει πολύ καραγκιοζηδες τα έχουμε πει.

 

Για μένα ο βαζελος έχει γίνει πλέον χειρότερος από τα ορκ σε όλους τους τομεις.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fanch21 said:

Χίλιες φορες Μπρινιολι που είναι ντεφορμέ 2 μήνες και χαρη σε αυτόν περσι κόντεψε να πάρει τίτλο ο ναζελας παρά κώνο Αθανασιάδη που έχει μείνει στα ματς της Σεριφ με την Ρεαλ. Προφανώς τον έχει επηρεάσει το όλο θέμα του συμβολαίου και οι απανωτές γκάφες. Δεν είναι τυχαίο πάντως που οι ζελες τον έβγαλαν μβπ περσι.

Εντάξει για Αθανασιάδη ήταν τρολ αλλά γνώμη μου στην ΑΕΚ ο Μπρινιολι δεν έχει τύχη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως έχει κλείσει σε εμάς. Από αρκετά αξιόπιστη πηγή. Βέβαια, η ίδια πηγή μου είχε πει για κλεισμένο Πάλμα το καλοκαίρι. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geo21 said:

Εγώ ξέρω πως έχει κλείσει σε εμάς. Από αρκετά αξιόπιστη πηγή. Βέβαια, η ίδια πηγή μου είχε πει για κλεισμένο Πάλμα το καλοκαίρι. 

Επομένως άρα, πολύ αξιόπιστη η πηγή.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×