Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Σοβαρή δουλειά ποδοσφαιρικά μπορεί να γίνεται, αλλά στην Ελλάδα χρειάζονται και άλλα πράγματα για να πάρεις πρωτάθλημα και οι βου πλέον δεν τα χουν.

Τι δεν έχουν οι βου που πχ έχουμε εμείς ; (Εκτός από πολιτισμό και γηπεδαρα) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Τι δεν έχουν οι βου που πχ έχουμε εμείς ; (Εκτός από πολιτισμό και γηπεδαρα) 

Ισχυρό παράγοντα

Link to comment
Share on other sites

Ή το παρακανα απόψε ή οι βαζέλες έχουν τα πιο τέλεια ναρκωτικά του κόσμου 

20231217_232254.jpg

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

Τι δεν έχουν οι βου που πχ έχουμε εμείς ; (Εκτός από πολιτισμό και γηπεδαρα) 

Πε-τρο Μα-νταλο

Πέτρο Μανταλό

  • Hahaha 7
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ή το παρακανα απόψε ή οι βαζέλες έχουν τα πιο τέλεια ναρκωτικά του κόσμου 

20231217_232254.jpg

ΠCΥΧΟΥΛΕΣΜ

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Ισχυρό παράγοντα

Βάσει τι ; budget ; Ανακοινώσεων ; Βλέπεις χαωτικες διάφορες στο λεβελ δημοσίου λόγου κλπ ; Ή σε διαιτησίες ; Εγώ ας πούμε δεν τους θεωρώ ανύπαρκτους που πορεύονται μόνο με κλεφτοκοτά αλλά μπορεί να κάνω λάθος , δεν ξέρω παρασκήνιο . Εύχομαι να έχεις δίκιο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo21 said:

Εγώ ξέρω πως έχει κλείσει σε εμάς. Από αρκετά αξιόπιστη πηγή. Βέβαια, η ίδια πηγή μου είχε πει για κλεισμένο Πάλμα το καλοκαίρι. 

Έτσι μου είπε κι εμένα ένας βαζελος.

Ο Κετετζογλου στα social είπε ουσιαστικα ότι δεν τον θέλει αλλά δεν ξέρει αν έχει την ίδια γνώμη η ΑΕΚ. Η έκπληξη θα ήταν να ήξερε κάτι παραπανω βέβαια.

Κι εγώ παντως δεν τον θελω. Θέλω να παρουμε τερμα εννοειται, αλλά όχι αυτόν και με το συμβόλαιο που θα χρειαστεί να δωσεις.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geo21 said:

Εγώ ξέρω πως έχει κλείσει σε εμάς. Από αρκετά αξιόπιστη πηγή. Βέβαια, η ίδια πηγή μου είχε πει για κλεισμένο Πάλμα το καλοκαίρι. 

Δεν ξέρω αν έρθει το καλοκαίρι. Λέω την γνώμη μου ότι αν το καλοκαίρι βγεις για τερματοφύλακα δεν παίρνεις τον Μπρινιολι που από τώρα μέχρι τον Ιούνιο θα τον φάει το μαύρο σκότος με όσα θα του καταλογίσουν στον Παναθηναϊκό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει καλυτερους του Μπρινιολι και δεν θα αξαργυρωσει σε μας την χρονια του στον βαζελο. Δεν αξιζει να παρει 1Μ ο Μπρινιολι 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Έτσι μου είπε κι εμένα ένας βαζελος.

Ο Κετετζογλου στα social είπε ουσιαστικα ότι δεν τον θέλει αλλά δεν ξέρει αν έχει την ίδια γνώμη η ΑΕΚ. Η έκπληξη θα ήταν να ήξερε κάτι παραπανω βέβαια.

Κι εγώ παντως δεν τον θελω. Θέλω να παρουμε τερμα εννοειται, αλλά όχι αυτόν και με το συμβόλαιο που θα χρειαστεί να δωσεις.

ΚΚ Facebook τον τρολαρει πολύ άσχημα κατά την διάρκεια του αγώνα και οι μισοί γελάνε και όλοι άλλοι μισοί του λένε να μην λέει μεγάλα λόγια γιατί το καλοκαίρι μπορεί να τον δει σε εμάς (κάτι διαβάζουν αυτοί).

Εντάξει τον θεωρώ ότι να ναι αλλά να ποσταρει τέτοια ειρωνικά τώρα και μετά να έρθει ΑΕΚ όταν 'θεωρείσαι' κυβερνητικός το βλέπω δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agent HAF said:

Εντάξει τον θεωρώ ότι να ναι αλλά να ποσταρει τέτοια ειρωνικά τώρα και μετά να έρθει ΑΕΚ όταν 'θεωρείσαι' κυβερνητικός το βλέπω δύσκολο.

Έχει καεί ο ΚΚ με αυτά. Κάποτε έγραφε ότι η ΑΕΚ απόψε στέλνει στον γαύρο τον Ουζουνίδη, υποτιμητικά. Ε τελικά ήρθε στην ΑΕΚ 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agent HAF said:

ΚΚ Facebook τον τρολαρει πολύ άσχημα κατά την διάρκεια του αγώνα και οι μισοί γελάνε και όλοι άλλοι μισοί του λένε να μην λέει μεγάλα λόγια γιατί το καλοκαίρι μπορεί να τον δει σε εμάς (κάτι διαβάζουν αυτοί).

Εντάξει τον θεωρώ ότι να ναι αλλά να ποσταρει τέτοια ειρωνικά τώρα και μετά να έρθει ΑΕΚ όταν 'θεωρείσαι' κυβερνητικός το βλέπω δύσκολο.

Παρακάτω παντως γράφει αυτό που εγραψα παραπανω. Ότι δεν ξέρει αν η ΑΕΚ έχει την ίδια γνώμη με αυτόν. Άρα μπορει να μην ξέρει και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, JOSS said:

Βάσει τι ; budget ; Ανακοινώσεων ; Βλέπεις χαωτικες διάφορες στο λεβελ δημοσίου λόγου κλπ ; Ή σε διαιτησίες ; Εγώ ας πούμε δεν τους θεωρώ ανύπαρκτους που πορεύονται μόνο με κλεφτοκοτά αλλά μπορεί να κάνω λάθος , δεν ξέρω παρασκήνιο . Εύχομαι να έχεις δίκιο 

Καλά ούτε γω γνωρίζω από παρασκήνιο, αλλά ο Σαββίδης είναι κάπου εγκλωβισμένος στη Ρωσία, ενώ οι σχέσεις του με την κυβέρνηση και πριν τον πόλεμο ήταν κακές, πόσο μάλλον τώρα. 

Ε οκ, αν καταφέρει με αυτά τα δεδομένα να υπερισχύσει απέναντι σε Μελισσανίδη, Αλαφούζο, Μαρινάκη ε τι να πω, μπράβο του

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexKR21 said:

Καλά ούτε γω γνωρίζω από παρασκήνιο, αλλά ο Σαββίδης είναι κάπου εγκλωβισμένος στη Ρωσία, ενώ οι σχέσεις του με την κυβέρνηση και πριν τον πόλεμο ήταν κακές, πόσο μάλλον τώρα. 

Ε οκ, αν καταφέρει με αυτά τα δεδομένα να υπερισχύσει απέναντι σε Μελισσανίδη, Αλαφούζο, Μαρινάκη ε τι να πω, μπράβο του

 

 

Screenshot_20231217-234330~2.png

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexKR21 said:

Καλά ούτε γω γνωρίζω από παρασκήνιο, αλλά ο Σαββίδης είναι κάπου εγκλωβισμένος στη Ρωσία, ενώ οι σχέσεις του με την κυβέρνηση και πριν τον πόλεμο ήταν κακές, πόσο μάλλον τώρα. 

Ε οκ, αν καταφέρει με αυτά τα δεδομένα να υπερισχύσει απέναντι σε Μελισσανίδη, Αλαφούζο, Μαρινάκη ε τι να πω, μπράβο του

Οριστε ειναι πρωταθλητης αποψε

Μπορεί να είναι εικόνα ‎3 άτομα, άτομα που παίζουν ποδόσφαιρο, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο και ‎κείμενο που λέει "‎Σωτήρης Μήλιος Αυτή τη στιγμή που μιλάμε, απόγευμα Κυριακής, o ΠΑΟΚ είναι πρώτος στην βαθμολογία στο ποδόσφαιρο ανδρών (με παιχνίδι περισσότερο), στο ποδόσφαιρα γυναικών, στο πρωτάθλημα K19, στο πρωτάθλημα K17, στο πρωτάθλημα K15 και γενικότερα, όπου παίζεται ποδόσφαιρο στην Ελλάδα! Football factory... DESPODO د2 10 Cargl 437 Like 12 comments 21 shares Comment Send Share Σωτήρης Μήλιος http:/a- ton-tromo-na-skorpas Και τον τρόμο να σκορπάς... sdna.gr Dacron Like Reply‎"‎‎

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Οριστε ειναι πρωταθλητης αποψε

Μπορεί να είναι εικόνα ‎3 άτομα, άτομα που παίζουν ποδόσφαιρο, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο και ‎κείμενο που λέει "‎Σωτήρης Μήλιος Αυτή τη στιγμή που μιλάμε, απόγευμα Κυριακής, o ΠΑΟΚ είναι πρώτος στην βαθμολογία στο ποδόσφαιρο ανδρών (με παιχνίδι περισσότερο), στο ποδόσφαιρα γυναικών, στο πρωτάθλημα K19, στο πρωτάθλημα K17, στο πρωτάθλημα K15 και γενικότερα, όπου παίζεται ποδόσφαιρο στην Ελλάδα! Football factory... DESPODO د2 10 Cargl 437 Like 12 comments 21 shares Comment Send Share Σωτήρης Μήλιος http:/a- ton-tromo-na-skorpas Και τον τρόμο να σκορπάς... sdna.gr Dacron Like Reply‎"‎‎

Οι βου και η Σεβίλλη ένα πράγμα.

Πανεπιστήμιο ποδοσφαίρου.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Αρχισανε τις στραβοστομιες. Καλο αυτο. Γιατι η φαπα θα ναι πιο γλυκια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, chris manousopoulos said:

Αρχισανε τις στραβοστομιες. Καλο αυτο. Γιατι η φαπα θα ναι πιο γλυκια

Καλα δεν μπορεις να φανταστεις τι γραφουν απο το απογευμα . Βασικα απο την Πεμπτη που μαζεψαν 16 βαθμους

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν νόστιμο πάντως να παίρναμε Μπρινιόλι και να βάζαμε το μικρομεσαίο στέλεχος τροχαίας να παίζει.

Link to comment
Share on other sites

o Μπρινιόλι θα γράψει κάνενα φιλοσοφικό του στυλ ότι ο Θεός στέλνει τα δύσκολα στους δυνατούς για να τους τεστάρει άραγες;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×