Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, theo said:

Φευγεις απο γλυφαδα με 30 βαθμους λιακαδα γυαλι ηλιου κ χουντι στην μεση, και οακα βρεχει κ εχει 5 βαθμους. 

Σαν να εφευγες απο σαλονικα για ματς στη βαρσοβια

@stavros 9-11 νιωσε 

Γλυφάδα φεύγεις χαλαρός ή σε κυνηγούν συμμορίες φίλε;

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Το λέω απο τώρα . Αν ο γαύρος με νίκη μέσα στη λαγοφωλιά πέρνει πρωτάθλημα ο βάζελος θα του ανοίξει τα πόδια χαλαρά για πολλούς και διάφορους λόγους ακόμα και αν βγαίνει 4ος ( μπορεί να εχει βγεί και πριν απο αυτό το παιχνίδι) . Βγάλτε το παιχνίδι αυτό απο την εξίσωση . Ο γαύρος έχει μπαοκ και εμάς . Αν ειναι πρώτος τη πρωτελευταία αγωνιστική θα πάρει το πρωτάθλημα .+- 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με την Άαχεν ήταν, είχε τέτοιο κρύο και δεν ένιωθα καν τα πόδια μου

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

το ΟΑΚΑ εχει σιγουρα πιο πολυ κρυο απο την Ξανθη, στο ΟΑΚΑ ευδοκιμουν whitewalkers το χειμωνα 

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πάνε και να τους γαμησει και το γετι

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Το λέω απο τώρα . Αν ο γαύρος με νίκη μέσα στη λαγοφωλιά πέρνει πρωτάθλημα ο βάζελος θα του ανοίξει τα πόδια χαλαρά για πολλούς και διάφορους λόγους ακόμα και αν βγαίνει 4ος ( μπορεί να εχει βγεί και πριν απο αυτό το παιχνίδι) . Βγάλτε το παιχνίδι αυτό απο την εξίσωση . Ο γαύρος έχει μπαοκ και εμάς . Αν ειναι πρώτος τη πρωτελευταία αγωνιστική θα πάρει το πρωτάθλημα .+- 

έτσι λέγαμε και πέρυσι για το οσφπ - παο στο τέλος και συνέβη το ακριβώς αντίθετο.
Αλλος ένας λόγος δλδ για το ότι δεν υπάρχει ουδεμία περίπτωση να συμβεί αυτό που λες, είναι το περσινό ματς ....
και υπάρχουν κι άλλοι πάρα πολλοί.
τεσπα νομίζω ότι δε θα φτάσουμε μέχρι εκεί, οπότε τζάμπα το συζητάμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vamos bien said:

έτσι λέγαμε και πέρυσι για το οσφπ - παο στο τέλος και συνέβη το ακριβώς αντίθετο.
Αλλος ένας λόγος δλδ για το ότι δεν υπάρχει ουδεμία περίπτωση να συμβεί αυτό που λες, είναι το περσινό ματς ....
και υπάρχουν κι άλλοι πάρα πολλοί.
τεσπα νομίζω ότι δε θα φτάσουμε μέχρι εκεί, οπότε τζάμπα το συζητάμε.

Δεν ειναι ίδιες οι συνθήκες ούτε ίδιος ο αντίπαλος και οι οπαδοί τους  . Ελπιζω να μην το μάθουμε . 

Link to comment
Share on other sites

αν οι βαζελοι ειναι σιγουρα 3οι θα ανοιξουν τα ποδια αλλιως θα το παιξουν στα ισια, το θεμα ειναι να μπορουν οχι αν θελουν 

Link to comment
Share on other sites

Και να θέλουν, που δε θέλουν, δεν μπορούν και ας είναι όχι 4οι, αλλά 15οι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tarasfw said:

Νομίζω με την Άαχεν ήταν, είχε τέτοιο κρύο και δεν ένιωθα καν τα πόδια μου

Αυτό!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stavros 9-11 said:

Αχ καλέ οι αννουλες που κρύωναν στο ΟΑΚΑ.

Το κρύο που έχω φάει σε Κομοτηνή και Ξάνθη για την ΑΕΚ, ήταν πιο απάνθρωπο και από την περσινή μας συμπεριφορά στον βαζελο. Ειδικά Κομοτηνή νόμιζα ότι θα πεθάνω απ' το κρύο, η ΑΕΚ είχε ρίξει 5 κι εγώ σαν την Αννούλα είχα μαζευτεί κουβάρι σε μια γωνιά. Και δεν ήταν καν Νοέμβρης, 28/10 ήταν.

Επικο κρύο και στο καινούριο της Ξάνθης που είναι μέσα στον κάμπο και δεν φυλάγεται από πουθενά με όλο το κρύο ρεύμα από τα βουνά της Βουλγαρίας να περνάει από εκεί στο δρόμο του προς το Αιγαίο.

Αλλά έκανε κρύο και στο ΟΑΚΑ 😂

Ξάνθη ΑΕΚ κύπελλο ήττα αποκλεισμός 2-0 και απόλυση Φερέρ νομίζω. 40 λεπτά να βγούμε έξω, πέθανα από το κρύο και XILOURIS21 γυμνός να φωνάζει συνθήματα 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Hades said:

Ξάνθη ΑΕΚ κύπελλο ήττα αποκλεισμός 2-0 και απόλυση Φερέρ νομίζω. 40 λεπτά να βγούμε έξω, πέθανα από το κρύο και XILOURIS21 γυμνός να φωνάζει συνθήματα 

Απολύθηκε μετά την Λάρισα αν θυμάμαι καλά τότε που είχε κάνει τρεις αλλαγές μαζεμένες πριν γίνει τρεντ

Link to comment
Share on other sites

Λόγο απεργίας θα περάσει στα ψιλά σήμερα αλλά παραθέτω τα σημαντικότερα κομμάτια της μεγάλης συνέντευξης Αλαφούζου για τον Παναθηναϊκό που αναρτήθηκε στο Sdna και μιλάει για θέματα ποδοσφαίρου και ιδιοκτησίας:

Έχουμε τα μοναδικά δύο τεχνητά γήπεδα στην Ελλάδα, τα οποία έχουν ποιότητα FIFA PRO. Έχουμε και ένα καταφύγιο για σκυλιά, στο οποίο υπάρχουν καμιά εικοσαριά σκυλιά.

Με αφορμή αυτό που λέτε για τα σκυλιά, έχει ενδιαφέρον και το οικολογικό κομμάτι με το οποίο ασχολείστε εδώ και δεκαετίες. Τότε όποιος ασχολιόταν με αυτό τον θεωρούσαν ημίτρελο...

Ξεκίνησα το '89 με καθαρισμούς και αναδασώσεις. Έχουμε φυτέψει εκατομμύρια δέντρα σε όλη την Ελλάδα. Έχουμε καθαρίσει παραλίες, ποτάμια. Ξέρετε, ανεβαίναμε στα νταμάρια στην πλευρά της Πεντέλης που βλέπει την Αθήνα, τα οποία λειτουργούσαν παράνομα, και κάναμε καταγγελίες. Ήμουν φανατικός με το περιβάλλον τότε, αλλά με τα χρόνια οι γωνίες μου έχουν γίνει πιο στρογγυλές.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Agent HAF said:

Λόγο απεργίας θα περάσει στα ψιλά σήμερα αλλά παραθέτω τα σημαντικότερα κομμάτια της μεγάλης συνέντευξης Αλαφούζου για τον Παναθηναϊκό που αναρτήθηκε στο Sdna και μιλάει για θέματα ποδοσφαίρου και ιδιοκτησίας:

Έχουμε τα μοναδικά δύο τεχνητά γήπεδα στην Ελλάδα, τα οποία έχουν ποιότητα FIFA PRO. Έχουμε και ένα καταφύγιο για σκυλιά, στο οποίο υπάρχουν καμιά εικοσαριά σκυλιά.

Με αφορμή αυτό που λέτε για τα σκυλιά, έχει ενδιαφέρον και το οικολογικό κομμάτι με το οποίο ασχολείστε εδώ και δεκαετίες. Τότε όποιος ασχολιόταν με αυτό τον θεωρούσαν ημίτρελο...

Ξεκίνησα το '89 με καθαρισμούς και αναδασώσεις. Έχουμε φυτέψει εκατομμύρια δέντρα σε όλη την Ελλάδα. Έχουμε καθαρίσει παραλίες, ποτάμια. Ξέρετε, ανεβαίναμε στα νταμάρια στην πλευρά της Πεντέλης που βλέπει την Αθήνα, τα οποία λειτουργούσαν παράνομα, και κάναμε καταγγελίες. Ήμουν φανατικός με το περιβάλλον τότε, αλλά με τα χρόνια οι γωνίες μου έχουν γίνει πιο στρογγυλές.

Που ξεφυτρωσαν αυτά τα σκυλιά 

https://youtu.be/Yqk_GOb-ibM?si=VXarwzy3lVQ_wjD1

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

– Με τον Μαρινάκη συνομιλείτε;
Κατά περιόδους ναι, όπως με όλους τους προέδρους. Μετά από αυτό που έκανε με τον Χουανκάρ, δεν μιλάμε. Με τον Χουανκάρ ξεπέρασε κάθε όριο. Ένας κακός οπαδός του Ολυμπιακού πέταξε μια κροτίδα η οποία τραυμάτισε έναν ποδοσφαιριστή μας. Έπρεπε να διακοπεί ο αγώνας και να τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός, τη στιγμή που ο κανονισμός λέει αυτά που λέει. Τα έχουν υποστεί αυτά και ο ΠΑΟΚ και ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ, νομίζω. Ο μόνος που ποτέ δεν είχε τιμωρηθεί ήταν ο Ολυμπιακός. Έτυχε η κακιά η ώρα στον Ολυμπιακό αυτή τη φορά. Τσακώθηκε με το Metropolitan, κυνήγησε το «Υγεία», έβγαλε στο In.gr φωτογραφία των γιατρών, εκβίασε, απείλησε. Έγινε ο Γ΄ Παγκόσμιος Πόλεμος επειδή τόλμησε κάποιος να πει στον Ολυμπιακό ότι θα εφαρμοστεί ο νόμος.

Γιαννάκη τη πάτησες όπως ο Κάρυ...συνεργάστηκες, νόμιζες ότι θα σε βοηθήσει αυτός ο οποίος πατάει επί πτωμάτων μέχρι που σε πέταξε στα αζήτητα. Αυτό ακριβώς σου άξιζε.

– Και τα δικά σας ΜΜΕ έχετε υποκύψει στον πειρασμό να τα χρησιμοποιήσετε υπέρ του Παναθηναϊκού;

Τα έχω χρησιμοποιήσει μία περίοδο. Πολύ.

– Μετανιώσατε;
Όχι, καθόλου.

Ναι ενώ τώρα δεν τα χρησιμοποιεί πια...


Τι πιστεύετε ότι έγινε με τον Μπρινιόλι;
Ουδέν σχόλιο. Νομίζω ότι έχουν ειπωθεί όλα.

Αλγκοφρεν...

– Τώρα θα πάτε να δείτε το ματς με τον Άρη.
Δεν ξέρω. Γενικά δεν μου αρέσει να εκτίθεμαι σε πολύ κόσμο. Οπότε όταν χάνουμε ή όταν δεν πηγαίνουμε καλά, η ψυχική ταλαιπωρία που υφίσταμαι από αυτούς που με βρίζουν είναι μεγάλη. Διότι για μένα η αποτυχία είναι καταστροφική. Έχω κάποια σχέδια, θέλω να πάρουμε το πρωτάθλημα, να κάνουμε πορείες στο Champions League και κάθε αποτυχία είναι μια μεγάλη ήττα για μένα.

Αχού το μωρέ...! Είναι κάτι τέτοιες στιγμές που σκέφτομαι ότι ο δικός μας μπορεί να έχει 100 στραβά ΑΛΛΑ τουλάχιστον σε ότι κάνει έχει κοχόνες. Δεν μασάει πουθενά.

– Θα θέλατε να είστε ο πρόεδρος που θα το εγκαινιάσει;
Πραγματικά δεν έχω τέτοιες φιλοδοξίες.

Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ ούτε έναν πρόεδρο ομάδας σε όλο το κόσμο που δεν θα έλεγε ναι μακάρι, θα ήταν τιμή μου κτλ......ο τύπος απλά δεν υπάρχει!
 



 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το ρεζουμέ της συνέντευξης είναι αυτό. 

 

Στιγμιότυπο_2-5-2024_112825_www.facebook.com.jpeg

Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2024 at 11:32 AM, makisg said:

– Θα θέλατε να είστε ο πρόεδρος που θα το εγκαινιάσει;

Πραγματικά δεν έχω τέτοιες φιλοδοξίες.

Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ ούτε έναν πρόεδρο ομάδας σε όλο το κόσμο που δεν θα έλεγε ναι μακάρι, θα ήταν τιμή μου κτλ......ο τύπος απλά δεν υπάρχει!
 



 

Νομιζω ότι παρακαλάει να αγοράσει κάποιος το παναθηναϊκό και απλά έχει προβλέψει ότι η προοπτική του νέου γηπέδου είναι κίνητρο για να συμβεί αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Νομιζω ότι παρακαλάει να αγοράσει κάποιος το παναθηναϊκό και απλά έχει προβλέψει ότι η προοπτική του νέου γηπέδου είναι κίνητρο για να συμβεί αυτό. 

Ναι, ας τον πουλήσει για πεντακοσιεςεκατοντριανταπεντε χιλιάδες στον φίλο του τον ατζουν...

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, makisg said:

Ναι, ας τον πουλήσει για πεντακοσιεςεκατοντριανταπεντε χιλιάδες στον φίλο του τον ατζουν...

Ούτως ή άλλως το δικό του σχέδιο ήταν η ανακαίνιση της Λεωφόρου, οπως το σχέδιο του Ντεμη ήταν το γήπεδο στον ΟΔΔΥ. 

Link to comment
Share on other sites

Αλαφούζο ας σε βρίζουν άλλοι ΑΕΚτζηδες εγώ σε πάω τέρμα. Μαζί σου μέχρι να διαλύσεις εντελώς τον βαζελο, καλή δουλειά έχεις κάνει μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Εικόνα

Προσοχή γιατί από αύριο-ας είναι αργία- γίνεται εργοτάξιον ο Βοτανικός. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω τα μέσα του βανζελ να σκίζουν τα ιμάτια τους για το βοτανικό όμως  κ προβληματίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Προς ατυχία των βαζελων Τρίτη είναι και η αργία της Πρωτομαγιάς όποτε θα πάει ελάχιστα πίσω το έργο. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×