Jump to content

Ως τώρα αποτίμηση και εκτιμήσεις


stavros 9-11
 Share

Πώς το βλέπετε  

42 members have voted

  1. 1. Πώς αποτιμάται ο πρώτος γυρος

    • Πήγε καλά.
      34
    • Πήγε άσχημα.
      1
    • Πήγε μέτρια.
      7
  2. 2. Πως θα μας βρει ο Μαης

    • Πρωταθλητές
      13
    • Μάχιμους, ίσως το πάρουμε
      16
    • Θα το παλέψουμε αλλά δεν θα είμαστε πρωταθλητές
      9
    • Η ομάδα θα ξεφουσκώσει και θα απομακρυνθεί από την 1η θεση
      4


Recommended Posts

το οτι ο  απλος κοσμος της ΑΕΚ ειναι ενα ψεμα και κομητης γενικα ουτε που σας περναει  απο το μυαλο.... καποτε παιζαμε στη φιλαδελφεια με το μισο γηπεδο αδειο... 

οταν μυριζε πρωταθλημα εσκαγε ο κοσμος,.....

και φετος ακομα αν ρωτησεις τον απλο κοσμο της Α.Ε.Κ θα σου πει οτι φαβορι ειναι ο γαυρος δευτερος ο παοκ και λογο διαλυσης ζελα θα βγεις τριτοςβ γιατι ο αλλος  παντελονιαζει...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

για τα πουλμαν ζηταγαν εγγυησεις οι πουλμανατζηδες κατι αστρονομικα ποσα και εμεις δεν εχουμε προεδρα που πληρωνει..

Για τα υπολοιπα ας ειναι καλα ο ντουσαν και ο ντεμης..

Link to comment
Share on other sites

θα φτιαξει πολλα το νεο γηπεδο και η επιστροφη στη Φιλαδελφεια...

 

δεν ξερω αν θα γινουμε οπως ημασταν καποτε...

 

αλλα σιγουρα δεν θα ειμαστε οπως τωρα...

Link to comment
Share on other sites

θα φτιαξει πολλα το νεο γηπεδο και η επιστροφη στη Φιλαδελφεια...

 

δεν ξερω αν θα γινουμε οπως ημασταν καποτε...

 

αλλα σιγουρα δεν θα ειμαστε οπως τωρα...

Μερα με νυχτα θα μαστε..ελπιζω δηλαδη..

Πρωσωπικα ας πουμε θα ξαναγυρισω στο πεταλο γιατι στο οακα εχω παραφλωρεψει τοσο που σε λιγο θα παιρνω και μαξιλαρακι στο γηπεδο μην πιανεται ο κωλαρακος μου..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αφου καταννοησω και δεχθω ολους τους λογους που καποιος παει ή οχι στο γηπεδο (παντα μη βαζοντας αεκομετρο) να βαλω καινα δαιμονια και να ρωτησω ποιος και ποσες απαιτησεις πρεπει να εχει απο την ομαδα με σημειο εκκινησης το "δε μας χρωστα δεν της χρωσταμε".

Link to comment
Share on other sites

Μερα με νυχτα θα μαστε..ελπιζω δηλαδη..

Πρωσωπικα ας πουμε θα ξαναγυρισω στο πεταλο γιατι στο οακα εχω παραφλωρεψει τοσο που σε λιγο θα παιρνω και μαξιλαρακι στο γηπεδο μην πιανεται ο κωλαρακος μου..

 

@@ θα μαστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα λεει για τον κοσμο οι ΑΕΚτζηδες της Αθηνας ειναι για τον πουτσο καβαλα καναπεδακηδες και πουθεναδες 

 

Εγώ δεν σχολίασα τα του κόσμου.

Ας έβαζε τον κόσμο στο "πρώτον".

Όχι μου βάζει τίτλο για τον κόσμο (σωστά) και στο "πρώτον" κάνει αναφορά στα "λάθη" του Χιμένεθ

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε τσολια μου σου εγραψε η ΑΕΚ εχει τον καλυτερο προπονητη το χει γυρισει το φυλλο ο τσαταλης 

Link to comment
Share on other sites

@@ θα μαστε.

Θα ναι τρομακτικη η αλλαγη απο οπου και να το πιασεις που αυτη τη στιγμη δεν μπορουμε να την υπολογισουμε..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

να δεις ποσες παρεες θα ξαναβρεθουνε στις Φιλαδελφειας τα μερη...

Και ποσες παρεες θα δημιουργηθουνε..

Μονο που το σκεφτομαι ανατριχιαζω αν και ακομα πιστευω οτι το γηπεδο δεν θα γινει..

Link to comment
Share on other sites

να δεις ποσες παναγιτσες θα πεσουν για τις τιμες ουυυυυυυυυυυ 

 

θα ξεπουλήσουν τα νεφρατζίδικα

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη σε κεντρικη θυρα του νεου γηπεδου θα ειναι οσο ενας καναπες 3θεσιος.

Link to comment
Share on other sites

να δεις ποσες παναγιτσες θα πεσουν για τις τιμες ουυυυυυυυυυυ 

Γιατι για τις τουαλετες που θα εχουν φωτοκυταρο οι βρυσες και δεν μπορουν να πλυθουν με την ανεση τους αυτο που το βανεις..

να πα να γαμηθει δεν θα σκαω..

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη σε κεντρικη θυρα του νεου γηπεδου θα ειναι οσο ενας καναπες 3θεσιος.

ικέα ή βαράγκης?

 

θα μαζευτούμε πάλι για μπουθ όπως πριν 2-3 χρόνια?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φέτος έχω πάει σε 4 παιχνίδια στο ποδόσφαιρο και σε 3 στο μπάσκετ.

Βέβαια είχα και την θητεία σε όλο τον πρώτο γύρο.

Λέμε ότι κάνουμε πρωταθλητισμό και όντως κάνουμε.

Και μάλιστα είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι θα το σηκώσουμε.

Αλλά και να μην το σηκώσουμε η χρονιά είναι ήδη πετυχημένη για μένα και τρίτοι αν βγούμε.

Υπάρχει όμως μια γενικότερη αίσθηση στον κόσμο της ΑΕΚ πως αν και κάνουμε πρωταθλητισμό το πρωτάθλημα είναι ταγμένο στον Ιβάν.

Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, άλλος θα πει όχι, εγώ πάντως θα πω πως ο κόσμος κάπου έχει κουραστεί εκτός των άλλων να συμμετέχει και σε ένα θέατρο σκιών 25 χρόνια τώρα.

Έφυγαν οι πούστηδες από το παρασκήνιο και ήρθε ο Τσετσένος.

Η διοίκηση της ΑΕΚ κάνει κάτι να πείσει τον κόσμο της πως θα γαμήσει τα πρέκια σε όποιον τολμήσει να σκεφτεί έστω φέτος να της κόψει τον δρόμο προς το πρωτάθλημα;

Ήρθε ο Βούλγαρος στο ΟΑΚΑ και σε έσφαξε.

Αμέσως μετά τα περσινά στο Κύπελλο.

Έχει ευθύνη η διοίκηση της ΑΕΚ για το γεγονός πως ο κόσμος δεν πολυπιστεύει φέτος στο πρωτάθλημα παρόλο που αντικειμενικά έχει την καλύτερη ομάδα φέτος, που παίζει την καλύτερη μπάλα που θυμάμαι εγώ και έχει και καυλιάρηδες παίχτες.

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Που να ξεκινησουν οι άλλοι "την τελευταια κυριακη ο περαιας θα καει",εκει να δεις εσωστρεφεια εμεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ικέα ή βαράγκης?

 

θα μαζευτούμε πάλι για μπουθ όπως πριν 2-3 χρόνια?

ΙΚΕΑ.
Link to comment
Share on other sites

Γαμώ το Ο.Α.Κ.Α. και τον Μελισσανίδη.

πως εκφραζεστε ετσι εσεις ενας κατοχος ατελιε.....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μερα με νυχτα θα μαστε..ελπιζω δηλαδη..

Πρωσωπικα ας πουμε θα ξαναγυρισω στο πεταλο γιατι στο οακα εχω παραφλωρεψει τοσο που σε λιγο θα παιρνω και μαξιλαρακι στο γηπεδο μην πιανεται ο κωλαρακος μου..

 

10-15,000 θα κόβεις την δεύτερη σεζόν.

Εγώ πιστεύω πως πρέπει η διοίκηση να δείξει δόντια εκεί που πρέπει και να το στείλει το μήνυμα στον κόσμο.

Τρία χρόνια τώρα μας γαμάει ο Ιβάν και ο Κέφτές γράφει για ανθρώπινα λάθη.

Γενικά η μαγκιά που βγάζει η ομάδα στο χόρτο δεν έχει καμία σχέση με την φλωριά που βγάζει διοικητικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Που να ξεκινησουν οι άλλοι "την τελευταια κυριακη ο περαιας θα καει",εκει να δεις εσωστρεφεια εμεις.

 

Blanco ο ΑΕΚτζής μπορεί να χει χίλια δυο στραβά αλλά μαλάκας δεν είναι.

Μπορεί να χει περάσει πολλά αλλά αντίπαλο του θεωρεί τον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό.

Αν ο Μαρινάκης δείξει να παίρνει ξανά τα κόζα ή αν ο Βάζελος είχε έναν Χαλίφη γνώμη μου είναι πως ο ΑΕΚτζής θα συσπειρωνόταν.

Γιατί θεωρεί τους άλλους δύο ισότιμα μεγέθη ή και μεγαλύτερα (δεν είναι απαραίτητα κακό).

Τον Βούλγαρο τον θεωρεί μια τρίχα από τα αρχίδια του.

Δεν είναι μέγεθος ο ΠΑΟΚ να συσπειρώσει κόσμο εναντίον του και αυτός είναι και ο λόγος που κανείς από τους άλλους δύο φέτος δεν θα ασχοληθεί πάνω από 2 εικοσιτετράωρα αν το σηκώσει.

Ο ΑΕΚτζής όμως που πέρασε όσα πέρασε θα πειραχτεί αρκετά αν το σηκώσει πρώτος ο Ιβάν.

Από την στιγμή που βλέπει ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ πως τους γαμάς και με 10 παίχτες αλλά η διοίκηση πετάει χαρταετό ε δεν θα κάτσει να επενδύσει κιόλας συναισθηματικά (και άρα και οικονομικά) σε κάτι που του χουν δείξει πως το έχουν προδώσει.

Σου έκλεψαν πέρσι το Κύπελλο και ο Ιβάν βγήκε και έκανε δηλώσεις για "αδύναμους που ψάχνουν δικαιολογίες επειδή έχασαν το Κύπελλο".

Η διοίκηση μας φέτος τί έκανε;

Ήρθε ο άλλος και σου απέβαλε τον Αραούχο σπίτι σου.

Ας έσπαγαν κανένα σβέρκο και θα μιλούσαμε αλλιώς.

Αλλά βλέπεις να σου σφυράνε πέναλτι όποτε φτερνίζεται ο Κονέ.

Ε ΟΚ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10-15,000 θα κόβεις την δεύτερη σεζόν.

Εγώ πιστεύω πως πρέπει η διοίκηση να δείξει δόντια εκεί που πρέπει και να το στείλει το μήνυμα στον κόσμο.

Τρία χρόνια τώρα μας γαμάει ο Ιβάν και ο Κέφτές γράφει για ανθρώπινα λάθη.

Γενικά η μαγκιά που βγάζει η ομάδα στο χόρτο δεν έχει καμία σχέση με την φλωριά που βγάζει διοικητικά.

Τα 3 πρωτα χρονια θα ειναι τιγκα 

Τα διαρκειας θα τα βγαλει τριετη η και δεκαετη γιατι ειναι και ψυχακιας αυτος..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×