Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Μετά την τακτοποίηση των θεμάτων Λάζαρου, Αραούχο, Λιβάγια, Γιόχανσον, Χιμένεθ άντε να παίρνουν σειρά οι ανανεώσεις των Βράνιες, Μπακάκη, Σιμόες, Μπακασέτα που λήγουν του χρόνου τα συμβόλαια τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε Μπουκο,ρε Μπουκο.

Εχεις τρελαθει απο το πρωι.

 

Του Ουχο ειναι ανοιχτο,δηλαδη αν ζητησουν τα Ισπανα 5 χαρτια ειναι δυνατον να δωθουν αυτα τα χρηματα;;

Ο Λαζαρος ηθελε να γινει ο πιο ακριβοπληρωμενος παικτης του γαυρου.Στα παπαρια μας ο τρυπιος.

Ο Λιβαγια ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΕ κοντα στα 2 μυρια.

Στον Μανολαρο θα μαθουμε πως πανε οι ευθυνες σε λιγες μερες.

Ο Γιοχανσον πρεπει να πει και ευχαριστω που ο μεγαλος δεν τον εχει στειλει να κανει τον τροχονομο στις σκουπιδιαρες στο χωραφι μας.

 

Εισαι πρωταθλητης.

Χτιζεις γηπεδο.

 

 

Ηρεμηστε ρε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Προφανως τελειωνει ο Μοραν σπο παικτες λογω Χιμένεθ

με κλειστο τριετες?οκ.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως τελειωνει ο Μοραν σπο παικτες λογω Χιμενεθ

Οχι

 

Δεν ειναι δυνατον...

Link to comment
Share on other sites

Μια επιπλεον ανησυχια που εχω εγω απο σημερα ειναι αν ο Ουζουνιδης εχει αυτο το διπλωματικο του Χιμενεθ με το οποιο ο Μανολο καταφερνε να τα βρισκει με τους διαφορους τρελους, ακομα κι αν τσακωνοταν μαζι τους.

 

Απο την αλλη δεν θεωρω οτι ο Χιμενεθ ειχε ματι στις μεταγραφες (πχ Μοραν, Μασουντ). Επισης υπαρχει και το θετικο οτι θα ησυχασουμε (ελπιζω) κι απο αδιανοητες επιλογες ενδεκαδας. Για να τα λεμε ολα κι οχι μονο τα καλα του Ισπανου (που τα εχω γραψει 100 φορες).

Link to comment
Share on other sites

Οι <<αδιανόητες επιλογές>> Νίκο έγιναν για να βγάλει η ομάδα μια χρονιά σε 3 μέτωπα. Έπρεπε, επιβαλόταν να χρησιμοποιηθούν όλοι οι παίχτες, όλο το ρόστερ. Από Γιούση μέχρι τους τρεις τερματοφύλακες. Δεν είναι μάνατζερ όπου σε 3 μέρες θα είναι στο 85% και σε 6 στο 100% ξέρω 'γω. Τέλος πάντων, δε με νοιάζει ο Χιμένεθ, είναι παρελθόν πλέον.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω πιο ενδιαμεση αποψη και την ειχα και πριν φυγει.

 

Δεν ειχε λεφτα, αλλα Μοραν και Μασουντ δεν εγκρινεις ουτε δωρεαν.

 

Τρελες επιλογες εβλεπα κι εκτος πλαισιων ροτεησον.

 

Δεν ηταν ολα τελεια, ουτε το πρωταθλημα το πηρε μονος του. Του ανηκει βεβαια ενα σημαντικο μεριδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αντρε Σιμοες

Για την πρόωρη ανανέωση του συμβολαίου του: «Είναι σαν να παίζουμε σε ένα παιχνίδι και τώρα έχω δώσει την μπάλα στη διοίκηση. Είναι στο χέρι της διοίκησης να κάνει αυτό που θέλει. Έχω πει πάνω από χίλιες φορές, πως θέλω να μείνω εδώ. Και αν δεν μείνω, θα σημαίνει πως η ομάδα δεν με θέλει».

 

Αυτον τον θελουμε και τον κρατάμε ;

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω νον πειπερ για ενόχληση της διοίκησης από τις δηλώσεις

Έτοιμος ο Κόρμπος από τον λυμπε

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

οταν διαβαζω απο δικους μας αρδ,αρθρα για δυσαρεσκεια μελ για χιμενεθ οσο αφορα την αξιοποιηση του υπαρχοντος ροστερ και πιστη του διοιηκ,ηγετη οτι με αυτους μπορουμε να παιξουμε πιο επιθετικα,μου ερχεται αυθορμητα η ευχη για κλεισιμο των εν λογω μεσων.

 

υγ.δηλαδη ,τι αλλο πρεπει να γινει ,για να αναννεωσει ο σιμοες?μια δυο τρεις,εχει γαμηθει να το δηλωνει.αντε στοκοι,τοσα συμβολαια ληγουν του χρονου,γαμω την νωθροτητα και την νωχελικοτητα σας.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

δεν ξερω,εκτος του "οποιον θελουμε κραταμε" δηλωσαμε προσφατως οτι δεν ασχολουμεθα με παικτας του βαζελου(λεμε τωρα).

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι τζάμπα μια χαρά ασχολείται η ΑΕΚ για αυτό και ρωτάω. Κι επειδή θα θέλει λεφτά ο Σίμος να δούμε ποιος θα τον διαδεχθεί

Link to comment
Share on other sites

Απο ανανεώσεις μονο Μάνταλο τελείωσε στο άψε σβήσε. Όλοι οι υπόλοιποι όπου σταθούν και βρεθούν μιλάνε για ανανέωση αλλα ανανέωση δεν βλέπουν. Και απο όσα διαρρέουν όλοι ενοχλούνται απο αυτο. Συμπέρασμα κατι στραβό υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Και ο Λαμπρόπουλος όταν τραυματιστηκε ταλε κουαλε με μανταλο

Φιλότιμος ο τίγρης

Link to comment
Share on other sites

Δυσαρέσκεια από κύκλους της ΠΑΕ γιατί ο σιμοες μοιάζει υπερβολικά με τον iron man. Η θέση θα καλυφθεί εσωτερικά με γαλανό και αστραν

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ποσταρε ο βρανιες για τον χριστοδουλοπουλο ειναι απειλη?

Link to comment
Share on other sites

Ολο μαλακια ειναι ο Βρανιες.Γονατο σημαδευουμε,για να του βγει ο ωμος θελει αρκετη δοση τυχης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αρχηγός μας Σιμοε

είπε μόλις στη Νόβα πως το

σημαντικότερο στην ομάδα

που τους κανει οικογένεια

και τόσο δεμένους

είναι πως οι Ελληνες παίκτες της ομάδας

αγκαλιάζουν παντα τους ξένους και αυτό

είναι κάτι που δύσκολα βρίσκεις αλλού.

 

Υγ. Ανανεώστε τον Σιμοε.

Μόλις ξημερώσει .

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×