Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Μεγάλη αύξηση με ουτε 6 μήνες να έχει παίξει ουσιαστικά και ένα χρόνο άλλου . Μακάρι σε 3 χρόνια απο τώρα με τις εμφανίσεις του να αναγκάσει την ΑΕΚ να δώσει τα διπλά και τριπλά .

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Κλαιν. Ακυρες συγκρισεις. Αλλαγη εποχης. Σημεια των καιρων.

Κι ο Τζεραλδος επαιρνε παραπανω απο τον Παπαϊωαννου που δεν του τα δινανε και θα πηγαινε να γινει τραγουδιστης με τον Καζαντζιδη στην Αμερικη. Τι να κανουμε τωρα ?

Link to comment
Share on other sites

klaein

o Geraldo Alves perissotera epairne

και εγω καποτε ειχα λεφτα στην ακρη..... αλλες εποχες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κλαιν. Ακυρες συγκρισεις. Αλλαγη εποχης. Σημεια των καιρων.

Κι ο Τζεραλδος επαιρνε παραπανω απο τον Παπαϊωαννου που δεν του τα δινανε και θα πηγαινε να γινει τραγουδιστης με τον Καζαντζιδη στην Αμερικη. Τι να κανουμε τωρα ?

Και ο Ουντέζε. 

Link to comment
Share on other sites

Και ο ξανθος βραζιλιανος που ειχαμε παρει απο σκουληκι

Τον νασουτη λες?Αργεντινος πρεπει να ταν.

Link to comment
Share on other sites

giati re? kalos htan o Geraldos.

Εμενα προσωπικα δεν μ αρεσε .Ειδικα αν σκεφτεις οτι με περιπου τα ιδια λεφτα εχεις τσιγκρι βρανιες.Βεβαια οκ τα 300χιλ δεν ειναι και σοβαρα λεφτα.Οποτε για 300χιλ μπορεις να πεις οτι οκ .Δεν ηταν και σαν εναν που χαμε παρει μετα (σερβο,βοσνιο ,κροατη η κατι τετοιο)νομιζω την χρονια του χιμενεθ ντριπιτς καπως ετσι νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Τον Αλβες εγω στα 19 μου, τον εκανα κουδουνιστρα οποια ωρα ηθελα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αμα ο Αλβες ειχε κανει την περσινη χρονια του Λαμπροπουλου, οι εθνοφωστηρες 2004 θα του δινανε και πυργο στη Μανη προικα για την αδερφη του

Link to comment
Share on other sites

σαν εφιαλτης μου εχει μεινει εκεινη η αποβολη στην Λαρισα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι ο Λαμπρόπουλος σήκωσε Πρωτάθλημα, τώρα τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε.

:D

Link to comment
Share on other sites

σαν εφιαλτης μου εχει μεινει εκεινη η αποβολη στην Λαρισα

Εμένα το πως ξέχασε τελείως τον Ντάρμπισιρ στον καταραμμένο τελικό του '09

Δεν παίζει να συνέλθω ποτέ απ' αυτό το κωλοματς

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πως ξέχασε τελείως τον Ντάρμπισιρ στον καταραμμένο τελικό του '09

Δεν παίζει να συνέλθω ποτέ απ' αυτό το κωλοματς

 

Εκεί,αν είχαμε Λαμπρό θα τον είχε καταπιεί τον ασπρουλιάρη.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πως ξέχασε τελείως τον Ντάρμπισιρ στον καταραμμένο τελικό του '09

Δεν παίζει να συνέλθω ποτέ απ' αυτό το κωλοματς

ευτυχως τοτε δε παταγα στο γηπεδο ..... απο το να εβλεπα το μπινε να γελαει με την κουπα καλυτερα σπιτι μου και αν το παιρναμε την ωρα της απονομης θα το γυρναγα στο μεγκα να δω τις πεθερες

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ο φετινος Λαμπρολουλος το Γεραλδο τον θελει για δεκατιανο.

Link to comment
Share on other sites

πωωω δεν μας λυπάστε καθόλου ρε;

άκου Νταρμπισαϊρ. θυμήστε μας λίγο και την Λοκομοτιβ.

Edited by agelos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

σε ποιο ματς σε εντυπωσιασε ο Λαμπροπουλος κ τον εκθειαζεις σε τετοιο βαθμο? Αστειος ειναι γενικα παικτικα.

Το οτι εστρωσε κ δε κανει πλεον καρσιλαμαδες ειναι γιατι ο Μανολο ειχε την ομαδα παντα προφυλαγμενη με στενο χωρο ωστε να μην εκθετει τα σεντερ μπακ που εχουν θεμα σε counter pressure κ επιστροφες. Αν ειχες κανα Δελλα ο Λαμπροπουλος παλι τον τροχονομο θα παριστανε. Συν οτι χρησιμοποιει τα χερια του συνεχως μεσα στη περιοχη που ειναι τρομερα επικυνδινο για σεντερ μπακ.

αν τον ελεγαν χοσε λαμπροπουλ θα εκανες πιπες τωρα για να μεινει....

ολοι ξερουν οτι εχεις θεμα με τους ελληνες.... δε θα κανουμε το ασπρο μαυρο τωρα επειδη δε γουσταρεις τους ελληνες ποδοσφαιριστες

Link to comment
Share on other sites

Εκεί,αν είχαμε Λαμπρό θα τον είχε καταπιεί τον ασπρουλιάρη.

Μπααα, με τα κακάκια που χε κάνει ο προπονητής μας σε εκείνο το ματς και τον Μπεκενμπάουερ να χαμε δύσκολα θα κερδιζαμε

διοτι δεν τον ξεχασε

διοτι ο Αλεξοπουλος τον μαρκαρε (ειχε βγει τραυματιας ο Σωτος), ο Μαιστοροβιτς κρατουσε τον αλλονα... Η μαλακια ηταν του τσολια του Αλεξοπουλου κ του Μπινε που δεν αλλαξε τα μαρκαρισματα κ τον εκανε πουτανα ο Ερνεστος.

Ίσως να χεις δίκιο τι να σου πω, γενικά την αποφευγω τη συγκεκριμένη φάση. Γενικά πάντως για τον Λαμπρόπουλο μόνο και μόνο που ήταν ο πρώτος που κατάλαβε τι έγινε στη Τούμπα του συγχωρώ όλες τις μαλακίες που χει κάνει

 

ευτυχως τοτε δε παταγα στο γηπεδο ..... απο το να εβλεπα το μπινε να γελαει με την κουπα καλυτερα σπιτι μου και αν το παιρναμε την ωρα της απονομης θα το γυρναγα στο μεγκα να δω τις πεθερες

Εσύ σαν μεγαλύτερος ήταν ίσως ευκολότερο να σουν λίγο πιο... large, γιατι ειχες ζησει και 5 πραματα. Εγώ όμως που περίμενα πως και πως να δω την πρώτη μου κούπα έπαθα την πλάκα μου από τον τρόπο που καταφέραμε και χάσαμε. Έκανα πολύ καιρό να το χωνέψω και ακόμη και τώρα όταν βλέπω κανα χαιλαιτ μετά το γκολ του σκόκο αφήνω λίγο τα πανηγύρια και μετά το κλείνω, σα να τελείωσε εκεί το ματς

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Μια χαρα ηταν ο Λαμπροπουλος χωρις να ειναι εντυπωσιακος σε συγκεκριμενα ματς. Ο Μανωλης του πηρε κι εκεινος εδωσε το 101%. Ολο το χρονο απωλειες ειχες μια ο Ναζωραιος μια ο τρελος, αλλα ο Λαμπροπουλος ηταν εκει. Αυτο ειδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Το μεγαλο κερδος απο την περσινη ΑΕΚ ηταν πρωτα οτι εδιναν το 100% ολοι και μετα η ευφυια των πρωτοκλασατων.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Σταθερος, τιμιος, εργατικος, με χιαστους κι ηταν ενας απο τους τρεις παικτας με τη μεγαλυτερη καμπυλη καλυτερης αποδοσης απο την προηγουμενη σεζον. Τραγουδατε οσο θελετε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×