Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Μια χαρα ηταν ο Λαμπροπουλος χωρις να ειναι εντυπωσιακος σε συγκεκριμενα ματς. Ο Μανωλης του πηρε κι εκεινος εδωσε το 101%. Ολο το χρονο απωλειες ειχες μια ο Ναζωραιος μια ο τρελος, αλλα ο Λαμπροπουλος ηταν εκει. Αυτο ειδα.

.αυτο πιστωνεται στο μανωλη.φετος θα δουμε με ζουζουνακι
Link to comment
Share on other sites

πωωω δεν μας λυπάστε καθόλου ρε;

άκου Νταρμπισαϊρ. θυμήστε μας λίγο και την Λοκομοτιβ.

 

Το ζητήσατε

Έγινε πράξη

 

giphy.gif

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το βαλε και σε gif για να μην υπαρχει περιθωριο επιλογης.20 χρονια απεφευγα να το δω δευτερη φορα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34810090_1659529947416729_38447702241926

 

Χρόνια πολλά Σοτζέι.

 

Στην Εθνική το χαλάς το μαλλί μουνάκι  :blink:

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος τι βαζουν ολοι στο μαλλι και βγαινουν ετσι λιγδιασμενοι στο γηπεδο;Αμα ιδρωνουν δεν τους τσουζουν τα ματια;

Link to comment
Share on other sites

 

 

Χρόνια πολλά Σοτζέι.

 

Στην Εθνική το χαλάς το μαλλί μουνάκι  :blink:

Εκεί έχει τους Χομεϊνήδες φίλε και δεν είναι αστεία. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος τι βαζουν ολοι στο μαλλι και βγαινουν ετσι λιγδιασμενοι στο γηπεδο;Αμα ιδρωνουν δεν τους τσουζουν τα ματια;

 

Μπριγιαντίνη η λεγόμενη και "χεζαμόλη"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το δικό του «αντίο» στην ΑΕΚ, μετά από 4 χρόνια συνεργασίας, θέλησε να πει μέσω social-media ο Γιάννης Ανέστης. Ο Έλληνας γκολκίπερ, τονίζει πως το ταξίδι με την Ένωση ολοκληρώνεται με την καλύτερη ανάμνηση, αυτή της κατάκτησης του πρωταθλήματος, ενώ σημειώνει πως η ΑΕΚ ήταν αναπόσπαστο κομμάτι για την πρόοδο του.

Αναλυτικά η δώληση του Γιάννη Ανέστη μέσω instagram:
 

Μετά από τέσσερα χρόνια συνεργασίας έφτασε η ώρα να χωρίσουν οι δρόμοι μας. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τόσο όσους με πίστεψαν κι ήταν πάντα δίπλα μου, όσο κι εκείνους που με «αμφισβήτησαν» γιατί μου έδωσαν ένα επιπλέον κίνητρο να συνεχίσω να δουλεύω για να γίνω ακόμα καλύτερος. Όπως στην ζωή έτσι και στο ποδόσφαιρο υπήρξαν καλές και κακές στιγμές αλλά όλα είναι μέρος του ταξιδιού το οποίο τελειώνει με την καλύτερη ανάμνηση και δη την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Η ΑΕΚ ήταν, είναι και θα είναι αναπόσπαστο κομμάτι για την ποδοσφαιρική μου πρόοδο. Ο κύκλος έκλεισε, ένα νέο κεφάλαιο ανοίγει... Εις το επανιδείν!!!

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μόνο συμπάθεια πλέον για τον γιάννη ανέστη και επειδή πέρασε με αξιοπρέπεια απο την ομάδα και επειδή ανοίκει σε μια ειδική κατηγορία του πληθυσμού . 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εμαθε ο μανατζερ οτι τον αποκαλει "το μουνοπανο" ο Ματζισαν?

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ξερει τι κανει ο Γιαγκανιατς. Το εχει ξαναπει αλλωστε οτι "θα εξαντλησει το συμβολαιο". Να παει να γαμηθει. Ογκνιεν διωχτονα και ακου τον τιγρη.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει τι κανει ο Γιαγκανιατς. Το εχει ξαναπει αλλωστε οτι "θα εξαντλησει το συμβολαιο". Να παει να γαμηθει. Ογκνιεν διωχτονα και ακου τον τιγρη.

Ο Βράνιες πάντως διέψευσε ότι ο ατζέντης του έδωσε συνέντευξη

Έχει ψωμί ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μόνο συμπάθεια πλέον για τον γιάννη ανέστη και επειδή πέρασε με αξιοπρέπεια απο την ομάδα και επειδή ανοίκει σε μια ειδική κατηγορία του πληθυσμού . 

σε ποια κατηγορία ανήκει ο Ανέστης?

Link to comment
Share on other sites

τιμη και δοξα στον τιμιο τροιστανσον που θα συνεισφερει 125,000 ευρω στα ταμεια της ΑΕΚ  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×