Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


Guest amd
 Share

Recommended Posts

κοιταξε αν δεν θελει τα 450 στο χερι που με μπονους πανε στα 550 ξερω γω ε τοτε καλο ταξιδι

Link to comment
Share on other sites

Κατά μία έννοια είναι και μονόδρομος η ΑΕΚ για κάτι τέτοιους. Σε κανονικό πρωταθλημα φαντάζομαι ότι δεν τον θέλει κανένας, στην Ελλάδα που να πας; Στον γαύρο να σε προπονεί ποιος ξέρει ποιο ταγαρι και για πόσο, στο βαζελο, στον Τσετσένο που εκεί δεν σε θέλουν έτσι κι αλλιώς;

Link to comment
Share on other sites

Λογικο ειναι απο τη πλευρα του να ψαχνει το τελευταιο μεγαλο συμβολαιο της καριερας του, να εκτιμησει ομως κι ο λαζαρος οτι σε μας αναστηθηκε (λαζαρος ονομα και πραγμα)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ψιλοπουτσα μας ειτε μεινει ειτε δεν μεινει.

Την δουλεια τους την εκαναν φετος, καλυτερη χρονια να κανει του χρονου δυσκολο, αμα θελει ΑΕΚ και CL καλως αλλιως μπορει να παει στον Ολυμπιακο η την Παντοβα.

Καλη καρδια παντως οπου και αν παει (αν παει φυσικα) εγω θα τον θυμαμαι ευχαριστα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γαυρακος είναι ο λαζαρος νομίζω

Βλεπω αρπαγή απο τον βανζελ και ξεσηκωμός στους γαυρους, καμπάνια για τα κειας τους ένας πρωταθλητής στην ομάδα μας κτλ

Link to comment
Share on other sites

http://www.aek365.com/a-581528/metagrafika-senaria-gia-aek-kai-gkounarson.htm

 

 

Τον ειχα δει σε μερικα ματς με την ισλανδια και μου χε κανει πολυ καλη εντυπωση και πιστευα οτι γενικα θα παιζε πιο πανω απο τσαμπιονσιπ.Δεν πιστευω οτι θα ερχοταν ευκολα τετοιος παιχτης.Θεωρω οτι θα θελει 900χιλ με 1,5εκ.Εγω θα τον ηθελα.

Link to comment
Share on other sites

Φευγει ο Τορες απο την Ατλετικο στο τελος της χρονιας.Τιγρη;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ρεπόρτερ της ΑΕΚ στα Κανάρια νησιά, Λίτο Χιμένεθ, λέει ότι ο Ούχος μας δε θέλει να παίξει στην Σεκούντα και η ΑΕΚ έχει πιθανότητες να τον κρατήσει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ρεπόρτερ της ΑΕΚ στα Κανάρια νησιά, Λίτο Χιμένεθ, λέει ότι ο Ούχος μας δε θέλει να παίξει στην Σεκούντα και η ΑΕΚ έχει πιθανότητες να τον κρατήσει.

 Αναμεσα στην σεγούνδα και το να παιζει ευρωπη, ισως και τσαμπιονς λιγκ, λογικό να προτιμάει το δευτερο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ρεπόρτερ (και οπαδός) της ΑΕΚ στα Κανάρια νησιά, Λίτο Χιμένεθ, λέει ότι ο Ούχος μας δε θέλει να παίξει στην Σεκούντα και η ΑΕΚ έχει πιθανότητες να τον κρατήσει. 

 

να τα λέμε όλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αφουγκραζομαι αρνητικη διάθεση

απο την ΠΑΕ για το κλειστό τριετές που

θέλει ο Λαζαρος

και μετα και για τα χρήματα.

 

Γνώμη μου,καλά κανουν .

 

Καλη χρονιά αλλά μην τρελενεται κιόλας.

Που θα τα βρει αλλου αυτά που ζητάει.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Την εχει δει λιγο σουπερ σταρ φετος ο 30λεπτος.Σιγα μην τον γηροκομησουμε κιολας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Την εχει δει λιγο σουπερ σταρ φετος ο 30λεπτος.Σιγα μην τον γηροκομησουμε κιολας.

Σε πονάει που σε μπούκωσε μικρέ και άμπαλε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλακα φανταζεσαι να μπει το 2021 και να εισαι ακομα με 30λεπτο στα εξτρεμ;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο Λαζαρος πρεπει να μεινει.

Αυτα που εκανε φετος δεν μπορει να στα κανει παιχτης των 500Κ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά στο πρώτο μισό.

 

μετά το μαλάκισε τσαντίζοντας τον Λιβάια τον Αραούχο και τον Γιαννης21 μετά από κάθε ατομική του προσπάθεια. 

 

Δεν θα με χαλάσει αν δεν δεχτεί ανανέωση και φύγει.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα με εκνευριζει αφανταστα ο οικοδομος. Οταν δεν κανει κινηση να ανοιξει χωρους αλλα παει πανω στο μπακ μας κ του παιρνει την μπαλα χωρις κανενα λογο, οταν διαμαρτυρεται στους συμπαιχτες του που δεν του εδωσαν πασα ασχετα αν τον μαρκαραν 3 εκεινη την ωρα κ αλλος ηταν εντελως ελευθερος, οταν κανει τα γαυρικα και βουταει κ διαμαρτυρεται, οταν κανει ντριπλες,τακουνακια,τσαλιμακια κ συμπαιχτης του διπλα ειναι ολομοναχος, οταν βγαινει αλλαγη κ δεν δινει χερι, ΤΟΤΕ θελω να του τραβηξω 2 κλωτσιες στον κωλο, και  να τραβηξω μια χλεπα στα μουτρα του διπλανου μου που ειναι καψουρης μαζι του μου σπαει τα αρχιδια με το ποσο παιχταρας ειναι.

Αλλα εχει προσφερει πολλα, ειδικα φετος.

Καλως να δεχτει την προσφορα της ΑΕΚ και να μεινει. Αν οχι στα παπαρια μου, ξαναπαιρνω τον Πατιτο. Καλυτερος ηταν

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχουν τα 550 καθαρα που ζηταει 

 

τελος ποσο μαλλον κλιμακωτα προς τα πανω για 3 χρονια 

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μεινει ο Λαζαρος, διοτι φετος προσφερε παρα πολλα! Δεν θα τα βαψουμε ομως και μαυρα αν τελικα φυγει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×