Jump to content

Λάρισα - Α.Ε.Κ. (Hμιτελικός Κυπέλλου, 1ος αγώνας): 01/03, 19:30, Cosmote Sport 1HD


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

14 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      2
    • Μπακάκης
      3
    • Χουλτ
      1
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μοραν
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      8
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μοράν
      7
    • Αϊντάρεβιτς
      4
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      1
    • Κλωναρίδης
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

Πάντως 11.000 εισητηρια έχουμε μο, συν τα παιχνίδια της Ευρώπης που μάζεψαν κόσμο και συν τα μαύρα που παίζουν. Αυτά και χωρις γήπεδο

Link to comment
Share on other sites

Ασταδιαλα ρε μαλακες. Δε διαβαζω τιποτα πριν. Η ομαδα θελει στηριξη. Το καταλαβαινετε ? Γινεται μαχη. Οποιος καριολης δεν πιστευει αυτο που βλεπει απο την αρχη της σεζον ας μη γραφει και μας πρηζει τα παπαρια γιατι εχουμε και νευρα. Η ομαδα παει για νταμπλ. Ασταδιαλα. Μην αρχισω τιποτα Παναγιες. Μας ζηταει η ομαδα ρε. ΕΜΑΣ. Οχι την εξυπναδα μας.

etsi .-

 

ta polla logia einai ftoxeia

 

autous exoume kai me autous tha pame mexri telous , opoios to pisteuei ,vazei plati

 

opoios den to pisteuei , as  min spaei ta arxidia ton upoloipon mexri to kalokairi

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

για πειτε

 

η ενημέρωση της ΠΑΕ ΑΕΚ κάνει λόγο για σύσπαση αριστερού δικεφάλου, με την κατάσταση του Σουηδού αριστερού μπακ να επανεκτιμάται τις επόμενες μέρες.

 

δεν παιζει την κυριακη παιζεται για τουμπα

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να μπωνα δω τι γινετε γιατι το ακουγα στο ραδιο αλλα βλεπω εχουν βγει οι κολογαυροι με τα κιτρινα οποτε los poulos....

 

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕ ΧΑΖΟΜΑΛΑΚΕΣ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

και ο αυστριακος δεν ειναι 6αρι 

ναι. Αρα σαν 8αρι εχουμε τον αυστριακο υποψη. Οταν θα επρεπε να παιξουμε με 2 6αρια, θα ειχαμε σιμοες-γιοχανσον. Τραυματιστηκε ο γιοχανσον και ηρθε ο ισπανος σαν αντικαταστατης. Αυτη την εντυπωση ειχα

Link to comment
Share on other sites

Αφησαμε τα οικονομικα και τα δικαστικα και εχουμε πιασει τα ιατρικα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά σιμοες θα προστατευτεί για τούμπα.μακαρι να τον έχουμε έτοιμο εκεί. Κυριακή ίσως παίξει Κονε

Link to comment
Share on other sites

Αφησαμε τα οικονομικα και τα δικαστικα και εχουμε πιασει τα ιατρικα.

ε φετος μας γαμησε με τους τραυματισμους

Link to comment
Share on other sites

γιατρος δεν ειμαι αλλα η συσπαση θελει 2-3 μερες ατομικο οποτε τουμπα λογικα θα ειναι οπως και ο σιμοες

 

κυριακη για σιμοες δεν το βλεπω πολυ πιθανο γιατι ειναι ρισκο λιγο  βεβαια ειναι αναλογα τι θα πει και ο παιχτης

 

γενικα επειδη γυρισε σε κανονικο προγραμμα και ο κονε 2 μερες τωρα βλεπω γαλανοπουλος - μοραν την κυριακη και στον παγκο κονε

Link to comment
Share on other sites

Πάντως 11.000 εισητηρια έχουμε μο, συν τα παιχνίδια της Ευρώπης που μάζεψαν κόσμο και συν τα μαύρα που παίζουν. Αυτά και χωρις γήπεδο

Σε χρονια που πας για νταμπλ, και προχωρησες Ευρωπη.

Δεν συνηθιζω να κραζω κοσμο για το αν πηγαινει η οχι γηπεδο γιατι κουμαντο κανει ο καθενας στην τσεπη του αλλα και γιατι θεωρω πως το αν θα παει ο κοσμος μιας ομαδας στο γηπεδο ειναι πρωτα ευθυνη της ΠΑΕ, μετα της διοργανωτριας αρχης και μετα του κοσμου.

Βεβαια θεωρω πως τετοιους μεσους ορους θα εχουμε και σε δεκα χρονια στην Αγια Σοφια αρα δεν φταιει το ΟΑΚΑ.

Τεσπα, υπομονη να κανουμε ταμειο στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

ε φετος μας γαμησε με τους τραυματισμους

Αμα δεν γαμηθει και κατι δεν ειναι ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Να γυρίσει κι ο Λόπεζ, μας έλειψε κι αυτός πολύ.

Σίγουρα καλή μεταγραφή ο Χουλτ, μέχρι τώρα θεωρώ ότι ο Λόπεζ είναι ένα κλικ πάνω.

Link to comment
Share on other sites

ναι. Αρα σαν 8αρι εχουμε τον αυστριακο υποψη. Οταν θα επρεπε να παιξουμε με 2 6αρια, θα ειχαμε σιμοες-γιοχανσον. Τραυματιστηκε ο γιοχανσον και ηρθε ο ισπανος σαν αντικαταστατης. Αυτη την εντυπωση ειχα

 

δεν υπαρχει λογικη στο να παιζεις με 2 εξαρια ρε γιωργαρε και ο γιοχανσον ενα κλικ πιο μπροστα επαιζε 

 

πλεον 6αρι λογιζεται ο γαλανοπουλος στο 4-2-3-1 δεν εχεις ουτε καθαρο 8 δηλαδη Box to Box επειδη μπροστα εχεις και αλλο παιχτη οποτε τα μετρα ειναι λιγοτερα 

 

ο μοραν ηρθε γιατι ο χιμενεθ ζητησε ενα χαφ να κυκλοφορησει την μπαλα στο κεντρο και να μπορει να την παιξει καθετα μπροστα και οχι για να ειναι κυματοθραυστης στην αμυνα πραγμα που δεν μπορει να κανει ο ισπανος 

 

ο αυτσριακος ειναι πολυεργαλειο που μπορει να παιξει 4 θεσεις ξερω γω επισης ο σχεδιασμος για του χρονου ειναι 5 χαφ

 

σιμοες - γαλανοπουλος - χολζχαουζερ - κονε - μοραν

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει λογικη στο να παιζεις με 2 εξαρια ρε γιωργαρε και ο γιοχανσον ενα κλικ πιο μπροστα επαιζε 

 

πλεον 6αρι λογιζεται ο γαλανοπουλος στο 4-2-3-1 δεν εχεις ουτε καθαρο 8 δηλαδη Box to Box επειδη μπροστα εχεις και αλλο παιχτη οποτε τα μετρα ειναι λιγοτερα 

 

ο μοραν ηρθε γιατι ο χιμενεθ ζητησε ενα χαφ να κυκλοφορησει την μπαλα στο κεντρο και να μπορει να την παιξει καθετα μπροστα και οχι για να ειναι κυματοθραυστης στην αμυνα πραγμα που δεν μπορει να κανει ο ισπανος 

 

ο αυτσριακος ειναι πολυεργαλειο που μπορει να παιξει 4 θεσεις ξερω γω επισης ο σχεδιασμος για του χρονου ειναι 5 χαφ

 

σιμοες - γαλανοπουλος - χολζχαουζερ - κονε - μοραν

συμφωνοι απλα μιλαω για συγκεκριμενα ματς που μπορει να χρειαζοταν με πολυ δυνατους αντιπαλους, πχ μιλαν

Link to comment
Share on other sites

τα 2 εξαρια λειτουργουν οταν ειχες τον μανταλο μεσα να σου τσουλησει την μπαλα να την αλλαξει να την ζητησει στο πλαι να την παιξει καθετα να τρεξει με αυτη οταν εφυγε ο μανταλος χρειαστηκε χαφ που να την παει μπροστα το εκανε ο κονε σε αρκετα ματς αλλα δεν γινοταν να την βγαλεις μονο με κονε και γι αυτο ηρθε ο μοραν ουτε για βασικος λογιζεται ουτε βασικος θα ειναι του χρονου 

Link to comment
Share on other sites

Για τον μοναδικό λόγο που νευρίασα, είναι το ότι χάθηκε το σερί.

Ζμπούτσαμας, τελικό θα πάμε και τις Βουλγάρες θα γαμήσουμε και double θα πάρουμε.

 

Μόνο Α.Ε.Κ.

 

Υ.Γ. Το δίδυμο στο κέντρο Moran-Ajdarevic, ήταν για να τον βγάλεις έξω και να τον παίζεις μέχρι τελικής πτώσης.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θέλω να μιλήσω καθόλου για το ματς γιατι θεωρώ οτι η ΑΕΚ θα περάσει στο ΟΑΚΑ. Σημερα όμως με αυτό που ειδα μου γυρισε το μυαλό. Μπήκαν 2 ομαδες να παίξουν ποδόσφαιρο και η μια έπαιζε κατς. Κάθε φορά με την ΑΕΚ παίζουν τελικό Μουντιάλ. Και μετα αναρωτιόμαστε για ποιο λόγο τόσοι τραυματισμοί.

 

10 περίπου αγώνες πριν τη λήξη της σεζόν δηλώνω οτι αν η ΑΕΚ δεν παρει το πρωταθλημα θα στεναχωρηθώ όσο δεν πάει αλλά ευχαριστω απο σημερα παίχτες και προπονητή για την πολυ όμορφη σεζόν που μου έχουν χαρίσει έως τωρα. Με εκαναν ξανά περήφανο σαν ΑΕΚτζη και να ξέρουν οτι ειναι παλικάρια.

 

Οτι και να γίνει στα ματς που απομένουν, ας βγουν και τρίτοι. Για μένα τελείωσαν ολα σημερα. Μαζι τους όσο πάει και ζητάω συγνώμη για τις φορές που έχω γκρινιάξει σε προπονητές, παίχτες κλπ. Ήμουν στη ζέστη του γραφείου μου και τσαντιστηκα εγώ που δεν τις έτρωγα. Μεχρι τέλους και ας μεινουμε με τα παιδιά της Ακαδημιας που είπε ένας αδερφός

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Τελειωσε η ΑΕΚ για φετος,τα λεγε ο ραπτοπουλος και τον κοροιδευα.Καλα να παθουμε.

Πες του οτι γαμιεται η μανα του για 200γρ αχνη κι αν παρεξηγηθει κανεις στειλε μου πμ να σου δωσω το κινητο μου να με βρει.

Link to comment
Share on other sites

Και όταν έρχεται εν ενέργεια παίχτης του Πανιωνιου οτι πέρσι πριν τον αγώνα με την ΑΕΚ μαδώ πλήρωσαν απο τον ΠΑΟΚ ολους τους μισθούς δεν θέλω τίποτα αλλο παρά μόνο ενα πράγμα. Αίματα πραγματικά στην Τουμπα και ας παίξει με τον Γιουση

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη ανακοίνωση για το ματς με την ΑΕΚ εξέδωσε η Λάρισα. Μετά την πρώτη που είδε το φως της δημοσιότητας κατά τη διάρκεια του ματς, μετά το τέλος η ΑΕΛ εξέδωσε νέα τοποθέτηση.

Αναλυτικά:

«Πάμε ρε ΑΕΛάρα! Νικήσαμε και τα κοράκια. Πόσα οφσάιντ πρέπει να αφήσεις ρε βοηθέ;

Δεν φτάνει το φάουλ και το οφσάιντ στο γκολ; Πόσες κόκκινες κάρτες πρέπει να χαρίσεις ρε Ζαχαριάδη; Σε βλέπει ο μπαμπάς σου και χαίρεται!».

Link to comment
Share on other sites

18 απριλιου η ρεβανς ως τοτε θα εχει υπαρξει και 2 βδομαδες διακοπη, θα εχουν ξεκαθαρισει πολλα και στο πρωταθλημα, οκ δεν γλυτωνουν στο ΟΑΚΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Α!!! Ξεχασα και το αλλο. Οποιος ειναι μπουγατσας του γαμιεται η μανα για ενα μουστοκουλουρο.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×