Jump to content

Λάρισα - Α.Ε.Κ. (Hμιτελικός Κυπέλλου, 1ος αγώνας): 01/03, 19:30, Cosmote Sport 1HD


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

14 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      2
    • Μπακάκης
      3
    • Χουλτ
      1
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μοραν
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      8
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μοράν
      7
    • Αϊντάρεβιτς
      4
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      1
    • Κλωναρίδης
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

Το μόνο που μου την κανει είναι οτι χανουμε και Χουλτ...Καλό θα κανει η ήττα απο μια αποψη. Θα καταλαβουν οτι πρεπει κυριολεκτικα να χυσουν αιμα. Σε 45 μέρες που είναι ο επανληπτικος ποιος ζει ποιος πεθαίνει....Η Κυριακή είναι το θεμα....Μετά έχει 1 ματς / βδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα έφαγες ξύλο δώσανε στον Κούγια μούφα πεναλντι είσαι στον τελικό

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κανείς με 2 λόγια να γράψει τι έγινε γιατί δεν έχω δει ούτε φάση

Έχασες 2-1. Το ματς ήταν πονόματος. Στο γκολ που βάλαμε έχει σταματήσει η άμυνα της Λάρισας για φάουλ του Μοράν στο ύψος του κέντρου στο πλάγιο (είναι, και κάρτα), πετάχτηκε ο Μασούντ το έβαλε. Το 1ο γκολ της Λάρισας ειναι πέναλτι ουρακοτάγκος. Χάνεις 2-3 κλασσικές ευκαιρίες για γκολ με Μασούντ, Λάζαρο, Μπακασέτα και το τρως στο 92 με βαθιά μπαλιά στο κέντρο του Λεοζίνιο και μαρκαρίσματα Γκάλο και Μοράν για σεμινάριο.

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτητα απο την υπολοιπη παρωδια (κατασταση γηπεδου, ερασιτεχνικη διαιτησια, συμπεριφορα ΑΕΛ, εισβολη οπαδων και σπρωξιδια) και ανεξαρτητα απο το οτι εξακολουθεις να εισαι το λογικο φαβορι (πρεπει να δωσεις ενα ακομα μινι- ντερμπυ ομως οπως ηρθε το πραγμα)

η ομαδα ειναι εντελως κλασμενη και το βαθος της πλεον μετα και απο διαφορους τραυματισμους ειναι ανυπαρκτο.

 

Παικτες οπως Μοραν, Κλωναριδης, Μασουντ (κι ας σκοραρε), Αινταρεβιτς απλα δεν κανουν. Στον δε παγκο αποψε ειχαμε τον κανεναν, τουλαχιστον μεσοεπιθετικα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα έφαγες ξύλο δώσανε στον Κούγια μούφα πεναλντι είσαι στον τελικό

Το θεμα ειναι οτι ο μασουντ βρεθηκε παλι μονος του με το τερμα και το χασε.Και σε αλλες δυο πολυ καθυστερηση απο μπακα.

Link to comment
Share on other sites

Ela mhn mas pernei apo kato. Oute kan na asxoloumaste. Ksezoumismenoi paiksame me endekada anaghs. Egine. Ti na kanoume tora. MONOI MAS KAI OLOI TOUS. Aste tous na nomizoune

Link to comment
Share on other sites

Πάντως διακρίνω μια ψυχολογική πτώση. Από προπονητη που δεν ήξερε τι ήθελε να κάνει, μέχρι Κ παίκτες. Ελπίζω να ξεθαμπωσει Κ Χιμένεθ Κ η ομάδα γιατί τα σημαντικά είναι μπροστά

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Αν μπορεί κανείς με 2 λόγια να γράψει τι έγινε γιατί δεν έχω δει ούτε φάση

 

Δεν άξιζες την ήττα αλλά έκανες αποκρουστική εμφάνιση.Κέντρο δεν υπήρχε συνεργασίες ανύπαρκτες κλεψίματα μηδέν.Ένα γενικό τουμπουρλούκι.

 

Ευτυχώς πάντως που βγήκε ο Λάζαρος στο ματς στο Κίεβο και πήραμε τα ματς με Ατρόμητο και Λάρισα.Ευτυχώς να λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Τα μπινελίκια έγιναν έντιτ, συνεχίστε τα με πμ, αν δώσετε ραντεβού για ξύλο ενημερώστε μας.

Link to comment
Share on other sites

Το ανησυχητικό είναι ότι δεν μπορείς να κρατήσεις το αποτέλεσμα ενώ προηγείσαι και ότι δέχεσαι γκολ γιατί τα χαφ δεν μπορούν, δεν θέλουν, δεν φαντάζονται ότι μπορεί να γίνει, να μαρκάρουν.

 

Προσωπικά δεν τον βλέπω τόσο υπεράνω τον επαναληπτικό με 2-1. 

Ναι σύμφωνοι είναι κακή ομάδα η ΑΕΛ, αλλά αν σήμερα είδαμε το πανηγύρι του ζουρλών στην Λάρισα, στο ΟΑΚΑ θα ζήσουμε πρωτόγνωρα πράγματα και δυστυχώς έχει αποδειχτεί ότι δεν είμαστε και η πιο κατάλληλη ομάδα για συνθήκες μπάχαλου. 

Είναι άλλο σκορ το 0-1, άλλο το 1-1 και άλλο το 2-1. 

 

Το επίσης κακό είναι πως πάλι έπαιξες παιχνίδι στα κόκκινα εν όψει Κυριακής, τσίμπησες και την απώλεια σου και δεν ξέρω τέλος ψυχολογικά πόσο μπορεί να επηρεάσει το αστείο σερί του αήττητου. 

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, μπαλα δε γινοταν να παιχτει σε αυτο το μπουρδελο και με τοσο ξυλο, επρεπε να αποφυγουμε το γκολ στο τελος ομως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νικη με νιονιο....αυτο μετραει....ενταξει χαλια η ομαδα σημερα,πολυ ξυλο αλλα κλαιν μαιν.....στο οακα 2-0.

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι δίνεται άδεια σε αυτό το χωράφι να παιχτεί ποδόσφαιρο.

Σόρρυ αλλά κι εγώ να ήμουν εκεί μέσα θα κοιτούσα πρώτα να προφυλάξω τα κόκκαλα μου.

Κατά τα άλλα πρέπει να ξεφορτωθούμε πολλή δευτεράτζα το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει και η ήττα, καλύτερα τώρα παρά μεθαύριο.

 

Από την άλλη, τιγραρε έχει γαμηθει να σε γλενταει ο κοντοπιθαρος ψυχοπαθής. Μέχρι και παίχτη να υποκρίνεται ότι τον σκότωσε ο Μασουντ εκτός φάσης στο 85' είχαμε. Δηλαδή δεν σε φοβάται ντιπ, κανένας, ρε μλκ;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×