Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Bukowski said:

Ο Μανταλος και ο καθε Μανταλος ρε Ζαρα να δουμε τι θα πηδαει στα 50 του.

Συγκεκριμενα ο Μανταλος δεν ειναι καθολου βλακας με  τα λεφτα του, οποτε λογικα και στα 50 οτι θελει θα πηδαει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ο Μανταλος και ο καθε Μανταλος ρε Ζαρα να δουμε τι θα πηδαει στα 50 του.

Σωστό, λογικά εμάς ως ΤΔ ή κάτι σπατοαντίστοιχο! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Συγκεκριμενα ο Μανταλος δεν ειναι καθολου βλακας με  τα λεφτα του, οποτε λογικα και στα 50 οτι θελει θα πηδαει.

Τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα για μειωσουμε τον διαχρονικα χωστη και χυστη Ντεμη θεουλη μου. Μεχρι και οτι για να γαμας πολυ, θελεις μυαλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα για μειωσουμε τον διαχρονικα χωστη και χυστη Ντεμη θεουλη μου. Μεχρι και οτι για να γαμας πολυ, θελεις μυαλο.

Ρε μαλακα βρες απο τα 100αδες ποστς που εχω κανει για τον Ντεμη, 1 που να λεει οτι δεν γαμαει γκομενες ή κατι τετοιο. Μπραβο του που γαμαει; Τι θες να πω; Ειναι καποιο κατορθωμα; Να του δωσουμε κανα βραβειο "μεγαλυτερος Κηφισιογαμιας" σαν το "Μανατζερ της χρονιας;"

Οσο για τον Μανταλο, στο εγγυομαι οτι στα 50 θα ειναι πολλαπλασια πλουσιοτερος απο τον Ντεμη. Ισως να του εχει βαλει ανθρωπο/ους απο κοντα ο γκομενος του να τον προσεχουν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

Ρε μαλακα βρες απο τα 100αδες ποστς που εχω κανει για τον Ντεμη, 1 που να λεει οτι δεν γαμαει γκομενες ή κατι τετοιο. Μπραβο του που γαμαει; Τι θες να πω; Ειναι καποιο κατορθωμα; Να του δωσουμε κανα βραβειο "μεγαλυτερος Κηφισιογαμιας" σαν το "Μανατζερ της χρονιας;"

Οσο για τον Μανταλο, στο εγγυομαι οτι στα 50 θα ειναι πολλαπλασια πλουσιοτερος απο τον Ντεμη. Ισως να του εχει βαλει ανθρωπο/ους απο κοντα ο γκομενος του να τον προσεχουν.

Nedved πονας

Και φταιει ο Ντεμης ο γαμιας

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, billy21 said:

Ανανεωμένος Ντέμης, αναμένει το κάλεσμα για να οδηγήσει την ΑΕΚ σε επιτυχίες. Ξεσαλώστε!

ntemis.jpg

Στη φωτογραφία κάτω δεξιά τι κάνουν ακριβώς? Σαν πριβε χορός στριπτιτζαδικου μοιαζει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Στη φωτογραφία κάτω δεξιά τι κάνουν ακριβώς? Σαν πριβε χορός στριπτιτζαδικου μοιαζει

Ασυγκράτητη... λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Κατάντια να ασχολείται ο περίγυρος της ΑΕΚ με την άνοια του Μελισσανίδη και τις σεξουαλικές επιδόσεις του Ντέμη. Απο ροκ ομάδα, ποπ κουλτούρα, Μανίνα - Κατερίνα, εφημερίδα εσπρέσσο, περιοδικό ΣΟΚ και απο ομάδα γιοκ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Κατάντια να ασχολείται ο περίγυρος της ΑΕΚ με την άνοια του Μελισσανίδη και τις σεξουαλικές επιδόσεις του Ντέμη. Απο ροκ ομάδα, ποπ κουλτούρα, Μανίνα - Κατερίνα, εφημερίδα εσπρέσσο, περιοδικό ΣΟΚ και απο ομάδα γιοκ

Εχουμε και εναλλακτικες να ασχοληθουν οι πιο μερακληδες

20220222_142104.thumb.jpg.4c0d7c8d39391a8ecbbcad67c0acab47.jpg 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τόσο ωραίο κορίτσι είχε να γαμησει ο Ντέμης από όταν τον έβλεπε ο Ελευθερόπουλος😜

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Κατάντια να ασχολείται ο περίγυρος της ΑΕΚ με την άνοια του Μελισσανίδη και τις σεξουαλικές επιδόσεις του Ντέμη. Απο ροκ ομάδα, ποπ κουλτούρα, Μανίνα - Κατερίνα, εφημερίδα εσπρέσσο, περιοδικό ΣΟΚ και απο ομάδα γιοκ

 

oaka_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι η ΑΕΚ τον πιστεύει, δεν νομίζω ότι μπορεί να κάτσει, δήλωσε ο Ντέμης Νικολαΐδης. Άρα η ΑΕΚ πρέπει να βρει τον επόμενο

 

«Για να τον βρει, πρέπει να βιαστεί. Ιούνιο υπάρχει προετοιμασία. Υπάρχει το φέτος να μην χάσουμε την Ευρώπη, όμως υπάρχει και να χτίσουμε μία ομάδα και να πιστέψουμε σε έναν προπονητή. Με αυτό πρέπει να ασχοληθεί πιο σοβαρά η ΑΕΚ γιατί μεταξύ μας να πάρω μία θέση στην Ευρώπη και να ασχοληθώ με το να μην χτίσω μία ομάδα τι να το κάνω.

 

Είναι μία κρίσιμη απόφαση που θέλει χρόνο. Για μένα το πιο σημαντικό είναι να βρεις έναν προπονητή. Τον προπονητή δεν τον βρίσκεις με τα τηλέφωνα ούτε με το Wyscout. Κάνεις ταξίδια, συζητάς. Πρέπει να κάνεις κουβέντες με ανθρώπους. Εγώ τουλάχιστον προπονητές δεν θα έβρισκα παίρνοντας τηλέφωνο», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Νικολαΐδης στην εκπομπή «Monday FC» της NOVA.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η στιγμή που καταλαβαίνεις οτι ο Μουζουράκης του ποδοσφαίρου είναι πιο σοβαρός απο τον κλόουν της Νίκαιας

Απίστευτο

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, nikos said:

Συνέντευξη χωρίς κάτι ιδιαιτερο

https://www.protothema.gr/life-style/article/1216803/o-demis-nikolaidis-ston-danika/

Ο μεγάλος κανονιέρης της Νέας Φιλαδέλφειας μιλά  στον Δημήτρη Δανίκα- Δηλώνει ότι συνέρχεται απο τον χωρισμό με την Δέσποινα  Βανδή, ότι κάνει πολλή γυμναστική και γιόγκα, διαβάζει βιβλία και εξηγεί πώς βρέθηκε στην ίδια παρέα με τη γνωστή δημοσιογράφο

Link to comment
Share on other sites

Τον υπολόγιζα να ψηφίζει ΠΑΣΟΚ.

 

 

Και εσύ τι ψήφιζες;
«Να σου πω την αλήθεια, τις δύο τελευταίες φορές ψήφισα Νέα Δημοκρατία για να απαλλαγούμε από τον ΣΥΡΙΖΑ».

 

- Που δεν είναι αληθινό αριστερό κόμμα.
«Ακριβώς».

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pano apo 2,000 vivlia sthn vivliothikh tou leei.....afou diavaze toso poly stis apostoles pou enoxlouse to lampater ton Katsouranh pou htane sygatoikoi.

Link to comment
Share on other sites


- Γιατί όλες οι κυβερνήσεις αρνούνται να επιβάλουν νόμο Θάτσερ;
«Η Θάτσερ ήταν αυτή που πήρε την απόφαση. Το όλο σχέδιο για την εξάλειψη της βίας από τα αγγλικά γήπεδα στηρίχτηκε στην έκθεση του δικαστή Τέιλορ. Φανταστείτε ότι η Θάτσερ είχε προτείνει να μπουν ηλεκτροφόρα κάγκελα μεταξύ φιλάθλων και αγωνιστικού χώρου και ο λόρδος Τέιλορ το ακριβώς αντίθετο, να μην υπάρχουν δηλαδή καθόλου κάγκελα, και αυτό έγινε. Δεν ξέρω, εύχομαι να μην περιμένουμε το δικό μας «Χέιζελ» για να πάρουμε αποφάσεις».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά αρχίζει και μου φαίνεται πιο νορμάλ πλέον, ίσως έκοψε κάποια πράγματα που τον χαλούσαν άρχιζε να καταλαβαίνει κάποια άλλα μετά το σοκ του χωρισμού . Σε κάθε περίπτωση τον βλέπω σύντομα ξανά στην ΑΕΚ και πλέον δεν το θεωρώ κακό μπας και ξεφύγουμε από τη μέρα της μαρμοτας. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bluesman said:

Τον υπολόγιζα να ψηφίζει ΠΑΣΟΚ.

 

 

Και εσύ τι ψήφιζες;
«Να σου πω την αλήθεια, τις δύο τελευταίες φορές ψήφισα Νέα Δημοκρατία για να απαλλαγούμε από τον ΣΥΡΙΖΑ».

 

- Που δεν είναι αληθινό αριστερό κόμμα.
«Ακριβώς».

 

 

 

 

Δεν ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ οι μαλακες.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, AG21 said:

Δεν ξέρω αλλά αρχίζει και μου φαίνεται πιο νορμάλ πλέον, ίσως έκοψε κάποια πράγματα που τον χαλούσαν άρχιζε να καταλαβαίνει κάποια άλλα μετά το σοκ του χωρισμού . Σε κάθε περίπτωση τον βλέπω σύντομα ξανά στην ΑΕΚ και πλέον δεν το θεωρώ κακό μπας και ξεφύγουμε από τη μέρα της μαρμοτας. 

 

Από το δράμα που ζούμε λες ότι μπορεί να τα πάει και καλύτερα, από την άλλη ας μην ξεχνάμε ότι είναι ο πρώτος που επιχειρήσε και κατάφερε την αλλαγή DNA της ομάδας.Μεγαλο μέρος της σημερινής καταντιας το χρεώνεται αυτος γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2022 at 11:09 PM, Man Of Faith said:

Από το δράμα που ζούμε λες ότι μπορεί να τα πάει και καλύτερα, από την άλλη ας μην ξεχνάμε ότι είναι ο πρώτος που επιχειρήσε και κατάφερε την αλλαγή DNA της ομάδας.Μεγαλο μέρος της σημερινής καταντιας το χρεώνεται αυτος γνώμη μου.

Ναι ναι, το διελυσε το DNA της ΑΕΚ ο Ντεμης, τί να λέμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×