Jump to content

Δεν έχουμε πάρτυ εδώ... έχουμε πένθος


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest liako21

Χαχαχα, σας ευχαριστώ όλους για την υπεράνθρωπη προσπάθεια. Με τέτοιους νέους, δε φοβάμαι τίποτα - μαζί θα περάσουμε και το σκόπελο της κρίσης.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΕΙΡΙΟΣ

Η μεγαλύτερη κατρακύλα της ιστορίας μας και δεν άνοιξε ρουθούνι.

Link to comment
Share on other sites

Guest MANOS

δε θέλω να σε παίρνει απο κάτω άλλωστε είμασταν απο τους αισιόδοξους της παραμονής

Link to comment
Share on other sites

Guest MANOS

και τα χερουβειμ και τα χερουβειμ απο πάνω θα κατεβαίνουν..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χα χα εισαι σωστος..:drinks:μα πανω που εγραψα κανα δυο ποστ εκλεισε το κιτρινομαυρο..εντωμεταξυ μιλαμε για εθισμο..αφου απο τις χαρμανες μπηκα και στο κομ αλλα δεν την παλεψα ουτε για μια μερα...μεχρι που εφαγα το φλας και εχωσα το κομ και τσουπ...να μαστε παλι...αντε να φτιαξει και η ομαδα να γουσταρουμε και λιγο γαμω την πουτανα μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή , καλώς σας ξαναβρίσκω και καλή δύναμη για το άμεσο (και όχι μόνο ) μέλλον !

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή ' date=' καλώς σας ξαναβρίσκω και καλή δύναμη για το άμεσο (και όχι μόνο ) μέλλον ![/quote']

 

kαλωσηρθες.

Edited by Sepultura21
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΔΕ ΘΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ Α.Ε.Κ

ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΗΤΑΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΛΟ Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ...... ΟΚ

ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ........ ΤΟ ΜΙΑ ΖΩΗ Α.Ε.Κ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ ΑΛΛΑ ΝΤΑΞ ΜΩΡΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ

ΑΛΗΘΕΙΑ .... ΤΟ Α.Ε.Κ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ , ΑΕΚΑΡΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ, ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????

ΝΤΑΞ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΩΡΕ ΕΝΟΟΥΜΕ ΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΡΙΤΟΤΕΤΑΡΟΙ????

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Α.Ε.Κ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ???????

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ Α.Ε.Κ ΘΑ ΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????? ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΑΚΡΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΟΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΣΕ ΟΡΓΑΝΩΣΗ, ΦΩΝΗ, ΕΞΕΔΡΑ, ΠΕΤΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΠΑΡΤΥ .....

ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ.......

ΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ "ΠΑΡΤΥ"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα έβαζα +1 κάτω από τα γραφόμενά σου Γιάννη εάν η ομάδα πέρυσι είχε σωθεί αγωνιστικά και μέσα στο καλοκαίρι έλεγε "κύριοι δεν βγαίνουμε πτωχεύουμε". Η ηθελημένη αγωνιστική πτώση τα χαλάει όλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×