Jump to content

Recommended Posts

Περιεργος ο αγωνας παοκ-Καραγιαντι .

Προβατα,γυφτοι,παντοφλιτσα στην κερκιδα,ασπρη καλτσουλα με διασταυρουμενες ρακετες,σφαγη αμνοεριφιων

καλες σχεσεις Ναζαρμπαγεφ(96%..) - Ιγκνατιεβιτς και αλλα

πολλα φερνουν κοντα τις 2 ιστορικες ομαδες.

 

Ισα που τελειωνει με αδελφοποιηση Θυρας 4 - Astana antisheep fans .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εστησαν κωλο οι λουλουδες της πλατειας στους κλεφτες καλωδιων...!

Αυτο το πρωταθλημα αξιζει στην ''φιλαθλη'' Ελλαδα ! 4 ο παντοφλακιας και 5 ο χοντροπουστας σε παραρτηματα ομαδες με κατεβασμενα παντελονια...!

Link to comment
Share on other sites

Καλα το παλεψε τελικα ο Ιβαν. Γραφουν οτι προσπαθει και για μια εκπληξη της τελευταιας στιγμης. Ροναλντινιο ελα στην ομαδα της καρδιας σου.:P

Link to comment
Share on other sites

Θα τιμωρήσει το κράτος τον ποδοσφαιριστή που ανέβασε φώτο φορώντας μπλούζα 100% ανθελληνική?

Η εξαντλήθηκαν οι θολοκουλτουριάρηδες στον Κατίδη?

Απορίες...

Link to comment
Share on other sites

Θα τιμωρήσει το κράτος τον ποδοσφαιριστή που ανέβασε φώτο φορώντας μπλούζα 100% ανθελληνική?

Η εξαντλήθηκαν οι θολοκουλτουριάρηδες στον Κατίδη?

Απορίες...

 

Kαλα ολα τ'αλλα, αλλα γιατι η μπλουζα του βλακα ειναι ανθελληνικη? Απο ποτε ο Απελευθερωτικος Στρατος Κοσοβου ειναι ανθελληνικη (ή παρανομη ή εκπροσωπος ...παρανομης ιδεολογιας for that matter) οργανωση?

 

Επος παντως, 30 χρονια φιλιας παοξ με Σερβους φονιαδες και ερχεται ο Αλβανος και φοραει μπλουζα UCK. Αναμενεται με αγωνια το επομενο εντος στην Τουμπα

Link to comment
Share on other sites

Λαθος μου δεν εννοούσα το επίσημο κράτος που άλλωστε δεν υπάρχει για να τιμωρήσει οποιονδήποτε. Εννοούσα οι αρμόδιες υπηρεσίες που τιμωρήσαν τον ποδοσφαιριστή Κατίδη. Τωρα για την ερώτηση του συνοδοιπόρου Sepultura...Ο συγκεκριμένος οργανισμός έχει στο παρελθόν εκφραστεί ουκ ολίγες φορές για τη "μεγάλη αλβανία" που περικλείει τα Ιωάννινα και λοιπά δικά μας εδάφη, μάλιστα έχουν φτιάξει και χάρτη...Για μένα λοιπόν είναι ανθέλληνες.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος μου δεν εννοούσα το επίσημο κράτος που άλλωστε δεν υπάρχει για να τιμωρήσει οποιονδήποτε. Εννοούσα οι αρμόδιες υπηρεσίες που τιμωρήσαν τον ποδοσφαιριστή Κατίδη. Τωρα για την ερώτηση του συνοδοιπόρου Sepultura...Ο συγκεκριμένος οργανισμός έχει στο παρελθόν εκφραστεί ουκ ολίγες φορές για τη "μεγάλη αλβανία" που περικλείει τα Ιωάννινα και λοιπά δικά μας εδάφη, μάλιστα έχουν φτιάξει και χάρτη...Για μένα λοιπόν είναι ανθέλληνες.

 

Aνθελληνες ειναι (δεν ειναι παρανομο ουτε εκθετει την ομαδα του στις φιφες και της ουεφες το να ειναι κανεις ανθελληνας βεβαια) αλλα δραση εναντιον της χωρας μας ως UCK δεν εχει (θα ηταν διαφορετικα τα πραγματι αν η μπλουζα του αναφεροταν σε τπτ οργανωσεις Τσαμηδων ας πουμε). Μπλουζα του Αλβανικου Στρατου του Κοσσοβου φοραει που ειναι το ιδιο πραγμα με το αγαπητο στους Ελληνες PKK (minus το γεγονος οτι δεν θεωρειται παρανομη/τρομοκρατικη οργανωση στη Δυση).

 

Οι αρμοδιες υπηρεσιες δεν εχουν καμια δουλεια να τιμωρησουν αθλητη που φορεσε αυτη τη μπλουζα. Θα ειχαν τετοιο δικαιωμα (ελεγχεται και αυτο) αν ο αθλητης επαιζε μπαλα στη Σερβια.

Link to comment
Share on other sites

Μπλανκο προ της διακοπης λειτουργιας του Λαικου Συνδεσμου λογω των γνωστων γεγονοτων..

ησουν απο τους πλεον θερμους συγγραφεις της υπεροχης γωνιας μας.

 

Οι λιγοι μηνες που μας κρατησαν μακρια σε εκαναν να αγαπησεις κατι αλλο .

Πιο επαγγελματικο . Πιο απομακρο . Πιο τυπικο . Πιο αλλο .

 

Και εγω με τη σειρα μου μετα τον πολυπειρο Νονο

εκφραζω τη λυπη μου που ερχεσαι εδω μονο για το τυπικο της υποθεσης.

Ειναι σα να παρατησες τον ερωτα σου οταν αυτος χτυπηθηκε απτη νοσο,αλλα οταν τα καταφερε

με τις θεραπειες να σταθει παλι υγιης στα ποδια της ,εσυ ειχες αγαπησει τη χειροτερη της φιλη.

Καμια βραδια ΝΑΙ γυριζεις και ριχνεις ενα βλεμμα παλι στον μεγαλο σου ερωτα .

Αλλα εως εκει .

 

Σε ρωταω , Α Ρ Κ Ε Ι ?

 

Στο λεω επειδη σε εχω γνωρισει και ξερω ποσο αγαπας την ΑΕΚ αλλιως θα σε εγραφα.

 

Να γνωριζεις

ο Λαικος Συνδεσμος δεν θα εχει για παντα τις πορτες του ανοικτες .

 

Γυρνα στο σπιτι σου

Γυρνα εκει που αγαπας

και σε αγαπανε .

 

Με συμπαθεια ,εκ μερους τουλαχιστον 8 χρηστων του Λαικου Συνδεσμου

Στυλιανοπουλος Π .

Link to comment
Share on other sites

Μπλανκο προ της διακοπης λειτουργιας του Λαικου Συνδεσμου λογω των γνωστων γεγονοτων..

ησουν απο τους πλεον θερμους συγγραφεις της υπεροχης γωνιας μας.

 

Οι λιγοι μηνες που μας κρατησαν μακρια σε εκαναν να αγαπησεις κατι αλλο .

Πιο επαγγελματικο . Πιο απομακρο . Πιο τυπικο . Πιο αλλο .

 

Και εγω με τη σειρα μου μετα τον πολυπειρο Νονο

εκφραζω τη λυπη μου που ερχεσαι εδω μονο για το τυπικο της υποθεσης.

Ειναι σα να παρατησες τον ερωτα σου οταν αυτος χτυπηθηκε απτη νοσο,αλλα οταν τα καταφερε

με τις θεραπειες να σταθει παλι υγιης στα ποδια της ,εσυ ειχες αγαπησει τη χειροτερη της φιλη.

Καμια βραδια ΝΑΙ γυριζεις και ριχνεις ενα βλεμμα παλι στον μεγαλο σου ερωτα .

Αλλα εως εκει .

 

Σε ρωταω , Α Ρ Κ Ε Ι ?

 

Στο λεω επειδη σε εχω γνωρισει και ξερω ποσο αγαπας την ΑΕΚ αλλιως θα σε εγραφα.

 

Να γνωριζεις

ο Λαικος Συνδεσμος δεν θα εχει για παντα τις πορτες του ανοικτες .

 

Γυρνα στο σπιτι σου

Γυρνα εκει που αγαπας

και σε αγαπανε .

 

Με συμπαθεια ,εκ μερους τουλαχιστον 8 χρηστων του Λαικου Συνδεσμου

Στυλιανοπουλος Π .

 

Έπρεπε να υπάρχει η δυνατότητα να "επενδύονται" μουσικά τα πόστ στο φόρουμ !!!

Ποιός δεν θα δακρυρροούσε διαβάζοντας τα παραπάνω με μουσική υπόκρουση σόλο μπουζούκι παραπονιάρικο από το OST του blockbuster "Γιακουμής μια ρωμέικη καρδιά".

Κρίμα ... ή μάλλον ΚρίμαΣΣΣΣ !!!!!:(

Edited by Νονός
Link to comment
Share on other sites

περιμενε τουλαχιστον να ακουσεις προλογο εκπομπης ραπτοπουλου ρε και μετα την πεφτεις

Link to comment
Share on other sites

Οι λιγοι μηνες που μας κρατησαν μακρια σε εκαναν να αγαπησεις κατι αλλο .

Πιο επαγγελματικο . Πιο απομακρο . Πιο τυπικο . Πιο αλλο .

 

 

Μικραίνουν τον παναθηναικο μας.:blum3:

Link to comment
Share on other sites

ουτε ραπτοπουλο,ουτε σεργιανι με το γιαννη..αποψε πενθω γοερα..

 

Mαλακα ειστε αρρωστοι, τελικα ακουει κανας αθηναιος Σπορ εφεμ ή ολοι ξημεροβραδιαζεστε μετροπολις

 

Οντοπικ, ΑΥΤΟΣ ειναι ο τεραστιος κυριος ''Σεργιανι με το Γιαννη''. Ειναι και 2 μετρα λενε.

 

http://www.metropolisradio.gr/producers_det.asp?prod=233

Link to comment
Share on other sites

πρωην παλαιστης στον ΓΣ Ηρακλη ο εν λογω κυριος... μεχρι και ο νταης ραπτοπουλος τρεμει να του κανει χειραψια

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να υπάρχει η δυνατότητα να "επενδύονται" μουσικά τα πόστ στο φόρουμ !!!

Ποιός δεν θα δακρυρροούσε διαβάζοντας τα παραπάνω με μουσική υπόκρουση σόλο μπουζούκι παραπονιάρικο από το OST του blockbuster "Γιακουμής μια ρωμέικη καρδιά".

Κρίμα ... ή μάλλον ΚρίμαΣΣΣΣ !!!!!:(

 

Tωρα 2 ημεραι μετα ειδα πως ειρωνευθηκες σφοδρα το κειμενο μου για την μονιμη επιστροφη του νησιωτη

στον Λαικο Συνδεσμο .

Μεχρι τουδε γνωριζα πως και εσυ ησουν χολωμενος απτην απρεπη συμπεριφορα

''σε ποσα ταμπλο το παιζεις ''

δε ξερω και γω ποσων εδω μεσα .

 

Τελικα μονο εγω νοιαζομαι τοσο για τον Λαικο Συνδεσμο ?

Τι να πω .

 

Νονε ακου δε θα σε ακολουθησω στον κατηφορο σου.

Αλλαξες σταση ,αλλαξες σκεψη.

Σκεφτομαστε σοβαρα ολοι εμεις του Πορνειου

να προτεινομε την ανταλλαγη με το διπλα φορουμ

Νονου-Μπλανκο Αμοργος.

 

Νονε σε δωριζουμε

δε σε υπολογιζουμε.

 

 

 

 

edit . Μου σφυριξαν οι οχουτροι πως δε δεχονται 50αρηδες και ανω οποτε γιοκ η μεταγραφη σου,

θελουν να κρατησουν τον φερελπιν νεον εκεινοι.

 

ΚριμαΣΣΣΣΣ.

Link to comment
Share on other sites

Πίεση Σαββίδη για άμεση ρύθμιση στα χρέη

 

Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες, αν δεν έχει προκύψει λύση μέχρι τα τέλη του έτους, ο 55χρονος επιχειρηματίας θα βάλει σε εφαρμογή ένα εναλλακτικό σχέδιο που θα φέρει την οριστική διευθέτηση του πιο μεγάλου βραχνά της ΠΑΕ. Ο Σαββίδης έχει ήδη καταστρώσει το πλάνο του και, βάση όσων προκύπτουν από το στενό περιβάλλον του, θα κάνει εντυπωσιακές κινήσεις που θα ξεκαθαρίσουν το θέμα μια και καλή.

 

Eντυπωσιακες κινησεις...μαιστα..xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οι πληροφορίες μου λένε οτι θα πλημμυρίσει την αγορά με μαϊμού mitsuko με πρόβλημα στο λάστιχο που κόβεται στα 2 χιλιόμετρα περπάτημα απο Μπαουγκτζηδικο ποδι !

Το πλανο ειναι οτι ξεροντας το στερητικό συνδρομο των Μπαουγκτζηδων αν δεν φορανε mitsuko η νεα παρτιδα που θα φερει μετα την εξάντληση των ελαττωματικών θα εχει 10 φορες μεγαλυτερη τιμη οπου απο εκει θα βγαλει κερδος ικανο να εξοφλησει τα χρεη του Μπαογκ !

Ακομα μεσα στο πλανο ειναι τις Κυριακες που η ομαδα θα παιζει εκτος εδρας το γηπεδο της τουμπας να μετατρεπεται σε ενα τεραστιο πανηγυρι '' Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ ''

Link to comment
Share on other sites

Χαμπεεεεε πως σου φανηκε η εκδηλωση του ιβαν με παροντες πανταζη,μπουταρη,καιλη,φραγκο φραγκουλη?

xD

 

Λεπον,150 εκ επενδυση σε 7-8 χρονια,5ετες πλανο 80 εκ μπατζετ,40 εκ ανακατασκευη 35.000 θεσεις νεα τουμπα,25 εκ προπονητικο στη θερμη.Ολα αυτα με εναν ορο,να δεχτει η τροικα τα 11 εκ για τα χρεη.

xD

 

Πεσανε μπηχτες απο φραγκουλη,μπουταρη για τα 20 εκ που παιρνει ο τιγρης απο το σγουρο.:sarcastic_hand::sarcastic_hand:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Χαμπεεεεε πως σου φανηκε η εκδηλωση του ιβαν με παροντες πανταζη,μπουταρη,καιλη,φραγκο φραγκουλη?

xD

 

Λεπον,150 εκ επενδυση σε 7-8 χρονια,5ετες πλανο 80 εκ μπατζετ,40 εκ ανακατασκευη 35.000 θεσεις νεα τουμπα,25 εκ προπονητικο στη θερμη.Ολα αυτα με εναν ορο,να δεχτει η τροικα τα 11 εκ για τα χρεη.

xD

 

Πεσανε μπηχτες απο φραγκουλη,μπουταρη για τα 20 εκ που παιρνει ο τιγρης απο το σγουρο.:sarcastic_hand::sarcastic_hand:

 

1-1 με την ομαδα ανταρτων καζακων ταλιμπαν που παιζαν μπαλα πανω στα βουνα με κεφαλια Ρωσσων xD

 

Οσο για τον Ιβαν παντοφλιδη βρε και ολος ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ να αγορασει MITSUKO ομαδα δεν θα κανει ποτε χαχα

Ο Γιαννης Φλωρινιωτης παραβρεθει στην συνέντευξη?xD

 

Τρομερη ομαδα ο ΜΠΑΟΓΚ οσο γραφω βλεπω και γελαω λεμε χαχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Μην γραφεις καλυτερα λεμαι .

Παρα δεκα γραφεις , παρα 9 το καρφωνει ο παρτιζανος .

 

 

Αστο βρε κερατα .

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×