Jump to content

Recommended Posts

Δακρυσα. Τα αμολας φορα-παρτιδα. Δεν καταλαβαινεις τιποτα. Καμικαζιεχεις γινει χαχαχαχαχαχα

? ολεμος κυριοι. Και συμμαχια λαστ γιαρ. Και για πρωτη φορα στα χρονικα ο Βαγγελης ΦΟΒΑΤΑΙ. ΦΟ-ΒΑ-ΤΑΙ.

 

Το μοναδικο πραγμα που ευχομαι ειναι να μην εχει τρεξει παλι η γλωσσα του πριν κουμπωσει. Γιατι ο ατιμος οταν παρασυρεται (παρασερνεται το λεει αλλα δε γαμεις, αγαπαμε κοντυλια) λεει πολλα. Μεχρι πχ οτι θα εχει τελειωσει με τη Φιλαδελφεια μεσα στο 17.

 

Για να δουμε κυριοι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κανονισε μουνι να ξαναβγαλω γλωσσα κ να τσιμπουκωθω.

Θα γυρισω ολο το κολωνακι κ ολες τις παραλιες τις μυκονου μεχρι να σε βρω.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Η αληθεια ειναι οτι παρασερνεται. Κι οι αναποδες αληθεια ειναι. Και το εκανε και ξεκαθαρο προχθες στον παντοφλη. Ομαδα σου κι ομαδα μου κι αντε να σε δω.

ΥΓ μπιρι-μπιρι μας επιασε και μας διαβαζουνε. Αντε να δω που θα βγει.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Κανονισε μουνι να ξαναβγαλω γλωσσα κ να τσιμπουκωθω.

Θα γυρισω ολο το κολωνακι κ ολες τις παραλιες τις μυκονου μεχρι να σε βρω.

Οποιος θελει κραταει πισινη.

 

Μονο ο Αλατις μπορει να με καταλαβει απολυτα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ξερεις ποσες φορες την εχω πατησει. Εσυ ειδικα. Αλλα εισαι τιτανας. Δεν καταλαβαινεις ουτε απο εκθεση ουτε τιποτα. Εγω την εχω ακουσει στερεο. Δεν μπορω αλλο. Εσυ εχεις κανει ασημοκολληση στα εντοσθια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ καθεσαι κ απολογησε-δικαιολογησε-τεκμηριωνεις (οπως θες βαφτσισε το) τωρα;;; σοβαρα;

 

Υγ. Φοβασαι μωρη λουμπινα εε; θα σε βρω!!!!

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ καθεσαι κ απολογησε-δικαιολογησε-τεκμηριωνεις (οπως θες βαφτσισε το) τωρα;;; σοβαρα;

 

Υγ. Φοβασαι μωρη λουμπινα εε; θα σε βρω!!!!

Σε σενα για να τ ακουσει η πεθερα. Ξερω τι λεω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

και για να καταλαβετε για το τι κακακια μιλαμε (ειναι τσιρλιο και οχι στερεα) δειτε αυτο: http://www.sdna.gr/podosfairo/superleague/article/303265/neo-riplei-gia-penalti-tis-aek-video

 

και συγκρινετε με τα χτεσινα των ιδιων. "Βρεθηκε replay" λοιπον. Το βρηκανε με χαρτη θησαυρου στο νησι του Σολωμοντα, εσκαψε ο Ιβαν εκει που ειχε ενα κοκκινο Χ και βρηκε το σεντουκι με τα replays.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια ατακα θα σου γραψω γιατι ειδα παρα πολυ κοσμο σημερα: "Ρε συ...Αστο, δεν ειναι για τα κυβικα σου ο Μελισσανιδης, αυτος παιζει αλλου και δεν ειναι να μπλεξεις γιατι τσιμεντωνει".

Και για οσους αναρωτηθουν, δεν το ειπε ο Μακης απ τα Σουρμενα.

 

? ολεμος κυριοι. Και συμμαχια λαστ γιαρ. Και για πρωτη φορα στα χρονικα ο Βαγγελης ΦΟΒΑΤΑΙ. ΦΟ-ΒΑ-ΤΑΙ.

 

Δεν θα πεσουνε αμαχητι, αλλα μιλαμε για οδοστρωτηρα. Μιλαμε για αναποδες ΕΙΔΙΚΑ μετα την αντιδραση λογω Σιδηροπουλου. ? ου ΔΕΝ εγινε επιτηδες. Εγινε λογω περιρρεουσας. 

 

Το μοναδικο πραγμα που ευχομαι ειναι να μην εχει τρεξει παλι η γλωσσα του πριν κουμπωσει. Γιατι ο ατιμος οταν παρασυρεται (παρασερνεται το λεει αλλα δε γαμεις, αγαπαμε κοντυλια) λεει πολλα. Μεχρι πχ οτι θα εχει τελειωσει με τη Φιλαδελφεια μεσα στο 17.

 

Για να δουμε κυριοι.

 

εσυ δεν μας ελεγες μεσιε για Φιλαδελφεια το 21 και εαν?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εσυ δεν μας ελεγες μεσιε για Φιλαδελφεια το 21 και εαν?

εγω ακομα το λεω. Αλλος που παρασερνεται τραγουδαει άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ οταν τον ακους, οχι τωρα αλλα εδω και μηνες να το λεει, επρεπε σημερα να το μεταφερεις εδω?

 

Αμα πας μερικες σελιδες πισω τοτε που διαφωνουσες θα δεις οτι σου εγραφα οτι εχει πει/ταξει/υποσχεθει ακριβως αυτο μηνες πισω.

 

Και ξαναλεω, πιστευεις οτι θα αφησει εαυτον να εκτεθει τοσο?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

εγω ακομα το λεω. Αλλος που παρασερνεται τραγουδαει άλλα.

? αρορμητικος. Κι αυτος κι οι ... συγγενεις του. Μας εχουν παρει στο λαιμο τους.

Γαμω την πλατεια μου μεσα. Χαχαχαχαχαχα

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

? αρεπιπτοντως να αναφερω με οσα ακουγονται το τελευταιο μηνιο, οτι οχι το 17 δεν μπαινεις αλλα ουτε καν το 18.

Τουλαχιστον να εχεις βαλει μπολντοζα το 17 και να χτιζεις το 18 για να μπεις το 19.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? άνθηρα, μην σταματάς να γαμάς τον Ματζίσαν.

 

( Ρε μουνί, τί είναι αυτά που λες; Άλλος dr death μας βρήκε; )

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? αρεπιπτοντως να αναφερω με οσα ακουγονται το τελευταιο μηνιο, οτι οχι το 17 δεν μπαινεις αλλα ουτε καν το 18.

Τουλαχιστον να εχεις βαλει μπολντοζα το 17 και να χτιζεις το 18 για να μπεις το 19.

Εσενα σε βρισκω πιο ευκολα!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? αντως, μετα και το replay που ανακαλυφθηκε, μπορουμε να συμφωνησουμε οτι υπαρχει πεναλντι και οτι μπορουν να αρχιζουν να βαζουν πληκτρολογια και στυλο στον πατο τους??

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? αντως, μετα και το replay που ανακαλυφθηκε, μπορουμε να συμφωνησουμε οτι υπαρχει πεναλντι και οτι μπορουν να αρχιζουν να βαζουν πληκτρολογια και στυλο στον πατο τους??

 

Για τον ματζισιαν λες;

Link to comment
Share on other sites

MATZIΣΑΝ ? ΑΛΙΟΜ? ΕΤΟΥΓΙΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΟ Μ? ΕΝΑΛΝΤΙ Ή ΌΧΙ;

Α? ΑΝΤΑ ΜΩΡΗ ΙΤΑΛΙΔΑ Α? Ο ΤΑ ΛΙΝΤΛ.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

α, εδω τα λετε για το πεναλντυ? και πηγα και ποσταρα στο τοπικ του αγωνα με το πλατανια...

μαλακια, αφου στο κμ ειμαι...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

MATZIΣΑΝ ? ΑΛΙΟΜ? ΕΤΟΥΓΙΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΟ Μ? ΕΝΑΛΝΤΙ Ή ΌΧΙ;

Α? ΑΝΤΑ ΜΩΡΗ ΙΤΑΛΙΔΑ Α? Ο ΤΑ ΛΙΝΤΛ.

Esena 8a se apagagei o Bill211r 

8a er8ei na se swsei o magician  ,

K etsi  8a ton  piasoume aixmaLwto .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω εξακολουθω να λεω οτι δεν ειναι πεναλτι απο τον τροπο που πεφτει η πουστρα. Αλλα δεν ειναι η καραμπινα που ειδα στο live. Εχει δικιο λοιπον ο παρασερνεται που λεει οτι δεν εγινε επιτηδΕ.

 

Για τα υπολοιπα, οταν γυρισω σπιτι σε πισι θα ανεβασω φωτο με Αβρααμ τον οποιο εαν πειραξετε θα σας στειλω ΟΛΟΥΣ στη Γυαρο μαζι με τον Κατιδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε σενα για να τ ακουσει η πεθερα. Ξερω τι λεω.

? εθερά είσαι και φαίνεσαι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τον ματζισιαν λες;

 

για όλους τους ΑΡΔ   :P

 

πλάκα-πλάκα απ οσο εχω δει μονο τα ΑΕΚτζηδικα sites και το sdna έχουν τη φάση.

οι άλλοι μούγκα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×