Jump to content

Recommended Posts

 

? άμε στις δηλώσεις Σαββίδη. Αυτός δικαιούται περισσότερο απ οποιονδήποτε άλλο να είναι χαρούμενος σήμερα. Ουσιαστικά είπε πως ο ? ΑΟΚ είναι μόνος του στην υπόθεση Ε? Ο. Η συμμαχία έχει τα θέματά της.

 

Με τον ? αναθηναϊκό εδώ και καιρό, με την ΑΕΚ τελευταία

 
Έτσι κι αλλιώς, μία διετία τώρα, ο ? ΑΟΚ πληρώνει για να αλλάξουν τα δεδομένα. Τα ευρώ των υπολοίπων τα ψάχνουμε. Αυτό δεν τον πείραζε τον Ιβάν. Άλλα τον πειράξανε. 
 
O Ιβάν είπε ουσιαστικά πως εμείς αυτοί είμαστε, το συμφέρον του ? ΑΟΚ είναι με την καθαρότητα του ποδοσφαίρου και όποιος θέλει μπορεί να είναι σύμμαχος. 
 
Όποιος λειτουργήσει με τον … παραδοσιακό τρόπο θα βγει χαμένος. 
 
Ο ? ΑΟΚ ελέγχει πλέον το παιχνίδι των εκλογών της Ε? Ο. Είναι στα χέρια του. Και νομοποιείται να υποδείξει το τι ακριβώς αναζητά. 
 
Τίποτα λιγότερο από αυτά που πρεσβεύει ως σύλλογος. 
 

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Μεγάλη πουστιά ο ρώσος.Του αναγνωρίζω του Μελισσανίδη όμως ότι ήταν ο μοναδικός που στήριξε έμπρακτα τη συμμαχία μέχρι το τέλος.

Link to comment
Share on other sites

μυρωδια δεν θα παρει ο ρωσος πως θα τον γαμησει ο ψιψινος και απο που θα του ερθει 

 

ειναι και ανυπομονο το αγορι, κανε αγκαλιτσες και φιλακια με αυτους που σε λεγανε γυφτο ρωσο και γελωτοποιο και ασε τις συμμαχιες 

Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι ο Ιβαν είναι λιγότερο απο αυτό που φαίνεται, σε λεφτά, σε δύναμη, στα παντα.

 

Όπως και να χει, τελευταίο τραγούδι πριν κατέβει από το παλκο λέει, ας το απολαυσει. Τα μιλάμε ταβαριτς

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων η ουσία είναι ότι ο Ιβάν πάει με Γραμμένο που είναι η επιλογή της αντιπολίτευσης, ενώ πλήθαιναν το τελευταίο καιρό τα δημοσιεύματα ότι ίσως δεν κατέβει καν αντίπαλο ψηφοδέλτιο οπότε πηγαίναμε για εκλογές με ποσοστά Τσαουσέσκου. 

Στην ουσία δηλαδή και πέρα από το λεκτικά πυροτεχνήματα δεν έχει αλλάξει κάτι.

Στην πραγματικότητα εδώ και πάρα πολύ καιρό, αυτό που λέμε "συμμαχία" ήταν στην ουσία σόλο παιχνίδι των ? οντίων σε μια δίκαιη μοιρασιά, ο ένας θα έβαζε το χρήμα που δεν ήξερε που παν τα τέσσερα και ο άλλος θα βούταγε τα χέρια του στα σκατά. Κυρ-Γιάννης δεν υπήρξε ουσιαστικά ποτέ. 

Και τον Μίμη από ότι φαίνεται δεν τον έχουν πειράξει ούτε οι ομορφιές στην Τούμπα που τον πιστολιάσανε, ούτε το σημαιάκι του επόπτη με το Γιάννενο, ούτε μικρά ή μεγάλα φάλτσα των κοράκων. 

Απόψε και την Κυριακή στο ΟΑΚΑ θα δούμε και θα μάθουμε περισσότερα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν δεν γινουν εκλογες τον Μαιο εγω δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι ο Γραμμενος θα ειναι ο μοναδικος υποψηφιος  :D

Link to comment
Share on other sites

αν δεν γινουν εκλογες τον Μαιο εγω δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι ο Γραμμενος θα ειναι ο μοναδικος υποψηφιος  :D

Δε θεωρώ ότι ο δικός μας θα πάει σε μετωπική. 

Είναι θέμα χρημάτων σε σχέση με την ομάδα και σε σχέση με ότι τσέπη δικιά του δε βάζει. 

Αν είχε πιθανό χρήμα από ΟΥΕΦΑ και παραπάνω τηλεοπτικό ίσως θα το επιχειρούσε. 

Είναι ικανός ο Μίμης και εξασφαλίσει το 200-0 υπέρ της ομάδας και να ακούσει τον Μπάγεβιτς και να φέρει Χάβο. 

Link to comment
Share on other sites

ειναι περιπου 15 Ε? Σ που θα ακολουθησουν τυφλα, το θεμα ειναι οτι ξαφνικα θα δεις τον χοντρο να στηριζει γραμμενο, γι αυτο δεν κανει κινηση ο ψιψιν

Link to comment
Share on other sites

Και άντε γκρεμίζεται η θρυλάρα για καμιά 20ετία.

Νομίζουν στην Σαλόνικα πως ? αναθηναϊκός και ΑΕΚ και Αθήνα γενικότερα θα βυζαίνουν το δάχτυλο να σηκώνει πρωταθλήματα ο ? ΑΟΚ

:D

Link to comment
Share on other sites

αντε να σηκωσει μια κουπα και μια τρομπετα

 

Τους θέλω τελικό ΟΑΚΑ με κόσμο αυτούς φέτος

 

C3qTWQoWAAAKWjs.jpg

Link to comment
Share on other sites

αντε να σηκωσει μια κουπα και μια τρομπετα

Μα ηταν ευχαριστημενος ο μαλακας με τη μια κουπα. Και το Κυπελλο free οπου καθεται.

ΑΛΛΑ ηθελε μεγαλεια και τουφουσκωσανε τα μυαλα οτι "επενδυει" και ειναι ο μονος (!) που εχει λεφτα. 

Εγω και την κινηση Αραουχο και το ψηλωμα του μπατζετ 1 μυριο με την ΑΕΚ εκτος στοχων, μια χαρα στα υπογεια το αποδιδω.

Δεν ειναι κανενα κιριζι ο Μελισσανιδης να καθαριζει μπουγαδες για να φοραει καθαρο σωβρακο ο μοναχός του Αγιου Ορους.

Και στην τελικη οπως λεει και μια ψυχη το προβλημα δεν ητανε ποτέ ο μυρωδιας. Το προβλημα ητανε ο ελεφας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω και την κινηση Αραουχο και το ψηλωμα του μπατζετ 1 μυριο με την ΑΕΚ εκτος στοχων, μια χαρα στα υπογεια το αποδιδω.

 

Μεγάλη πληγή εδώ. 

Σε βολεύει για ένα εξάμηνο, αλλά για μετά δεν πρέπει ούτε ο Τσατάλης να το πιστεύει ότι ο Μίμης θα ξανακάνει "υπέρβαση".

? ολύ ένοχο του παρελθόν του...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

DNA πρωταθλητη ρε μλκ

 

απο ολους τους παιχτες που εχει στο ροστερ του αναθεμα αν ενας εχει παριε πρωταθλημα στην καριερα του γενικα  :lol:

 

πως το απεκτησαν το DNA οι γυφτοι με την τρομπετα

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσιγκρίνσκι μόνο έχει:

7 πρωταθλήματα Ουκρανίας

5 πρωταθλήματα Ουκρανίας

5 Σουπερ Καπ Ουκρανίας

1 Γιουρόπα Λιγκ

1 ? ρωτάθλημα Ισπανίας

1 Διηπειρωτικό

 

Ζούμε και διαβάζουμε ιστορικές κοτσάνες

:D

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πληγή εδώ. 

Σε βολεύει για ένα εξάμηνο, αλλά για μετά δεν πρέπει ούτε ο Τσατάλης να το πιστεύει ότι ο Μίμης θα ξανακάνει "υπέρβαση".

? ολύ ένοχο του παρελθόν του...

Μητσο ολοι πανε για "διορθωση". Ο Βαγγελης ηδη την εκανε και με Καρντοζο-Μαριν-Καμπιασσο εκτος, μιλαμε για ενα σκαρτο δεκαρικο.

Ο Γιαννακης που ουτως ή αλλως δεν υπολογιζεται παει με ταβανι 250k και ο Ρωσος ειναι μπετοναρισμενος στο 12 και κατω.

Εσυ εισαι στο 6 παρα και πας για 7 plus. Με καλυτερα δομημενη κατασταση. Το προβλημα το δικο σου ειναι μονο ο οργανισμος και ο ντουσανισμος σου. 

Αν ξεκαθαρισει στο κεφαλι του οτι δεν υπαρχουν τα 90'ς και η μπαλα (και τα ποσά) αλλαξανε, τοτε δεν υπαρχει αντιπαλος. 

Η μοναδικη περιπτωση να στη φορεσουνε ειναι ο Κουλης ή να μπει ομιλο ο Βαγγελης που σημαινει οτι ξαναπαει αυτοματα στο 16 και φτιαχνει παλι ομαδα.

Εγω πιστευω οτι απο του χρονου το πραγμα θα ειναι ακριβως εκει που το θελει ο δικος μας. Με ακριβεια εκατοστου κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ αυτοί οι μαλάκες κέρδισαν ένα ματς αδιάφορο γενικά για Ολυμπιακό με 2-0 και ο Ιβαν έκανε 800 δηλώσεις.

? ου να κέρδιζε σε Κύπελλο τον gay όπως πέρσι εμείς..

Εμείς τρίτη πούτσα τους ρίξαμε φέτος και ο δικός μας μούγκα.

Είπε πέρσι για Αλί Μπαμπά, τον υποδέχτηκαν στην Aegean με το Κύπελλο, φέτος στα παπάρια του.

Τριτοκοσμικοί εντελώς.

Link to comment
Share on other sites

Μητσο ολοι πανε για "διορθωση". Ο Βαγγελης ηδη την εκανε και με Καρντοζο-Μαριν-Καμπιασσο εκτος, μιλαμε για ενα σκαρτο δεκαρικο.

Ο Γιαννακης που ουτως ή αλλως δεν υπολογιζεται παει με ταβανι 250k και ο Ρωσος ειναι μπετοναρισμενος στο 12 και κατω.

Εσυ εισαι στο 6 παρα και πας για 7 plus. Με καλυτερα δομημενη κατασταση. Το προβλημα το δικο σου ειναι μονο ο οργανισμος και ο ντουσανισμος σου. 

Αν ξεκαθαρισει στο κεφαλι του οτι δεν υπαρχουν τα 90'ς και η μπαλα (και τα ποσά) αλλαξανε, τοτε δεν υπαρχει αντιπαλος. 

Η μοναδικη περιπτωση να στη φορεσουνε ειναι ο Κουλης ή να μπει ομιλο ο Βαγγελης που σημαινει οτι ξαναπαει αυτοματα στο 16 και φτιαχνει παλι ομαδα.

Εγω πιστευω οτι απο του χρονου το πραγμα θα ειναι ακριβως εκει που το θελει ο δικος μας. Με ακριβεια εκατοστου κιολας.

Ρε συ, το είχα γράψει μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι θα τους ρουφήξει όλους προς τα κάτω και έτσι γίνεται.

Αλλά δεν του έχω εμπιστοσύνη ότι π.χ. το καλοκαίρι δεν θα τον ψήσει ο άλλος ότι ο Γιακουμάκης θα βγάλει 20 γκολ που λέει και ο Δέδες σήμερα και δηλώνει μετά ο Αραούζος ότι πέρασα ωραία στην Ελλάδα και θα την έχω για πάντα στην καρδιά μου ή ότι ο Ρεσιβάν θα του την πάει μια χαρά την ομάδα. 

Τα ποσά στην μπάλα με την προσαρμογή που γίνεται δεν απέχουν πια και αιώνες από τα '90s, πιο επικίνδυνο είναι αυτό με τα Ελληνάκια και τα Βαλκανικά λαυράκια του αγαπητικού. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? αντως για να μιλησουμε και λιγο για το ματς, ο ? ΑΟΚ επαψε να ειναι φρεσκος. Του λειπει πολυ και ο Κανιας, αλλα τον ειδα αφ ενος "σκασμενο" και αφ ετερου χωρις ιδεες. Μπορει να εβγαλε 2 γκολ και το δοκαρι, αλλα μετα το 20΄ ειχε απεναντι ενα πτωμα. Και δεν ξερω αν θα τους βγει το ντεφορμαρισμα στα play offs γιατι ειναι και τα δυσκολα  ματς του Κυπελλου φετος, δεν ειναι της πλακας οι ημιτελικοι. Και ο γαυρος και ο ? ΑΟΚ εχουν ψιλογολγοθα και πολυ περιορισμενες λυσεις στα χαφ. Το Γιαννακη δεν τον υπολογιζω διοτι ειναι σε διαδικασια "χτιζω ομαδα για του χρονου με ελληνακια και καλο κλιμα". Ο ? ΑΟΚ μονο αν παει σε πολυ δυνατες προσθηκες το καλοκαιρι αλλαζει επιπεδο. Και δε μιλαμε για ? ριγιοβιτς αλλα για πολυ δυνατα χαρτια που θενε συμβολαια εκατομμυριου. Μονο ετσι κανεις χαρακτηρα. Αξονα εχει συμπαθητικο αλλα μεχρι εκει. Για το παραπανω οι Κρεσπο και οι Κατσε δεν φτανουνε. Και οι Ουαρντα ειναι παικτες ροτεησον. Αν χασει δε και τον Τσιμιροτ, τοτε μιλαμε για αλλη ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κυριακή. ? ούτσα μέχρι το λαρύγγι. 4-0

Κλήρωση μαζί τους. 0-0 ΟΑΚΑ πας και παίρνεις νίκη εκεί. Όπως το κανε ξανά ο....παπατζής.

Και μετά φέρνεις έναν εκ των γαυροβαζελων στο ΟΑΚΑ. Γιατί είναι κρίμα να μην τους γαμήσεις στο ξύλο  και να έχουν να κλαίνε και για αυτό χωρίς να έχουν άλλοθι. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×