Jump to content

Recommended Posts

Φέτος είναι όλοι ταγμένοι στο πρωτάθλημα. Τιποτα δεν θα κάνουν.

Μια πισινή μόνο γιατί οι άλλοι είναι πολύ παλιές πουτανες και άνετα σου στήνουν προβοκάτσια και χαμπάρι δεν παίρνεις.

Και νταξει, ο γαύρος είμαι βέβαιος ότι στο σχεδιασμό του πρώτα έχει τη διακοπή και μετά το διπλό

 

Link to comment
Share on other sites

Ο μοναδικος χρηστης απο το καλοκαιρι που εχει μιλησει για αηττητο πρωταθλημα και δικαιουται να ομιλει περι ΠΑΟΚ ειναι ο γραφων. Οι φιεστακηδες Μπουκοφσκηδες παρακαλουνται να κανουν στην ακρη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Magician said:

Ο μοναδικος χρηστης απο το καλοκαιρι που εχει μιλησει για αηττητο πρωταθλημα και δικαιουται να ομιλει περι ΠΑΟΚ ειναι ο γραφων. Οι φιεστακηδες Μπουκοφσκηδες παρακαλουνται να κανουν στην ακρη.

Η στάση σου στην υπόθεση Μαρίνου σε καθιστά Γρηγόρη Ψαριανό του ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
4 minutes ago, Bukowski said:

Η στάση σου στην υπόθεση Μαρίνου σε καθιστά Γρηγόρη Ψαριανό του ΚΜ.

Βασιλη Οικονομου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Βασιλη Οικονομου.

Ο Βασίλης είναι οικογενειακός φίλος και τον συμπαθώ σιγά μην τον χαρακτηρίσω Ματζίσαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Bukowski said:

Ο Βασίλης είναι οικογενειακός φίλος και τον συμπαθώ σιγά μην τον χαρακτηρίσω Ματζίσαν.

Απλα εχει αλλαξει στρατοπεδα περισσοτερα απο τον Ψαριανο συμπαθης μου ειναι σαν φυσιογνωμια για αυτο τον εφερα παραδειγμα. Και ο Ματζισιαν ομως συμπαθης τυπος ειναι ρε συ απλα επεσε λιγο εξω με τον Μαρινο οκ μην τον χτυπας ετσι κατω πεσμενο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Απλα εχει αλλαξει στρατοπεδα περισσοτερα απο τον Ψαριανο συμπαθης μου ειναι σαν φυσιογνωμια για αυτο τον εφερα παραδειγμα. Και ο Ματζισιαν ομως συμπαθης τυπος ειναι ρε συ απλα επεσε λιγο εξω με τον Μαρινο οκ μην τον χτυπας ετσι κατω πεσμενο...

Ο Ψαριανός είναι της λογικής "της Βουλής τα έδρανα αχ κι εγώ να έκλανα". Κοινώς τρολάρει. Ματζίσαν με τα όλα του.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Bukowski said:

Ο Ψαριανός είναι της λογικής "της Βουλής τα έδρανα αχ κι εγώ να έκλανα". Κοινώς τρολάρει. Ματζίσαν με τα όλα του.

Α απο αυτη την πλευρα ναι χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bukowski said:

Η στάση σου στην υπόθεση Μαρίνου σε καθιστά Γρηγόρη Ψαριανό του ΚΜ.

Προφανως ηθελες Θεοδωρα Μεγαλοοικονομου. Γιατι τετοιου επιπεδου ηταν οι εναλλακτικες στο Μαρινο.

Τον στηριξα μεχρι το Δεκεμβριο που ειναι ενα λογικο διαστημα να παρουσιασει κατι δικο του. Στην αρχη οντως πηγε να παιξει κατι αλλο. Το παρατησε στην πρωτη στραβη γιατι ειναι μικρος ανθρωπος. Η σταση με τους 3 κομμενους ειναι οτι χειροτερο εχω δει στην ΑΕΚ εδω και πολλα χρονια. Μιλαμε για πολυ μεγαλο αρχιδι που καθοριζει σχεσεις και φιλιες με βαση το ποσο θα κρατησει τη θεση του και θα ακουγεται σε υψηλο επιπεδο. Ακομα και στην Ελλαδιτσα των 3μισι ομαδων.

Λιγος, "μπαγεβιτσογενης" και πανω απ ολα πολυ κακος χαρακτηρας. Πουλο χτες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα τελείωσε όταν έμαθα πως στο ματς με τον Παναθηναϊκό πέρσι που γκρίνιαζε για διαιτησία τον είχε πάρει από το χεράκι ο Λύμπε να τον πάει στον μεγάλο.

Έκανα πάσο επειδή δεν ενισχύθηκε το καλοκαίρι και κατάφερε να μπει CL το οποίο το πιστώνεται 100% και γι αυτό είχα πει μέχρι τότε πως δεν πρόκειται να φύγει ως αποτυχημένος. Σε έβαλε CL, με το τρίτο budget θα βγει τρίτος άρα ΟΚ είναι. Αν μάλιστα στην πρώτη του σεζόν σηκώσει και Κύπελλο είναι μάλλον πετυχημένη η πρώτη του σεζόν σε σοβαρή ομάδα.

ΑΛΛΑ ακριβώς επειδή είναι μουνόσκυλο, δεν τον πάει κανένας παίχτης (διαβάστε δηλώσεις Οικονόμου, Μπακασέτα σήμερα - ενώ ποτέ δεν έχει πανηγυρίσει φέτος γκολ κάποιος παίχτης μαζί του) και άρα έχει τελειώσει ακόμα και Κύπελλο να σηκώσει. Πάντως ξαναλέω ως αποτυχημένος δεν φεύγει, μάλλον ως αδιάφορος θα περάσει στην ιστορία.

Προσωπικά βέβαια με χάλασε και το ότι από day one ο τύπος απαξίωσε το "αεκάκι" αποδεικνύοντας στην συνέντευξη τύπου πως αυτός ως Βάζελος δεν χαμπαριάζει από Πρωταθλήτρια ομάδα αφού στην συνείδησή του είμαστε απλά "αεκάκι".

Link to comment
Share on other sites

Επίσης είναι και γλοιώδης σύζυγος κάτι που γνωρίζουν οι συχνάζοντες στο Κολωνάκι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ειμαστε παντου ηττημενοι απο τον τσετσενο,παρασκηνιακα,αγωνιστικα,μεταγραφικα,οικονομικα και προπαντων,επικοινωνιακα.Θα εχει καθε δικαιωμα ο λουτσεσκου και ο καθε παοκτσης να πατησει στην φετινη τραγωδια σου και να σε χαρακτηριζει χαρτινο,οτι αν το αξιζεις περυσι,θα το υπερασπιζοσουν φετος,δεν θα πετουσες λευκη πετσετα.Δεν μπορεις να αντικρουσεις και τιποτε,ειναι 17 ποντους απο πανω,αηττητοι και αδικημενοι κιολας φερονται απο τη διαιτησια.

Link to comment
Share on other sites

ΑΜΚ 9 εκ λενε

και θα πανε για παικτη ''παγκοσμιας εμβελειας'' λενε

Πολλοι ισως να πουν οτι ειναι περιττα μιας και το πρωταθλημα μοιαζει κλειδωμενο

Εγω θα πω οτι εχει στο  μυαλο του να καταφερει οτι δεν καταφερε το περσινο καλοκαιρι, δηλαδη να μπει ομιλους ΤΣΛ, σχεδιαζοντας το απο τωρα. Εχουν πλανο και δειχνουν οτι μπορουν να το υλοποιησουν. 

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ζηλευετε που ο τσετσενος κανει συνεχεια ΑΜΚ και εμεις εχουμε να δουμε ΑΜΚ απο του αγιου λουτσου ανημερα?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Saxon21 said:

Ειμαστε παντου ηττημενοι απο τον τσετσενο,παρασκηνιακα,αγωνιστικα,μεταγραφικα,οικονομικα και προπαντων,επικοινωνιακα.Θα εχει καθε δικαιωμα ο λουτσεσκου και ο καθε παοκτσης να πατησει στην φετινη τραγωδια σου και να σε χαρακτηριζει χαρτινο,οτι αν το αξιζεις περυσι,θα το υπερασπιζοσουν φετος,δεν θα πετουσες λευκη πετσετα.Δεν μπορεις να αντικρουσεις και τιποτε,ειναι 17 ποντους απο πανω,αηττητοι και αδικημενοι κιολας φερονται απο τη διαιτησια.

Πωπω φοβηθηκαμε τον μεγιστο μπαογκ ρε συ....τι θα κανουμε τωρα...συμφορα που μας βρηκε...?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Aussie said:

ΑΜΚ 9 εκ λενε

και θα πανε για παικτη ''παγκοσμιας εμβελειας'' λενε

Πολλοι ισως να πουν οτι ειναι περιττα μιας και το πρωταθλημα μοιαζει κλειδωμενο

Εγω θα πω οτι εχει στο  μυαλο του να καταφερει οτι δεν καταφερε το περσινο καλοκαιρι, δηλαδη να μπει ομιλους ΤΣΛ, σχεδιαζοντας το απο τωρα. Εχουν πλανο και δειχνουν οτι μπορουν να το υλοποιησουν. 

Αν λεω αν μπουν το καλοκαιρι, αυτοι που ακουγονται...οικονομικα θα ειμαστε πολυ καλα!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ακουσει κατι

Παντως θελουμε και καποιον να ριξει λιγο χρημα για 2-3 δυνατες προσθηκες μιας και εχουμε επικεντρωθει στο γηπεδικο

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
11 hours ago, Nestoridis21 said:

Αν λεω αν μπουν το καλοκαιρι, αυτοι που ακουγονται...οικονομικα θα ειμαστε πολυ καλα!

Παλι πολυμετοχικοι θα γινουμε,δεν αντεχω αλλο.?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Saxon21 said:

Παλι πολυμετοχικοι θα γινουμε,δεν αντεχω αλλο.?

Αρκει να μπει ενας και θα ειμαστε ενταξει...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×