Jump to content

Recommended Posts

Guest Saxon21

Ξεφτιλισμενα γαυρακια,ο τσετσενος και ο κουροπαλατης θα σας σκισουν τα φαρδουλα.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το αποψινο οι γαυροι θα εχουν ιδιους ποντους με εμας στο χορτο, αλλα για καποιον λογο αυτοι εχουν διαστημικη ομαδα και ειναι διεκδικητες πρωταθληματος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Μετα το αποψινο οι γαυροι θα εχουν ιδιους ποντους με εμας στο χορτο, αλλα για καποιον λογο αυτοι εχουν διαστημικη ομαδα και ειναι διεκδικητες πρωταθληματος.

Βέβαια έχουν προχωρήσει και στην Ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θα επαναφερει την ταξη στον βαθμολογικο πινακα ο ΧΙΜΕΝΕΘ . 2οι και κυπελλο με διαλυμενη ομαδα....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο μισοπλεμονος στο 32' και φτυνει σαν φυματικος σε σανατοριο του μεσοπολεμου...

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ ο Μάρτινς αντί να κατέβει μαζεμένα όπως στην Ευρώπη, κατέβηκε "ουζουνιδικά" με την άμυνα στην σέντρα μάλλον για να γοητεύσει τους ματζίσανς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

δε χρειαζόμαστε όμως νέο γαύρο

Καλά έχει δρόμο ο Βούλγαρος για να φτάσει αυτά που έκανε ο πούστης από το '96 και μετά.

Ας πούμε φέτος δίκαια το σηκώνει.

Link to comment
Share on other sites

Σαν να παίζει χωρίς χαφ ο γαύρος. Γι'αυτό και ήταν τόσο σημαντική η επιστροφή Simoes σε εμάς. Χωρίς καλό 6αρι δεν πας πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Οι παιχτες του παοκ βγαζουν απιστευτη καυλα.Το θελουν πολυ και το δειχνουν .Παρολαυτα η φετινή  τους πορεια ειναι αφυσικη. Καλη ομαδα εχουν αλλα οχι αητητη... Σε αυτο νομιζω οτι βοηθαει οτι εχουν 7-8 φιλικα με δικιες τους ομαδες και περνουν ψυχολογια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θα κατσω να ακουσω μιχαλη βραζιλιανο μετα,να χαρω εγω,γεια σου θεσσαλονικη μου γεια σου μακεδονια μου.(Τι,Οχι?)?

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός στο α' ημίχρονο εύκολα έχει φάει 2 και μπορούσε να φάει άλλα 2.

Ο Κλαρίνος πολύ καλύτερα στήθηκε στα τέσσερα απέναντι στον Βούλγαρο

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Saxon21 said:

Θα κατσω να ακουσω μιχαλη βραζιλιανο μετα,να χαρω εγω,γεια σου θεσσαλονικη μου γεια σου μακεδονια μου.(Τι,Οχι?)?μ

Βραζιλιανο Καμορα Μπουζα μεχρι τις 3 το πρωι θα πανηγυριζουν λες και πηραν το παγκοσμιο. Αυτο το ρεσιταλ γραφικοοτητας δεν θα το χασω. Και τωρα εχω κλεισει ηχο στο νοβα και ακουω μετροπολις τον ηχο χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×