Jump to content

Recommended Posts

Just now, Saxon21 said:

Για μενα και οι δυο ειναι σιχαματα,δεν εχω προτιμηση ποιος θα το παρει,το ιδιο με ενοχλει που το χανουμε εμεις με τοση διαφορα.

Το αυτο και για μενα. Απλα παω στο λιγοτερο κακο. Και οι Βου ειδικα μετα τα περυσινα τους εχω σιχαθει

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Man Of Faith said:

Παντως δεν θελω να σκεφτομαι να μην ειχαμε παρει το περσινο πρωταθλημα τι θα γραφοταν.Εκτος αν το προβλημα μας ειναι οτι το περνει ο ζμπαογκ και οχι οι γαυροι γιατι ετσι κι αλλιως ειναι και καλα ανωτεροι απο μας πραγμα που δεν το δεχομαι.

Για μενα ειναι προβλημα αν δεν το διεκδικει η ΑΕΚ το αν το παρει ειναι αλλη υποθεση.

Σαν τι γραφτηκε δλδ; Τα πιο βαρυα που εχουν γραφτει: Οτι εχουν την καλυτερη ομαδα φετος, οτι εχουν ανεβει παρα πολυ γενικα, οτι εχουν τον ισχυροτερο ιδιοκτητη στο αγωνιστικο κομματι που δειχνει οτι ειναι λογικο να εχουν μεγαλυτερη αισιοδοξια για το μελλον και οτι επαψαν πλεον επι τσετσενου να ειναι οι γραφικοι που εχαναν απο τα Τεμπη και τους εφταιγε η Αθηνα.

Τι ειναι εξοργιστικο δλδ απο τα παραπανω;

Εξοργιστικο θα ηταν να γραφτει οτι εχουν ιστορικα μεγαλυτερη ομαδα, οτι περισυ το εχασαν απο την κακη Αθηνα, οτι μεχρι να τους παρει ο χωστης ειχαν βαρυα φανελα, οτι θα ειχαν 30 τιτλους αλλα τους τα εφαγε η Αθηνα κλπ. 

Τα πρωτα εγω τα βρισκω αληθειες. Τα δευτερα τραγικες γραφικοτητες που λενε μονο οι ιδιοι.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, tarasfw said:

σήμερα φαίνεται πόσο τεράστιο ματς είχε κάνει η ΑΕΚ και ο μανόλο πέρυσι εκεί πάνω........

Φαση δεν μας εκαναν

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, goku21 said:

Και μενα η αληθεια ειναι στεναχωριθηκα οταν τελειωσε για μας το πραγμα τωρα ποιος αλο τους δυο θα το παρει μικρη σημασια εχει

Σημασια εχει τωρα να μην παιξουν τσαμπιονς λιγκ

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Σαν τι γραφτηκε δλδ; Τα πιο βαρυα που εχουν γραφτει: Οτι εχουν την καλυτερη ομαδα φετος, οτι εχουν ανεβει παρα πολυ γενικα, οτι εχουν τον ισχυροτερο ιδιοκτητη στο αγωνιστικο κομματι που δειχνει οτι ειναι λογικο να εχουν μεγαλυτερη αισιοδοξια για το μελλον και οτι επαψαν πλεον επι τσετσενου να ειναι οι γραφικοι που εχαναν απο τα Τεμπη και τους εφταιγε η Αθηνα.

Τι ειναι εξοργιστικο δλδ απο τα παραπανω;

Εξοργιστικο θα ηταν να γραφτει οτι εχουν ιστορικα μεγαλυτερη ομαδα, οτι περισυ το εχασαν απο την κακη Αθηνα, οτι μεχρι να τους παρει ο χωστης ειχαν βαρυα φανελα, οτι θα ειχαν 30 τιτλους αλλα τους τα εφαγε η Αθηνα κλπ. 

Τα πρωτα εγω τα βρισκω αληθειες. Τα δευτερα τραγικες γραφικοτητες που λενε μονο οι ιδιοι.

Το ότι πέρσι ο Μελισσανίδης το είχε δώσει στον Ιβάν μια χαρά εξοργιστικό ήταν πάντως.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Το ότι πέρσι ο Μελισσανίδης το είχε δώσει στον Ιβάν μια χαρά εξοργιστικό ήταν πάντως.

Παπαριες καμαρωτες ειναι αυτα.

Δεν τα πιστεψα ποτέ, αλλα οχι γιατι ειναι εξοργιστικο δλδ, τον Μελισσανιδη θιγει οχι την ΑΕΚ και καλο ειναι να τα ξεχωριζουμε αυτα. Περαστικος ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Εδω περα δεν μιλαμε οτι το δινουν στο τσετσενο,πολιτικα,η επειδη εχει ριξει ενα σκασμο λεφτα και το "δικαιουται",η επειδη ηταν δικο του περυσι και το εχασε οπως το εχασε.Ειναι οτι το παιρνει με μια διαφορα που ξεφτιλιζει εσενα ως περυσινο πρωταθλητη,ξεφτιλιζει τον χοντρο επισης με νικες μεσα-εξω και με το πατημα των ξενων διαιτητων που σφυριζουν 50-50.

Δεν μπορει ρε φιλε να εισαι εσυ πρωταθλητης μετα απο 24 χρονια και φετος να εμφανιζεις τετοια αγωνιστικη και παρασκηνιακη καταρρευση,θες να κατσεις πισω και να το δωσεις,δωστο,οχι 18-20 ποντους πισω,διασυρμος ειναι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Παπαριες καμαρωτες ειναι αυτα.

Δεν τα πιστεψα ποτέ, αλλα οχι γιατι ειναι εξοργιστικο δλδ, τον Μελισσανιδη θιγει οχι την ΑΕΚ και καλο ειναι να τα ξεχωριζουμε αυτα. Περαστικος ειναι.

Καθόλου παπαριές καμαρωτές δεν είναι αυτά.

Και μια χαρά τα συμφέροντα του Μελισσανίδη αυτή τη στιγμή (μέχρι να... περάσει) ταυτίζονται με αυτά της ΑΕΚ, όπως και η ΑΕΚ εξαρτάται από αυτόν.

Μια ολόκληρη χρονιά έφερνες στραβό αποτέλεσμα και ήταν γιατί "το χουμε δώσει".

Μην πιάσουμε τα "επίτηδες προκάλεσε τιμωρία της ομάδας ο Μελ σε Ελλάδα και Ευρώπη".

Γενικά καλό θα ήταν να μαστε ΟΚ στις κρίσεις μας και στα του οίκου μας και στα των άλλων οίκων.

Γνώμη μου βέβαια

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

Σαν τι γραφτηκε δλδ; Τα πιο βαρυα που εχουν γραφτει: Οτι εχουν την καλυτερη ομαδα φετος, οτι εχουν ανεβει παρα πολυ γενικα, οτι εχουν τον ισχυροτερο ιδιοκτητη στο αγωνιστικο κομματι που δειχνει οτι ειναι λογικο να εχουν μεγαλυτερη αισιοδοξια για το μελλον και οτι επαψαν πλεον επι τσετσενου να ειναι οι γραφικοι που εχαναν απο τα Τεμπη και τους εφταιγε η Αθηνα.

Τι ειναι εξοργιστικο δλδ απο τα παραπανω;

Εξοργιστικο θα ηταν να γραφτει οτι εχουν ιστορικα μεγαλυτερη ομαδα, οτι περισυ το εχασαν απο την κακη Αθηνα, οτι μεχρι να τους παρει ο χωστης ειχαν βαρυα φανελα, οτι θα ειχαν 30 τιτλους αλλα τους τα εφαγε η Αθηνα κλπ. 

Τα πρωτα εγω τα βρισκω αληθειες. Τα δευτερα τραγικες γραφικοτητες που λενε μονο οι ιδιοι.

Γενικοτερα υπαρχει ενα κλιμα οτι εμεις διαλυομαστε, μας νοιαζει μονο το γηπεδο οτι δεν μπορουμε και γενικα υποβαθμιζουμε εμεις οι ιδιοι οτι εχει καταφερει αυτη η ομαδα με αυτη την διοικηση.Κοιταζουμε συνεχως τι ΘΑ γινει στο μελλον και οχι τι γινεται τωρα και δεν χαιρομαστε με οτι εχουμε καταφερει.Ακομα και το τσαμπιονς λιγκ σε αρκετους φανηκε σαν βαριδιο.Αν ειναι δυνατον.Καθομαστε και συγκρινομαστε με τον παοκ αν εχουν ισχυροτερο ιδιοκτητη ή οχι οταν η ιστορια η ιδια εδειξε οτι μονος του ηταν τιποτα.Θα μου πεις ηταν στην αρχη, ε και ο Μελ οταν μπηκε το 92 στην ΑΕΚ στην αρχη ηταν και χωρις φραγκα και τους πηρε τα σκαλπ.

Ενταξει και μενα με ενοχλει που το παιρνουν αηττητοι και επρεπε να τους εχουμε κερδισει αλλα μεχρι εκει.Και οπως το εχουν γραψει ολα τα παιδια εδω μεσα που ειναι απο Μακεδονια εμας μας πειραζει πιο πολυ απο εσας.

Επισης αισιοδοξια για το μελλον δεν μπορουν να εχουν περισσοτερη απο μας οταν εμεις χτιζουμε γηπεδο στην πραγματικοτητα και οχι στα λογια.Γενικοτερα αισιοδοξια δεν μπορει να εχει κανενας απο αυτες τις ομαδες γιατι δεν ξερει τι του ξημερωνει.Εμεις οι ΑΕΚτζηδες πρεπει να εχουμε μαθει απο αυτα.Ας κοιταξουμε να χαρουμε με οτι κερδιζουμε και οχι με τι θα κερδισουμε και αν.Δεν λεω να μην κοιταμε το μελλον αλλα ας κοιταξουμε λιγο περισσοτερο στο παρον.

Οτιδηποτε βεβαια ειναι να γινει θα φανει καλυτερα απο το καλοκαιρι.

Επισης εννοειται πως μπορει να γραφει ο καθενας οτι γουσταρει αλλιως για πιο λογο να υπαρχει το φορουμ.Απλα να χαρουμε και λιγο οτι εχουμε πετυχει που δεν ειναι και δεδομενα παρ' ολες τις αναχρονιστικες (σ' αυτο θα συμφωνησω), μεθοδους του Μελ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καθόλου παπαριές καμαρωτές δεν είναι αυτά.

Μια ολόκληρη χρονιά έφερνες στραβό αποτέλεσμα και ήταν γιατί "το χουμε δώσει".

Μην πιάσουμε τα "επίτηδες προκάλεσε τιμωρία της ομάδας ο Μελ σε Ελλάδα και Ευρώπη".

Γενικά καλό θα ήταν να μαστε ΟΚ στις κρίσεις μας και στα του οίκου μας και στα των άλλων οίκων.

Γνώμη μου βέβαια

Μπουκο

μου το εχεις γραψει 5 φορες ενω εγω δεν εγραψα ποτε τετοια μαλακια.

Επισης σου απαντησα με επιχειρηματα στα παντα.

Το οτι ενοχλει εσενα, ή αλλους ειναι υποκειμενικο προβλημα δικο σου/τους, εντωμεταξυ κι οχι αντικειμενικο θεμα.

ο καθενας γραφει ο,τι βλεπει χωρις να προσβαλλει. 

Γνωμη μου κι εμε.

Link to comment
Share on other sites

Man of Faith, απαντησα στον Μπουκο.

Απο εκει και περα μια χαρα ασχοληθηκαμε με το παρον περισυ, ολη την χρονια. Και πανηγυρισαμε για βδομαδες στο τελος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

MoF γενικά δεν υπάρχει κλίμα "διαλυόμαστε" αλλά ψιλορεβανσισμός.

Ότι πετυχαίνει η ΑΕΚ είναι ή στην τύχη (πρωτάθλημα) ή έλα μωρέ σιγά τώρα (Βίντι).

Ότι πετυχαίνει η ΠΑΟΚάρα είναι Ε-Π-Ο-Σ και Τ-Ι-Τ-Α-Ν-Ι-Ο (στο μεταξύ τρώει κάτι πούτσες από την Βίντι ας πούμε αλλά ΟΚ).

Ε τώρα ζούμε το μεγαλείο του Ιβάν και του ΠΑΟΚ επειδή με μια κυβέρνηση που του έδωσε κώλο κατάφερε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να πάρει Πρωτάθλημα.

Η ίδια κυβέρνηση στο μεταξύ σκάει στον δικό σου κάτι μύρια για το γήπεδο αλλά ΟΚ ο από πάνω είναι πιο μαγκίτης επειδή αγόρασε 5 καταστήματα της πούτσας και ένα ξενοδοχείο της ψωλής. Α πήρε και το Open και το βλέπουν μόνο όσοι διαμένουν στο Μακεδονία Παλας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η γαμημένη λευκή πετσέτα που πετάξαμε το καλοκαίρι μετά από την πρόκριση στο Ch.L ήταν το μισό φετινό πρωτάθλημα.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Η γαμημένη λευκή πετσέτα που πετάξαμε το καλοκαίρι μετά από την πρόκριση στο Ch.L ήταν το μισό φετινό πρωτάθλημα.  

Το καλοκαίρι αν δεν μπει ο ΠΑΟΚ στους ομίλους θα δούμε αν άξιζε..

Και στο μεταξύ ξαναλέω ας αποφασίσουμε αν ο ΠΑΟΚ το σήκωσε επειδή έχει αρχιδάτο Πρόεδρο ή επειδή ο δικός μας έκανε πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο ισχυουν κατ'εμε

Δεν αποκλείει το ενα το άλλο.

Παντως ο δικος μας φετος το αφησε. Δεν ξέρω αν θα το έπαιρνε αλλά δεν έκανε ούτε εκκίνηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το καλοκαίρι αν δεν μπει ο ΠΑΟΚ στους ομίλους θα δούμε αν άξιζε..

Και στο μεταξύ ξαναλέω ας αποφασίσουμε αν ο ΠΑΟΚ το σήκωσε επειδή έχει αρχιδάτο Πρόεδρο ή επειδή ο δικός μας έκανε πάσο.

Δεν νομίζω οτί πήγε πάσο. Νομίζω ότι υποτίμησε τον αντίπαλο και τον Χιμένεθ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Δεν νομίζω οτί πήγε πάσο. Νομίζω ότι υποτίμησε τον αντίπαλο και τον Χιμένεθ.

Θα δείξει το καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

MoF γενικά δεν υπάρχει κλίμα "διαλυόμαστε" αλλά ψιλορεβανσισμός.

Ότι πετυχαίνει η ΑΕΚ είναι ή στην τύχη (πρωτάθλημα) ή έλα μωρέ σιγά τώρα (Βίντι).

Ότι πετυχαίνει η ΠΑΟΚάρα είναι Ε-Π-Ο-Σ και Τ-Ι-Τ-Α-Ν-Ι-Ο (στο μεταξύ τρώει κάτι πούτσες από την Βίντι ας πούμε αλλά ΟΚ).

Ε τώρα ζούμε το μεγαλείο του Ιβάν και του ΠΑΟΚ επειδή με μια κυβέρνηση που του έδωσε κώλο κατάφερε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να πάρει Πρωτάθλημα.

Η ίδια κυβέρνηση στο μεταξύ σκάει στον δικό σου κάτι μύρια για το γήπεδο αλλά ΟΚ ο από πάνω είναι πιο μαγκίτης επειδή αγόρασε 5 καταστήματα της πούτσας και ένα ξενοδοχείο της ψωλής. Α πήρε και το Open και το βλέπουν μόνο όσοι διαμένουν στο Μακεδονία Παλας.

Θα συμφωνησω και μου τελειωσαν τα likes.

Ειναι και το επικοινωνιακο το οποιο δεν το εχουμε, ενω οι αλλοι εχουν ενα σωρο μεσα και γι αυτο ολα παρουσιαζονται σαν επος ακομα και η αγορα ενος μπαρ στην παραλια Θεσσαλονικης ενω αν αγοραζε ο Μελ κανα κλαμπακι θα παρουσιαζοταν ειρωνικα σαν ιδιοκτητης μπαρ.

Η Βιντι πολυ καλο παραδειγμα, ειχαν καταπιει τη γλωσσα τους και δεν ξεραν πως να το επικοινωνησουν και προσπαθουσαν να το υποβαθμισουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λογικό ειναι αυτο αφου ειναι μικρότερο κλαμπ απο εμάς.

Κάθε μεγάλη επιτυχία είναι είδηση.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αρκεστηκε σε ενα αν δεν το παρουμε εχουμε αποτυχει και καμια εξηγηση γενικα σε ολα αυτα που βλεπουμε επι 1,5 χρονο,δηλαδη να μην ενισχυεται το ροστερ εκει που πρεπει με την αναλογη αυξηση του μπατζετ για να εισαι ανταγωνιστικος να υπερασπιστεις το πρωταθλημα και να ξανακερδισεις τα κυπελα που σε πηρε ο τσετσενος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Ρε παιδια λογικι ειναι αυτο αφου ειναι μικρότερο κλαμπ απο εμάς.

Κάθε μεγάλη επιτυχία είναι είδηση.

Όχι έχουν γιγαντωθεί και κινδυνεύει το ΠΟΚ.

Βαζέλες και Γαύροι στα παπάρια τους στο μεταξύ αλλά ΟΚ οι ΑΕΚτζήδες έχουμε αγχωθεί για κάποιο λόγο.

Ίσως ο λόγος κρύβεται και στο γεγονός πως κάποτε ανοίγαμε βεντέτες με Πανιωνίους πχ.

Link to comment
Share on other sites

Γνωστα τα επικοινωνιακα μας. Σημερα βγαινουν οι δικοι μας και λενε υπαρχει πεναλτι στο 2 λεπτο και ειδα και μερικους αρδ να λενε δικαιος πρωταθλητης ο βου. Απο αυτος Βορειους και νοτιους δεν θα ακουσουμε ποτε να παραδεχονται ουτε μια φορα την αληθεια. Ειναι τετοιο το μισος τους που δεν τους αφηνει να αρθρωσουν λεξη. Το καλοκαιρι θα δουμε τι ισχυει και για μας. Παντως επικοινωνιακα ειμαστε 2 επιπεδα κατω. Σε ολα. Εμεις μονο για τα δικα μας ξερουμε να κανουμε κριτικη 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής κλείδωσε το 1-1 στα πρωταθλήματα των δύο Ποντίων.

Να δούμε τώρα που τα Κύπελλα είναι 1-2 πόσο θα πάει.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ξερετε ολοι καλυτερα απο τον κ. Δημητρη τι σκεφτεται με τρομαζει. Οτι φοβαται τον τσετσενο , τον Βαγγελα τον Αδωνη τον Μητσοτακη τον Τσιπρα ακομα και τον Ουζουνιδη . Ειστε τοσο insiders που μιλατε μαζι του και σας τα λεει , Μιλατε με τον κακετση που ξερει τα μυστικα του Δημητρη? Εχετε κρυφη καμερα στα γραφεια? Πειτε και σε μας τους ασχετους τι γινεται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Το οτι ξερετε ολοι καλυτερα απο τον κ. Δημητρη τι σκεφτεται με τρομαζει. Οτι φοβαται τον τσετσενο , τον Βαγγελα τον Αδωνη τον Μητσοτακη τον Τσιπρα ακομα και τον Ουζουνιδη . Ειστε τοσο insiders που μιλατε μαζι του και σας τα λεει , Μιλατε με τον κακετση που ξερει τα μυστικα του Δημητρη? Εχετε κρυφη καμερα στα γραφεια? Πειτε και σε μας τους ασχετους τι γινεται. 

Είναι λίγος ο Μελισσανίδης (και παλαιότερα ο Παπάς, ο Νοτιάς, ο Λίβι, ο Μπάρλος - ναι και τον τελευταίο τον έβριζαν στο τέλος) δυστυχώς για την ΑΕΚ μας.

Από Bill Gates και πάνω καλύπτεται ο ΑΕΚτζής.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×