Jump to content

Recommended Posts

πολύ καλύτερος ο παοκ, σε κάποιες στιγμές φαινόταν να παίζει με παίκτη παραπάνω.

δίκαια παίρνει το πρωτάθλημα, μετά τα τραγικά λάθη που έγιναν από την πλευρά μας όλη τη χρονιά.

δυστυχώς, δείχνει να κλείνει όλες τις εκκρεμότητες του σχετικά με τις ανανεώσεις και κατά πώς φαίνεται θα συνεχίσει να είναι αρκετά συμπαγής εκτός κι αν αλλάξει προπονητή.

από το σημείο αυτό, μέχρι τις υπερβολές που διαβάζω στις τελευταίες σελίδες, απέχουμε πολύ, ευτυχώς.

Link to comment
Share on other sites

1,1 και 1,2 τον χρονο προτειναν σε Βαρελα. κατι μου λεει οτι θα τον κρατησουν.

εμας πχ ο Βρανιες εφυγε γιατι "δεν θα επαιρνα ποτέ στην ζωη μου στην ΑΕΚ τα λεφτα που μου εδινε η Αντερλεχτ" (900 χιλιαρικα)

 

κατα τα αλλα οχι, δεν ξεκινανε ολα απο το οικονομικο.

στρουθοκαμηλισμος.

 

υγ. το παραδειγμα ειναι τυχαιο, σημερινο. μπορουμε να βρουμε παρα πολλα αντιστοιχα παραδειγματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Κλαυσιγελος,θα ανοιξει η ψαλιδα με τον μπαμπα να κανει αυξηση ΑΜΚ 50 εκ στο μπατζετ και εμεις θα μεινουμε στα 5 εκ μεχρι να μπει και το τελευταιο τουβλο της αγιασοφιας.

Link to comment
Share on other sites

Στο budget δεν μπορεις να τον χτυπησεις και το ξερουμε, μονο αν μπει και κανας αλλος σε εμας (απιθανο). Ας το χωνεψουμε αυτο. Αρα μπορεις να τον χτυπησεις μονο ποδοσφαιρικα, δηλαδη προπονητη και Τ.Δ ικανους και ελευθερους να δουλεψουν. Με τον προπονητη εγινε ενα βημα προς τα περσι τη σωστη κατευθυνση. Μενει το δευτερο σκελος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα διναμε 900 χιλιάρικα στον Βρανιες όλοι θα κράζαμε σημερα.

Ανεξάρτητα που προσεφερε πολλά, ανεξαρτητα που δεν δινουμε σε κανεναν 900 γενικα.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Το ΠΟΚ προσκυνησε,τελος εποχης,θα βλεπετε μπουζα και βασιλοπουλο στον υπνο σας.Ολα εδω πληρωνονται,ο Θεος ειναι μεγαλος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Saxon21 said:

Το ΠΟΚ προσκυνησε,τελος εποχης,θα βλεπετε μπουζα και βασιλοπουλο στον υπνο σας.Ολα εδω πληρωνονται,ο Θεος ειναι μεγαλος.

Πιο πολυ τρομαζω με κολκα , χοντροτζατζαρα και δουκα παντως. Και με τον Μινο τον γραφικο

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παρακμη εμετος καταντια......μιζερια ξεφτιλα κακομοιρια. Ο λαμπερος κοσμος των ''σταρ'' χωρις μεικαπ.....κωμικοτραγικες καρικατουρες φτηνου αμερικανικου ρεαλιτυ τυπου ΤΖΟΡΝΤΙ ΣΟΡ.....!

Μακρια απο την ΑΕΚ αυτου του ειδους κατασκευασματα.....υπαρχει και η Μυκονος. ΑΟ

 

Ο μικροτσουτσουνος σακατης πρωην ποδοσφαιριστης και η κωλογρια στραβοχυμενη πατσουρα που εχει κρεμασει η μουρη της τα βυζια της και τα μπρατσα της σαν βρεγμενη εφημεριδα ΦΩΣ σε περιπτερο της ομονοιας το 1985

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

 

uL7DuObFrZLcvj1WyBcB.jpg

Δημήτρης Μπούζας

ΥΓ: Απίστευτα διαιτητικά σκάνδαλα καταγράφονται στα πρόσφατα παιχνίδια της ΑΕΚ, με τους ρέφερι να αυτοεξευτελίζονται προκειμένου να την κρατήσουν όρθια. Ο Σιδηρόπουλος και ο Βρέσκας κατακρεούργησαν Ατρόμητο και ΟΦΗ αντίστοιχα με αποφάσεις που άφησαν άναυδο το πανελλήνιο. ?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σαν τον Ερντογαν γερασμενο σε ασπρομαυρη φωτο ειναι......! Αστον να λεει μωρε την βγαζει δεν την βγαζει την χρονια.....τα στερνα του μισθα παει να βγαλει απο τον τσετσενογυφτομακεδονα να αφησει στα παιδια του να παρουν ΑηΦον και σαγιοναρες.

Αιωνια του η μνημη

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ας το παραδεχτουμε μαγκες,φετος ειναι θεια δικη,τους δινει ο μεγαλοδυναμος αυτο που στερηθηκαν περυσι,μειναμε πισω σε ολα,κρεμομαστε απο τα @@ του γεροτιγρη και της αγιασοφιας.

Ο μπουζας εχει δικιο,οι διαιτητες προσπαθουν να μας κρατησουν στο κολπο για να μην διαλυθουμε.

Αυτα τα 2 ταιριαζουν εδω,ας τα ποσταρουμε να υπαρχουν σαν αρχειο.?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εκατσε χθες να ειμαι σε τραπεζι με εναν μπαοκτζη (ο τριτος που γνωριζω στη ζωη μου). Εκτος του γραφικου της υποθεσης που ελεγε οτι πανε για το δευτερο σερι νταμπλ, τον ρωτησα εχοντας στο μυαλο μου αυτα που εγραφε ο Σταυρος τις προαλες, ποια αθηναϊκη ομαδα εχει τον περισσοτερο κοσμο στη Β. Ελλαδα γενικοτερα. Και ειπε η ΑΕΚ. Ο τυπος ειναι απο Πτολεμαϊδα αλλα ζουσε πολλα χρονια Θεσ/νικη, Κομμοτηνη και Αλεξανδουπολη. Στις 2 τελευταιες πολεις μαλιστα μου ελεγε οτι εχουμε παραπανω κοσμο απ αυτους. Και γενικοτερα μου λεγε οτι Θρακη και Κατερινη παιζει πολυ ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Εχει πολυ λαο η ΑΕΚ στην βορειο Ελλαδα.Και ο γαυρος με τον βαζελο εχουν.Γενικα δεν παιζει αυτο που προσπαθουν να παρουσιασουν οτι και καλα ο μπαοκ παιζει μονος του.Ουτε καν.Εχει κοσμο ναι αλλα μην τρελαθουμε κιολας.Τωρα αν θα κανει λογω του πρωταθληματος κι αλλο κοσμο δεν ξερω αλλα δεν λειτουργουν ακριβως ετσι αυτα.Διαφορετικα δεν θα επρεπε να εχει καθολου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα εχουμε τοσο κοσμο Β Ελλαδα, αυτοι δεν εχουν καθολου στην Αττικη και γενικα νοτια, θα χε ενδιαφερον να μαθουμε πως υποστηριζουν πως εχουν παραπανω κοσμο συνολικα.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×