Jump to content

Recommended Posts

Φιλοι μπαουκτζηδες σας μενει η ρετσινια... αν ειστε μαγκες επρεπε ναχατε βγεο ηδη και να ζητησετε δικαιοσυνη με το ισχυον νομοθετικο πλαισιο

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, JOSS said:

Αφηστε τον ρε ησυχο τον AD21, 22 χρονών είναι με αγαπημένο παίχτη τον Μαύρο τον Θωμά.

Θεϊκό σχόλιο.......

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ειναι αστειο να θεωρεις πως θα γτασει ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ σε τιτλους.

Το μονο ενδιαφερον ειναι αν θα φτασει η ΑΕΚ τα πρωταθλήματα του ΠΑΟΚ μεσα στην Τουμπα. Ο ΠΑΟΚ εχει πανηγυρισει εκει μεσα 3 συνολικα, η ΑΕΚ 2 (ενα το 1992 και ενα το 2018). 

Πάντως αν θεωρείς ότι με πήρες χαμπάρι και έπιασες μπαοκτζη, έπεσες έξω κυρ Bukowski. Την ξέρω την ιστορία, εννοείται ότι η διαφορά 12-3 είναι σημαντική αλλα πχ σε τρία χρονια πηραν 3 κύπελλα και 1 πρωταθλημα. Εγώ ανέφερα τη λέξη τιτλοι, δε μιλούσα συγκεκριμενα για πρωταθληματα. Και είπα ότι για μενα είναι λαθος να τους υποτιμαμε γιατι τα τελευταια χρονια λειτουργούν κανονικότατα σα γαυροι και έχουν πολιτικες πλατες, που σημερα καταλαβαμε οτι εκτεινονται και στη ΝΔ. 

Link to comment
Share on other sites

Επισης μείνετε on topic. Αν οποιοσδήποτε νεος χρήστης αρχίζει και κράζει ότι δεν είναι ΑΕΚ ή ότι δεν μας τα λέει καλά  θα φύγει.

Μεχρι τοτε θα γράφει ο,τι θέλει στα πλαίσια των βασικών κανόνων.

Link to comment
Share on other sites

Καμια αφαιρεση, ας το αφησουν να παμε ως εχει.. εγινε οτι εγινε μωρε περασμενα ξεχασμενα.  Σε 1 2.βδομαδες θα το ξεχασουμε

Link to comment
Share on other sites

Επίσημο: Η Κυβέρνηση κατέθεσε φωτογραφικό νόμο του κράτους, με αφαίρεση 5-10 βαθμών που δίνει το πρωτάθλημα στον Ολυμπιακό

Είναι και επίσημο. Με Ντροπολογία έκτρωμα που κατατέθηκε το απόγευμα της Τρίτης, η κυβέρνηση δίνει το πρωτάθλημα στον Ολυμπιακό.

Και  όλα αυτά στην προσπάθεια της να χρυσώσει το χάπι από τη ΣΤΗΜΕΝΗ απόφαση της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού, για υποβιβασμό του ΠΑΟΚ και της Ξάνθης, τον οποίο πήρε άρον άρον πίσω μετά τη γενική κατακραυγή που υπήρχε.

Στην τροπολογία που θα ψηφιστεί μέχρι το βράδυ και θα γίνει νόμος του κράτους προβλέπεται αφαίρεση 5-10 βαθμών «αναλόγως της βαρύτητας της απόφασης».

 

Portokali κλαμα .... καμια εκτακτη εκπομπη στο οπεν θα εχουμε αποψε?

Πηρα ποπκορν

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AD21 said:

Πάντως αν θεωρείς ότι με πήρες χαμπάρι και έπιασες μπαοκτζη, έπεσες έξω κυρ Bukowski. Την ξέρω την ιστορία, εννοείται ότι η διαφορά 12-3 είναι σημαντική αλλα πχ σε τρία χρονια πηραν 3 κύπελλα και 1 πρωταθλημα. Εγώ ανέφερα τη λέξη τιτλοι, δε μιλούσα συγκεκριμενα για πρωταθληματα. Και είπα ότι για μενα είναι λαθος να τους υποτιμαμε γιατι τα τελευταια χρονια λειτουργούν κανονικότατα σα γαυροι και έχουν πολιτικες πλατες, που σημερα καταλαβαμε οτι εκτεινονται και στη ΝΔ. 

Ελα ρε συ πηραν "τιτλους,"

εσκασε 100εκ ο αλλος, επαιζε 20 φιλικα τον χρονο,

καρφωματα του βιερινια, του σακχοφ, του κανιας,

οφσαιντ του Πελκα, βουτες του Πριγιοβιτς,

δικαστες να ξυπνανε χαραματα για να παρανομησουν υπερ του,

επισημες αποφασεις που αποδεδειγμενα τον εμπλεκουν με ξεκαθαρη παρανομια,

πιστολια μεσα στο γηπεδο,

αποπειρες δολοφονιας σε οικογενειακη κερκιδα στη Ν. Σμυρνη,

δολοφονια του βουλγαρου οπαδου απο μελη της συμμοριας/συστηματος διαφθορας σαββιδη,

και οποτε βγαινουν Ευρωπη τους ΚΑΤΡΑΠΑΚΙΑΖΟΥΝ ομαδες με μπατζετ Β' Εθνικης.

 

Ολη η Ελλαδα για την απιστευτη βρωμια θα θυμαται αυτη την περιοδο και αυτη την ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AD21 said:

Πάντως αν θεωρείς ότι με πήρες χαμπάρι και έπιασες μπαοκτζη, έπεσες έξω κυρ Bukowski. Την ξέρω την ιστορία, εννοείται ότι η διαφορά 12-3 είναι σημαντική αλλα πχ σε τρία χρονια πηραν 3 κύπελλα και 1 πρωταθλημα. Εγώ ανέφερα τη λέξη τιτλοι, δε μιλούσα συγκεκριμενα για πρωταθληματα. Και είπα ότι για μενα είναι λαθος να τους υποτιμαμε γιατι τα τελευταια χρονια λειτουργούν κανονικότατα σα γαυροι και έχουν πολιτικες πλατες, που σημερα καταλαβαμε οτι εκτεινονται και στη ΝΔ. 

Η διαφορα 12-3 δεν ειναι απλα σημαντικη. Ειναι τετραπλασσια. Για να καταλαβεις 3 Πρωταθληματα ειχε η ΑΕΚ το 1963.

Στα Κυπελλα ειμαστε 15-7. Υπερδιπλασσια διαφορα. 7 Κυπελλα ειχε η ΑΕΚ το 1966.

Με λιγα λογια ο ΠΑΟΚ σε θεμα τιτλων ειναι 6 δεκαετιες πισω απο την ΑΕΚ. Απο βιολογικης, πολιτιστικης, κοινωνικης κτλ αποψης ο μεσος Βουλγαρος ειναι 6 αιωνες πισω απο τον μεσο ΑΕΚτση.

Αλλα τελος παντων επειδη δεν ειμαι γαυρος να μετραω αυτιστικα μονο τιτλους, οταν ο ΠΑΟΚ θα παιξει CL ισως και να τον θεωρησω σημαντικο μεγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Διορθώστε με αν κάνω λαθος. 
 

Διαμαρτυρονται για την τροπολογία (SDNA πχ) γιατί δίνει λέει το πρωτάθλημα στον ΟΣΦΠ.

Δλδ παραδέχονται ότι έχουν παράρτημα αλλά δεν τους αρκεί η αλλαγή σε μη υποβιβασμό; Αυτό;

Διαφορετικα γιατί γκρινιάζουν για την τροπολογία; 

Link to comment
Share on other sites

κιναλ ΚΚΕ δεν συμμετεχουν λεει στη διαδικασια. εχω ενα φιλολογικο ενδιαφερον για τη ψηφοφορια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Ολη η Ελλαδα για την απιστευτη βρωμια θα θυμαται αυτη την περιοδο και αυτη την ομαδα.

Μα κι εγώ αυτά εγραψα πανω κατώ πριν και κατα καποιον περιεργο λογο βαφτιστηκα και ζμπαογκ ? εγώ φταίω που το ψαχνω για το πού θα ενημερώνομαι για την ΑΕΚ και δεν αρκούμαι στις αληθειες του 365. Αυτο που είπα επίσης ειναι ότι με την αδιαφορία και την υποτίμηση της βρωμιας, εκ μερους της διοικησης πρωτα απο ολα, αυτου του συλλόγου τους επιτρεψαμε να μας παρουν 3 σερί κυπελλα αντί να τα σηκωσουμε εμεις. Με στησιμο κι επίδειξη δυναμης μαλιστα που όλοι έχετε γραψει εδω μεσα. Ειδικά στον τελικο του 2018 που ημασταν πνευματικα απόντες, θεωρω οτι με αντιπαλο τον γαυρο τρουμπας η ομαδα δεν θα ειχε κατεβει ετσι

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bukowski said:

Εχεις ξαναφαει ban φιλε μου απο το forum?

Διακρινω τον εκλεπτυσμενο ακαδημαικο και δικολαβικο λογο του Χαμπου στα γραπτα του φιλου @AD21 ??

Καλως ηρθες φιλε

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Η διαφορα 12-3 δεν ειναι απλα σημαντικη. Ειναι τετραπλασσια. Για να καταλαβεις 3 Πρωταθληματα ειχε η ΑΕΚ το 1963.

Στα Κυπελλα ειμαστε 15-7. Υπερδιπλασσια διαφορα. 7 Κυπελλα ειχε η ΑΕΚ το 1966.

Με λιγα λογια ο ΠΑΟΚ σε θεμα τιτλων ειναι 6 δεκαετιες πισω απο την ΑΕΚ. Απο βιολογικης, πολιτιστικης, κοινωνικης κτλ αποψης ο μεσος Βουλγαρος ειναι 6 αιωνες πισω απο τον μεσο ΑΕΚτση.

Αλλα τελος παντων επειδη δεν ειμαι γαυρος να μετραω αυτιστικα μονο τιτλους, οταν ο ΠΑΟΚ θα παιξει CL ισως και να τον θεωρησω σημαντικο μεγεθος.

Ωστόσο υπαρχει και ένα αλλο ζητημα που νομιζω εσυ (μπορει να κανω και λαθος) εχεις θιξει σε αλλο τοπικ. Η δυναμικη που αναπτυσσει μια ομαδα, σε μια συγκεκριμενη περιοδο, καμια φορα λειτουργει καπως ανεξαρτητα απο τον αριθμο των τιτλων που εχει κατακτησει. Νομιζω το παραδειγμα σου ηταν ο βαζελος και η μεγαλη δυναμικη που εχει παρα το γεγονος πως τα τελευταια 45 χρονια εχει λιγα πρωταθληματα. Για την περιοδο 2016 - οσο παει, ο μπαογκ κατακτα καθε χρονο απο εναν τιτλο, κανει κουμαντο στην ΕΠΟ και στην ΚΕΔ, μας εχει στερησει τροπαια δημιουργωντας και παραδοση μη χεσω στους τελικους, και εχει εναν ρωσο που για τους δικους του λογους σμπρωχνει χρημα. Ευτυχως που οπως λες εχει ελαχιστα τροπαια, δεν εχει παιξει τσλ και  δεν εχει κοσμο στην Αθηνα. 

Edit: θελω να πω οτι ειδικα για τα κυβικα του ο μπαογκ μεγαλωνει αποτομα και θεωρω οτι αναπτυσσει επικινδυνει δυναμικη παρα την ανυπαρξια του παλιοτερα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Διακρινω τον εκλεπτυσμενο ακαδημαικο και δικολαβικο λογο του Χαμπου στα γραπτα του φιλου @AD21 ??

Καλως ηρθες φιλε

Καλως σας βρηκα, για του λογου το αληθες παντως δεν ηθελα να προβοκαρω κανεναν

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AD21 said:

δεν εχει παιξει τσλ και  δεν εχει κοσμο στην Αθηνα. 

ποια Αθήνα, χθες με νίκη πηγαίναν μόνοι πρώτοι και είχαν 10000 μέσα και με ποινή υποβιβασμού πήγαν 50 άτομα στο κέντρο. πούστης λαός πουτάνα ομάδα μια ζωή στην προπαγάνδα. Ο μπαογκ είναι μόνο ο πρόεδρος του εδώ και καιρό και οι πρόσφατες εξελίξεις δεν νομίζω οτι θα τον βοηθησουν να μακροημερευσει 

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την υπουργό Πολιτισμού και Αθλητισμού, "όταν απειλείται με διχασμό η ελληνική κοινωνία, η οποία είναι τραυματισμένη από το πρόσφατο παρελθόν, η ανάληψη νομοθετικής πρωτοβουλίας από την κυβέρνηση, είναι στάση ευθύνης. Η ενότητα είναι αναγκαίος όρος προόδου όχι μόνο στον αθλητισμό αλλά και ευρύτερα. Η κυβέρνηση οφείλει να διασφαλίσει τη συνοχή της κοινωνίας, να μην επιτρέψει ένα νέο κοινωνικό διχασμό, με αφορμή το συγκεκριμένο ο θέμα του ποδοσφαίρου. Αυτό είναι το πρώτιστο μέλημά μας" είπε η κα Μενδώνη.

Συνενοχοι ειναι ολοι πλεον 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×