Jump to content

Recommended Posts

Το πρώτο ήταν βαρισιο, δλδ με βαρ δινόταν, χωρίς βαρ δεν θα είχε ασχοληθεί κανεις.

Στο 2ο πεναλτυ είχε τελειώσει το ματς, δεν είχε σημασια πλεον. Και πάλι βέβαια δεν κατάλαβα πώς δίνονται τέτοια χέρια χωρίς να τους φωνάξουν από το βαρ, τι να το κάνουν το χερι τους οι αμυντικοί, να το κόψουν; 

Link to comment
Share on other sites

Ο Άγγλος αρχιδιαιτητής σημειώνει ότι ορθώς δόθηκε το πέναλτι που έγινε από τον Λισγάρα πάνω στον Σφιντέρσκι, ενώ διαφωνεί με τον διαιτητή Παπαπέτρου για τη δεύτερη υπόδειξή του σε χέρι του Μπρούσιτς. 

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναγράψω ότι δεν κατάλαβα στο βαρ τι έκαναν, εγώ πχ το είδα αυτοί δεν το είδαν; Οκ είχε τελειώσει το ματς αλλά έπρεπε με το ζορι να γίνει 1-3; 

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο το είδατε που χθες έπαιξε στην εθνική Κροατίας ο Τσόλακ το ντυμένο ξύλο; Ο Μάρκο Λιβάγια ακούει;

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mporat said:

Το άλλο το είδατε που χθες έπαιξε στην εθνική Κροατίας ο Τσόλακ το ντυμένο ξύλο; Ο Μάρκο Λιβάγια ακούει;

Ntougani. Pos na akousei?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμετική διαιτησία στη τούμπα. Εκτός του πέναλτι που δεν έδωσε  στα τελευταία δέκα λεπτά που είδα μου έκανε εντύπωση ότι στη μία φάση πετάμε παίκτη του πας σαν σακί και ούτε φάουλ έδωσε και στην επόμενη φάση εντυπωσιακή βουτιά του κλαψιαρη έδωσε κάρτα. 

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε παίκτη του πας με κόκκινη - - δεύτερη υπερβολική κίτρινη- και σχόλασε ο γάμος. Κατά τα άλλα η ΑΕΚ έχει την διαιτησία.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Αν και κοιτάει το βαρ ακόμα, όχι μέτρησε. 
2-1. Συνεχως στο τελος κερδίζουν οι βου 

Τριτο ματς

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Πω πω παλι υμνους για το βλεμμα του Γκαρσια θα διαβαζουμε.

Καταπληκτικός προπονητης, μαγεύει 4 στα 4 κλπ 

Link to comment
Share on other sites

Πνιξανε φάουλ στην αρχή της φάσης και οφσάιντ την πρώτη κεφάλια. Δεν είδαμε ποτε το βαρ. Επίσης ο Σιδηροπουλος έπνιξε και πεναλντι στο Α. Την ώρα που σε πάνε τρένο τα Ρωσακια ακόμα σπρώχνονται 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι ήταν οφσάιντ και γραμμή δεν έδειξαν..... Τους το καθάρισε πάλι ο πουστης ο Σιδηρόπουλος. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το διαβάζω και στα σαιτ δεν ήταν μόνο δική μου εντύπωση. Εκτός ότι ήταν οφσάιντ μάλλον ήταν και φάουλ στην αρχή της φάσης. Οκ εμετός τι άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αυτο πρεπει να τελειωσει....μονο με σπρωξιμο κερδιζουν. Εχουν καταντησει πιο εμετικοι και απο το κοκκινο σιχαμα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Θα μείνει στην ιστορία ότι στις μέρες μας η ΑΕΚ είχε τον έλεγχο της ΕΠΟ.  Οπότε εμείς είμαστε οι ευνοημένοι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×