Jump to content

Recommended Posts

Χάνει ευκαιρίες η Αϊντχόφεν για το τέταρτο και αυτά δεν μου αρέσουν παντως.

Οχι ότι θα ξεπλυθεί η ντροπή η δικη μας, αλλά ας έρθουν λιγο κι αυτοί στα ίσα τους μας τα έχουν πρήξει με τον Γκαρσια 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ξευτιλα αποτέλεσμα έτσι όπως ήρθε και μάλιστα θα μπορούσε η ανατροπή να είναι ακόμα πιο εμφατική.

Link to comment
Share on other sites

Πάει το αήττητο του Γκαρσια, που έφτανε τις 3 χιλιάδες νικες μαζί με τα προπονητικά διπλα 

Link to comment
Share on other sites

Θα κάναμε και χαβαλέ με τους βουλγαρους σήμερα αλλά ας όψεται ο μαλακας που ήπιε 10 μπάφους πριν κι έκανε τέτοιο κοουτσάρισμα. 

Link to comment
Share on other sites

127581516_185381339915907_81329106492700

 

Ευτυχως δεν χρειάζεται το βαρ ντωμεταξυ 

Γκολ της Αϊντχόβεν που ακυρώθηκε ο παίκτης πάνω σκοραρε και υποδείχθηκε οφσαιντ (ούτε το γκολ του Κατσουράνη με τον βαζελο στον γαυρο τέτοιο πραγμα)

Link to comment
Share on other sites

Φανταζεσαι να ειχαν κερδισει 0-1 με αυτο το γκολ ακυρωμενο;Στο μεταξυ στο καπακι γινεται το 0-2 μετα απο αυτη τη φαση.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ

Αυτοί ΔΕΝ έχουν χαρισμένες εκτάσεις, απλήρωτα δάνεια και κυβερνητικές χρηματοδοτήσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Το λέω εδώ και 2 χρόνια ότι είναι αν όχι ίδιοι τότε χειρότεροι και απο τους γαύρους. Και εφόσον ο βασικός στόχος τους είναι να κερδίζουν με κάθε τρόπο είτε εντός είτε εκτός γηπέδου θα βρίσκουν σιγά σιγά όλο και καλύτερες άκρες σε κυβερνητικά στελέχη.

Και όπως συμβαίνει διαχρονικά και με τον ορίτζιναλ γαύρο θα περνάνε οι βρωμιές τους και θα ικανοποιούνται οι απαιτήσεις τους ανεξάρτητα απο το ποιος είναι κάθε φορά κυβέρνηση. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Ο  Τζόλης κλώτσησε τον Σκόνδρα και το VAR δεν ενημέρωσε. Κατά τα άλλα εμείς θεωρούμε ότι διεκδικούμε πρωτάθλημα και αγωνιούμε για το αποτέλεσμα στην Τρίπολη.

Link to comment
Share on other sites

Σκοραρε και η Βιερινια θα μας τα σπάσουν πάλι. Με φάουλ βέβαια που οκ και στα 45 αυτό δεν ξεχνιέται.

 

Υγ. Νικη όπως και δήποτε εμεις έτσι κι αλλιώς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αυτους παιζει να τους εχω αντιπαθησει πλεον και περισσοτερο απο τους αυθεντικους γαυρους

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
3 minutes ago, mobster21 said:

αυτους παιζει να τους εχω αντιπαθησει πλεον και περισσοτερο απο τους αυθεντικους γαυρους

Κι εγώ το ίδιο γιατί για δεκαετίες το έπαιζαν αδικημένοι και υποτίθεται ότι ήθελαν να απαλλαγούν απο τις εγκληματικές οργανώσεις του γαύρου διεκδικώντας ισονομία και κανονικότητα. Εδώ και 3 χρόνια αποδεικνύονται ίδιοι και χειρότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Έχω βαρεθεί τις δίκες που καταλήγουν σε πανηγυρικές αθωώσεις και αναρωτιέσαι κάθε φορά πώς είναι δυνατόν να αγνοούν τόσα στοιχεία που έχουν βγει στη φόρα.

Δεν περιμένω τίποτα εκτός κι αν την πατήσουν λόγο της αντιπαράθεσης με τον γαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×