Jump to content

Recommended Posts

Από την μια φαινονται λιγο κουφά κάποια πραγματα (καλά, ότι δεν κρύβεται η σχέση γαυρου με σκωληκα είναι το λιγότερο), από την άλλη όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά και ο άλλος πάνω ικανός ειναι για κάθε είδους ερασιτεχνικής βλακείας. 
Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Νώντας λέει...

Θυμήθηκα όταν ήμασταν πιτσιρίκια 7-8 χρονών... συναντιόμασταν στην αλάνα για μπάλα... και η στιχομυθία πήγαινε:

"-Που'σαι και σ'εψαχνε ο Νώντας...

-Ποιός Νώντας?

-Αυτός που σε πήγαινε γαμιώντας..."

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzav said:

Ο Νώντας λέει...

Θυμήθηκα όταν ήμασταν πιτσιρίκια 7-8 χρονών... συναντιόμασταν στην αλάνα για μπάλα... και η στιχομυθία πήγαινε:

"-Που'σαι και σ'εψαχνε ο Νώντας...

-Ποιός Νώντας?

-Αυτός που σε πήγαινε γαμιώντας..."

 

Ναι, ναι.... όπως και «ποιος Σταύρος ο πουτσος μου ο μαύρος» και τέτοια χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

καλτ εποχές... όλο τέτοια ξεστομίζαμε... εν τω μεταξύ μισός αιώνας ζωής σχεδόν, δεν έχω αξιωθεί να γνωρίσω άνθρωπο που να μου συστηθεί ως Νώντας...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, tzav said:

καλτ εποχές... όλο τέτοια ξεστομίζαμε... εν τω μεταξύ μισός αιώνας ζωής σχεδόν, δεν έχω αξιωθεί να γνωρίσω άνθρωπο που να μου συστηθεί ως Νώντας...

Ειχαμε συμμαθητη στο σχολειο και ηταν ονομα και πραγμα. Κοντος, χοντρος, ξανθομπαμπουρας με γυαλια και κοκκινομαγουλος. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Νωντας λεει το γαυροσαιτ οτι ηταν γενικος αρχηγος του βου. Το μυστηριο λυθηκε με ενα google search στο "γενικος αρχηγος παοκ νωντας"
Το ονομα θυμιζει τρολακι του νετ. Καντε ενα κλικ στο google.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hoffman21 said:

Ο Νωντας λεει το γαυροσαιτ οτι ηταν γενικος αρχηγος του βου. Το μυστηριο λυθηκε με ενα google search στο "γενικος αρχηγος παοκ νωντας"
Το ονομα θυμιζει τρολακι του νετ. Καντε ενα κλικ στο google.

Και πολυ φιλος με τον Κατσε. ΜΙλαμε ειναι τοσο ηλιθιοι και οι μενν και οι δε που οντως μπορει να βγηκε με Κατσε και Σιαμπανη αυτος και να το πηραν οι γαυροι και να σηκωσαν το θεμα Αντε να αποδειξεις οτι δεν τρεχει τιποτα 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν είναι τόσο μπούφοι και πέσανε τηλέφωνα θα αποδειχθεί κάτι αλλιώς δεν βγαίνει άκρη. Μένει όμως η λεζα 

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρόνο εκτός ο ουαγκέ (ο παίκτης που πήρε δανεικός από την Μπαρτσελόνα). Λένε ότι έγινε θρύψαλα το γόνατό του. Απίστευτα γκαντέμης.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι το θελε να κάνει τέτοια αυτοθυσία και αυτός. Τι καταφερε? Βγήκε και οφσάιντ η φάση τελικά. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Τι το θελε να κάνει τέτοια αυτοθυσία και αυτός. Τι καταφερε? Βγήκε και οφσάιντ η φάση τελικά. 

το δώσε οφσάιντ αλλά δεν ήταν θα μετραγε οπότε το έσωσε το γκολ αλλά και πάλι δεν άξιζε... 

πολύ κρίμα.φαινοταν από το λαιβ ότι είναι μεγάλη ζημιά.. 

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση έπος από τη μπατσαρια Θεσσαλονίκης. «Εμείς μαζί για μια ζωή». Ούτε να κρυφτούν δεν ξέρουν. Φημες λενε ότι ο ένας εκ των 2 υπογραφοντων είναι έφορος του τμήματος χάντμπολ του ΠΑΟΚ. Έτσι αναφέρουν σκουλήκια στην ανακοίνωση τους

0D39425F-3EFF-4650-9D9D-D6EAD448F346.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Στο ντερμπι της αγωνιστικης φροντισε ο Αλαφ να φυγσει νωρις το αγχος. Και ο Διουδης εκτος και 1-0 στο 10

Γιατι οι βαζελοι μονο με σενα σκυλιαζουν. Να τα βλεπουμε εμεις

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, parakmiakos said:

Είμαι κατά 99% βέβαιος ότι το γκολ των γύφτων είναι οφσάιντ. 

δεν θα το δούμε πότε σε ριπλέι οπότε ποιος ξέρει? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

δεν θα το δούμε πότε σε ριπλέι οπότε ποιος ξέρει? 

Ισχύει. Το δείξανε μια φορά και τέλος. Στου βάζελου βάλανε και γραμμές και όλα. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×