Jump to content

Recommended Posts

Πασχαλακης αποκρούει ενώ η μπάλα πήγαινε αουτ και την στρώνει στον Χατζηγιοβαννη που αστοχεί σε σχεδον κενό τερμα. Τι να πεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Όταν μπαίνεις απροετοίμαστος και γιολο.

Ολος ο οργανισμος ηταν στα @@ του 

Link to comment
Share on other sites

Καμια δικαιολογια εμεις με βαζελο φετος. 
 

Δεν γίνεται κάθε χρόνο να λες ότι τους υποτίμησες, άρα άλλα πράγματα φταινε.

Link to comment
Share on other sites

Τι να φταίει Νίκο;

Ή έχεις μαλακες παίκτες.

Ή έχεις μαλακα προπονητή.

Ή και τα δύο μαζί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, μάλλον και τα δυο μαζί στο συγκεκριμένο ματς.

Αλλα όχι του τύπου τους υποτίμησαν, του τύπου είμαστε κωλοχανειο και δεν δουλέψαμε πριν το ματς αρκετά. Έτσι το εννοώ.

Γνωμη μου πάντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Του γαύρου του βγήκε η ψυχη να τους κερδίσει.

Του ποακ επίσης.

Οι μόνοι μαλακές οι δικοί μας που μπήκαν για περίπατο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Μόνο εμείς την πατήσαμε με τους βαζελους.

"λεπτομέρειες" που δείχνουν ότι δεν έχουμε φόντα για πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

να τα λέμε όλα. ο βαζελος σήμερα έπαιξε χωρίς κουρμπελη διουδη και τον πιτσιρικά τον μπακ που έκανε πουτανα τον βασιλαντονοπουλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, goku21 said:

να τα λέμε όλα. ο βαζελος σήμερα έπαιξε χωρίς κουρμπελη διουδη και τον πιτσιρικά τον μπακ που έκανε πουτανα τον βασιλαντονοπουλο

Συν ότι έκανε αχταρμά την ομάδα ο Μπολονι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λουτσέσκου: «Ο Σαββίδης μού είχε επιτεθεί μπροστά στους παίκτες»

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου θυμήθηκε έντονες στιγμές από τη συνεργασία του με τον Ιβάν Σαββίδη στον ΠΑΟΚ.«Ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ με θεωρούσε μέλος της οικογένειάς του. Μου ασκούσε μεγάλη πίεση, κάποιες φορές ήταν επιθετικός μπροστά σε όλους. Κάποιες φορές ήταν άδικο. Όταν ανέλαβα τον ΠΑΟΚ, είχα πει πως η κατάκτηση του πρωταθλήματος είναι όνειρο, όχι υποχρέωση. Όταν το είπα αυτό, υπήρχαν αρχικά μεγάλες αντιδράσεις. Είχα μεγάλα προβλήματα με τους φιλάθλους, που δεν με αποδέχονταν γιατί προερχόμουν από την Ξάνθη, μια μικρή ομάδα. Η δεύτερη κατηγορία ήταν ότι πάντα έβαζα μεγάλη πίεση στην ομάδα, σαν να ήταν θέμα ζωής ή θανάτου και να ήμουν αντίπαλός τους. Το αφεντικό της ομάδας με κατηγόρησε σε μια συνάντησή μας. Δεν μου φάνηκε δίκαιο, αλλά δεν αντέδρασα. Δεν απάντησα, απλά σκέφτηκα από εκείνη τη στιγμή πως θα πάρουμε το πρωτάθλημα. Μετά από εκείνη τη στιγμή, αυτή ήταν η μοναδική μου σκέψη. Με στήριξε σε εκείνες τις πρώτες στιγμές, όταν οι άλλοι με αμφισβητούσαν. Μετά από μια ισοπαλία με τον Απόλλωνα Σμύρνης μίλησε και είπε ‘ο Ραζβάν είναι ο προπονητής και ο ηγέτης μας. Όλοι είμαστε στις υπηρεσίες του. Όποιος κινηθεί πισώπλατα, θα εξαφανιστεί από την ομάδα’. Ήταν ένα φοβερό μήνυμα ισχύος. Σε μια άλλη στιγμή είχαμε κερδίσει με 3-0 στην έδρα μας, θέλαμε άλλη μια νίκη για τον τίτλο, αλλά μας έκανε παράπονα. Ήταν τρελός, ήθελε να μας κρατήσει σε πλήρη εγρήγορση


«Μετά από έναν αγώνα στο Europa League ήταν μια δύσκολη κατάσταση, γιατί μου επιτέθηκε μπροστά στους παίκτες. Μου είπε ότι κατέστρεφα κάποιους παίκτες που δεν έβαζα στην ενδεκάδα. Έδωσε και ονόματα. Ήταν μια απόλυτα δυσάρεστη κατάσταση. Η καλύτερη επιλογή για μένα ήταν να φύγω. Την επόμενη ημέρα συγκέντρωσα τους παίκτες στους οποίους επιτέθηκε, τους έκανα το τραπέζι και τους εξήγησα ποιος ήταν ο στόχος μας, ποιος είναι το αφεντικό μας και τι θέλει να κάνουμε. Και ο ίδιος μια ημέρα μετά κάλεσε τον γενικό αρχηγό και το ρώτησε τι πρέπει να κάνει για να διορθώσει την κατάσταση».

 

σε μας οι ΑΡΔ μας θα το ειχαν βγαλει στα μανταλακια για να πουλανε κλικ και εσωστρεφεια Τα ορκ κολκας και σια το θαψανε το θεμα 

Σε μας θαβουμε το θεμα με τους παικτες τους ανυπαρκτους 

Link to comment
Share on other sites

Ουάρντα επιστρέφει, τον θέλει ο Γκαρσια λέει.

Πιθανως να τους δώσει αρκετους πόντους (μέχρι να τα ξανακάνει πουτανα και να τον ξαναδιωξουν).

Link to comment
Share on other sites

Μην παρουν και Μπεο τωρα που λεει οτι θα πουληθει ο Βολος στο λατιν fund που του βρηκε ο Ζησης ο Βρυζας 😁😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moukie said:

Μην παρουν και Μπεο τωρα που λεει οτι θα πουληθει ο Βολος στο λατιν fund που του βρηκε ο Ζησης ο Βρυζας 😁😁

Α ο Ζησης το βρηκε? Σαν τον ξαδερφο που ειχε αγορασει το σαλε της Ξανθης ενα πραμα?  Μυαλο δεν βαζουν οι βου 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×