Jump to content

Recommended Posts

με πεναλτι στο 95 σωθηκε απο ηττα στην εδρα Κουγια ο παμπλος

ξεφτιλικια

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hoffman21 said:

Αυτο το πεναλτι εμεις δεν παιζει να το παιρναμε παντως..

Θα το έπαιρνες με βάρ, ποτέ όμως σε κανονική ροή.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν καλύτερος ο μπαοκ και έχασε και αχαστα αλλά λίγο πριν το γκολ των τυριών το γύρισα να δω Γεωργάτο ( πάντα λέει τα καλύτερα για την ΑΕΚ και βγάζει αγάπη και το ξανακανε).

Το πέναλτι δεν το είδα αλλά γενικά η διαιτησία μου φάνηκε 50 50 να πω την αλήθεια. Μπορεί στο τέλος να λύγισε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Ήταν καλύτερος ο μπαοκ και έχασε και αχαστα αλλά λίγο πριν το γκολ των τυριών το γύρισα να δω Γεωργάτο ( πάντα λέει τα καλύτερα για την ΑΕΚ και το ξανακανε).

Το πέναλτι δεν το είδα αλλά γενικά η διαιτησία μου φάνηκε 50 50 να πω την αλήθεια. Μπορεί στο τέλος να λύγισε. 

Στο Β δεν υπηρχε ο βου. τουλαχιστον οσο ειδα εγω ουτε φαση . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Στο Β δεν υπηρχε ο βου. τουλαχιστον οσο ειδα εγω ουτε φαση . 

Στο α με αυτόν το τζιολη έχασε απίστευτες ευκαιρίες.οι άλλοι τπτ δεν υπήρχαν.  Στο β μπορεί να κουράστηκε ο μικρός που έτρεχε σαν τρελός και να μην έκαναν ευκαιρία. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AG21 said:

Ήταν καλύτερος ο μπαοκ και έχασε και αχαστα αλλά λίγο πριν το γκολ των τυριών το γύρισα να δω Γεωργάτο ( πάντα λέει τα καλύτερα για την ΑΕΚ και βγάζει αγάπη και το ξανακανε).

Το πέναλτι δεν το είδα αλλά γενικά η διαιτησία μου φάνηκε 50 50 να πω την αλήθεια. Μπορεί στο τέλος να λύγισε. 

Που μιλησε ο Γεωργατος;

Link to comment
Share on other sites

Το πέναλτι που πήραν ήταν μουσαντένιο. Δεν ξέρω ποιο από τα 2 έδωσε, έκαναν 2 βουτιές μέσα στην περιοχή στην τελευταία φάση.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kostas21 said:

Κάποτε δε θα συζητούσαμε καν εδώ μέσα αν πήραν πενσλτι κ αν ηταν μουσαντενιο. 

Μεγαλη κουβεντα

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΟΣ ξαναμιλησει για Γουτα στην ΑΕΚ πρεπει να θεωρειται εχθρος της ομαδας αυτοματα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και στα δυο γκολ τους με κοντινές κεφαλίτσες ο Γούτας  άφησε τη μπάλα να περάσει & τον επιθετικό του παοκ μόνο του στη γραμμη της μικρής του περιοχής . 

Έτσι με ενα σεντερ μπακ ματιασμένο των αντιπάλων βγαίνεις απτη δύσκολη θέση ομαδάρα του Γκαρσία .

Διαμαντόπουλος ρεφερι παίζει παοκ,χεσμενος μη χάσει ο Σαββίδης.

Είναι τοσο χάλια στο μεταξύ ο παοκ που και με τόσους ματιασμένους πάλι 2-2 είναι .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λέμε μετά για τα δικά μας χάλια και αυτοί παίζει να είναι χειρότερη. Από 1-2 3-2 μέσα ας λίγα λεπτά. 

Link to comment
Share on other sites

Χεσμενος ο Διαμαντόπουλος προσπαθούσε πουστικα να κερδίσει ο και σήμερα αθλιότατος ξεψυχισμένος παοκ . Στο 3-2 δε ο άλλος στημένος επόπτης σήκωσε το σημαιάκι ενω καλυπτόταν ενα μέτρο ο Χαλκηδόνας ΕΤΕΚΑ.   Δεν τους βγήκε . Πάλι καλά που υπάρχει το βαρ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Ο Ατρόμητος εν τω μεταξύ είναι με την πλάτη στον τοίχο βαθμολογικά, τρώει το γκολ στο 82 και καταφέρνει να το γυρίσει. Αν ήσουν στην θέση του θα είχες καταρρεύσει. Να τα βλέπουν οι δικοί μας αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αστεια ομαδα ο βου, Οπως εμεις με Κωστενογλου. Και η διαιτησια παντα βοηθαει τον βου, Πρεπει να τους περασουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kitrinomauros_asthenis said:

Ο Ατρόμητος εν τω μεταξύ είναι με την πλάτη στον τοίχο βαθμολογικά, τρώει το γκολ στο 82 και καταφέρνει να το γυρίσει. Αν ήσουν στην θέση του θα είχες καταρρεύσει. Να τα βλέπουν οι δικοί μας αυτά.

Μεγαλη αληθεια σε αυτο, Εμεις πιθανον να διναμε και 3ο γκολ. Τοσο χαλια ψυχολογια εμεις 

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που το var μπηκε στη ζωη μας τωρα.Θα ειχαμε γλυτωσει πολλα, πριν χρονια που ειχαμε ανταγωνιστικη ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με Γκαρσία κάθε αγωνιστική και χειρότερη ειναι και όσα έχουν κερδίσει ήταν με τη ψυχή στο στόμα, με πέναλτι και στα τελευταία λεπτά και είναι μόλις ένα βαθμό μπροστά μας. Κανονικά έπρεπε να είναι πίσω και από βαζελο. Πόσο θα αντέξει ακόμα? 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×