Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Ανοιχτές θα είναι φέτος οι προπονήσεις της ΑΕΚ στην Ολλανδία.

Η Ενωση θα κάνει την προετοιμασία της στην Ολλανδία και οι δημοσιογράφοι θα μπορέσουν να παρακολουθήσουν από κοντά τις προπονήσεις, καθώς θα είναι ανοιχτές.

Ενδεχομένως κάποιες προπονήσεις πριν από τα ματς να είναι κλειστές, αλλά γενικά θα είναι ανοιχτές.

Στη πορεία θα υπάρξουν περισσότερες πληροφορίες σε σχέση με τα ζητήματα Τύπου, σύμφωνα με τις κατευθύνσεις που θα δώσει ο Αλμέιδα.

https://www.enwsi.gr/1169832/aek/aek-podosfairo/anoichti-sta-mme-i-proetoimasia-tis-aek-fetos.html?utm_source=internal&utm_medium=home_section

 

Θετικό αυτό. Πέρυσι θυμάμαι π.χ. να επιτρέπονται δημοσιογράφοι στην προετοιμασία του ΠΑΟ, ενώ στην ΑΕΚ όχι. Επίσης το είδαμε και επί Καρντόσο κατόπιν απαίτησης του τελευταίου  που επέτρεπε στους δημοσιογράφους πρόσβαση για λίγα λεπτά. Πιο πριν έκανε συνήθως μεγάλες ομιλίες.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bukowski said:

Ναι αλλα ο Μελ θελει και εναν ρουφιανο γιατι με.τους Αλβες, Κουχαρσκι και Αλμειδα εντ φρεντς ακρη δεν θα βγαλει. Χρειαζεται και ενας Ελλην που ξερει τι θα πει ΑΕΚ να μην αισθανονται μοναξιες οι Μανταλοι.

Τελικά αυτό ισχύει. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Araujo21 said:

@Bukowski κα @The Magician Λινα Σουλουκου την θελουμε στην θεση του Κοσμα?

 

53 minutes ago, The Magician said:

Αν είχες ακόμα Μηνά, ναι 😁

Μην του δινετε πασες να κανει την κικη σεγδιτσα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Zara said:

Εντάσεις κι εδώ ρε μουνιά; 

Ναι ρε μουνι. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aris2168 said:

 

Μην του δινετε πασες να κανει την κικη σεγδιτσα

Ψοφαει για τέτοια.

Τώρα δε που έχει γίνει και λακωνικός, είναι πάρε-βάλε κάτι τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Ακουγα ραδιοφωνο το μεσημερι και μιλουσε ο Ιωαννου  του μπασκετ για τα τεκταινομενα στον χωρο. Και στην συζητηση επανω ειπε οτι υπαρχει πολυ μεγαλος ελληνας του εξωτερικου που τον τελευταιο μηνα συζηταει σοβαρα για να εξαγορασει μεγαλη ελληνικη ομαδα. Και οτι δεν μπορει να μπει στο μπασκετ  και να ηθελε γιατι δεν εχει εσοδα το αθλημα και οι θεσεις Euroleague ειναι κατειλημμένες . Δεν ειπε ονομα ουτε την ομαδα για να μην δωσει τροφη για σχολια....και φανηκε πολυ σιγουρος οτι θα μπει στο ελληνικο ποδοσφαιρο 

Λετε να πουλαει ο Βαγγελας ή ο Μιμης?  Η μηπως ο Ιβανοης ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Ακουγα ραδιοφωνο το μεσημερι και μιλουσε ο Ιωαννου  του μπασκετ για τα τεκταινομενα στον χωρο. Και στην συζητηση επανω ειπε οτι υπαρχει πολυ μεγαλος ελληνας του εξωτερικου που τον τελευταιο μηνα συζηταει σοβαρα για να εξαγορασει μεγαλη ελληνικη ομαδα. Και οτι δεν μπορει να μπει στο μπασκετ  και να ηθελε γιατι δεν εχει εσοδα το αθλημα και οι θεσεις Euroleague ειναι κατειλημμένες . Δεν ειπε ονομα ουτε την ομαδα για να μην δωσει τροφη για σχολια....και φανηκε πολυ σιγουρος οτι θα μπει στο ελληνικο ποδοσφαιρο 

Λετε να πουλαει ο Βαγγελας ή ο Μιμης?  Η μηπως ο Ιβανοης ?

Άν είναι ο Λάτσης, είναι για 'μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Άν είναι ο Λάτσης, είναι για 'μας.

 Δεν ειπε.... και νομιζω ο Λατσης last year 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Araujo21 said:

οι θεσεις Euroleague ειναι κατειλημμένες

Αν πούμε ότι ο... επιχειρηματίας το βλέπει οπαδικά αποκλείει τους 2 απαταιώνιους, άρα μένουν όλοι οι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια διαβάζω τώρα ότι ο Βόλος είναι ένα βήμα πριν να πωληθεί. Μεγάλη ομάδα δεν είναι, αλλά μπας κ ξέρει ο Ιωάννου την διαφορά άραγε?

Link to comment
Share on other sites

Καλα προφανως και αν εμπλακει ο Λατσης με μπαλα θα το κανει για χοντρες μπιζνες με το κρατος και θα χωθει σε γαυρο ή βαζελο. Βεβαια ουτε Μαρινακης ουτε Αλαφουζος εχουν προθεση να πουλησουν. Βεβαια τις προαλλες ειχε βγει και μια μουφα για εξαγορα των ΕΛΠΕ απο Μελ. Οπως και να χει εκ των τεσσαρων (Μαρινακης, Αλαφουζος, Μελ, Ιβαν) μονο ο δικος μας θεωρητικα θα ψαχνοταν για πωληση.

Link to comment
Share on other sites

Ειπε μια μλκ ο μιτσακλονηςς που λςγεται εδω κ 30 χρονια κ ψαρωσατε ρε? 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Skepastos said:

Επίσης δεν αμφιβάλλω ότι κάποια στιγμή δηλωνε ΑΕΚτζης αλλά αυτά τα «άρρωστος» και «σύχναζε στη Σκεπαστή» όταν τον βλέπω με οπαδική φανέλα θύρα 4, με κάνουν να βάζω τα γέλια. Άρρωστοι είμαστε εμείς που πληρώνουμε την αρρώστια μας όχι αυτοί που τα παίρνουν για να αρρωσταίνουν μια στο Βορρά και μια στο Νότο. Θέλω να πω ότι εγώ δεν ξέρω κανέναν άρρωστο ΑΕΚτζη που θα φόραγε μπλούζα Θύρα 7, Θύρα 13, Θύρα 4 οποιαδήποτε στιγμή στη ζωή του, ακόμα και στις αποκριες. Εκτός και αν πιάνεται για μερικούς γαυρικο οπαδικό παρελθον, όταν ντύνονταν πορνες στο Τριώδιο, λογω Τρούμπας. 

CCB05E78-1B62-440B-8CC5-AF50A109F518.jpeg

Επαιζε στον παοκ κ πηρε Κυπελλο. Θα πεσω κ στην παγιδα κ θα πω ότι οι Βου τότε δεν ήταν κ ακριβώς εχθρικό σωματείο. Τι θετε να έκανε?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sepultura21 said:

Επαιζε στον παοκ κ πηρε Κυπελλο. Θα πεσω κ στην παγιδα κ θα πω ότι οι Βου τότε δεν ήταν κ ακριβώς εχθρικό σωματείο. Τι θετε να έκανε?

Αδερφέ αν διάβαζες όλα αυτά που έγραψα (γιατί μάλλον δεν τα διαβασες) θα καταλάβαινες ότι κολλάω στο γεγονός ότι εδώ και 4-5 χρόνια είχε παρουσία στα γηπεδα που επαιζε ο ΠΑΟΚ και μάλιστα φορώντας οπαδικές μπλούζες. Δεν μιλάω για 20 χρόνια πριν. Τα τελευταία χρόνια λέω. Πάει στους τελικούς κυπέλλων, υποστηρίζει τον ΠΑΟΚ, κάνει δηλώσεις στα ραδιόφωνα για το ποσο άγχος η αγωνία νιώθει ως ΠΑΟΚτζης για την ομάδα και πάει λεγοντας. Αν με ρωτάς εμένα λοιπόν τι θέλω να κάνει είναι να πάει να γαμηθει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Αδερφέ αν διάβαζες όλα αυτά που έγραψα (γιατί μάλλον δεν τα διαβασες) θα καταλάβαινες ότι κολλάω στο γεγονός ότι εδώ και 4-5 χρόνια είχε παρουσία στα γηπεδα που επαιζε ο ΠΑΟΚ και μάλιστα φορώντας οπαδικές μπλούζες. Δεν μιλάω για 20 χρόνια πριν. Τα τελευταία χρόνια λέω. Πάει στους τελικούς κυπέλλων, υποστηρίζει τον ΠΑΟΚ, κάνει δηλώσεις στα ραδιόφωνα για το ποσο άγχος η αγωνία νιώθει ως ΠΑΟΚτζης για την ομάδα και πάει λεγοντας. Αν με ρωτάς εμένα λοιπόν τι θέλω να κάνει είναι να πάει να γαμηθει. 

Η φωτογραφία με την οπαδική μπλουζα είναι εμφανώς παλια. Έσκασε σ'έναν τελικό παρεα μένα φίλο του Βουλή. Δε σημαίνει τπτ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sepultura21 said:

Η φωτογραφία με την οπαδική μπλουζα είναι εμφανώς παλια. Έσκασε σ'έναν τελικό παρεα μένα φίλο του Βουλή. Δε σημαίνει τπτ αυτό.

Κανεις λάθος. Για αυτό σου λέω δεν τα διάβασες όλα. Ο τοίχος του πριν 10 μέρες ήταν ανοιχτός και είχε φωτό με παρέες απο αγώνες του ΠΑΟΚ φορώντας οπαδικά μπλουζάκια. Άστο σου λέω. Αν τον γουστάρετε καλά κάνετε αλλά με το ζόρι δεν θα με πείσει κανενας για αυτά που έχω δει με τα ματάκια μου και προφανώς αγνοείτε. Να πάει να γαμηθει λοιπόν και όσοι τον έφεραν. Και τον περιμένω στην γωνία στα ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ. Ελπίζω να μην με θυμηθείτε τότε 

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να έχω την απορία, τι στο καλό είδαν και εκτίμησαν  την πάρτι του 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nickpes21 said:

Εδώ ο προεδρας στηρίζει παοκ δεν θα στηριζαν οι υπάλληλοι; 

Αν ένιωθε μοναξιά να τον πάρει σπίτι του η στην Ετζιαν. Γιατί μας τα έχει πολυσκοτισει τα αρχιδια με κάτι τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Duck_Season said:

Εξακολουθώ να έχω την απορία, τι στο καλό είδαν και εκτίμησαν  την πάρτι του 

Θέλημα είναι. Σε κάποιον έκανε χάρη. Σε ποιον θα το μάθουμε αργά η γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CHⓇIS said:

Ειπε μια μλκ ο μιτσακλονηςς που λςγεται εδω κ 30 χρονια κ ψαρωσατε ρε? 

Αφού δεν ξέρεις ρε; Μια παπαριά περιμένουμε να το φτάσουμε στη στρατόσφαιρα.😁

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skepastos said:

Θέλημα είναι. Σε κάποιον έκανε χάρη. Σε ποιον θα το μάθουμε αργά η γρήγορα 

Ο Μπαλτακος ήταν εξυπηρέτηση για τον Σαμαρά? 

Στα ναυτιλιακά χρωστάει σε άλλον 

ΟΠΑΠ δεν μπορώ να βρω σύνδεση 

Στις εσωτερικές υποθέσεις,  υπάρχει ησυχία,  τάξη και ασφάλεια 

Είτε τον πηδαει , ειτε τον έπεισε ότι μπορεί να γίνει το μεγαλύτερο σκουλήκι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×