Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, AlexKR21 said:

Ο τύπος από τύχη δεν σκότωσε άνθρωπο την κυριακή...

Ναι συμφωνώ.

Εγώ αναφέρομαι στο ότι κάνει λάθος με το άτομο.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, 1989 generation said:

Νομίζω ότι θα πάει στο βάζελο. Τον Ιτούρμπε θεωρώ ψιλοβέβαιο. Ο Γαλανόπουλος θέλει να παίζει βασικός, αλλιώς να πάει κάπου έστω δανεικός. Θα δούμε.

Εννοείς ότι ο Παλμα και ο Ιτουρμπε θα πάνε βαζελο; Και καλά ο Ιτουρμπε μένει ελεύθερος νομίζω. Ο Παλμα; Με τι θα τον πληρώσουν; 

Link to comment
Share on other sites

Ψιλό-αποκλείω να κάνουν λαθος, δεν γίνονται τέτοια πραγματα αν δεν είσαι σίγουρος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ψιλό-αποκλείω να κάνουν λαθος, δεν γίνονται τέτοια πραγματα αν δεν είσαι σίγουρος 

ΟΚ μπορεί.

Μου το μετέφεραν που τον είδαν πάντως ότι ήταν μικρότερος σε ηλικία. Συν του ότι γράφτηκε κι εδώ νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Navas said:

ΟΚ μπορεί.

Μου το μετέφεραν που τον είδαν πάντως ότι ήταν μικρότερος σε ηλικία. Συν του ότι γράφτηκε κι εδώ νομίζω.

Θέλω να πιστεύω ότι σε τόσο σοβαρό θέμα δεν είναι ερασιτέχνες 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα λόγω να δημοσιοποιήσει η ΠΑΕ την φωτογραφία. 

Τον βρήκες κάνε ότι θες μετά. Τσιμεντωσε τον εσύ, δως τα στοιχεία στην αστυνομία κάνε ότι κρίνεις σωστο. Αυτό πάντως στα δικά μου μάτια είναι απαράδεκτο.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία του στις τουαλέτες να βάλουν για να τον κατουραμε από τον Αύγουστο. Αν θέλει 400αρια και 500αρια σε κάνα μήνα, είναι το ελάχιστο που πρέπει να κάνει. Αντε μην αρχίσω πάλι που είδαμε το χαρο με τα μάτια μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Navas said:

Γράφανε τις προηγούμενες μέρες ότι τον είδαν πολλοί και ήταν μικρός

Αν κάποιος 12χρονος κάνει τέτοιο πράγμα, του κόβεις το χέρι απ'τον ώμο, του κατεβάζεις το παντελόνι και του βάζεις τον εκτοξευτήρα στον κώλο...

Αυτά τα "φτάνει... φτάνει... όχι άλλη..." και τα "έλα πέρνα έξω..." που βλέπαμε την Κυριακή σε σημαίνον πρόσωπο του οπαδικού χώρου παραπέμπουν... όχι σε 12χρονο...

Δηλαδη μας ενέπαιζε ο εκφωνητής με τον "προβοκάτορα"... μην κοροϊδευόμαστε κι εδώ μέσα μεταξύ μας...

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mporat said:

Τη φωτογραφία του στις τουαλέτες να βάλουν για να τον κατουραμε από τον Αύγουστο. Αν θέλει 400αρια και 500αρια σε κάνα μήνα, είναι το ελάχιστο που πρέπει να κάνει. Αντε μην αρχίσω πάλι που είδαμε το χαρο με τα μάτια μας.

Ο βλάκας αυτός είναι όσο εγκληματίας είναι ένας απρόσεκτος οδηγός.

Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ηθελημένα την έριξε την ναυτική σε κόσμο. Δύο περιπτώσεις υπάρχουν ή είναι ηλίθιος που πάει να ρίξει ναυτική ψηλά κ του κλωτσαει κ φεύγει ευθεία, ή είναι επίσης ηλίθιος κ μπέρδεψε το καπνογόνο με ναυτική.

Ναι εγκληματικό, αλλά όσο να οδηγείς μεθυσμένος ή με 300. Να έχει κυρώσεις, να τον δέσουν να τον δικάσουν, αλλά δεν υπάρχει λόγος να δημοσιοποιεί φάτσα κ στοιχεία του ξέρω γω.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tzav said:

Αν κάποιος 12χρονος κάνει τέτοιο πράγμα, του κόβεις το χέρι απ'τον ώμο, του κατεβάζεις το παντελόνι και του βάζεις τον εκτοξευτήρα στον κώλο...

Αυτά τα "φτάνει... φτάνει... όχι άλλη..." και τα "έλα πέρνα έξω..." που βλέπαμε την Κυριακή σε σημαίνον πρόσωπο του οπαδικού χώρου παραπέμπουν... όχι σε 12χρονο...

Δηλαδη μας ενέπαιζε ο εκφωνητής με τον "προβοκάτορα"... μην κοροϊδευόμαστε κι εδώ μέσα μεταξύ μας...

 

Σόρυ μα δεν το λέω από προσωπική εμπειρία. Το ανέφερα στην αρχή και το ξαναγράφω ότι μου μεταφέρθηκε η πληροφορία απο ανθρώπους που είδανε.

Δεν κοροϊδεύω. Ούτε έχω καμία διάθεση να καλύψω κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BillR21 said:

Ο βλάκας αυτός είναι όσο εγκληματίας είναι ένας απρόσεκτος οδηγός.

Ρε φίλε, η ρουκέτα που έπεσε στον κόσμο ήταν η τρίτη που έφυγε από αυτό το σημείο (και δεν ξέρω αν έχασα και καμία). 

Δηλαδή εντάξει... τυχαίνει να υπάρχει στο γήπεδο ένας τρόφιμος ψυχιατρείου... δεν είναι δυνατόν τόσος πολύς κόσμος ολόγυρα του να μην σπεύδει με τη μια να τον "συνετίσει"...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, BillR21 said:

Κανένα λόγω να δημοσιοποιήσει η ΠΑΕ την φωτογραφία. 

Τον βρήκες κάνε ότι θες μετά. Τσιμεντωσε τον εσύ, δως τα στοιχεία στην αστυνομία κάνε ότι κρίνεις σωστο. Αυτό πάντως στα δικά μου μάτια είναι απαράδεκτο.

Συμφωνώ.

Αρκούσε να δώσει τα στοιχεία του και τη φωτογραφία του ή παε στην αστυνομία. Εκεί τελειώνει η ευθύνη της παε. Η δημοσιοποιηση της φωτογραφίας γίνεται μόνο για τα μάτια του κόσμου..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tzav said:

Ρε φίλε, η ρουκέτα που έπεσε στον κόσμο ήταν η τρίτη που έφυγε από αυτό το σημείο (και δεν ξέρω αν έχασα και καμία). 

Δηλαδή εντάξει... τυχαίνει να υπάρχει στο γήπεδο ένας τρόφιμος ψυχιατρείου... δεν είναι δυνατόν τόσος πολύς κόσμος ολόγυρα του να μην σπεύδει με τη μια να τον "συνετίσει"...

Ναι οκ. Τι σχέση αυτό με την δημοσιοποίηση της φάτσας του αυτο;

Να τον βρουν κ να τον γαμησουν είπα ή να τον δώσουν κ να δικαστεί.

Δεν δικαιολόγησα την ηλιθιότητα του.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι γίνεται μόνο για τα μάτια του κόσμου η δημοσιοποιηση. Η ΠΑΕ άφησε πολύ λασκα την κατάσταση φέτος και θεωρώ πως χεστηκαν πάνω τους με το γεγονός αυτό. Με το σκεπτικό ότι έρχεται Ευρώπη και αφού τη γλιτωσαμε φθηνά τώρα, πρέπει να τρομάξει κάπως ο κάθε ηλιθιος της κερκίδας. Η φωτογραφία αυτή είναι μια ένδειξη ότι δεν αστειεύονται πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως λέω εγώ δεν τον έχουν βρεί και ψάχνουν κάποιον να τον αναγνωρίσει . Σε αυτή τη περίπτωση πιθανών να γίνει και λάθος .... 

Καλοθελητές υπάρχουν πολλοί ... 

Ας έδειναν λίγο χρόνο στην αστυνομία ή η ΠΑΕ με άλλο τρόπο ( Μελισσανικό) και ας μην πήγαιναν κατευθείαν στη δημοσιοποίηση . 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Toni Black said:

Τι τουριστας ειναι αυτος; ανηκει στους οργανωμενους;

Δεν ξέρουμε άλλα δεν έχει κάτι οπαδικό πάνω του ... Μπλούζα η οτιδήποτε ... 

και ποιος ο λόγος της δημοσιοποίησης αν ήταν οργανομένος ? θα τον είχαν ήδη βρεί . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Δεν ξέρουμε άλλα δεν έχει κάτι οπαδικό πάνω του ... Μπλούζα η οτιδήποτε ... 

και ποιος ο λόγος της δημοσιοποίησης αν ήταν οργανομένος ? θα τον είχαν ήδη βρεί . 

Είναι πειραγμένη η φώτο εμφανώς.

Δες το τετράγωνο στο μέσο της μπλούζας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η λογική λέει οτι αν τον είχα βρεί η ανακοίνωση θα έλεγε οτι ο δράσης βρέθηκε και θα πάει στα δικαστήρια . 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, BillR21 said:

Κανένα λόγω να δημοσιοποιήσει η ΠΑΕ την φωτογραφία. 

Τον βρήκες κάνε ότι θες μετά. Τσιμεντωσε τον εσύ, δως τα στοιχεία στην αστυνομία κάνε ότι κρίνεις σωστο. Αυτό πάντως στα δικά μου μάτια είναι απαράδεκτο.

Αν αύριο μεθαύριο προσπαθήσει να μπει στο γήπεδο θα ήταν επίσης απαράδεκτο να μην ξέρω ποιος είναι ώστε να μην θέλω να είμαι στο ίδιο χώρο.Ουτε γίνεται μια ομάδα μια εταιρεία ένας οργανισμός να κοιτάει συνέχεια τους σεκιουριταδες τα ντου τις κάμερες για το τι και ποιος περνάει μέσα.

Και μόνο να έκανε τη στραβή χωρίς να τραυματίσει κανέναν θα μου γαμαγε όλη τη ψυχολογία και τη χρονιά και θα ήθελα ποιος είναι ο μουλος που το έκανε ..πόσο μάλλον όταν πιθανόν να κάνει ζημιά μη αναστρέψιμη σε κάποιον.

Καλό είναι να μην μπλέκουμε τα παλιά και τα ρουφιανιλικια του κοντου με αυτό.Εκει ούτε πίξελ είχαμε και μέχρι όνομα μάθαμε και σε άλλη κατάσταση τελείως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Είναι πειραγμένη η φώτο εμφανώς.

Δες το τετράγωνο στο μέσο της μπλούζας.

Ναι έχεις δίκιο δεν το πρόσεξα ... 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, BillR21 said:

Κανένα λόγω να δημοσιοποιήσει η ΠΑΕ την φωτογραφία. 

Τον βρήκες κάνε ότι θες μετά. Τσιμεντωσε τον εσύ, δως τα στοιχεία στην αστυνομία κάνε ότι κρίνεις σωστο. Αυτό πάντως στα δικά μου μάτια είναι απαράδεκτο.

Αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

για μενα καλα κανανε αν υπαρχει μια στο εκατομμυριο καποιος ισοποσα μαλακας να σκεφτει να κανει μαλκια θα το διπλοσκεφτει 

σε εγκληματιες δεν υπαρχουν μη 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, BillR21 said:

Ο βλάκας αυτός είναι όσο εγκληματίας είναι ένας απρόσεκτος οδηγός.

Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ηθελημένα την έριξε την ναυτική σε κόσμο. Δύο περιπτώσεις υπάρχουν ή είναι ηλίθιος που πάει να ρίξει ναυτική ψηλά κ του κλωτσαει κ φεύγει ευθεία, ή είναι επίσης ηλίθιος κ μπέρδεψε το καπνογόνο με ναυτική.

Ναι εγκληματικό, αλλά όσο να οδηγείς μεθυσμένος ή με 300. Να έχει κυρώσεις, να τον δέσουν να τον δικάσουν, αλλά δεν υπάρχει λόγος να δημοσιοποιεί φάτσα κ στοιχεία του ξέρω γω.

Δεν έχει σχέση με την απρόσκετη οδήγηση γιατι σε αυτή τη περίπτωση ρισκάρεις κυρίως τη ζωή σου αρα δεν υπάρχει δόλος . Στη ναυτική υπάρχει δόλος και μάλιστα εκ προμελέτης . Και μιλάμε για ματς που έπερνε πρωτάθλημα...

Απο εκει και πέρα οτι είπα . Να τα έδινε όλα στην αστυνομία ή να έκανε τπτ μελισσανικό . 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Δεν έχει σχέση με την απρόσκετη οδήγηση γιατι σε αυτή τη περίπτωση ρισκάρεις κυρίως τη ζωή σου αρα δεν υπάρχει δόλος . Στη ναυτική υπάρχει δόλος και μάλιστα εκ προμελέτης . Και μιλάμε για ματς που έπερνε πρωτάθλημα...

Απο εκει και πέρα οτι είπα . Να τα έδινε όλα στην αστυνομία ή να έκανε τπτ μελισσανικό . 

Στην απρόσεκτη οδήγηση ρισκάρεις και την ζωή σου αλλά όχι μόνο αυτή. Βάζεις σε κίνδυνο και αυτή των άλλων. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×