Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Εμενα μου αρεσουν τα pyro show αλλα το γηπεδο μας κραταει τον καπνο κατω, δεν γινεται δουλεια ετσι.

 

Θελουμε αλλες φασεις πλεον πιστευω και λιγοτερα καπνογονα

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί λιγότερα καπνογονα, ξέρεις πόσο μεγάλη ήταν η έκπληξη μου όταν είδα ότι πράγματι γινόταν γύρος θριαμβου ενώ νόμιζα πως μας δούλευαν; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Μα γιατί λιγότερα καπνογονα, ξέρεις πόσο μεγάλη ήταν η έκπληξη μου όταν είδα ότι πράγματι γινόταν γύρος θριαμβου ενώ νόμιζα πως μας δούλευαν; 

Πρέπει να σας γνωρίσω τον μπροστινό μου. Κάνει ένα ηλεκτρονικό που μοιάζει σαν πυροσβεστήρας σε μέγεθος και το ντουμάνι που παράγει πρέπει να ναι 18bar ατμού. Λυποθημησαμε 4 προχθές από την μαλακία γεύση κερασομουσμουλο ή κάτι τέτοιο.

Άσε καλύτερα τα καπνογόνα και να μην βλέπω τίποτα από αυτό το μαρτύριο.

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, APOSPERITIS_21 said:

Sofascore: Έξι παίκτες της ΑΕΚ στην καλύτερη ενδεκάδα...
Το Sofascore ανέδειξε την κορυφαία ενδεκάδα της Super League με βάσει τις βαθμολογίες των ποδοσφαιριστών στα παιχνίδια και η ΑΕΚ κυριαρχεί έχοντας έξι στους έντεκα! 
Ο Παναθηναϊκός έχει 2, ενώ ο Ολυμπιακός, ο ΠΑΟΚ και ο ΟΦΗ έχουν από 1 ο καθένας.  
Κορυφαιος ολων και παιρνει το βραβειο της χρονιας ο Γκατσινοβιτς!!!!!

 

ΥΓ: Υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο οι 6 να γίνουν 7 μιας και ο Μανδας είναι κοντά στην ομάδα μας απο ότι συζητιέται!

FB_IMG_1684349624130.jpg

Καλυτερη ενδεκαδα και δεν έχει μεσα Ορμπελιν?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hades said:

Γενικά καλό είναι να υπάρχει ανταγωνισμός, φέτος ο Στάνκοβιτς ήταν τουρίστας και θεωρώ ότι ήταν και αδιάφορος έτσι όπως εξελίχθηκαν τα πράγματα γι αυτόν, οπότε μείναμε μόνο με Αθανασιάδη. Ο Ραπτοπουλος έλεγε ότι ο Καρυπιδης ζήτησε από Τίγρη Αθανασιάδη, Φαν Φεερτ και 5 μύρια για τον Πάλμα 🤣

δυσκολο να πιστεψω τα πεντε μυρια οτι ειπωθηκαν γιατι θα τον ειχε πεταξει απο το παραθυρο ακομα και αν του το ελεγε απο τηλεφωνο στην Θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Ο Άρης ζήτησε Γαλανόπουλο και Φαν Φερτ για τον Πάλμα. Από εκεί και πέρα, πλην του Τετέι, έχουμε κλείσει αριστερό εξτρέμ Καμερουνέζο, σε καλή ηλικία, που παίζει Τουρκία. Γενικά θα γίνουν κινήσεις για φιλόδοξους παίκτες με μεταπωλητική αξία...Και κάνα δυο γερές βόμβες.....

  • Δικεφαλάκι 19
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 1989 generation said:

Ο Άρης ζήτησε Γαλανόπουλο και Φαν Φερτ για τον Πάλμα. Από εκεί και πέρα, πλην του Τετέι, έχουμε κλείσει αριστερό εξτρέμ Καμερουνέζο, σε καλή ηλικία, που παίζει Τουρκία. Γενικά θα γίνουν κινήσεις για φιλόδοξους παίκτες με μεταπωλητική αξία...Και κάνα δυο γερές βόμβες.....

Σοβαρά υπάρχει περίπτωση να πάρουμε τον πάλμα; Μόνο εγώ δεν βλέπω καμία λογική σε αυτήν την κίνηση; Ελπίζω αυτό με γαλανόπουλο και φαν φερτ να το πάρουν σαν ανέκδοτο στην ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karagimi said:

Σοβαρά υπάρχει περίπτωση να πάρουμε τον πάλμα; Μόνο εγώ δεν βλέπω καμία λογική σε αυτήν την κίνηση; Ελπίζω αυτό με γαλανόπουλο και φαν φερτ να το πάρουν σαν ανέκδοτο στην ΠΑΕ.

Νομίζω ότι θα πάει στο βάζελο. Τον Ιτούρμπε θεωρώ ψιλοβέβαιο. Ο Γαλανόπουλος θέλει να παίζει βασικός, αλλιώς να πάει κάπου έστω δανεικός. Θα δούμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 1989 generation said:

Ο Άρης ζήτησε Γαλανόπουλο και Φαν Φερτ για τον Πάλμα. Από εκεί και πέρα, πλην του Τετέι, έχουμε κλείσει αριστερό εξτρέμ Καμερουνέζο, σε καλή ηλικία, που παίζει Τουρκία. Γενικά θα γίνουν κινήσεις για φιλόδοξους παίκτες με μεταπωλητική αξία...Και κάνα δυο γερές βόμβες.....

Λογικά Νκουντού που μένει ελεύθερος από Μπεσίκτας

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kapetane21 said:

Λογικά Νκουντού που μένει ελεύθερος από Μπεσίκτας

λεει τιποτα αυτος?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

λεει τιποτα αυτος?

Μόλις ρώτησα: 

Παίχτης τραγωδία, ένα καλό ματς για 40 λεπτά μετά 6 παιχνίδια άφαντος, έχει ταλέντο αλλά δεν έχει μυαλό, κάθε σέντ θά ήταν πεταμένο χρήμα.

Αυτά 

Link to comment
Share on other sites

Ας ανοίξει ο Βορειοελλαδίτης @Araujo21 τοπικιο για μεταγραφουλες να περάσει η ώρα μέχρι την Τετάρτη.

Αφου άρχισαν να πέφτουν οι πρώτες βόμβες θερινής νυχτός. Cc @1989 generation

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kapetane21 said:

Μόλις ρώτησα: 

Παίχτης τραγωδία, ένα καλό ματς για 40 λεπτά μετά 6 παιχνίδια άφαντος, έχει ταλέντο αλλά δεν έχει μυαλό, κάθε σέντ θά ήταν πεταμένο χρήμα.

Αυτά 

α καταλαβα καλα ξεκινησαμε 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να έχω άποψη για το πως ακριβώς αποχώρησε ο ΧΧ, αλλά αναρωτιέμαι απλά, αν ειναι αστικός μύθος αυτό με την απαίτηση Μελ. να φύγει από την ηγεσία . Ο ΧΧ  σε συνέντευξη του, έχει πει ότι ο Μελ. του είχε  ζητήσει να ναι στο πλάι του και κάτι τέτοια. 

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να είναι αστικός μύθος σε ότι αφορά τον ΧΧ συγκεκριμένα.

 Το σίγουρο είναι ότι "αποστρατεύτηκαν" αρκετοί και "προωθήθηκαν" άλλοι από το 13 κι έπειτα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tsosmi said:

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να είναι αστικός μύθος σε ότι αφορά τον ΧΧ συγκεκριμένα.

 Το σίγουρο είναι ότι "αποστρατεύτηκαν" αρκετοί και "προωθήθηκαν" άλλοι από το 13 κι έπειτα.

Κανένας αστικός μύθος. Έφυγε επειδή δεν τον ήθελε ο τίγρης. Αλλά επειδή αγαπάει πολύ την ΑΕΚ ο ΧΧ, δεν είπε κουβέντα ποτέ. Και χάρηκα πολύ που τον είδα τη Κυριακή πάνω πάνω στη 40 πλάι στο Σίμο και άλλους...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Κανένας αστικός μύθος. Έφυγε επειδή δεν τον ήθελε ο τίγρης. Αλλά επειδή αγαπάει πολύ την ΑΕΚ ο ΧΧ, δεν είπε κουβέντα ποτέ. Και χάρηκα πολύ που τον είδα τη Κυριακή πάνω πάνω στη 40 πλάι στο Σίμο και άλλους...

Ξέρεις καλύτερα σίγουρα κι ευχαριστώ για το ινφο. Εγώ το είπα γιατί δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε ακριβώς με ΧΧ πέρα από ότι άκουγα χωρίς να είναι διασταυρωμένο. Πάντα άκουγα ότι δεν τον ήθελε ο Μελ (και το πίστευα κι όλας ).

Για άλλους που "έφυγαν" τότε ήξερα συγκεκριμένα πράγματα και για αυτό το έθεσα έτσι .

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 1989 generation said:

Κανένας αστικός μύθος. Έφυγε επειδή δεν τον ήθελε ο τίγρης. Αλλά επειδή αγαπάει πολύ την ΑΕΚ ο ΧΧ, δεν είπε κουβέντα ποτέ. Και χάρηκα πολύ που τον είδα τη Κυριακή πάνω πάνω στη 40 πλάι στο Σίμο και άλλους...

Οπότε εκβιασε ο Μελ. ότι δεν θα αναλάβει την ΑΕΚ αν δεν φύγει ο ΧΧ; Μου χε μείνει η εντύπωση ότι περισσότερο  αυτό που έκαιγε τον Μελ. ήταν ο πλήρης έλεγχος της Ερασιτεχνικής, κάτι που βέβαια σήμαινε να πάψει να υπάρχει διοίκηση της R στο σωματείο  και να αντικατασταθεί από τις  μαριονέτες που "διοικούν" μέχρι σήμερα. Μπορεί βεβαια να μην χωρούσε ο ΧΧ σε τέτοια εξέλιξη για αυτό και να τον φάγανε από μέσα. Συμπερασματικα όλα αυτά, είπαμε  δεν έχω γνώση για όσα έγιναν. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Οπότε εκβιασε ο Μελ. ότι δεν θα αναλάβει την ΑΕΚ αν δεν φύγει ο ΧΧ; Μου χε μείνει η εντύπωση ότι περισσότερο  αυτό που έκαιγε τον Μελ. ήταν ο πλήρης έλεγχος της Ερασιτεχνικής, κάτι που βέβαια σήμαινε να πάψει να υπάρχει διοίκηση της R στο σωματείο  και να αντικατασταθεί από τις  μαριονέτες που "διοικούν" μέχρι σήμερα. Μπορεί βεβαια να μην χωρούσε ο ΧΧ σε τέτοια εξέλιξη για αυτό και να τον φάγανε από μέσα. Συμπερασματικα όλα αυτά, είπαμε  δεν έχω γνώση για όσα έγιναν. 

Ο Χχ αντιδρούσε εκτός του ότι ήταν στην ερασιτεχνική και με την Β εθνική. Πιο μετά, 2015 νομίζω του πρότεινε να πάει στο πλάι του, όπως είπε και στη συνέντευξη ενώ όλα είχαν πάρει το δρόμο τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Toni Black said:

κανονικα θελει γαμησι οχι φωτο με Pixel στο προσωπο, ο τυπος εγκληματισε κατα του κοσμου

Link to comment
Share on other sites

Γράφανε τις προηγούμενες μέρες ότι τον είδαν πολλοί και ήταν μικρός. Μάλλον μαλακία κάνει η παε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Neofermenos said:

o ντάντι τσούλφας έριξε τη φωτοβολίδα;

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Navas said:

Γράφανε τις προηγούμενες μέρες ότι τον είδαν πολλοί και ήταν μικρός. Μάλλον μαλακία κάνει η παε.

Ο τύπος από τύχη δεν σκότωσε άνθρωπο την κυριακή...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×