Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

25 minutes ago, Kami said:

Ο Νικολαίδης έκανε βλακείες, δεν ήταν ομως εχθρός της  ΑΕΚ... H original τον είδε σαν εχθρο δικό της και απο εκεί ξεκίνησε το ταξίδι για την Γ εθνική.

Τεσπα.. Δεν εχει νόημα πλέον

Η R με το ζορι διοργανωνει κανενα live, κι αυτο εντελως μπακαλιστικα και της τελευταιας στιγμης. Αυτα με την κακια oRiginal που ανεβοκατεβαζει διοικησεις ειναι εντελως ουτοπικα και εκτος τοπου και χρονου. Δεν ειναι ουτε οσο οργανωμενη νομιζεις οτι ειναι, ουτε εχει κανεναν ελεγχο στα μελη της.

Για την Γ' Εθνικη που φταιει η R, μου θυμιζει τους ΝεοΔημοκρατες που κανουν κυρηγματα για τις θεσεις αναπηρων και τους νοσοκομους, και σφυρανε αδιαφορα για τα 400εκ χρεος ενος πολιτικου κομματος ή τα σκανδαλα Siemens-Novartis κλπ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Johnny21 said:

Φίλε Σταύρο, επίτρεψέ μου ως γιατρός να λέω ότι η κάπνα που αναπνεύσαμε λίγες φορές εμείς και περισσότερες εσείς που είσασταν σε κάθε αγώνα, είναι κακή για την υγεία μας και δρα αθροιστικά. Υπάρχουν δε και οι άνθρωποι με χρόνια προβλήματα που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να αναπνέουν σε τέτοιες συνθήκες. Σε ότι αφορά τους διπλούς, το πρόβλημα δεν είναι μόνο στο πέταλο. Η κόρη μου, 20 χρονών, κατέβηκε από Σέρρες χωρίς εισιτήριο και μπήκε εύκολα, "κλαίγοντας" μπροστά σε έναν security στη θύρα 9. Μετά μου έστελνε φωτό με καμάρι από τα σκαλιά όπου είχε παστωθεί με την παρέα της...αν γινόταν κάτι και χρειαζόταν να εκκενωθεί το γήπεδο γρήγορα θα την έλιωνε ο κόσμος....Αυτά τα πράγματα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να συνεχιστούν, σε καμία θύρα.

Κανε μια μεγαλη αγκαλια στη κορη σου και πες της μου το ζητησε ενας μαλακας απο ενα φορουμ.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Γαμαει που όλοι έχουν άποψη για όλα κ μάλιστα είναι κ κάθετοι, χωρίς να έχουν την παραμικρή ιδέα κιόλας.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Δηλαδή αυτός ο εγκληματίας δε θα ξαναμπεί στο γήπεδο με άλλον αγκαλιά στο τουρνικε; Δυσκολεύομαι να το πιστέψω. Σίγουρα κάποιος φίλος του, εξίσου κουφιοκεφαλος, θα τον πάρει μαζι. Όσο για τους υπερασπιστες της ανομιας μες στο γήπεδο, εύχομαι να μη δουν ποτέ να έρχεται κατά πάνω τους ένα κόκκινο φως και να μην προλαβαινουν να αντιδρασουν. Γιατί εγώ αυτό είδα και θεωρώ εαυτόν τυχερό που γράφω αυτη τη στιγμή.

Σιγα μη δε ξαναμπει .

Ο μονος τροπος να μην ξαναμπει ειναι η παρουσιαση σε ΑΤ ... κατι που δεν προκειται να γενεί ποτέ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε έλεγχος προχθές ισχύει και στα κορυφαία είναι που εκεί που καθόμουν ήταν όλοι λες και πηγαίναμε ξανά σχολείο

  Σαν τον Άγγελο πάνω ήταν όλοι με τσάντες στην πλάτη με μπουκάλια ποτά, καπνογόνα,ξηροκαρπια, καπνούς,τσιγάρα, καπέλα όλα μέσα ανακατεμένα. Και γω δεν ειμαι στο πέταλο που θα ήταν πιο χύμα. 

Αλλά γενικά σε ποια μεγάλη χαρά και τρελό πανηγύρι στη χώρα μας δεν επικρατεί και κατάσταση χάους κοινώς μπουρδελίαση και πολλές φορές εις το παρελθόν είχαμε και δυστυχημάτα . Όχι μόνο στη μπάλα. Έτσι είναι και έτσι θα είναι πάντα . Ε αναμενόμενο να γίνει και μια μαλακία.

Ο νεαρός βρέθηκε ισχύει . Είναι 21 ετών ΑΕΚτζής  από Πειραιά. Ο Μελ αρρώστησε λέει με το θέμα και ήθελε πάση θυσία να τον τσιμπήσει.Τον επικήρυξε.

Τι άλλα;

 Αυτά.

IMG_20230516_172335.jpg

  • Δικεφαλάκι 9
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pankar said:

Είναι εντελώς φιλοσοφική η διαφωνια σχετικά με τι είναι στάση υπεύθυνου πολίτη και τι ρουφιανιά και δεν αφορά μόνο το γήπεδο, άρα δεν έχει νόημα να το αναλύσουμε περισσότερο. Φαντάζομαι ότι όλοι συμφωνούμε τουλάχιστον στο ότι η ναυτική ειναι έγκλημα και ψιλο-συμφωνούμε ότι το να μπει ένας πιτσιρικάς χωρίς εισιτήριο δεν είναι έγκλημα, αλλά συνολικά οι υπεράριθμοι μπορούν να καταλήξουν σε τραγωδία. Ας προσπαθήσουμε να τα απαλείψουμε και όλα καλά.

Ναι αλλα γραφεις σε οπαδικο φορουμ της ΑΕΚ, οχι στο Reddit. Οι οποιες φιλοσοφικες μας διαφορες για το τι ειναι ρουφιανος ή "υπευθυνος πολιτης" οπως αναφερεις εσυ δεν αφορουν την παρουσα συζητηση , ουτε και καμια συζητηση που κολλαει στην ΑΕΚ. Χαιρομαι που το αντιλαμβανεσαι και εσυ οτι δεν χρηζει περισσοτερης αναλυσης, οι ρουφιανοι δεν εχουν θεση ουτε στο ΚΜ, ουτε στην ομαδα μας.

Τα υπολοιπα δεν τα εκρινα προφανως γιατι δεν υπαρχει νοημων ανθρωπος που θα συμφωνουσε με τις ναυτικες στο γηπεδο, ουτε οτι οι υπεραριθμοι (παρολο που δεν μπαινουν στην ιδια εξισωση) χαλανε την πλειοψηφια και των εδω μεσα αλλα και αυτων που πανε γηπεδο. Και τα δυο ειναι φαινομενα που πρεπει να εκλειψουν την νεα χρονια, οπως και η αλογιστη και ανεξελεγκτη χρηση καπνογονων θα προσεθετα εγω.

Ελπιζω και πιστευω οτι του χρονου η κατασταση θα βελτιωθει σε βαθμο που και το πεταλο θα μπορει να στηριζει την ομαδα με φωνη, καπνογονα και κορεο ενω δεν θα εχει απεξω διμοιριες με ματ, αλλα και κανενας στο γηπεδο δεν θα φτανει στο σημειο να κινδυνευει η σωματικη του ακεραιοτητα για τον χ, ψ, ω λογο.

Η καθε προσπαθεια συμψηφισμου της οποιαδηποτε μαλακιας συμβαινει με την R ομως θα με βρει αντιθετο, οπως και την πλειοψηφια του κοσμου που γραφει εδω μεσα. Καπνογονα αναβουν απο ολες τις θυρες, υπεραριθμοι υπαρχουν σε ολες τις θυρες και ο πιτσιρικας που πεταξε την ναυτικη φανταζομαι ολοι καταλαβαινουμε οτι δεν ειναι οργανωμενος οπαδος της ΑΕΚ. Και αυτο δεν παει σε σενα αλλα σε ολους οσους το υπονοησαν.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panther-21- said:

[...]

Τα υπολοιπα δεν τα εκρινα προφανως γιατι δεν υπαρχει νοημων ανθρωπος που θα συμφωνουσε με τις ναυτικες στο γηπεδο, ουτε οτι οι υπεραριθμοι (παρολο που δεν μπαινουν στην ιδια εξισωση) χαλανε την πλειοψηφια και των εδω μεσα αλλα και αυτων που πανε γηπεδο. Και τα δυο ειναι φαινομενα που πρεπει να εκλειψουν την νεα χρονια, οπως και η αλογιστη και ανεξελεγκτη χρηση καπνογονων θα προσεθετα εγω.

Ελπιζω και πιστευω οτι του χρονου η κατασταση θα βελτιωθει σε βαθμο που και το πεταλο θα μπορει να στηριζει την ομαδα με φωνη, καπνογονα και κορεο ενω δεν θα εχει απεξω διμοιριες με ματ, αλλα και κανενας στο γηπεδο δεν θα φτανει στο σημειο να κινδυνευει η σωματικη του ακεραιοτητα για τον χ, ψ, ω λογο.

[...]

Κρατάω αυτό που συμφωνούμε 100%, ψηφιακή μπυρίτσα και πάμε παρακάτω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

 

Τι άλλα;

 

Στον Κώστο αγοράσανε απινιδωτή. Δωρεά του Συλλόγου των "εν Αθήναις Κωστιανών". Τον βάλανε στην πλατεία σε ντουλάπι που κλειδώνει και κλειδιά έχουνε καμιά δεκαριά άτομα που εκπαιδευτήκανε στη χρήση του. Απ' όξω από το ντουλάπι έχει χαρτί με τα ονόματα και τα κινητά τους.

Αυτά .....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο νεαρός βρέθηκε ισχύει . Είναι 21 ετών ΑΕΚτζής  από Πειραιά. Ο Μελ αρρώστησε λέει με το θέμα και ήθελε πάση θυσία να τον τσιμπήσει.Τον επικήρυξε.

Στυλ, ο ενας ο πιτσιρικος που εριξε 2 (η 3) φορες ναυτικη ηταν ενα παιδακι 11-12 χρονων. Τουλαχιστον αυτο μου ειπαν παιδια που καθοντουσαν διπλα του και τα γνωριζω 25 χρονια. Δεν ξερω αν υπηρχε και αλλος μαζι του ή ασχετος που εριξε αυτη στο 75', αλλα οτι ο πιτσιρικος ειχε ναυτικη στο χερι του και εριξε 2 φορες ισχυει 100%.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μικρη σημασια αν ειναι 11 21 31 η 41 εγκληματισε απο αγνοια επιτηδες αυτος ξερει τι σκεφτοταν να μην ξαναμπει στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ καινουρφιο γηπεδο αλλα επειδη επελεξα φετος λογω τιμων διαρκειας να το παιξω παω στα ντερμπι υπαρχει και το θεματακι οτι πουλαμε εισητηρια με περιορισμενη ορατοτητα . προσωπικα 3 φορες φετος  βρεθηκα σε θεση εκτος πεταλου ακριβοπληρωμενη που δεν εβλεπα ολοκληρο το γηπεδο . κατω διαζωμα πανω πανω στις εξρα θεσεις και πρωτη σειρα πανω διαζωμα με καγκελο στη μουρη και μια με τα πλαεξιγκλας στην θυρα που θα ειναι οι φιλοξενουμενοι . οποτε σκαλακια και φανταζομαι ολοι σκεφτονταν  οτι εκανα μπουκα 

το γηπεδο ακαμα και στα ντερμπι το βρηκα παρα πολυ πιο ησυχο απ οτι περιμενα . 

σε σημειο αποριας ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nedved21 said:

Η R με το ζορι διοργανωνει κανενα live, κι αυτο εντελως μπακαλιστικα και της τελευταιας στιγμης. Αυτα με την κακια oRiginal που ανεβοκατεβαζει διοικησεις ειναι εντελως ουτοπικα και εκτος τοπου και χρονου. Δεν ειναι ουτε οσο οργανωμενη νομιζεις οτι ειναι, ουτε εχει κανεναν ελεγχο στα μελη της.

Για την Γ' Εθνικη που φταιει η R, μου θυμιζει τους ΝεοΔημοκρατες που κανουν κυρηγματα για τις θεσεις αναπηρων και τους νοσοκομους, και σφυρανε αδιαφορα για τα 400εκ χρεος ενος πολιτικου κομματος ή τα σκανδαλα Siemens-Novartis κλπ.

Βρε συ nedved, συνέχεια quotαρεις τα post μου αλλά απαντάς σε πράγματα που ούτε γράφω ούτε καν υπονοώ..

Ειμαι συνηθισμένος γιατί έχω μεγαλώσει στα Εξάρχεια ( στην Νεάπολη για την ακρίβεια, μεταξύ Χαραλάμπη και πλατείας Αργεντινής δημοκρατίας ) ανάμεσα σε καθοδηγητές και επίδοξους κομισάριους, αλλά δεν είναι παραγωγικό να το γυρνάμε πάντα στα κομματικά

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kami said:

Βρε συ nedved, συνέχεια quotαρεις τα post μου αλλά απαντάς σε πράγματα που ούτε γράφω ούτε καν υπονοώ..

Ειμαι συνηθισμένος γιατί έχω μεγαλώσει στα Εξάρχεια ( στην Νεάπολη για την ακρίβεια, μεταξύ Χαραλάμπη και πλατείας Αργεντινής δημοκρατίας ) ανάμεσα σε καθοδηγητές και επίδοξους κομισάριους, αλλά δεν είναι παραγωγικό να το γυρνάμε πάντα στα κομματικά

 

Μπορει να ειναι και η τεταρτη φορα που quotaρω post σου. Το να λες οτι ξεκινησε η πτωση στην Γ' απο την original ενω δεν βαζεις πουθενα μεσα τους μετοχους, αυτους που πηραν αποφασεις, ειναι σα να κατηγορεις για διαφθορα τον καθε πικραμενο και να κλεινεις τα ματια σε τεραστια σκανδαλα οσων παιρνουν αποφασεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κάπου συμφωνήσαμε τουλάχιστον στα βασικά  . Μήπως ειναι καλύτερα να μην το συνεχίσουμε ? 

Link to comment
Share on other sites

Και στις καλύτερες οικογένειες έχουμε κανονισμούς εσωτερικού και εξωτερικού. Καλά να είμαστε  και η κουβέντα μας θα τροφοδοτείται συνεχώς με μαιανδρισμούς σε ένα ατελείωτο ζιγκ ζαγκ μεταξύ της ελληνικής και ευρωπαϊκής πραγματικότητας. Εφόσον το ποίμνιο πιστεύει ότι οι πυρσοί ανεβάζουν το λίμπιντο της ομάδας εντός των συνόρων , που κανείς δεν γνωρίζει αν επιτρέπονται, αλλά το απειλεί εκτός των βαλκανικών συνόρων που απαγορεύονται, το μόνο που ελπίζω είναι αυτοί που τους ανάβουν να γνωρίζουν αν πρόκειται για ευρωπαϊκό ή ελληνικό αγώνα. 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Phgente na diavasete Lefterh Bakolia sto portokali gia na xalarosete apo thn entash tou thread. Aksizei

Τελικά πιο πολλή τους πόνεσε οτι τον αγνοήσαμε . Λίγη σημασία θέλουν τα παιδιά . Τι ζητήσανε ? 

Εν το μεταξύ διαβάζουμε απο το πρωι για τα εκατομμύρια που θα βάλει ο Αλαφούζ ( υπολογίζουν και τις ανανεώσεις και τις φετικές αγορές . χαχαχα ) και για τα 110εκ που θα έρθουν για το βοτανικό . Κατά τα άλλα κάνουμε επικοινωνιακό πόλεμο εμείς...

Link to comment
Share on other sites

Το χρόνου στην Ευρώπη δεν υπάρχει περίπτωση να ανάψει καπνογόνο και θα το δείτε.

Στα εγχώρια, το καπνογόνο καλώς ή κακώς, με απόφαση της δικαιοσύνης και προς εξυπηρέτηση του Ολυμπιακού τιμωρείται με πρόστιμο, κατα συνέπεια επιτρέπεται. Σε νομίζω ότι έχουμε να πούμε κάτι περισσότερο πάνω σε αυτό το θέμα. Όποιος έχει σοβαρή προσμονή να κοπούν τα καπνογόνα από οργανωμένους οπαδούς στην Ελλάδα χωρίς να υπάρχει κίνδυνος τιμωρίας της ομάδας, αμφιβάλλω αν έχει κατορθώσει να εκτελέσει στη ζωή του έστω και μια συναλλαγή δυσκολίας επιπέδου "αγορά σοκοφρετας από περίπτερο"

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Oi 7 metagrafes endekadas symfona me Taso prin apo 2 meres ginane 2-3 prosthikes ousias

εμβαθυνση στο ποιοτικο ροστερ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Μάκαρος said:

Χθες ο Γιαννάκης δήλωσε ότι ο σχεδιασμός της κουνέλας ξεκίνησε από τον Γενάρη. Και τα δυο ονόματα που έχουν διαρρεύσει μέχρι στιγμής  είναι ο Ζέκα και ο Σιώπης.Για γέλια. Και συν της άλλης ο αφραγκουζος πρέπει να πληρώσει 2.5 μυρια συμβόλαιο στον Μπερναρντ φέτος.2.5 εκατομμύρια για ένα συμβόλαιο . Ο αντικαταστάτης του τύπου , που δεν έχει το γκολ. Και πληρώνεται με 800.000 ετησίως αν δεν κάνω λάθος. Αυτά 

Sosta ta grafeis. 2 me 2.5 exei na lamvanei o Vrazilianos fetos pou den yparxei periptosh.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nedved21 said:

Μπορει να ειναι και η τεταρτη φορα που quotaρω post σου. Το να λες οτι ξεκινησε η πτωση στην Γ' απο την original ενω δεν βαζεις πουθενα μεσα τους μετοχους, αυτους που πηραν αποφασεις, ειναι σα να κατηγορεις για διαφθορα τον καθε πικραμενο και να κλεινεις τα ματια σε τεραστια σκανδαλα οσων παιρνουν αποφασεις.

Οσα θες να quotαρεις την πολιτική γάμα.

Η πτωση στην γ ξεκίνησε με τον διχασμό (το ποιος τον εφερε, στην κμμμ) οι περισότεροι μέτοχοι ήρθαν γιατί πίστευαν στον Ντέμη. 
Οταν έπεσε το Ντεμοτεχνείο (και πάλι θέμα για κμμμ) αυτοί έφυγαν 

Αυτοί που πίστευαν στα υπόλοιπα εμειναν αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα!

Ετσι επιστρέψαμε στις επιλογές του 2004

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστεύω οτι η σέρβα γριά ισως μαζί με κομπότη του τα τρώει σε μίζες του ασχετου του Αλαφούζ . Κάποια συμβόλαιο που έχουν δώσει δεν έχουν λογική αλλα γκερέιρο .

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kami said:

Οσα θες να quotαρεις την πολιτική γάμα.

Η πτωση στην γ ξεκίνησε με τον διχασμό (το ποιος τον εφερε, στην κμμμ) οι περισότεροι μέτοχοι ήρθαν γιατί πίστευαν στον Ντέμη. 
Οταν έπεσε το Ντεμοτεχνείο (και πάλι θέμα για κμμμ) αυτοί έφυγαν 

Αυτοί που πίστευαν στα υπόλοιπα εμειναν αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα!

Ετσι επιστρέψαμε στις επιλογές του 2004

ουτε ο φερρερ έφυγε με το διχασμό , ούτε την 5ετία την έκανε ο διχασμός , ούτε το γιδώνη έφερε ο διχασμός , ούτε τα χρέη έκανε ο διχασμός , την γιούχα την έκανε ολο το γήπεδο στο 2-3 με αστέρα , ο κοντός είχε ηδη δώσει παραίτηση και μετά τους επόμενους κανένας δεν τους ενόχλησε . 

Βασικά σιγά και το διχασμό τότε .Αντίθετα και γήπεδο πήγαινε το πέταλο (εκτός λίγων) ,και με τη μίλαν γέμισε το γήπεδο και άλλα πολλά . 

Αλλα μην το συνεχίζουμε πραγματικά . 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×