Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Guest ALati

Θα τον αφαλοκοψει το Μελισσανιδη ο Πιεμ τσου γιανγκ. Να κανει τετοιες μαλακιες ο Μιμης να αρπαει βαζελους πεινασμενους και θα σου πω εγω τι θα παθει οταν θα γινει το bee gees stayin'alive.

Πουτανακια χανουμοι.

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε Μητσάκλα του χρόνου τον Γενάρη ποια από τις δύο εικόνες θα επικρατήσει...

Link to comment
Share on other sites

unnamed.jpg

 

πιο αστοχη φωτογραφια στην ιστορια οχι τοτε η επιλογη σου τωρα

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

πιο αστοχη φωτογραφια στην ιστορια οχι τοτε η επιλογη σου τωρα

Βουρ για τα ίδια πας

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε Μητσάκλα του χρόνου τον Γενάρη ποια από τις δύο εικόνες θα επικρατήσει...

H AEΚΑΡΑ θα επικρατήσει. 

Link to comment
Share on other sites

κατι θα ξερεις παραπανω προφανως

εκτιμήσεις κάνουμε προφανώς

 

Αν κάποιος έχει μαγική σφαίρα ας μας πει τι θα γίνει να βγάλουμε και κανα φράγκο στο στοίχημα

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Ο κόσμος θα 'ναι εκεί. Μέχρι να φάνει τι γίνεται τελικά και με ουζουνίδη. Αυτό για το οποίο είμαι κάπως περισσότερο σίγουρος, είναι ότι επρόκειτο να έχει αύξηση στα διαρκείας που δεν θα τη δεί τώρα. Που μάλλον δεν ενοχλεί κιόλας απ' ότι φαίνεται.

Ευτυχώς που η ΑΕΚ δεν εξαρτάται πια από τα διαρκείας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εκτιμήσεις κάνουμε προφανώς

 

Αν κάποιος έχει μαγική σφαίρα ας μας πει τι θα γίνει να βγάλουμε και κανα φράγκο στο στοίχημα

 

 

το θεμα ειναι που τις βασιζεις πολυ ωραιες οι εκτιμησεις αλλα που βασιζονται να μας γραψεις αν θες φυσικα

Link to comment
Share on other sites

Tίποτα δεν διαλύεται.
Ο Μελισσανίδης αποτελεί εγγυητή σταθερότητας και ασφάλειας.

Την πρώτη χρονιά πήρε νταηλίκι το κύπελλο από τον πανίσχυρο εντός και εκτός γηπέδου Ολυμπιακό διακόπτωντας το αήττητο του στο πρωτάθλημα.
Την δεύτερη χρονιά πήρε τη δεύτερη θέση στα πλει-ωχ για πρώτη φορά στα χρονικά και έφτασε πάλι στον τελικό του κυπέλλου Ελλάδος
Την τρίτη χρονιά πήρε το πρωτάθλημα με διάκριση στην ευρώπη και ξανάεφτασε στον τελικό του κυπέλλου  Ελλάδος.
Ήδη με λίγα χρήματα και λάθη πέτυχε τόσα.
Φυσικά μπορεί για κάποιους να τα πέτυχε μόνο ο προπονητής, αλλά προπονητής χωρίς ισχυρή διοίκηση δεν επιτυγχάνει τίποτα όσο καλός και αν είναι.



 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Hdh arxisan ta organa.

Oi misoi ouzounidis k vlepoume

Oi alloi misoi oute zoxrafisto dn theloun na ton doun.

Dhmiourghthike provlhma ap to pouthena...

Link to comment
Share on other sites

Se 2 h 3 mats g europh paizeis olh th xronia.

Ekei tha ginei h ths poutanas h oxi ths poutanas...

 

Θα γαζώσουμε.

Γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

εΣτη τελικη εμενα με χαλαει γενικα η γαυροσυνη με οτι αυτη συνεπαγεται. Δε γουσταρω ροκοσυνταγη αλλα δατς λαιφ.

ΣΠΑΣΤΟ ΑΥΤΟ ΑΝ ΘΕΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΙΛΟΧΑΖΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Οκ.

Αν η βαση μας για πρωταθλητισμο ειναι η παγκοσμια συνταγη (σοβαρος προπονητης με την καταλληλη χημεια , δενει το συνολο κλπ), τοτε αυτος ΔΕΝ ειναι αναλωσιμος.

Στηριζεται ολο το προτζεκτ με την φιλοσοφια σου, αλλα η τεχνογνωσια περναει απο το τεχνικο τιμ. You don't reinvent the wheel.

 

Αντιθετως η Ροκοσυνταγη ειναι η γνωστη που παρακολουθησαμε τοσα χρονια, που απεφερε στον γαυρο πολλες κουπες. Δε πα να ηταν προπονητης σου κ ο μπιγκον κ ο τροντ σολιντ, νομποντι κερς. Οι κουπες να ρχονται κ να πα να γαμηθει ο καθε μαλακας κοουτς. Οκ νοου προμπλεμ. Δατς λαιφ λεω εγω. Αλλα αν ηταν μια διαφορα που υπηρξε ακομη κ στα 90ς στην ΑΕΚ με το βοθροκλαμπ του λιμανιου, ηταν η πιστη κ συνεργασια με τον τοτε κοουτς. Λανθασμενα φυσικα πιστεψα, οτι η φιλοσοφια του κλαμπ ηταν διαφορετικη απο τους βοθρατζηδες. Διοτι βρισκομαστε σε ενα κομβικο σημειο, κ προχωραμε στο ιδιο μοτιβο που προχωρησε στο παρελθον ο αλλος.  Ισως φερει κ 25 κουπες.

Πιστευω οτι θα πρεπε να κανεις θυσιες κ να δειχνεις οτι πραγματικα πιστευεις σ αυτο που γινεται (στον κοουτς που απομακρυνθηκε εννοω). Η απωλεια του σημερινου προπονητη, ειναι περα απο το θεμα χρηματων πιστευω. Αλλα ειναι δικη μου οπτικη γωνια αυτη.

Ποιος ειμαι εγω να παραπονεθω στην τελικη? Απλα θα ηθελα -προσωπικα- να εβλεπα μια διαφορετικη προσεγγιση σε αυτους τους τομεις. Δεν γινεται, αυτη ειναι η ζωη, κ προχωραμε...

κανεις δε χαρεικε με την φυγη του μανολο...... 

αλλα και απο την αλλη μπορει να σου πει καποιος ας σηκωνω εγω το μαστραπα καθε χρονο και ας αλλαζω προπονητη

Edited by GIANNHS
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι που τις βασιζεις πολυ ωραιες οι εκτιμησεις αλλα που βασιζονται να μας γραψεις αν θες φυσικα

Στο ότι δεν έχει πετύχει πουθενά

Πάει στη Λάρισα, έχει έτοιμη ομάδα από την προηγούμενη χρονιά βγαίνει πέμπτος και το επόμενο καλοκαίρι αποκλείετεται από κάτι ψαράδες της Ισλανδίας και απολύεται το χειμώνα με τη Λάρισα να παλεύει για παραμονή

μετά καταλήγει γυρολόγος από δω και από κει

Φτάνει κάποια στιγμή στον Πανιώνιο, τον σώζει την τελευταία αγωνιστική και την επόμενη σεζόν τον βγάζει πέμπτο (η μεγαλύτερη επιτυχία του). Φεύγει πάει στο βάζελο και 1,5 χρόνο το μεγαλύτερο παράσημό του είναι ότι δεν άφησε την ομάδα στα δύσκολα (λες και τον ήθελε η Ρεάλ Μαδρίτης) και φέρθηκε τίμια και παντελονάτα (που δεν σου λέω ότι δεν φέρθηκε, αλλά δεν θα πάρω προπονητή επειδή έχει... παντελόνια).

Προπονητική καριέρα δηλαδή γυρολόγου, με μεγαλύτερο αγωνιστικό παράσημο μια 5η θέση στον Πανιώνιο.

Απλά επειδή είναι ωραίος σαν τύπος και ευχάριστος για παρέα έχει φίλους πολλούς δημοσιογράφους και τον αβαντάρουνε. Αν έκανε το ίδιο ο Παντελίδης που φέτος ανέβασε τον Αστέρα, αντί για τον Ουζουνίδη θα διάβαζες για τον Παντελίδη

 

Επίσης γενικά δεν γουστάρω Έλληνες προπονητές. Σε μια εποχή που το ποδόσφαιρο εξελίσσεται σε επιστήμη δεν μπορείς να πηγαίνεις με τους Έλληνες προπονητές που όπως όλο το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι ακόμη στη δεκαετία του '90. Τι γυμναστή θα φέρει, τι συνεργάτες, τι αναλυτές;

 

Ορίστε τα επιχειρήματά μου

 

Υ.Γ Εγώ δεν σε ειρωνεύτηκα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει το πρωτάθλημα Κύπρου όμως. Βέβαια από Κύπριους πρωταθλητές προτιμώ Πάμπο Χριστοδούλου.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Υ.Γ Εγώ δεν σε ειρωνεύτηκα

 

ουτε εγω σε ειρωνευτηκα χωρις υστερογραφο την αποψη σου ζητησα αν θελεις να την γραψεις .&-

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω σε ειρωνευτηκα χωρις υστερογραφο την αποψη σου ζητησα αν θελεις να την γραψεις .&-

τα ''προφανώς κάτι παραπάνω θα ξέρεις'' και τα '' να γράψεις τα επιχειρήματά σου αν θες φυσικά'' εμένα μου φαίνονται ειρωνικά

 

Πάμε παρακάτω, την άποψή μου στην παρέθεσα

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να μπω σε διαδικασια πως σου φαινονται ρε αδερφε δεν ηταν ειρωνικα παμε παρακατω 

 

στην αποψη σου τωρα

 

οχι δεν εχει μεγαλες παραστασεις ενα πρωταθλημα κυπρου εχει που οκ με το ΑΠΟΕΛ δεν ειναι και κανα κατορθωμα 

 

εβγαλε ευρωπη λαρισα / νιονιο που δεν ειναι αθλοι (με το νιονιο το εκανε και ο μιλογιεβιτς) και μια 6η θεση με εργοτελη 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×