Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Η μεγαλύτερη παπαριά πάντως που έχουμε διαβάσει (μετά τα 4εκ που ήθελε ο Πογιέτ) παίζει να είναι ότι ζήτησε 1,5εκ και σε 20' πήρε τηλ και το έριξε στο 1εκ.

Πτώση μισό εκατομμύριο σε 20' μέσω τηλεφώνου παίζει να χει γίνει μόνο στο Breaking Bad.

Έχουν ειπωθεί και θα ειπωθούν απίστευτες παπαριές. 

Διαλέγουμε και παίρνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Δηλ τωρα τις μεταγραφές θα αναλάβει ο μάνατζερ του Ουζουνίδη; Θα φέρει Τσαβες ;

Link to comment
Share on other sites

το φετινό πρωτάθλημα δεν αγιοποιεί και δεν δίνει το ελεύθερο σε κανένα να αποδομήσει την πρωταθλήτρια Ελλάδος για προσωπικές του κάβλες.

θα κριθείτε λοιπόν εκεί στην παε για την επιλογή σας.

Link to comment
Share on other sites

Δημάτος για «ερυθρόλευκα» δημοσιεύματα: «Κατανοούμε την ανησυχία σας για την ΑΕΚ, μας συγκινήσατε…»

«Κατανοούμε την ανησυχία σας για την ΑΕΚ, αλλά ειλικρινά δεν χρειάζεται να κόπτεστε τόσο πολύ…

Μας συγκινήσατε!

Προφανώς επειδή κρατήσατε την περσινή σας ομάδα, σας τρόμαξαν οι δικές μας προσθαφαιρέσεις…

Δεν χρειάζεται όμως τόσο μεγάλο ενδιαφέρον! Εμείς καλά θα είμαστε και αγωνιστικά και… οικονομικά αφού έχετε τόση αγωνία!

Και κυρίως μην το κάνετε τόσο συντονισμένα…»

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ο ίδιος φίλος πληροφορεί οτι τα λεφτά για τη φανέλα είναι περισσότερα απο 3 και τα χρόνια λιγότερα απο 5. 4 μέχρι 5 συζητούνται για 3 χρόνια έως 4. Δεν βγαίνουν προς τα εξω τα σωστά νούμερα για το κακό το μάτι

http://www.aek365.com/a-592312/pente-ekat-eurw-gia-tria-xronia-pairnei-h-aek-apo-thn-capelli.htm

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

απιστευτο νουμερο το ειχαμε πει απο τοτε οτι ηταν κοντα στα 5 χαρτια 

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο νουμερο το ειχαμε πει απο τοτε οτι ηταν κοντα στα 5 χαρτια 

 

Ναι φίλε το θυμάμαι. Να σου πω την μαύρη αλήθεια μου; Δεν το είχα πολυπιστέψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχη, βγάλτε μια φανελα της προκοπης να γουσταρουμε 

Link to comment
Share on other sites

Παντως η Nike φετος με τον αναγλυφο δικεφαλο, μας εκανε μια απο τις καλυτερες φανελες. ΕΒΕΡ. Ουτε επι ταπα δεν φορεσαμε τοσο ομορφη φανελα.

 

Ισχύει και την αγόρασα με τη μία. Όχι πως δεν θα αγοράσω και του χρόνου την καινούρια, αλλά ας ελπίσουμε να αξίζει τον κόπο. Αλλά με 5 μύρια παίζουμε σε ό,τι να 'ναι. :D

Link to comment
Share on other sites

Παντως η Nike φετος με τον αναγλυφο δικεφαλο, μας εκανε μια απο τις καλυτερες φανελες. ΕΒΕΡ. Ουτε επι ταπα δεν φορεσαμε τοσο ομορφη φανελα.

 

Επειδή έτυχε και την αγόρασαν φίλοι και μίλησα με κανα 2 παίχτες, η φανέλα ποιοτικά ήταν για τα σκουπίδια ενώ ο ίδιος φίλος που με είχε ενημερώσει για το deal με capelli μου ειχε πει οτι η μαύρη μαζί με το τύπωμα βια έβγαινε 15€ κόστος για την ομάδα. Περισσότερο προς το 10€ δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Νταξει μπορει να βγαλουν τρομερη φανελα.

Απλα λεω οτι η Nike γενικα οποτε καναμε συνεργασια μαζι τους, γαμησανε κ δειρανε οι αμερικανοι.

και οι αλλοι αμερικανοι ειναι

 

και πλερώνουν

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ηταν η ποιοτητα Σκεπαστε. Την ειδα κ απο κοντα.

 

Τι να σου πω....Φιλος που την είχε και τη φοραγε μετα τα πρώτα πλυσίματα έπαθε κοκομπλόκο. 

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρει 2 μαυρες του μικρου 

 

τις εχει καταφορεσει και στο σχολειο και στις προπονησεις με την ομαδα του και ειναι κομπλε ισως ετυχε μπιλ

Link to comment
Share on other sites

Η καπελη έχει γραφεία στη Γλυφάδα λεωφόρο βουλιαγμένης κοντά στο παλαιό αεροδρόμιο και αν δεν κάνω λάθος θα μπορεί να στεγάσει και τη μπουτίκ στο ισόγειο .

Link to comment
Share on other sites

ποσα μας δωσανε τελικα οι καπελιδες ? 

καταπληκτικο deal τιγρη

http://www.aek365.com/a-592312/pente-ekat-eurw-gia-tria-xronia-pairnei-h-aek-apo-thn-capelli.htm

 

απο εκει και περα ας κανουν αντιγραφη την περσινη που αρεσε γενικα και στα παπαρια μας που δεν ειναι τοσο γνωστη εταιρεια

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τη ριγε δεν ειχα προβλημα,βεβαια αλλο να παιζεις και να ιδρωνεις απο το να τη φορας απλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αντε και με μια καλη ονοματοδοσια του γηπεδου. Το επομενο μεγαλο ντηλ.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εκαναν δωρο την μαυρη, δεν εχω παραπονο, σουπερ ειναι απ ολες τις αποψεις.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×