Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Αν δεν συνοδευτει με 2 πεναλτι υπερ του Πανιωνιου σημερα για στραβοκοιταγμα,δεν μου λεει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε σε χρονο ρεκορ του τσουτσεκι ο παπαθεοδωρου και αφηνει υπονοιες για απειλες το αρδακι 

Απειλές, εκβιασμούς και καουμποϊλίκια... αλλού!

Ο Βασίλης Παπαθεοδώρου γράφει για πράγματα... συνηθισμένα στον χώρο του ελληνικού ποδοσφαίρου. Απειλές, εκβιασμούς και πολλές άλλες ομορφιές!

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε σε χρονο ρεκορ του τσουτσεκι ο παπαθεοδωρου και αφηνει υπονοιες για απειλες το αρδακι 

Απειλές, εκβιασμούς και καουμποϊλίκια... αλλού!

Ο Βασίλης Παπαθεοδώρου γράφει για πράγματα... συνηθισμένα στον χώρο του ελληνικού ποδοσφαίρου. Απειλές, εκβιασμούς και πολλές άλλες ομορφιές!

Ο οποίος παπαθεοδώρου χθες χαριεντιζόταν με τον κεφτέ στο προφίλ του τελευταίου στο fb.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που χαρακτηρίζεται επίσημα οργανο προπαγάνδας ο κκ είναι και αυτός μέρος αφου τους δινει με τη συμμετοχή άλλοθι αντικειμενικότητας .

Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη αναμεσα μας κυκλοφορουν αρκετοι ανθρωποι χαμηλου iq, καλο ειναι που εγραψε η ΠΑΕ τα πραγματα με το ονομα τους για το site. Και πολυ αργησε δηλαδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το σαβιδοdna απλα αφησε οπαδους δημοσιογραφους να γραφουν λες και ειναι στο εφημεριδακι της ομαδας τους. στην πορεια μαζεψε αρκετους απο τους οπαδους ρου ζμπαογκ για αρθρογραφια και μετα τον τελικο του Βολου αλλαξε τελειως ροτα. Εγινε οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω σπορ του βορρα 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά εδώ μέσα το λινκ που απειλούσε χθες ένας κατσαπλιάς βασιλόπουλος τον διαιτητή?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά εδώ μέσα το λινκ που απειλούσε χθες ένας κατσαπλιάς βασιλόπουλος τον διαιτητή?

40511290_1892530464389595_89843599071510

Link to comment
Share on other sites

Vasilopoulos Kostas
56 λεπτά ·
Οι αλήθειες του SDNA ενοχλούν τους χάρτινους! Μπορούν να μας πούνε αν ο κατηγορούμενος για το Koriopolis, ο περίφημος Γιαννάκης, «δουλεύει» γι αυτούς και τι ακριβώς δουλειά κάνει;;;
Ας ετοιμαστούν για ότι ακολουθήσει!
ΥΓ Με απειλές και εκβιασμούς θέλουν να πάρουν κι αυτό το πρωτάθλημα! Δεν θα τους περάσει!

 

Vasilopoulos Kostas Θα δεις τι έχει να γίνει τις επόμενες ώρες-μέρες!

Edited by Vargas21
Link to comment
Share on other sites

Ετσι παει. Τα βρηκαμε με τον ομιλο 24 και τωρα το sdna που "παρτε τα παιδια να γραφουν" εγινε κακο. 

Τελος παντων. Ειδικου σκοπου ηταν εξ αρχης το site, αλλα εχει και κοινο και ροη. 

Παμε παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά αύριο το πρωί θα πρέπει να τον καλεσει εισαγγελέας για ευθεία προτροπή σε βια κατά προσώπου .

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψε ο Μελ το κόσμο του ίντερνετ και τη προπαγάνδα που γίνεται εκεί ?

 

Γαμησε τα.Ματζισιαν σβησε 4500 ποστ μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ερχεται πολεμος τις επομενες μερες και ωρες ....Και δεν εχουμε και αγωνστικη δραση ...θα βγουν φιδια για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει ακουστικα,

ακουει μουσικη

και κοιτα τη θαλασσα.

 

Αυτό το κάνω κι εγώ, να ανησυχήσω?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει ακουστικα,

ακουει μουσικη

και κοιτα τη θαλασσα.

 

Περιμενει τηλεφωνο απο τον αλλον λογικα να του καλυψει την χασουρα.Ποσα να του δινει ο τσετσενος;

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως νομίζω ότι δεν έχει να κάνει τόσο με το sdna...

όσο με την ευθεία επίθεση της διοίκησής μας στον μπαοκ πλέον... ρώσικες μεθοδεύσεις κλπ...

ο.κ δεν τα πηγαίναμε και καλά αλλά  σε τέτοιο βαθμό μου κάνει φοβερή εντύπωση... συγνώμη αλλά ο Δημάτος που ξέρουμε τα έγραψε αυτά?

ίσως αυτή η περίπου δημόσια συνάντηση των επικεφαλής των 2 γαύρων στο Sofitel να ξέθαψε οριστικά το τσεκούρι του πολέμου...

και έχουμε να δούμε πράματα και θάματα από εδώ και πέρα ... και τα πέναλτι το sdna κλπ δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που θα ακολουθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×