Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

ΧΑΦ. ΑΚΡΑΙΟ ΚΑΙ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!  

 

ΧΘΕΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΧΘΕΣ!!! ΑΝΤΕ ΡΕ ΝΟΙΩΣΤΕ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!

Link to comment
Share on other sites

6αρια εχουμε αλεφ, σιμοες, γαλανο και ειναι αρκετα. 8αρι θελει η ομαδα που να εχει τη καθετη καθως και ακραιο (μην πω 2). Τωρα σεντερ φορ, να δουμε τον Πονσε στο 90λεπτο και πανετοιμο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα κανει και θελει 6 γιατι ο Αλεφ ειναι αγουρος ακομα το παιδι. Παρολο που εχει στοιχεια, θες και εμπειρια εκει. Δεν φτανει μονο ο ενθουσιασμος.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανει και θελει 6 γιατι ο Αλεφ ειναι αγουρος ακομα το παιδι. Παρολο που εχει στοιχεια, θες και εμπειρια εκει. Δεν φτανει μονο ο ενθουσιασμος.

τι θελουμε πιο πολυ 6 ή 8?

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανει και θελει 6 γιατι ο Αλεφ ειναι αγουρος ακομα το παιδι. Παρολο που εχει στοιχεια, θες και εμπειρια εκει. Δεν φτανει μονο ο ενθουσιασμος.

Μόνο που το 6αρι που θέλουν να φέρουν προορίζεται για μπακ απ του σιμόες.

Αν δαπανήσουν πάνω από 300-350χιλ θα μου προκαλέσει μεγάλη εκπληξη.

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρει η 6 η 8, αρκεί να ειναι παικταράς. Επίσης επιθετικο κ εξτρέμ αλλιώς θα κάψουμε Κ τον Λιβαγια.

Link to comment
Share on other sites

οχτάρι, εννοείται οχτάρι. ένα οποιοδήποτε οχτάρι που να ξέρει να κάνει κοντρολ, να μη γυρνάει να ψάχνει τον μπάρκα να του δώσει την μπάλα όταν βγαίνεις μπροστα, να βαράει σουτ έστω όπως ο μπακασέτας και να δίνει σίγουρες πασούλες μέχρι και 5 μέτρα. απλά πράμματα νομίζω.

8αρι ετοιμάσου να δεις τον πέτρο.

Link to comment
Share on other sites

6αρι και εξτρεμ εχει πει ο Ουζουνιδης. Ας δωσουν κανα 700αρι και για τους 2, γιατι και για αυτο αμφιβαλλω. Και φυσικα να προλαβουν οι Λυμπεροπουλοι γιατι ειναι κι αυτο ενα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

6αρι και εξτρεμ εχει πει ο Ουζουνιδης. Ας δωσουν κανα 700αρι και για τους 2, γιατι και για αυτο αμφιβαλλω. Και φυσικα να προλαβουν οι Λυμπεροπουλοι γιατι ειναι κι αυτο ενα θεμα.

 Αν δεν δωσουν τουλαχιστον ενα 800αρι για τον καθενα ειναι ΜΑΛΑΚΕΣ!

 

Επισης διπλα ΜΑΛΑΚΕΣ θα ειναι, αν δεν εχουν κανει προεργασια και κρεμομαστε ακομα απο τον Καλαματιανο. Νομιζω ως προς τον Καλαματιανο κατι αλλαξε ηδη και εχει μπει στην ακρη.

Link to comment
Share on other sites

ε δεν το γραψα αυτό, αλλά δεδομένα να έχει και κάποιες γνώσεις, πέραν του ακαδημαϊκού επιπέδου, στο μαρκάρισμα. Δηλαδή ο Μάνταλος κάποια στιγμή σήμερα τον είδα πήγαινε βαριεστημένα να μαρκάρει τον κωλο του 35αρη σερβου εκει μπροστά.

Δεν ξέρω, μπορεί να είναι καλό παιδί ο Μάνταλος και να υπάρχει κόλπο γκρόσο με την επιμονή στο προσωπό του, αλλά ντάξει....

Στον σχεδιασμό του μαρίνου ειδικά όταν τα χωριά και οι γειτονιές θα σε παίζουν με πούλμαν είναι ο μάνταλος να παίζει δίπλα στο 6αρι.

Τώρα αν αυτό θα λειτουργήσει είναι άλλη ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δωσουν τουλαχιστον ενα 800αρι για τον καθενα ειναι ΜΑΛΑΚΕΣ!

 

Επισης διπλα ΜΑΛΑΚΕΣ θα ειναι, αν δεν εχουν κανει προεργασια και κρεμομαστε ακομα απο τον Καλαματιανο. Νομιζω ως προς τον Καλαματιανο κατι αλλαξε ηδη και εχει μπει στην ακρη.

Νταξ ρε συ ο αλλος καθε ευρω το βλεπει υπερ γηπεδου, αγωνιστικα/οικονομικα γεννανε και τα κοκκορια του πανω απο 1,5 χρονο τωρα, δεν βλεπω να δουμε παραπανω απο τα ποσά που λεω, αφου του εχουν βγει ολα.

 

Για τον Λυμπεροπουλο ελπιζω κι εγω. Ελπιζω...

Link to comment
Share on other sites

1,8 εκατομμυρια πριμ οι παιχταραδες μας ας ελπισουμε να τσονταρουν και αυτοι κανα ψιλο να παρουμε παιχτουρες.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρίνος δεν θέλει 8αρι, θέλει 6αρι. Βέβαια το τί θα τα κάνεις τα τέσσερα 6αρια σε ένα ποδόσφαιρο που απαιτεί πλέον δημιουργία από όλους τους παίκτες και ειδικά τους μέσους, είναι ένα ερώτημα που θα μας απαντήσουν οι υπεύθυνοι.

Link to comment
Share on other sites

Στον σχεδιασμό του μαρίνου ειδικά όταν τα χωριά και οι γειτονιές θα σε παίζουν με πούλμαν είναι ο μάνταλος να παίζει δίπλα στο 6αρι.

Τώρα αν αυτό θα λειτουργήσει είναι άλλη ιστορία.

Ε ρε γελια που θα ριξουμε οταν συμβει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

με προκριση,εχουμε 15,25 Μ συν βαθμους συν μαρκετ πουλ.

ΕΛΕΟΣ,μην πεταξουμε την ευκαιρια.

Link to comment
Share on other sites

Θα σκάσει μια μεταγραφή χάφ 400-500, θα γράφουν για εξτρέμ επιπέδου Ρεάλ και τελευταία μέρα θα καταλήξουμε ότι είμαστε κομπλέ και δεν χρειαζόμαστε άλλη μεταγραφή καθώς μας βγήκε ο κλωναριδης, ο Μπογε δεν πονάει πια, και ο Πόνσε ματώνει τα δίχτυα

Link to comment
Share on other sites

Θα σκάσει μια μεταγραφή χάφ 400-500, θα γράφουν για εξτρέμ επιπέδου Ρεάλ και τελευταία μέρα θα καταλήξουμε ότι είμαστε κομπλέ και δεν χρειαζόμαστε άλλη μεταγραφή καθώς μας βγήκε ο κλωναριδης, ο Μπογε δεν πονάει πια, και ο Πόνσε ματώνει τα δίχτυα

Και πολυ καλα θα κανουν αν ετσι κρινουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν πω ότι δεν θέλω Κρκιτς θα είμαι κακός?

Οχι, αλλα τα ποστ σου θα πανε στο "Μιρλα"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×