Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις φορ.

Το ξερω αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια..

Αν δεν παιζουν λιβαγια η πονσε οι εναλλακτικες μας θα ειναι κλωναριδης γιακουμακης.

Και μονο σαν σκεψη ειναι λιγο τρομακτικη..

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια..

Αν δεν παιζουν λιβαγια η πονσε οι εναλλακτικες μας θα ειναι κλωναριδης γιακουμακης.

Και μονο σαν σκεψη ειναι λιγο τρομακτικη..

Και πέρσι αυτοί ήταν οι εναλλακτικές σου όταν δεν έπαιζε ούχος ή λιβάγια.

Link to comment
Share on other sites

Και φορ λειπει, και στοπερ εχεις μεν μοναδες αλλα οχι σταθερο/ταιριαστο διδυμο υγειων παικτων, ακομα και στο δεξι μπακ θα εχουμε θεμα αν οι 2 δεν κανουν τις περσινες τους χρονιες.

 

Αλλα να ειμαστε ρεαλιστες, το μπατζετ μας αναγκαστικα δεν φτανει για ολα αυτα. Ας ειναι (θεωρητικα) καλοι τουλαχιστον οι 2 που θα ερθουν, να πιασουν και οσοι εχουν ερθει ηδη και τα αλλα τα ειχες και περισυ.

Link to comment
Share on other sites

Αμα μπουμε στους ομιλους του τσουλι να φερει scocco και κανεναν αλλο ... μονος του να παιζει θα κερδιζει στο μπουρδελο πρωταθλημα που εχουμε 

Link to comment
Share on other sites

Πόσους φορ να έχουμε ρε νικόλα?

Πέρσι η 3αδα ήταν ούζος,λιβαγια,γιακουμάκης και φέτος πόνσε,λιβάγια,γιακουμάκης.

Απλά πέρσι έβγαζε λαγούς από το καπέλο ο μανώλης και χρησιμοποιούσε τον οικοδόμο δεύτερο επιθετικό όταν έλειπαν ούζος ή λιβάγια,φέτος δεν έχεις λάζαρο και καταφεύγεις στον κλωναρίδη που το παιδί ούτως ή άλλως δεν κάνει για την γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανολο με Λαζαρο δεν έβγαλε λαγο απο το καπέλο, του εφτιαξε 2η καριέρα του πουστογαβρου.

Και του Κονέ σαν πλειμεικερ καριέρα του στρωσε, αλλα δεν ψηθηκε να το συνεχίσει μετα το φετινό καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

Πόσους φορ να έχουμε ρε νικόλα?

Πέρσι η 3αδα ήταν ούζος,λιβαγια,γιακουμάκης και φέτος πόνσε,λιβάγια,γιακουμάκης.

Απλά πέρσι έβγαζε λαγούς από το καπέλο ο μανώλης και χρησιμοποιούσε τον οικοδόμο δεύτερο επιθετικό όταν έλειπαν ούζος ή λιβάγια,φέτος δεν έχεις λάζαρο και καταφεύγεις στον κλωναρίδη που το παιδί ούτως ή άλλως δεν κάνει για την γραμμή.

Βασικα αν ειχα λεφτα θα ζητουσα αντικατασταση του Γιακουμακη και τον συγκεκριμενο αθλητη δανεικο σε κανα Λεβαδειακο αυτου του κοσμου. Αυτο εννοω...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω την χειρότερη γνώμη για τον γιακουμάκη,πιστεύω πως ο μοναδικός τρόπος να κάνει καριερα είναι να τον βάλουν στο εργοτάξιο του γηπέδου αλλά για τους δικούς του λόγους ο πόντιος πιστεύει ότι χτύπησε φλέβα χρυσού.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θελεις αλλο ενα φορ αλλαγη του πονσε για να εισαι πληρης και δανεικο γιακουμακη αλλα και γω το βλεπω απο  δυσκολο εως αδυνατο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την ιδια γνωμη εχω δυστυχως, γι αυτο το εγραψα. Δλδ τι να σου πω τωρα, ανετα προτιμουσα Πεκχαρτ, τετοια φαση.

 

Μακαρι να κανω λαθος, αλλα προβλεπω καποια στιγμη το "ευχαριστουμε για εκεινο το γκολ και καλη συνεχεια στην καριερα σου".

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο να εβγαινε ο γιακουμακης αρκει να σκεφτει καποιος ποσους σεντερ φορ εχει βγαλει η Ελλαδα τα τελευταια 10-15 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να τρίβω τα μάτια μου με Πόνσε όπως λέει ο κετσε...προς το παρόν ταλαιπωρούμε τον Λιβαγια

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την ιδια γνωμη εχω δυστυχως, γι αυτο το εγραψα. Δλδ τι να σου πω τωρα, ανετα προτιμουσα Πεκχαρτ, τετοια φαση.

 

Μακαρι να κανω λαθος, αλλα προβλεπω καποια στιγμη το "ευχαριστουμε για εκεινο το γκολ και καλη συνεχεια στην καριερα σου".

Ο πέκχαρτ αποδείχτηκε ό,τι πιο τίμιο έχεις φέρει στην ΑΕΚ τα τελευταία 10 χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θελεις αλλο ενα φορ αλλαγη του πονσε για να εισαι πληρης και δανεικο γιακουμακη αλλα και γω το βλεπω απο  δυσκολο εως αδυνατο.

Κυκλοφορει ακομα ελευθερος αυτος με το ξυπνητηρι στο λαιμο. Απλα λεω...

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβαγια δεν το πολυ-εχει ως φορ, απορω πώς ηρθε αρχικα ως τετοιος.

 

Εμενα ο Πονσε (απο το μικρο βεβαια δειγμα γραφης) δεν με αφησε αδιαφορο, θετικος μου φανηκε.

 

Μην περιμενουμε τον αερινο, τεχνιτη Αραουχο, αλλα φαινεται σχεδον εξισου γρηγορος και πιο δυνατος, ελπιζω οτι αν το παρει σοβαρα και στηριχτει μπορει να βγει πολυ καλη μοναδα.

 

Και ο Μπογε φανηκε εξαιρετικος, μενει να δουμε στην πορεια πώς θα προσαρμοστει, ποσο αποτελεσματικος θα ειναι στο παιχνιδι του (δεν φτανει να ξερει μπαλα) και πρωτα απο ολα τι θα γινει με τον κωλοτραυματισμο.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορει ακομα ελευθερος αυτος με το ξυπνητηρι στο λαιμο. Απλα λεω...

Το ρολοι σταματησε  σαν του Μπεντζαμιν Μπατον. ΚΑι μεχρι να του το αλλαξουν δεν στρωνει. Και δεν εχουμε και αυτον που στρωνει τις καριερες εφετο!!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορει ακομα ελευθερος αυτος με το ξυπνητηρι στο λαιμο. Απλα λεω...

Καντο μια λιανα γιατι δε το χω..

Link to comment
Share on other sites

Καντο μια λιανα γιατι δε το χω..

Κλαους εννοει.Του αρεσει το χαος του ματζισιαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο Κλαους θα παει στον Παναθηναικο, ειναι ο σεντερ φορ που τους λειπει και θα τους κανει δωρο ο ιβαν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κλαους εννοει.Του αρεσει το χαος του ματζισιαν.

Χα χα χα χα

Ποιος κλαους ρε μαγε ασε μενω με γιακουμακη δε γαμιεται..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ιδανικη περιπτωση ο Κλαους.

 

Αχρηστος, ακριβος για παγκο, μπετοβλακας και γαυρος του βορρα.

 

Μην το χασουμε αυτο το κελεπουρι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι πια ακριβος, καθεται παγκο αδιαμαρτυρητα και ψαχνεται για Αθηνα επειδη εχει μυδι.

Το μονο που τον κραταει και δεν τραβιεται Ακτη Μιαου να φιλησει το χερι του Δημητρου ειναι οτι για καποιον απροσδιοριστο λογο το θεωρει "προδοσια" στην ομαδα του και οτι θα χασει πιθανο βολεμα μολις το κοψει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×