Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Αυτο περιμενε η ομαδα. Τον ξερουμε, ειναι ελληνας? ξερει την ομαδα δεν θελει περιοδο προσαρμογης και φυσικα τον θελουν και τα παιδια ...σημαντικο

Μετά τα χριστούγεννα που θα είναι και έτοιμος ποιός τον πιάνει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

στη τελικη να γραψουμε στα παπαρια μας το δημο κ τις περιφερειες και να παμε να κανουμε μονοι μας την υπογειοποιηση..τοτε παμε κ αεροδρομιο για κονε

 

που να ειχε κ φωνη αυτος ο κουμπαρας...

Link to comment
Share on other sites

καλα τ γραφουμε για πλακα αλλα καθε φορα π το κανω εικονα οτι γινεται ιδρωνει το κεφαλι μ απο τα νευρα..κ ημουν τερασ υπομονης τοσο καιρο αλλα οχι και κονε ειπαμε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να πιστεύει ότι με 350 χιλ που θέλει ο Μπαναοτης ο Μυκονιάτης δεν θα έρθει στην ομάδα μας; Και ότι αυτο περίμενε η ομάδα;

Περίπτωση να πάρουμε άλλο μέσο που θέλει ο ζουζου μονο αν φύγει Μοραν και Αιντας

Link to comment
Share on other sites

Θα επιλεξω να μην πιστεψω την διαψευση αυτη τη φορα

Ειναι και ο μπαμπας στο κολπο γι αυτο διεψευσαν. Αλλα μιλαμε για πολυ μεγαλα νουμερα που η ΑΕΚ δεν μπορει να πλησιασει κατα την αποψη μου. 

Ουτε ο ΠΑΟΚ εκτος αν σπρωξει Πριγιο ο Ρωσος με κανα 7αρι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παρουν Κονε.

 

Αλλα η φραση

«Θέλουμε ενίσχυση γιατί είναι πολλά τα παιχνίδια»

τα λεει ολα για το επιπεδο που θα κινηθουν.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και ο μπαμπας στο κολπο γι αυτο διεψευσαν. Αλλα μιλαμε για πολυ μεγαλα νουμερα που η ΑΕΚ δεν μπορει να πλησιασει κατα την αποψη μου. 

Ουτε ο ΠΑΟΚ εκτος αν σπρωξει Πριγιο ο Ρωσος με κανα 7αρι.

Το μπουστη παντου μπροστα μας τον βρισκουμε

Link to comment
Share on other sites

Εχουν να γίνουν πραγματάκια μεχρι τέλος μεταγραφών! Οι οποίες τελειώνουν 31/8; Έδωσε παράτα η Επο ;

Link to comment
Share on other sites

Ποντάρω στο σενάριο φεύγει ο Μοράν και ο Αιντάρεβιτς τελευταία μέρα μεταγραφών, Κονέ και αμυντικό χαφ στιλ Σιμόες έρχονται τελευταίες δύο μέρες, εξτρεμ σκάει βόμπα. Εκτός αν γίνει βάπτιση ότι παίρνουμε Κονέ και χαφ, για να μην παίζει ο Μάνταλος εκεί και άρα ο Μάνταλος μένει στα εξτρέμ και άρα δεν παίρνεις εξτρέμ :P

Link to comment
Share on other sites

Εχει στραβωσει πολυ ασχημα ο Δημητρος με τον Παναγιοτ. Ποσες γονατιστες να ζητησει και ποσο να κοψει απ το 450αρι που ξεκινησε για να πειστει ο Δημητρος;

Να πεσει στα 200; Δυσκολο... Οπως λεει κι ο Νικολας, εγω συμφωνω οτι η ομαδα θα παει σε επιλογες "ροστερ" και οχι πανωραφατες. Εχεις τον Λιβαγια στα 700, εχεις τον Πονσε στα 600, εχεις στον Πετρο στα 580. Ποιον να φερεις και με πόσα; Ο Μαρκους που αρεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στο Μελισσανιδη (σας το χω γραψει από Ιουνιο μηνα - ΞΥΠΝΑΤΕ) ειναι ιστορια 4 εκατ. Πιστευετε οτι υπαρχει τετοια περιπτωση; Εγω οχι. Δελεαρ το Τσ. Λ. δεκτη η γκρινια της κυριας Μπεργκ για την υγρασια και τα ιντορ κλιματιστικα, αλλα το παραδακι σκαει κι αυτή του επρηξε τα παπαρια να παει να παρει λεφτα. Όχι κυρα μου, να σεβαστείς την επιλογή σου και να φορας μπουρκα για να κρυψεις το ξανθο. Αλλα αυτή θελει και Φλοισβο και 3 εκατ. Δλδ ΟΚ ουτε ο καπετανιος των ονειρων μας δεν εδινε τοσα λεφτα στο Τζιμπριλαρο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

10 πάνω 10 κάτω θα τα βρούνε με τον Παναγιώτ. Θα του βάλει ο Τίγρης το μισό συμβόλαιο σε συμμετοχές και θα κάνει απόσβεση.

Link to comment
Share on other sites

Το μπουστη παντου μπροστα μας τον βρισκουμε

 

Και είναι δουλεμενη κιολας σαν περιπτωση εδώ και καιρο εκει. Με αλληλουποσχεσεις και αβροτητες ότι αν φυγει ο Σερβος ερχεται την επομενη. Αλλα ο Σερβος δεν πουληθηκε, οποτε Μαρκους κουντεντ.

Link to comment
Share on other sites

Και είναι δουλεμενη κιολας σαν περιπτωση εδώ και καιρο εκει. Με αλληλουποσχεσεις και αβροτητες ότι αν φυγει ο Σερβος ερχεται την επομενη. Αλλα ο Σερβος δεν πουληθηκε, οποτε Μαρκους κουντεντ.

Λογικη εξελιξη.Σιγα μην ερθει και προταση για το κουτσουρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν του ξέρω τους παίκτες , αλλά έχουν το βιογραφικό που θα ήθελα να διαβάσω συν καλές ηλικίες.

Εγκρίνω , αλλά να μας πουν και αυτοί που ξέρουν περισσότερα τι λένε.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για τρομερη αναβαθμιση ποιοτητας με αυτους τους 2. Και με αντικατασταση Κονε - Μοραν κλείνεις πολύ καλά το ροστερ (Θα ήθελα και το κερασάκι Μπεργκ βέβαια)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×