Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Ματζισαν μπορεις να μας πεις την δικη σου προσωπικη αποψη;

Ευχαριστω.

 

Δεν είναι δημοφιλης η δικη μου αποψη και σιγουρα δεν είναι οπαδικη. Συνοψιζω στο ότι η χρονιά είναι μεταβατικη και δεν θα τη θυμομαστε μετα από χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγες σε σχεση με περισυ (τον Μαιο) ειναι

 

Χιμενεθ - Ουζουνιδης

Ανεστης - Γιαννικογλου

Βρανιες - Οικονομου

Γιοχανσον - Αλεφ

Κονε - κανενας

Μασουντ - Αλμπανης

Χριστοδουλοπουλος - Μπογε

Κανενας - Γιαννιωτας

Αραουχο - Πονσε

 

Σωστα;

 

Λεγαμε οτι θελουμε ενισχυση, ειχαμε τρελα εσοδα και δεν υπηρξε ενισχυση, αλλα αμφιβολλου ποιοτητας αντικαταστασεις. Οι αλλοι λιγο-πολυ εχουν ενισχυθει σε σχεση με περισυ.

 

Οσο για τα στραγαλια αλλοι θα τα εχουν μαλλον, οπως και τους δανεικους στις μισες ομαδες του πρωταθληματος.

 

Αυτα περι πρωταθληματος. Οσο για Ευρωπη ας μην ξευτιλιστουμε και καλα θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δημοφιλης η δικη μου αποψη και σιγουρα δεν είναι οπαδικη. Συνοψιζω στο ότι η χρονιά είναι μεταβατικη και δεν θα τη θυμομαστε μετα από χρόνια.

Χρονιά-Μακεδονια

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε πολυ καμενοι παντως.

Κλειστηκαμε παρασκευη βραδυ μεσα, περιμενοντας να κανει μεταγραφη ο τιγρης;;

Link to comment
Share on other sites

θα κανω bid στο τελευταιο δευτερολεπτο κ θα μεινει με την ορεξη

O chris einai apogohteumenos k dn mpainei se diadikasia g tpt

Link to comment
Share on other sites

O chris einai apogohteumenos k dn mpainei se diadikasia g tpt

Οκ, μετα μην λες ομως "μα την ηθελα εγω την φανελα"

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ηρθε ο Scocco ? Με εχει κοψει λιγουρα αλλα δεν παραγγελνω μην χασω τη στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε πολυ καμενοι παντως.

Κλειστηκαμε παρασκευη βραδυ μεσα, περιμενοντας να κανει μεταγραφη ο τιγρης;;

Κατερινόσκαλα: ψάρι, τσίπουρο και δύο σαστισμένοι Ούγγροι να κοιτάζουν τους άλλους τρεις μαλάκες Έλληνες και ΑΕΚτζήδες στο τραπέζι τους, με κεφάλι πατζάρι και όχι λόγω ηλίου, να φωνάζουν και να βρίζουν, πότε κοιτώντας το κινητό, πότε μεταξύ τους, το "άντε γαμήσου ρε μαλάκα" να το έχουν σα μητρική πλέον μετά τη διακοσιοστή φορά που το ακούν σε 20 λεπτά. Τσουγκρισμα ποτηριών, μεγάλες γουλιές, ανάβεις γαροτσι και φτου κι απ την αρχή. Όπου τρεις ΑΕΚτζήδες το λιγότερο 5 γνώμες. Μας έκαψες Μελ.

Link to comment
Share on other sites

Το συμβολαιο του Νατσο ληγει το 2020 που θα ναι 35 χρονων. 

Θα τον παρουμε ως ελευθερο.

Και ο Ριβαλντο τοσο ηταν οταν τον πηραμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δημοφιλης η δικη μου αποψη και σιγουρα δεν είναι οπαδικη. Συνοψιζω στο ότι η χρονιά είναι μεταβατικη και δεν θα τη θυμομαστε μετα από χρόνια.

Πολύ άσχημο να το λέμε αυτό σε χρονιά που παίζουμε ομίλους Τσου Λου. Και να πεις ότι παίζουμε κάθε χρόνο, 5η φορά στην ιστορία μας είναι

 

Εμένα το πρωτάθλημα το ψιλογράφω στα αρχίδια μου και το χω ξαναπεί. Όχι ότι δεν το θέλω προφανώς, αλλά δεν θα πεθάνω κιόλας. Αυτό για το οποίο διψάω είναι για μια διάκριση στο Τσου Λου. Το λογιστήριο βέβαια βολεύεται και με μια απλή συμμετοχή. Και ακόμη πιο στενάχωρο είναι το ότι ο όμιλος αυτός δημιουργούσε τις προϋποθέσεις για κάτι καλό.

Link to comment
Share on other sites

-Εχουμε σαφη υπερβαση του κοστους στο χωραφακι μας.

-Οι θεσμοι εχουν χωσει το καβλι τοσο βαθια στον κωλο των τραπεζων,που οι δανεισμοι εξεταζονται ξανα και ξανα.

-Η Περιφερεια ναι μεν εχει εγκρινει,αλλα δεν εχει εκταμιευσει.Μπαινουμε σε προεκλογικη χρονια,και η Δουρου εχει στην πλατη της Μανδρα και Ματι.Στην γωνια την περιμενουν αν δωσει κασερι για υπογειες στοες με φωνες ηλεκτρικες.

 

 

Δεν ειναι ετσι απλα τα "23 εγγυημενα".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το γραφω σοβαρα για τελευταια φορα.

 

Υπαρχουν 2 γαμημενες μερες (Σ-Κ) και υπαρχουν και τα γαμημενα λεφτα να παρεις μεσα στο ΣΚ 2 ελευθερους παικτες απο τον παγκοσμιο ποδοσφαιρικο χαρτη και να τους δηλωσεις Ευρωπη την Δευτερα.

 

ΑΝ ο,τι εγινε εγινε κατα λαθος, υπαρχει μια μικρη ελπιδα να καταφερεις να το μαζεψεις καπως. Γιατι φετος κυκλοφορουν παικτες που εμειναν ελευθεροι μεχρι και σημερα.

 

Ξερω οτι γινομαι γραφικος, αλλα κατι θα ηταν κι αυτο αν κι εφοσον θες να προσπαθησεις να ενισχυσεις λιγο την ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

παω ηρακλειο για ενα ποτακι, αν ερθει παιχτουρα ας με ειδοποιησει καποιος, ε?

Link to comment
Share on other sites

παω ηρακλειο για ενα ποτακι, αν ερθει παιχτουρα ας με ειδοποιησει καποιος, ε?

Καλά δεν χρειαζεται να πολυκοιταζεις το κινητο κιολας...

Link to comment
Share on other sites

παω ηρακλειο για ενα ποτακι, αν ερθει παιχτουρα ας με ειδοποιησει καποιος, ε?

Περιμενε 28 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Λυμπε σηκωσε τηλ και παρε τον παικτουρ 

Claudio Yacob   - West Brom  ελευθερος λεμε 

Link to comment
Share on other sites

-Εχουμε σαφη υπερβαση του κοστους στο χωραφακι μας.

-Οι θεσμοι εχουν χωσει το καβλι τοσο βαθια στον κωλο των τραπεζων,που οι δανεισμοι εξεταζονται ξανα και ξανα.

-Η Περιφερεια ναι μεν εχει εγκρινει,αλλα δεν εχει εκταμιευσει.Μπαινουμε σε προεκλογικη χρονια,και η Δουρου εχει στην πλατη της Μανδρα και Ματι.Στην γωνια την περιμενουν αν δωσει κασερι για υπογειες στοες με φωνες ηλεκτρικες.

Δεν ειναι ετσι απλα τα "23 εγγυημενα".

Ρε παιδια,αν και δεν εχω καλη σχεση με αυτα. Τα 23 μυρια του τσολο ειναι λεφτα της ΠΑΕ ΑΕΚ. Η Δικεφαλος ΑΕ δεν εχει νομικη σχεση με την ΠΑΕ ΑΕΚ .... πως θα πανε τα λεφτα για το γηπεδο?

 

Ρωταω γιατι το διαβασα και νωριτερα. Θα δωρισει η ΠΑΕ λεφτα στην ΑΕ ? Θα γελανε και τα πλαγκτον στους ωκεανους

Link to comment
Share on other sites

Λυμπε σηκωσε τηλ και παρε τον παικτουρ 

Claudio Yacob   - West Brom  ελευθερος λεμε 

31 years - cut 

Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν βαρεθηκατε;

Δεν θελουν λεμε να αφησουν την ομαδα να κανει το βημα παραπανω.

Μια φορα την αφησε ενας ανθρωπος ελευθερη (Μπαρλος) και εφτασε ενα βημα πριν τελικο ευρωπαικου κυπελλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,αν και δεν εχω καλη σχεση με αυτα. Τα 23 μυρια του τσολο ειναι λεφτα της ΠΑΕ ΑΕΚ. Η Δικεφαλος ΑΕ δεν εχει νομικη σχεση με την ΠΑΕ ΑΕΚ .... πως θα πανε τα λεφτα για το γηπεδο?

Ρωταω γιατι το διαβασα και νωριτερα. Θα δωρισει η ΠΑΕ λεφτα στην ΑΕ ? Θα γελανε και τα πλαγκτον στους ωκεανους

Εχει βρει τροπο και το κανει.

 

Πιθανως εχει βρει τροπο και παντελονιαζει κιολας, αλλα δεν θελω να το πιστευω το 2ο σεναριο.

 

Σε αυτα ειναι καλος, μην τον φοβασαι.

 

Υγ. Για το οτι πανε στο γηπεδο δεν ειναι απλα διαισθηση ειναι και πληροφορια απο εγκυρους insiders εδω μεσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,αν και δεν εχω καλη σχεση με αυτα. Τα 23 μυρια του τσολο ειναι λεφτα της ΠΑΕ ΑΕΚ. Η Δικεφαλος ΑΕ δεν εχει νομικη σχεση με την ΠΑΕ ΑΕΚ .... πως θα πανε τα λεφτα για το γηπεδο?

 

Ρωταω γιατι το διαβασα και νωριτερα. Θα δωρισει η ΠΑΕ λεφτα στην ΑΕ ? Θα γελανε και τα πλαγκτον στους ωκεανους

Οχι.

 

Απλα η ΠΑΕ θα τρεξει για τα επομενα 2 χρονια αερα,χωρις να βοηθησει ο μεγαλος.Μια υποχρεωση λιγοτερη.

 

 

Ετσι θα αφοσιωθει στο χωραφι μας,που του εχει βγαλει λαδι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει τροπο και το κανει.

 

Πιθανως εχει βρει τροπο και παντελονιαζει κιολας, αλλα δεν θελω να το πιστευω το 2ο σεναριο.

 

Σε αυτα ειναι καλος, μην τον φοβασαι.

 

Υγ. Για το οτι πανε στο γηπεδο δεν ειναι απλα διαισθηση ειναι και πληροφορια απο εγκυρους insiders εδω μεσα.

Ας λειτουργουμε με good faith προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

ναι θα ερθει ο veloso με 300 χιλιαρικα .... ο αλλος με ενα καραβι μαρινακη θα ερχοταν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×