Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

4η αγωνιστικη μαγκες στην Τουμπα θα δουμε ποιος ειχε δικιο.

Μπα, τον μαιο θα το δουμε.

Και παλιοτερα ειχαμε παρει πρωταθληματα σε χρονιες που δεν μπορουσαμε να παρουμε ενα ντερμπι, ενω καποτε σε χρονια που πηραμε και τα 4 κλασικά μας ντερμπι με τους αιωνιους, ειχαμε βγει τριτοι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάζει τον εγωισμό του πάνω από την ομάδα, έτσι είναι.

 

Αυτός είναι. Αυτόν έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Να έχει πάρει πρωτάθλημα. Να χτίζει γήπεδο. Να έχουμε μπει Ομίλους.

 

Και να τον κράζουν όλοι οι ΑΕΚτζήδες σήμερα.

 

Ε, κάτι συμβαίνει.

 

Ή αυτός έχει δίκιο ή εμείς που είδαμε κενά στο ρόστερ, χρήμα στο ταμείο και δεν καλύφθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Και πλέον άρχισα να σκέφτομαι ότι θέλω να δω ισολογισμούς ξανά.

 

Θέλω να δω πού θα πάνε τα χρήματα.

 

Αναλυτικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει δικιο Mobster, υπερεκτιμησε τις δυνατοτητες του.

Την εχασε αυτη την παρτιδα πριν καν αρχισει.

Και δεν μιλαω για το αγωνιστικο αλλα για τον κοσμο ο οποιος μπορει να κανει απλα υπομονη μεχρι να ολοκληρωθει το γηπεδο, αλλα αυτον τον κοσμο τον εχασε ο Δημητριος χτες οριστικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και πλέον άρχισα να σκέφτομαι ότι θέλω να δω ισολογισμούς ξανά.

Θέλω να δω πού θα πάνε τα χρήματα.

Αναλυτικά.

Το λαθος του Μελισσανιδη ειναι πως εβαλε και το μυαλο του τελευταιου Κλεφτακη την ιδεα "μα που πανε τα λεφτα;".

Δεν υπαρχει χειροτερο απο το να μπει μια ιδεα σε εναν ανθρωπο.

Αργα η γρηγορα του τρυπαει το μυαλο.

Ειδικα για τους ΑΕΚτζηδες που εχουν πεσει κατηγοριες πριν 5 χρονια για χρεη και αδεια ταμεια.

Θα τον καταπιει αυτο τον Μελισσανιδη οσο μεγαλος και αν νιωθει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρε που θα έπεφτε έξω με μια μεταγραφή στα χάφ.ελεος Δλδ. Ας έπαιρνε έναν δανεικό να μην έχει υποχρέωση για του χρόνου αν φοβάται για ρευστότητες κλπ ξεφτιλίστηκε

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δικαιολογία για τον χάφ . Μπορούσε και έπρεπε να πάρει . Μετάλλαξη Μοραν και Αιντα δεν υπάρχει . Αυτοι ειναι . Ποσοτικά είσαι οκ ποιοτικά εχεις σοβαρό θέμα . 5 χάφ μονο οι 2 μαρκάρουν

Link to comment
Share on other sites

Και στα παπάρια πλέον αν ακούγομαι politically correct.

 

Ξέρω να σέβομαι και να εκτιμώ.

 

Αλλά εδώ έκανες ΠΑΠΑΡΙΑ ρε μαλάκα.

 

Ε πώς να το κάνουμε?

 

Ε άντε γαμήσου λοιπόν.

 

Και όχι ρε μαλάκα. Δεν θέλω Δημητρέλο. Αλλά οκ. Δεν θέλω να έχω και ιερά τοτέμ στην ομάδα που να μην μπορώ να ρίξω μια ΓΤΧΚΤΠ όταν κάνει την μια ΜΑΛΑΚΙΑ μετά την ΑΛΛΗ.

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ. ΚΑΛΗΜΈΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ή βγες και πες ρε παπάρα ότι το χρήμα θα πάει στο γήπεδο και δεν μας ενδιαφέρουν τα αγωνιστικά.

 

Αντρίκια.

Link to comment
Share on other sites

Και τον Μαρκισιο να φερει που ειναι ελευθερος και θα θελει 2,5εκ συμβολαιο, ε στον πατο του να τον βαλει πλεον.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν κ καλυτεροι ελευθεροι αμα θελουν. αμα θελουν ετσι κ δε το χουν δωσει απο τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το λέω οτι αν υποθετικά με ρωτούσε αν θέλω παίκτη 5εκ η να κάνει αναβάθμιση Σπάτων με ξενώνες και καλύτερους χώρους ( οχι να βάζουν ενα πριτζεκτορα της πουτσας κσι 5 καρέκλες απο γυφτουν να δουμες κλήρωση τσουλου εγω θα ελεγα σπατα . βγες και πες το .

Link to comment
Share on other sites

posous paixtes exei n omada me sumvolaio 100-200.000 ?

 

den ginete na erthei kapoios pou tha pairnei 1.5-2.000.000 ek giati tha xaseis tous upoloipous

 

den kserw an einai thema kavouria n' genikeumenis axristeias sto na vroune auto pou tairiazei stin omada oikonomika-agonistika klp

 

kai to 20riko tou champions , opos to eidame emeis , to eidane ki autoi pou to ferane. Oi mpakakides , mparkes , lampropouloi klp

tha frereis 2 ton 2.000.000 kai tha xaseis 10 ton 200.000 

 

distixos ,den exeis manaolo na kanei tous mantalo - mpakaki kai loipous paixtes ethnikis , ton kone pou einai 4 xronia xwris proetoimasia xafara pou masaei sidera to xeimona kai ton simoes konta stin ethniki portogalias

makari na vgei o ozounidis allios tha exoume provlima./

 

alla ki auti n ysteria kai to skiniko apo ton paradeiso sta tartara se 2 meres mesa , den odigei kapou

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ένα σωρό ελεύθεροι υπάρχουν. Αλλά δεν λένε τίποτα. Από την αρχή το θέμα ήταν ότι δεν είχαν σκοπό να κάνουν μεταγραφή. Δεν δίνει λεφτά ο άλλος - μάλλον έχει σοβαρά θέματα τελικά - όποτε τι ελεύθερο να σου φέρει. Βγαίνει ο προπονητής σου Κ ζητάει 2 μεταγραφες Κ τον γράφεις στα παπάρια σου. Γαμω το κουρείο σου και το χαμαμ σου

Link to comment
Share on other sites

Παρτε εστω δυο ελευθερους ρε μαλακες μια χαρα παιχτες εχει εκει εξω.

Αυτο τον κανει ακομα πιο εξοργιστικο. Τουλαχιστον παλια ακουγε με το κραξιμο και καταλαβαινε. Τωρα δεν φαινεται να ιδρωνει το αυτι του.

 

Ο ανθρωπος ειναι εκτος τοπου και χρονου πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε τα 250 για Κονε δεν δίνει ο άνθρωπος. Έστω για ποσοτική ενίσχυση...μείνε με τον κανένα που πήρες

Περαν ολων των αλλων, ο Κονε δεν κανει στον Μαρινο ως παιχτης.

Ειχε και καλυτερους χαφ στα μπουρδελα που προπονουσε τα προηγουμενα χρονια οποτε λογικο να τον χαλαει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×