Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

μιλας για αραουχο στην σεγκουντα αλλα κανεις απο αυτους δεν πηγε καν στην σεγκουντα απο τα 20 τους παιζουν σε τοπ πρωταθληματα

Link to comment
Share on other sites

μιλας για αραουχο στην σεγκουντα αλλα κανεις απο αυτους δεν πηγε καν στην σεγκουντα απο τα 20 τους παιζουν σε τοπ πρωταθληματα

Σαφώς. Μα δεν έχω πρόβλημα με το βιογραφικό τους, προς θεού. Απλά δεν έχουν πιστοποιήσει ποτέ στην καριέρα τους ότι ήταν σκόρερ. Μπορεί να φταίει ότι έπεσαν κατευθείαν στα βαθιά παίζοντας σε τοπ πρωταθλήματα, μπορεί και όχι. Αυτό είναι το ρίσκο για το οποίο μιλάω

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς. Μα δεν έχω πρόβλημα με το βιογραφικό τους, προς θεού. Απλά δεν έχουν πιστοποιήσει ποτέ στην καριέρα τους ότι ήταν σκόρερ. Μπορεί να φταίει ότι έπεσαν κατευθείαν στα βαθιά παίζοντας σε τοπ πρωταθλήματα, μπορεί και όχι. Αυτό είναι το ρίσκο για το οποίο μιλάω

 

προφανως και περνεις ρισκα και ο ουχο οταν ηρθε ρισκο ηταν γενικα στα κυβικα που παιζεις περνεις ρισκα το θεμα ειναι να περνεις ρισκα που εχουν λογικη και οχι αλμειδα και τζεμπου

Link to comment
Share on other sites

O Πονσε ηταν βασικος στα 2 απο τα 3 ματς της Εθνικης Αργεντινης U20 

Αν παιζουν τα γκολ θα ερθουν. Αν ειχαν πανω απο 10 γκολ δεν θα ερχονταν στην Ελλαδα εννοειται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα ειτε ξαναπηγαν τον μπογια στα γραφεια ειτε ειναι διδυμοι οι μπογιεπονσηδες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τα γραφεια που ειναι ψαρωτικα καπακι κοιτας και το γηπεδο και ξαναψαρωνεις..

Πρωτη εντυπωση σιγουρα θετικη..

 

51ffbda890815cca5ed49011858f904f_601636.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ανεμοδαρμενη απο που κουβαληθηκε ?

Μεταμφιεσμενος κουμουμιτης ειναι. Μαλλον ο ας ο μις ο ντις

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μεταμφιεσμενος κουμουμιτης ειναι. Μαλλον ο ας ο μις ο ντις

Θα μπορουσε και ο Αμβρααμ με περουκα τωρα που χει αδυνατισει

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ανεμοδαρμενη απο που κουβαληθηκε ?

 

Και χτες η ίδια ήταν εκεί, είχε πιάσει στασίδι. Ομορφοπαιδα είναι ρε μπορεί να ανοίξει καμιανής η τύχη

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Και χτες η ίδια ήταν εκεί, είχε πιάσει στασίδι. Ομορφοπαιδα είναι ρε μπορεί να ανοίξει καμιανής η τύχη

Αρχισαν τα οργανα. Θα μαζευονται κουτσες στραβες να γαμηθουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα οργανα. Θα μαζευονται κουτσες στραβες να γαμηθουν.

 

Να το σκεφτεί ο μεγάλος να βγάλει διαρκείας με δώρο μια εμφάνιση απο επιλεγμένο παιχτη σε prive χωρο ντυμένο coco boy. Και τα ψιλα τους θα πάρουν οι παιχτες και θα ξεπουλησουν τα διαρκείας. Με ενα σμπάρο 2 τρυγόνια

Link to comment
Share on other sites

«Το μήνυμα που στέλνω στους φιλάθλους της ΑΕΚ είναι ότι πλέον δεν έχουν τον παραμικρό λόγο να ανησυχούν για την καθυστέρηση που υπήρξε στην ολοκλήρωση της μεταγραφής μου. Βρίσκομαι εδώ, είμαι χαρούμενος που είμαι εδώ, ήθελα να έρθω εδώ και έχω ήδη εντυπωσιαστεί με την ποιότητα των ανθρώπων που συνάντησα αλλά και με την οργάνωση και το επίπεδο του club απ’ όσα έχω προλάβει να δω.

Ηρθα σε μια μεγάλη ομάδα, που είναι πρωταθλήτρια στη χώρα της και αυτό αυξάνει τις απαιτήσεις όλων μας. Πρέπει να παραμείνουμε ενωμένοι, να προσπαθήσουμε ακόμα περισσότερο και να πετύχουμε ακόμα περισσότερα πράγματα τη νέα σεζόν. Δεν βλέπω την ώρα να ενταχθώ στην ομάδα, να ξεκινήσω προπονήσεις και να δώσω τον καλύτερο εαυτό μου. Περιμένουμε όλοι με αγωνία την κλήρωση της ερχόμενης Δευτέρας, για να μάθουμε τον αντίπαλό μας και να προσπαθήσουμε για τον μεγάλο στόχο που δεν είναι άλλος από τη συμμετοχή μας στους ομίλους του Champions League.

Δεν χρειάστηκε καν να μιλήσω με άλλους συμπατριώτες μου που έχουν φορέσει τη φανέλα της ΑΕΚ, έχω μαζέψει μόνος μου τις πληροφορίες που θα ήθελα και –πιστέψτε με- γνωρίζω πολύ καλά σε πόσο μεγάλο σύλλογο έχω έρθει για να συνεχίσω την καριέρα μου».

 

Link to comment
Share on other sites

η Συμφωνια που εκλεισε η ΑΕΚ με την Ρομα την Τορινο και την Μπραγκα εχουν ως εξης

 

τον Πονσε σε περιτπωση που θελει η ΑΕΚ να τον κρατησει θα πρεπει να δωσει το καλοκαιρι 2Μ και αλλα 4Μ σε αλλες 2 δοσεις

τον Μπογιε ειναι 1Μ το καλοκαιρι του 2019και αλλα 5Μ σε 5 ισοποσες δοσεις

τον Αλεφ 500 το καλοκαιρι και τα υπολοιπα σε αλλες 5 δοσεις

 

συνεπως το καλοκαιρι πρεπει να καταβαλεις 3.5Μ και για τους 3 και σε βαθος διετιας να ξοφλησεις ρομα μπραγκα και τορινο

 

για τον πονσε εχει μπει ποσοστο μεταπωλησης 30% για ποσο ανω των 6Μ

για τον μπογιε 15% για ποσο ανω των 6Μ

αυριο θα μαθουμε για τον αλεφ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×