Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Ο Μπάρκας είναι πάρα πολύ καλός τερματοφύλακας και ο καλύτερος Έλληνας στη θέση του. Μάλιστα παρότι είναι ήδη σε πολύ καλό επίπεδο έχει τεράστια περιθώρια εξέλιξης, αφού είναι μόλις 24 και στη θέση αυτή εξελίσσεσαι και στα 30 σου. Εδώ κάνει καριέρα στο εξωτερικό ο Καρνέζης, τι να λέμε τώρα

 

Αν πουληθεί με τις τιμές που επικρατούν στην αγορά πρέπει να πάρουμε πάνω από 10 μύρια, αν και γω τον θέλω πολύ στην ομάδα ενόψει και Τσάμπιονς Λιγκ για του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαρκας ειναι πολυ καλος αλλα με 6+ εγω τον εδινα.Τον πηραμε 600χιλ και τον πουλαμε 6+ μιλαμε για τεραστια επιτυχια .Και μετα εχεις 6 μυρια να φερεις 2 καλιερηδες και εναν εμπειρο τερματζη με 600χιλ

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ρε να κανω μια ερωτηξη μην και ξερει καποιος κατι.

Ο Χαγκας ειναι αρσενικος ?

Μην και ειναι αυτη η ανεμοδαρμενη που ειναι καθε μερα στα γραφεια και φωτογραφιζεται με τα διαμαντια μας ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Εν τω μεταξύ το παιδί επειδήΣ τυχαίνει να το ξέρω, μια χαρά παλικάρι.

Γκαρσόνι σε μια καφετέρια στην πλατεία Σπάθα δουλεύει.

Αντε ντεεεε. Πες τα τι περιμενες ?
Link to comment
Share on other sites

Εμετός. Ψόφο παλιόπουστα. Και δεν το πιάνω καν οπαδικά. οπαδικά ο ψόφος θέλω να είναι αργός και βασανιστικός.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε τωρα. Σαμποταζ

 

Εδιτ. Πουτανογαθιωτης, ουτε ο χαρος δεν τονε θελει

Edited by DiK-Reloaded
Link to comment
Share on other sites

Γαβαθιωτης=Η Ελλαδα που μας στερησαν οι καργιοληδες οι Φραγκοι τις τελευταιες δεκαετιες

Link to comment
Share on other sites

2m4zzb4.jpg

ειναι κοντινο νησακι η σαλαμινα, ενα τεταρτο με το καραβακι απο το κιτρινομαυρο περαμα,

για μονοημερη με μασες και τα απαραιτητα συγχαρηκια στον ενεργο λεβεντη, το υπεροχο

υπεραντρικο δειγμα αρσενικου, τον γνησιο αριο με το υπεροχο κομοδινι μαλλι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×