Jump to content

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ Γιάννενα (1η Αγ.): 25/08, 21:30, Novasports 2


Macross
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη   

33 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Άλεφ
      3
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      28
    • Πόνσε
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Κλωναρίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      14
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      16
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λαμπρόπουλος
      8
    • Τσόσιτς
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Άλεφ
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      11
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γιακουμάκης
      10
    • Κλωναρίδης
      0


Recommended Posts

Ο Αλεφ εχει καταρτιση αλλα τι να την κανω, Τα κοψιματα που κανει ειναι στο radius των ποδιων του. Αν η μπαλα παει παραπερα, ουτε θα τρεξει, ουτε τιποτα... Περιπατητης. Βραζιλιανος Αινταρεβιτς κ μαλιστα χωρις το σουτ του Αστριτ.(οσο φαινεται)

Ο Γαλανο , ειπαμε. ΔΕΝ.

Ο Γιακουμακης κανει τον Αραβιδη να φανταζει Κριστιανο Ροναλντο.

 

Μη λεμε μαλακιες.Κομμενος και ραμμενος ειναι ο Βραζιλιανος για τετοια παιχνιδια,ποιος θα παιζει απεναντι σε κατσαπλιαδες;Ο Σιμοες;

Link to comment
Share on other sites

δεν φλαμαρα Γεολογε.

Εγραψα αυτο που εβλεπα.

Δε μπορω να καταλαβω γιατι να εξοργιστεις.

Παιξαμε ενα ματς behind the ball, o αξονας μας ηταν καρφωμενος στη σεντρα, ο Λιβαγια ετρεχε σα βεγγος κ μας πηρε το ματς, κ πισω ενω δεν απειληθηκαμε ουσιαστικα, δωσαμε ανοητα δικαιωματα.

Εγω αυτο ειδα.

Θες να σου γραψω τι ? οτι ειδα πανεμορφη αναπτυξη κ καβλωσα με την πιεση ψηλα κ το καταπληκτικο τρανζισιον γκειμ με τριγωνακια?

Θεωρω οτι η εμφανιση μας ηταν κακιστη αλλα εχουμε αρκετη κλαση για ξεπερασουμε εναν ΠΑΣ.

Παιξαμε overlap τα μπακ μας, παιξαμε 4 4 2 asymetric, είχαν οδηγία long balls, ο Αλεφ τους καταπιε και τους κατούρησε και ας λέει ο Μομπστερ οτι νομίζει, το πρώτο γκολ βγαινει απο οδηγία του προπονητή, το δευτερο γκολ βγαίνει απο συνδυασμο τριών παικτών που τουλαχιστον ο ένας κανει κινηση που ζητάει ο προπονητης.

Να πεις δεν μαρέσει αυτός ο τρόπος, είναι ενα πραγμα. Και γω αν ηταν ομαδα μου δεν θα την εβαζα να παιξει ετσι.

Να πεις ομως για αμπαλιαση ή πονοματο, ε, είναι φλέιμ.

 

Mobster, δεν θες Ρόβα? Θες μήπως Μακο? Θες Φέτση? Θές Ρικκα? Πες ποια σαρδέλα προτιμας απο τον παικταρα που τους εβαλε κατω τους γαμησε εναν εναν και τους σομπρεραρε οποτε του καβλωνε

Link to comment
Share on other sites

Μην γράψει κάποιος κάτι διαφορετικό από το main stream ή θα είναι γατούλα που θα γράφει από το internet και το μεγαλύτερο κατόρθωμα στη ζωή του θα είναι που παρήγγειλε μόνος του σουβλάκια ή θα τον κρίνεται βάσει επιδόσεων Ρόβα και Ανάκογλου...

 

ό, τινα'ναι21

Link to comment
Share on other sites

Ανετη επικρατηση λογω της κλασης που εχουν καποιοι παικτες μας. Ο Λιβαγια πρωτα απ ολα, ο Πονσε που φαινεται οτι ειναι καλος, ο Λοπες που ηταν μηχανακι και ο Αλεφ που ηταν παντου στο κεντρο. Επισης ο Τσοσιτς μου φανηκε πολυ αδυνατισμενος και σε καλυτερη κατασταση.

 

Ο αντιπαλος ομως ηταν αδυναμος οποτε τι να λεμε, ειχε ομως και θεληση και παθος, λογω του 'συσχετισμου' που εχει με τον Τσετσενο...

 

Τι δεν μου αρεσε:

1) Ο Λαμπροπουλος σημερα με αδυναμο αντιπαλο, ηταν 3 φορες για γελια και γκελαρε.

2) Ο Μπακασετας ειναι ντεφορμε

3) Ο Γιακουμακης, αν και σε 2-3 φασεις του ηρθε η μπαλλα πολυ καλα, την εστειλε στο.....Λιβυκο πελαγος. Τσουρουκι, ασε που μου φαινεται και παχεμενος. Καλο θα ηταν

    να παει δανεικος σε καμια Ξανθη, να ψηθει και αυτος και ο προεδρος της Ξανθης και να μεινει εκει. Στην θεση του σεντερ φορ η ΑΕΚ θελει ενισχυση! 

 

 Το φωναζω συνεχεια, καταντωντας γραφικος: ΕΝΑ ΑΚΡΑΙΟ, ΕΝΑ 8ΑΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ απο το πανω ραφι, ΑΜΕΣΑ!!!

 

Κραταμε το 3ποντο και συνεχιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολούμαι ξανά...

 

Μην ασχολείσαι μαζί μου...

 

Είμαι μυρωδιας21...

 

Εσύ τα ξέρεις όλα...

Link to comment
Share on other sites

Το λεπον.

 

Μπαρκας

Οκ, στο ελαχιστο που χρειαστηκε

 

Μπακακης

Θετικος, βοηθησε αρκετα

 

Λοπες

Μετριο ματς

 

Λαμπροπουλος

Εκανε παλι μια τρελη μπαρμπα-Γιωργια, αλλα μετα ηταν θετικος

 

Τσοσιτς

Πολυ θετικος μετα απο καιρο

 

Γαλανοπουλος

Μετριος προς καλουτσικος

 

Αλεφ

Εμενα μου αρεσει ο αθλητης. Θελει ψησιμο βεβαια.

 

Γκαλο

Μετριος. Να δουμε τι εγινε και με τον τραυματισμο.

 

Λιβαγια

Ειναι που ειναι παιχτουρα, βρεθηκε και σε μερα. Πολυ καλυτερος ως δευτερος επιθετικος. Μου θυμιζει κι εμενα Ιλια Ιβιτς.

 

Μπακασετας

Μετριοτατος και παλι

 

Πονσε

Δεν ειναι Αραουχο αλλα ειναι αξιοπρεπεστατο φορ. Του λειπει η καλη τελικη σε καποιες φασεις. Βοηθησε και σκοραρε παντως.

 

Μανταλος

Ουτε κρυο, ουτε ζεστη οσο επαιξε

 

Κλωναριδης

Πολυ θετικος οσο επαιξε

 

Γιακουμακης

Ευθυμησαμε παλι με την εμφανιση του

 

Κοουτσινγκ

Μια χαρα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε γράφουμε την άποψή μας...

 

Όταν με προσβάλεις, δεν γουστάρω...

 

Αν διαφωνείς, μίλα σαν άνθρωπος...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι σήμερα κερδίσαμε στο χαλαρό ενώ πέρσι τρέχαμε και δεν φτάναμε να γυρίσουμε το 0-1.

Από κει και πέρα προφανώς ο άλεφ αυτή τη στιγμή είναι παίχτης rotation γι'αυτό και τρέχεις να φέρεις πανωραφάτο 6αρι.Πάντως όσοι έγραψαν ότι αυτό το παιδί είναι ο νέος γιάγια τουρέ μάλλον απευθύνονται σε καθυστερημένους.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και ασε μας βραδυατικα...

 

Έχουμε πιει... Είμαστε καλά...

 

Μην μας ξενερωνεις...

 

Πες την άποψή σου και θυμήσου ότι υπάρχει και το δικαίωμα της αντιθετης άποψης...

 

Για το Θεό εδώ μέσα που πρέπει να συμφωνούμε όλοι σε όλα δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Δε πιεστηκε ο Αλεφ φιλε. Μακαρι να βελτιωθει, εμενα δε μ αρεσει ο παικτης μεχρι τωρα. Δεν ειναι Γιοχανσον ο παικτης.

Προφανως και δεν ειναι Γιοχανσον.Αλλα στο σημερινο παιχνιδι θα προτιμουσες Γιοχανσον στη θεση του;Να κανει τι;Ο βραζιλιανος μπορει να κρατησει μπαλα αναμεσα απο παικτες,μπορει να την μοιρασει,αν του αφησουν χωρο θα μπουκαρει καθετα,αν τον πρεσαρει ενας αντιπαλος κατα μετωπο θα του σκασει ντριμπλα.Στον αερα ειναι καλος,αντιληψη του χωρου εχει.Αυτα χρειαζομαστε στο 80% των παιχνιδιων στην Ελλαδα.Και εχει μελλον μπροστα του.

Link to comment
Share on other sites

Πλαναται μια καταρα στο ΚΜ ....αν παρει πρωταθλημα η ΑΕΚ να μαλωνουμε σαν τα κοκορια για την διαφορετικη αποψη? Μετραμε απωλειες απο προχτες μεταξυ γνωστων και κατι περιεργο συμβαινει.... Και δεν ειναι ο εντασιακος Ραγιος ... Ειρηνη υμιν κυριοι. Εχουμε καιρο για διαφωνιες Τα καλυτερα ερχονται

 

Γιακουμακη η σοβαρεψου βή παραιτησου και αντε στους Ανω Ασιτες 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει ο Σέρβος σε Θέλτα, θα καταλάβεις λέω...

 

Θεωρεις οτι θα ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Άνετη νίκη και όχι αγχος όπως με Χιμένεθ...

 

Ραγιο θα σου φαω την θεση ρε...

 

ΕΝΤΑΣΙΑΚΟΣ9-11

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρώ τίποτα...

Γράφω αυτά που βλέπω...

ΕΝΤΑΣΙΑΚΟΣ9-11

Το θεμα ειναι οτι δεν τα γραφεις στη μιρλα και θα χαθει ο στοχος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε προσβάλλω ρε αδερφε, ούτε σε χαρακτηριζω. Εσυ μπορει να σαι και γαμω τα παιδια, καλος ανθρωπος με αρετες.

Αυτο που λες για τον Αλεφ ομως ειναι ασχετο και ακυρο και εχεις αδικο. Δεν είναι αποψη οταν πας κοντρα στην αντικειμενικη πραγματικότητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι σήμερα κερδίσαμε στο χαλαρό ενώ πέρσι τρέχαμε και δεν φτάναμε να γυρίσουμε το 0-1.

Από κει και πέρα προφανώς ο άλεφ αυτή τη στιγμή είναι παίχτης rotation γι'αυτό και τρέχεις να φέρεις πανωραφάτο 6αρι.Πάντως όσοι έγραψαν ότι αυτό το παιδί είναι ο νέος γιάγια τουρέ μάλλον απευθύνονται σε καθυστερημένους.

3 1 elhxe persy.1 1 isofarise o pas
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×