Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ (σεζόν 2018-19)


The Magician
 Share

Recommended Posts

Κετσετζόγλου: Κάτι διαφορετικό ο Μπογέ, φονιάς ο Πόνσε, θα μπορούσε 8άρι ο Μάνταλος

 

 Πολύ μου αρέσει .

 Απο εμένα ειναι ναι .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 

 Δεν ειναι κ φταιξιμο δικο του, ειναι ο τροπος που διαχειριστικε το κλαμπ τον παικτη απο τοτε που τον πηρε.

 

αφου ο Μελισσανιδης το ειπε ξακαθαρα προχτες ..του εχει αδυναμια...

Link to comment
Share on other sites

αφου ο Μελισσανιδης το ειπε ξακαθαρα προχτες ..του εχει αδυναμια...

 

Καλα και στον Αραβιδη ειχε αδυναμια και μεσα σε μερικους μηνες τον καθαρισε σαν αυγο (αφου βεβαια εκανε την μαλακια ο Αραβιδης στο facebook)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι χαμενο στοιχημα ο Πετρος, το ξερει κ για αυτο πλεον βγαζει τρομερα νευρα. Too little, too late. Δεν ειναι κ φταιξιμο δικο του, ειναι ο τροπος που διαχειριστικε το κλαμπ τον παικτη απο τοτε που τον πηρε.

Εξαρτάται ποιο ήταν το στοίχημα. Αν το στοίχημα ήταν να παίξει ξέρω γω σε μεγάλη ομάδα της Γερμανίας (προφανώς όχι Bayern) ναι, έχει χαθεί. Αλλά σε αυτό έχει παίξει μεγαλύτερο ρόλο ότι έχει χάσει 1 χρόνο από την καριέρα του λόγω των 2 χιαστών παρά η διαχείριση της ΑΕΚ (για παράδειγμα ο περσινός Μάνταλος μέχρι να τραυματιστεί άνετα έπαιρνε μεταγραφή σε decent ομάδα καλού πρωταθλήματος).

Επίσης δεν θεωρώ ότι βγάζει νεύρα γιατί θεωρεί τον εαυτό του χαμένο στοίχημα. Νομίζω ότι τα νεύρα είναι αποτέλεσμα του ότι έχει αρχίσει να τρώει κράξιμο, παίζοντας σε μια θέση και ένα ρόλο που τον εκθέτει. Αν ο Ουζουνίδης βρει ένα τρόπο να τον χωρέσει σαν 10αρι πιστεύω θα ηρεμήσει σε πολύ μεγάλο βαθμό.

 

Και για να είμαστε και δίκαιοι αυτό είναι δύσκολος γρίφος. Ο χθεσινός Boye δεν βγαίνει από ενδεκάδα με τίποτα, οπότε θες ένα σύστημα με εξτρεμ. Ταυτόχρονα ο Ponce ειδικά για Ελλάδα πρέπει να παίζει (πρώτος σκόρερ της ομάδας και γενικά εχει καλή παρουσία) και ο Livaja παρότι βαριέται είναι το μεγαλυτερο σου συμβόλαιο και αναμφίβολα όταν το θυμάται ο πιο ποιοτικός σου ποδοσφαιριστής. Είναι δύσκολο να βρεις (ισορροπημένο) σύστημα με εξτρεμ, 10αρι και 2 επιθετικούς.

Φυσικά ακαδημαϊκά όλα αυτά και για να τα σκεφτόμαστε εμείς. Ο Μαρίνος θα παίζει 4-4-2 μέχρι την δευτέρα παρουσία :P

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει τέτοια κολλήματα στο να καθαρίσει ή να ανεβάσει κάποιον...

 

Ας ανατρέξει κάποιος στις δηλώσεις για τον Δέλλα κτλ...

 

Έχουν πάρει κάποιοι τις δηλώσεις του και έχουν κάνει την τροίχα, τριχιά

Link to comment
Share on other sites

Παντως η ΑΕΚ μεγαλωνει με ποιοτητες

 

Λιβαγια, Αραουχο, Πονσε, Βρανιες, Μπογε

 

και ΟΥχι με ΜανταλοΜπακασετες, που τα παλικαρια ειναι χρησιμα, αλλα τους λειπει το κατι παραπανω.

 

Επισης εχω ξετρελαθει με Χουλτ, μην το ματιασω το παιδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο μελισσανιδης δεν πληρωνει για ποιοτητες,αλλα για να φερνει μετριους και να τους κανει ποιοτικους,ε αυτο θα σου κατσει μια,δυο,αντε τρεις,μετα επονται σαπακια.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πετρος εχασε το τραινο οταν αντεδρασε στο πλανο Γκους να περασει στα χαφ. Μοντερνο MC τον ηθελε ο Γκους, κατι σαν το Ζουκουλινι που ηρθε μετα. Με επιθετικες αρετες αλλα και αμυντικα καθηκοντα. Ο Πετρος δυστυχως θεωρει οτι το κομματι αμυνα δεν ειναι δικο του, ειναι παλαιας κοπης ποδοσφαιριστης και γι αυτο αλλωστε αρεσε και στο Μελισσανιδη. Ο Τασος φερειπειν καλυπτει τις αδυναμιες του βγαζοντας την ψυχη του στο χορτο. Ο Πετρος προσπαθει μονο με την ποιοτητα του, αλλα η ποιοτητα του δεν αρκει για το πιο πανω επιπεδο. Μπορει να ευθυνονται και οι χιαστοι που αναφερατε, κατ εμε ευθυνεται η νοοτροπια του και η αρνηση του να δουλεψει οταν επρεπε. Παρασυρομενος ισως απο τους μπρουσκους τροπους του Γκους που δεν "κολλησε" μαζι του σαν ιδιοσυγκρασια. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ για το να γίνει Καραγκούνης αφού στα physicals πάντα υστερούσε (αν είχε π.χ. αντοχή Καραγκούνη, τότε θα ήταν ανώτερος του καθώς σε vision είναι ξεκάθαρα καλύτερος για εμένα). Τώρα το αν θα μπορούσε να δουλέψει καλύτερα στα physicals και να τα βελτιώσει συμφωνώ. Από την άλλη, όταν ήρθε στην ΑΕΚ ήταν ήδη 23 που για να αναπτύξεις physicals είναι κάπως μεγάλος (αν έχουμε κάποιον γιατρό να επιβεβαιώσει, αυτό το λέω εμπειρικά) + ήρθε και δουλεύτηκε από Δέλλα στην Β που οκ δεν το λες και το καλύτερο επιτελείο στον κόσμο. Μαλακίστηκε στην συνέχεια με τον Poyet (εκεί είναι το μεγάλο λάθος στην καρίερα του, φαντάζομαι συμφωνούμε οι περισσότεροι) και εκεί που έδειξε να μαθαίνει από το λάθος του (ή anyway ο Ισπανός να βρίσκει το κουμπί του) και είχε ανεβάσει επίπεδο στην απόδοσή του, ήρθε ο δεύτερος χιαστός και τον γείωσε.

Σε κάθε περίπτωση, με τα χαρακτηριστικά που έχει σήμερα, αν είχε γύρω του ένα balanced roster και έπαιζε 10αρι, θεωρώ ότι μια χαρά μπορεί να σταθεί και να είναι ο 2ος-3ος πιο καλός επιθετικογενής παίκτης σε μια πρωταθληματική ΑΕΚ.

 

Για το ροστερ εν γένει συμφωνώ. Πέρα από τα κενά που έχει και ξέρουμε (χαφ, εξτρεμ), λείπει ένας ξεκάθαρος προσανατολισμός. Δεν ξέρω αν είναι αποτέλεσμα του ότι ο Μελισσανίδης έχει αδυναμία σε συγκεκριμένους παίκτες ή κάποιου άλλου θέματος (ξέρω γω κάθε προπονητής ζητάει τα δικά του και σε κανένα δεν γίνονται όσα ζητάει).

Link to comment
Share on other sites

Οκ τωρα του αρεσει να παιζει δεκαρι κι οταν βγει φατσα με το τερμα σε δυσκολο ματς, τσισα και κακα. Στα στημενα ειναι χειροτερος απο τον Μακη τον Χατζη, ιδιαιτερο σουτ δεν εχει, αμυνα δεν παιζει, αδυναμος ειναι, εκνευριζεται οταν του κανουν φαουλ, 2 χιαστους ειχε.

 

Συζηταμε για αυτον τον παικτη που περιγραφω τι φταιει, επειδη απλα αποφασισε ο Μελισσανισης οτι «τον γουσταρει».

 

Κρατηστε τον εκει να μπαινοβγαινει ενδεκαδα γιατι μεχρι εκει ειναι και βοηθηστε μας να ηρεμησουμε λιγο μαζι του. Ουτε αυτος φταιει για αυτην την κατασταση κι εμενα αν παιζω μπαλα και μου πεις οτι ειμαι ο Μεσι, αλλο που δεν θελω να το πιστεψω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν ήμουν προπονητής και παλαιάς κοπής πρόεδρος τύπου Μελισσανίδη έβγαινε και έλεγε "στηρίζω τον προπονητή" θα αγχωνόμουν.

Αν ήμουν παίχτης και έβγαινε και έλεγε "είναι αδυναμία μου" θα έφτυνα τον κόρφο μου.

Αλλά ΟΚ εγώ είμαι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Η κίνηση του Μπόγιε χτες με κοντρόλ και εναλλαγή ταυτόχρονα κατεύθυνσης τόσο αβίαστα τόσο ενστικτωδώς προς την περιοχή που ήταν άδεια από αμυντικούς, η επιτάχυνση του και η εκτέλεση του είναι λόγος να καταθέσεις σήμερα κιόλας την πρώτη δόση της ρήτρας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ τωρα του αρεσει να παιζει δεκαρι κι οταν βγει φατσα με το τερμα σε δυσκολο ματς, τσισα και κακα. Στα στημενα ειναι χειροτερος απο τον Μακη τον Χατζη, ιδιαιτερο σουτ δεν εχει, αμυνα δεν παιζει, αδυναμος ειναι, εκνευριζεται οταν του κανουν φαουλ, 2 χιαστους ειχε.

Μπορείς να μου θυμίσεις 3 τέτοιες φάσεις σε δύσκολο ματς; Γιατί προσωπικά εκτός από το ματς με τον γαύρο στο κύπελλο στο ΟΑΚΑ που έχασε ένα τετ-α-τετ πριν πάθει τον χιαστό άλλη φάση δεν θυμάμαι αλλά μπορεί να κάνω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λούκας χρειάστηκε μόλις 6 δευτερόλεπτα από το πρώτο πάρσιμο της μπάλας κάτω από τη σέντρα, να τρέξει το μισό γήπεδο και να τη στείλει στα δίχτυα του Άρη! Μόλις 6 δευτερόλεπτα! Στο 4’18’’ ήρθε για πρώτη φορά σε επαφή με τη μπάλα και στο 4’24’’ το τόπι ήταν ήδη στα δίχτυα!

 

6e33b5dc2e8389375dd5c8956c2ba0cd_620662.

 

dbc75b19640ec714bc2108e5fba66f2d_620662.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση, με τα χαρακτηριστικά που έχει σήμερα, αν είχε γύρω του ένα balanced roster και έπαιζε 10αρι, θεωρώ ότι μια χαρά μπορεί να σταθεί και να είναι ο 2ος-3ος πιο καλός επιθετικογενής παίκτης σε μια πρωταθληματική ΑΕΚ.

Ξερεις τι γινεται ομως; Το ζητημα δεν ειναι να προσαρμοστει η ΑΕΚ στον Πετρο, αλλα ο Πετρος στην ΑΕΚ. Δεν ειναι τοσο μεγαλο το μεγεθος και το ταλεντο του ποδοσφαιριστη ωστε να προσαρμοσεις το πλανο επανω του. Αληθευει οτι δεν βοηθα τα χαρακτηριστικα του ο τροπος που παιζει ο Ουζουνιδης, απο την αλλη ομως δεν γινεται να ακυρωσεις το Λιβαγια που παιζει SS για να ενταξεις τον AMC Μανταλο στο ιδανικο γι αυτον (και "τεμπελικο" βολικο για τους παικτες) 4-2-3-1. Παγκοσμιως ολοι οι προπονητες και ολες οι ομαδες προσπαθουν να χωρεσουν και δευτερο και τριτο επιθετικο στα σχηματα, δεν γινεται να παιζει η ΑΕΚ με το συστημα του 2010 για να αισθανεται ανετα και να αποδιδει ο Πετρος.

 

Συγχρονο "δεκαρι" ειναι ο Λιβαγια, πλεον δεν υπαρχει ο παικτης που κανει μονο μια δουλεια στο γηπεδο. Πρεπει να καλυπτεις δυο θεσεις επιθετικα και οφειλεις να προσφερεις και σε θεση αμυνας. Δεν ειπε κανεις να ακυρωσουμε τις αρετες του σαν AMC, αλλα σε φαση αμυνας διαολε πρεπει να πας στο MC και να ξερεις να καλυψεις εστω 2-3 ρημαδοχωρους. Ε δεν κανει ουτε αυτο, επομενως σοφα πρωτα ο Χιμενεθ και τωρα ο Ουζουνιδης τον τραβηξαν στο πλαι για να γλυτωσουν και απο το μαρτυριο που ζουσαμε επι Δελλα και καθε επιθεση επρεπε να περασει απο τα ποδια του. Επαιρνε τη μπαλα, εκανε μια σβουρα γυρω απο τον εαυτο του, εκανε την κλασσικη τριπλα του, πετουσε τον κωλο και ειτε την εδινε ειτε κερδιζε φαουλ. Ειχε προλαβει ο αντιπαλος να γυρισει, πηγαινες αναγκαστικα σε σετ και λεγαμε εμεις "τι ωραια κατοχη εχει ο Τραϊανος".

 

Δεν παει ετσι ομως, το ποδοσφαιρο παει μπροστα και ο παικτης πρεπει να προσαρμοζεται. Ε ο Πετρος δεν προσαρμοστηκε και ζητησε απο την ΑΕΚ να προσαρμοστει σε αυτον. Σορρυ αλλα δεν ειναι τοσο μεγαλος παικτης.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου θυμίσεις 3 τέτοιες φάσεις σε δύσκολο ματς; Γιατί προσωπικά εκτός από το ματς με τον γαύρο στο κύπελλο στο ΟΑΚΑ που έχασε ένα τετ-α-τετ πριν πάθει τον χιαστό άλλη φάση δεν θυμάμαι αλλά μπορεί να κάνω λαθος.

2-3 πρεπει να ειχε μονο στην Τουμπα φετος. Που οποιοσδηποτε παιχτης σοβαρος θα σουταρε κι αυτος εψαχνε την πασα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Λούκας χρειάστηκε μόλις 6 δευτερόλεπτα από το πρώτο πάρσιμο της μπάλας κάτω από τη σέντρα, να τρέξει το μισό γήπεδο και να τη στείλει στα δίχτυα του Άρη! Μόλις 6 δευτερόλεπτα! Στο 4’18’’ ήρθε για πρώτη φορά σε επαφή με τη μπάλα και στο 4’24’’ το τόπι ήταν ήδη στα δίχτυα!

 

6e33b5dc2e8389375dd5c8956c2ba0cd_620662.

 

επειδη ειδα κατι συγκρισεις με σκοκκο ο σκοκκο θα σουταρε στο ενα δευτερο απο το κεντρο το γνωστο και ως σουτ μπανανα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επισης στα προχειρα- προχειρα να αναφερω και 2 ευκαιριες στο τελευταιο ματς στο οακα που εχασες (0-1 με Ατρομητο). Ειδικα το δοκαρι ηταν απιστευτο. Το τονιζω οτι εχασες για να μην αναφερθει το ματς ως ευκολο.

 

Καθως φυσικα και την τρομερη ευκαιρια με την εθνικη Ελλαδας που εχει γινει viral.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι γινεται ομως; Το ζητημα δεν ειναι να προσαρμοστει η ΑΕΚ στον Πετρο, αλλα ο Πετρος στην ΑΕΚ. Δεν ειναι τοσο μεγαλο το μεγεθος και το ταλεντο του ποδοσφαιριστη ωστε να προσαρμοσεις το πλανο επανω του. Αληθευει οτι δεν βοηθα τα χαρακτηριστικα του ο τροπος που παιζει ο Ουζουνιδης, απο την αλλη ομως δεν γινεται να ακυρωσεις το Λιβαγια που παιζει SS για να ενταξεις τον AMC Μανταλο στο ιδανικο γι αυτον (και "τεμπελικο" βολικο για τους παικτες) 4-2-3-1. Παγκοσμιως ολοι οι προπονητες και ολες οι ομαδες προσπαθουν να χωρεσουν και δευτερο και τριτο επιθετικο στα σχηματα, δεν γινεται να παιζει η ΑΕΚ με το συστημα του 2010 για να αισθανεται ανετα και να αποδιδει ο Πετρος.

 

Συγχρονο "δεκαρι" ειναι ο Λιβαγια, πλεον δεν υπαρχει ο παικτης που κανει μονο μια δουλεια στο γηπεδο. Πρεπει να καλυπτεις δυο θεσεις επιθετικα και οφειλεις να προσφερεις και σε θεση αμυνας. Δεν ειπε κανεις να ακυρωσουμε τις αρετες του σαν AMC, αλλα σε φαση αμυνας διαολε πρεπει να πας στο MC και να ξερεις να καλυψεις εστω 2-3 ρημαδοχωρους. Ε δεν κανει ουτε αυτο, επομενως σοφα πρωτα ο Χιμενεθ και τωρα ο Ουζουνιδης τον τραβηξαν στο πλαι για να γλυτωσουν και απο το μαρτυριο που ζουσαμε επι Δελλα και καθε επιθεση επρεπε να περασει απο τα ποδια του. Επαιρνε τη μπαλα, εκανε μια σβουρα γυρω απο τον εαυτο του, εκανε την κλασσικη τριπλα του, πετουσε τον κωλο και ειτε την εδινε ειτε κερδιζε φαουλ. Ειχε προλαβει ο αντιπαλος να γυρισει, πηγαινες αναγκαστικα σε σετ και λεγαμε εμεις "τι ωραια κατοχη εχει ο Τραϊανος".

 

Δεν παει ετσι ομως, το ποδοσφαιρο παει μπροστα και ο παικτης πρεπει να προσαρμοζεται. Ε ο Πετρος δεν προσαρμοστηκε και ζητησε απο την ΑΕΚ να προσαρμοστει σε αυτον. Σορρυ αλλα δεν ειναι τοσο μεγαλος παικτης.

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Από την στιγμή που ο σύλλογος τον ανανέωσε και τον προορίζει για βασικό πρέπει να προσαρμοστεί εν μέρη και σε αυτόν (όπως κάνει και για κάθε παίκτη δλδ). Αν δεν το κάνει και τον αναγκάζει να κάνει κούρσες σαν εξτρεμ π.χ. δεν φταίει ο Μάνταλος -ο οποίος δεν είναι ότι δεν προσπαθεί- αλλά ο σύλλογος και το πλάνο του (or lack thereof). Και σε κάθε περίπτωση, δεν είμαι καθόλου πεπεισμένος ότι η τακτική που παίζουμε αυτή την στιγμή είναι optimal για όλους τους άλλους και περισσεύει ο Μάνταλος που δεν προσαρμόζεται (απόδειξη το πόσο χειρότεροι φαίνονται Μπακάκης, Simoes, Livaja σε σχέση με πέρσι).

 

Διαφωνώ επίσης πολύ στο κομμάτι "παλαιάς κοπής" που αναφέρεις στο προηγούμενο σου μήνυμα (και έμμεσα και σε αυτό). Παλαιάς κοπής ήταν ο Τσιάρτας (ειδικά στην επιστροφή του). Μια χαρά σύγχρονο AMC είναι που και τρέχει και γυρνάει πίσω να ζητήσει και να κουβαλήσει μπάλα. Δεν είναι στατικός. Φυσικά δεν είναι το υπερτατο ταλέντο που θα πεις ότι θα χαραμίσω π.χ. τον Livaja για αυτόν ή ότι θα πρέπει να στηθεί όλη η ομάδα αποκλειστικά γύρω του, αλλά χαλαρά είναι ένας από τους καλύτερούς σου παίκτες και θα πρέπει να στίψεις το μυαλό σου για το πως θα τον αξιοποιήσεις.

 

Και ξαναλέω με βάση την χθεσινή εμφάνιση Boye, αυτό είναι πολύ δύσκολο task.

 

 

2-3 πρεπει να ειχε μονο στην Τουμπα φετος. Που οποιοσδηποτε παιχτης σοβαρος θα σουταρε κι αυτος εψαχνε την πασα.

 

Είναι άδικο αυτό. Δεν θυμάμαι καμία μεγάλη φάση (clear cut chance που λέμε και στο FM) στο ματς της τούμπας με τον Μάνταλο. Αν τώρα μετράς κάτι φάσεις που είχε μπροστά του 1-2 αντιπάλους στην περιοχή και πήγε να δώσει πάσα sure. Αλλά αν δεν το έκανε θα άκουγε ότι κάνει ατομιστίες, δεν έχει καλά τελείωματα (ήδη το έγραψε ο Kostas21), καταστρέφει φάσεις κλπ.

Γενικά όπως είναι στο στόχαστρο εδώ μέσα, είναι no-win situation για αυτόν κάθε φάση που δεν καταλήγει σε γκολ.

 

 

Επισης στα προχειρα- προχειρα να αναφερω και 2 ευκαιριες στο τελευταιο ματς στο οακα που εχασες (0-1 με Ατρομητο). Ειδικα το δοκαρι ηταν απιστευτο. Το τονιζω οτι εχασες για να μην αναφερθει το ματς ως ευκολο.

 

Καθως φυσικα και την τρομερη ευκαιρια με την εθνικη Ελλαδας που εχει γινει viral.

Είδα τις φάσεις στο ματς γιατί το είχα ξεχάσει. Το κακό τελείωμα είναι στο 1ο (που του έρχεται στο αριστερό μεν, αλλά μπορούσε/έπρεπε να τελειώσει καλύτερα). Στο δοκάρι καλά το κάνει αλλά είναι άτυχος. Δλδ να το πω αλλιώς το point σου πέρι χεσίματος είναι πιο εύστοχο για το πρώτο παρά για το δοκάρι.

Btw, αυτές είναι και οι 2 CCC. Νομίζω καταλαβαίνεις την διαφορά με τις φάσεις της Τούμπας.

 

On a different note αλλά αφού το ξαναείδα: πόσο άδικο αυτό το αποτέλεσμα. Έχεις χάσει την φάση του δοκαριού και πάει ο άλλος και βάζει γκολ με απευθείας βολέ έχοντας 2 παίκτες να τον επιτηρούν. Δεν σου δίνουν και το πέναλτι στον Μάνταλο και δένει το γλυκό. Ίσως το πιο άδικο αποτέλεσμα για εμάς στο πρωτάθλημα πέρσι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγραφα παλιότερα (για την ακρίβεια έμαθα για το ΚΜ πέρσι) οπότε δεν ξέρω τι γραφόταν. Για να το λες έτσι θα ήταν. Προσωπικά τους μήνες που γράφω, η κριτική είναι imho από υπερβολική έως άδικη από την πλειοψηφία.

Δεν ξέρω αν έχω χάσει κάτι και έχει παρουσιαστεί από την διοίκηση σαν ο νέος Παπαϊωάννου ξέρω γω (παρακολουθώ την ΑΕΚ αλλά οκ μένω αρκετά χρόνια εκτός Ελλάδας) και γι'αυτό το backlash αλλά προσωπικά τον θεωρώ έναν καλό (βασικό) παίκτη για μια ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό.

 

Anyway, opinions I guess :)

Link to comment
Share on other sites

Και Μπακασετα βρίζαμε και έπαιξε και έκανε καλό στην ΑΕΚ και είπαμε #nbavote.

 

Και Κλωναριδη βρίζαμε και φέτος παίζει και βοηθάει την ΑΕΚ και λέμε οκ χρήσιμος στο τάδε ή δείνα ματς.

 

Τώρα και ο Φερουζεμ και ο Ανέστης είχαν χψ προσόντα γενικά. Αλλά ήταν γαμημενοι εχθροί της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×