Jump to content

Bayern München - A.E.K. (Champions League, Group E - 4η αγ.): 07/11, 22:00, CosmoteSport 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη   

35 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Mπάρκας
      19
    • Τσόσιτς
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      3
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Άλεφ
      7
    • Μάνταλος
      0
    • Πόνσε
      5
    • Μοράν
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπογέ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      13
    • Κακό
      18
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Τσόσιτς
      23
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      4
    • Χουλτ
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Άλεφ
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Πόνσε
      0
    • Μοράν
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπογέ
      0


Recommended Posts

αξιοπρεπής ήττα 3-0 με 3-1 στη Γερμανία

και άνετη νίκη με Ατρόμαχτο .. είναι πλέον προβλέψιμη η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Σε έχει κράξει ο ίδιος σου ο προπονητής...

 

Σε έχει μειώσει σε αξία ο ίδιος σου ο πρόεδρος...

 

Δεν σε γουστάρει όσο τον Πέτρο...

 

Κι εσύ τώρα ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ χρειάζεται να κάνεις μάλλον μόνος σου την ψυχολογική προετοιμασία για το ματς στο Μόναχο...

 

Θα παίξουν μόνο για την πάρτη τους μήπως τους δει κανένας ατζέντης και φύγουν από τους ερασιτέχνες της ΠΑΕ και γλυτώσουν τα ψυχολογικά...

 

Και πρέπει στα καπάκια να παίξουν κεκλεισμένων με τον Ατρόμητο που πέρυσι σε νίκησε...

 

Επί Χιμένεθ...

 

Φαντάσου τώρα δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Kατεβαζει λεει ο Μπαρκας τα ρολα, χανει τα απιστευτα η Μπαγερν και κερδιζουμε με αναποδο ψαλιδι του Μανταλου στο '89... B):rolleyes:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω 4-2-4, θέλω Μπακάκη δεξιά στο ύψος της σέντρας, θέλω Πέτρο Μάνταλο να παίρνει στημένα, θέλω άμυνα ψηλά, θέλω επίθεση...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω 4-2-4, θέλω Μπακάκη δεξιά στο ύψος της σέντρας, θέλω Πέτρο Μάνταλο να παίρνει στημένα, θέλω άμυνα ψηλά, θέλω επίθεση...

 

Κι εγώ, δέκα εκατομμύρια γιούρος, δύο από τα "δώρα" του Άρη στα Απίδια, τη διατροφολόγο του ΑΜβραάμ, ένα αυτόγραφο του Βάϊου Καραγιάννη και παγκόσμια ειρήνη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλω 4-2-4, θέλω Μπακάκη δεξιά στο ύψος της σέντρας, θέλω Πέτρο Μάνταλο να παίρνει στημένα, θέλω άμυνα ψηλά, θέλω επίθεση...

 

4-4-2 αρχικα με πιεση ψηλα, 3-0 στο ημιχρονο

στο β μερος εξω σιμοες μεσα ο κλωναριδης και 4-2-4 για την ανατροπη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Kατεβαζει λεει ο Μπαρκας τα ρολα, χανει τα απιστευτα η Μπαγερν και κερδιζουμε με αναποδο ψαλιδι του Μανταλου στο '89... B):rolleyes:

και μετά κρούση τίγρη για απόκτηση lewandowski

Link to comment
Share on other sites

Επι Χιμένεθ έκραζε ο ίδιος ο προπονητής. Μετά πήγαινε τοίχο τοίχο να γλιτώσει τις σφαλιάρες του Βρανιες και τηλέφωνουσε ο Βασιλομπιλαρος στον φίλαθλο να πάει στα Σπάτα γιατί ο τρελός θα τον ισοπέδωνε.

Αντε να σας δω, να είσαι παίκτης στη ΑΕΚ και μπροστά στα μάτια σου να βλέπεις συμπαίκτη σου να τραμπουκιζει τον προπονητή σου.

 

Φέτος πάλι ούτε καν μπαίνουν στον κόπο οι παίχτες να ασχοληθούν με τον προπονητή τους έστω και για να τον τραμπουκίσουν.

Τον γράφουν επιδεικτικά στις αρχιδάρες τους.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο Livaja που έχει γίνει πιο χοντρός από εμένα, δεν πήγε στην Κρήτη επειδή φοβόταν τους ανέμους και άλλα τέτοια όμορφα.

Link to comment
Share on other sites

πολυ δυνατος. 

 

Παλιά ήμουν καλύτερα (μέχρι εκεί γύρω στα 25).

Μετά έγινα λαπάς (98 κιλά έφτασα) από τις κραιπάλες.

Πέρσι έσταξα στην Φρουρά και πήγα 87 κιλά, ε μόλις απολύθηκα... πήρα πάλι 5 κιλά, τώρα το χω ρίξει στην αερόβια.

Link to comment
Share on other sites

3-0 ειναι το ματσακι.Και στα καπακια πανηγυρικο ποστ Δηματου που θα κουναει το δαχτυλο σε αυτους που περιμεναν διασυρμο και απομακρυνση του κορυφαιου Ελληνα προπονητη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ, δέκα εκατομμύρια γιούρος, δύο από τα "δώρα" του Άρη στα Απίδια, τη διατροφολόγο του ΑΜβραάμ, ένα αυτόγραφο του Βάϊου Καραγιάννη και παγκόσμια ειρήνη.

ποια ειρηνη τωρα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το σκορ κάπου στο 65ο λεπτό είναι 4 με 0 όταν ο Μαρίνος αποφασίζει να ρίξει στη μάχη το αρχηγό Πέτρο Μάνταλο.

Όλοι περίμεναν πως θα ξεκινούσε βασικός όμως ο προπονητής της ομάδας έχει διαφορετική άποψη.

Πέντε μόλις λεπτά από την είσοδο του στον αγωνιστικό χώρο της μπαι αρινα σε μια αντεπίθεση της ομάδας και μετά από κούρσα 35 μετρων υποδέχεται την μπάλα κ με άψογο πλασέ τη στέλνει στο δεξί παραθυράκι του Νοιερ σκοράροντας το γκολ της τιμής.

Αμέσως τρέχει στην πλησιέστερη γερμανική κάμερα μανουριασμενος κολλά τη φάτσα του στο γυαλί κ βροντοφωνάζει δείχνοντας τον εαυτό του "ΕΓΩ ΑΛΛΑΓΉ";;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλω 4-2-4, θέλω Μπακάκη δεξιά στο ύψος της σέντρας, θέλω Πέτρο Μάνταλο να παίρνει στημένα, θέλω άμυνα ψηλά, θέλω επίθεση...

Καύλα λέμε

 

Αυτή είναι η ΑΕΚ μας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×