Jump to content

12η Αγωνιστική Αιγάλεω-ΑΕΚ 5/1/2014


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

Recommended Posts

ρε γαμιολα κορακι ειχε αλλα 15 λεπτα για να βαλουμε το 3...ουυυυυυυυυυυ..σκανδαλο για να μη παρουμε το 3ποντο..αηδιασα..

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΩΣΕΙς ΜΑΚΕΔΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΑΜΕΡΙΚΗΣ,ΑΦΡΙΚΗΣ,ΑΣΙΑΣ.

xD

 

«Καλό θα ήταν και οι άλλοι να ακολουθήσουν το παράδειγμα του Ολυμπιακού. Ωστόσο βλέπουμε άλλα παραδείγματα που δεν είναι παραδείγματα προς μίμηση όπως ο Ολυμπιακός, αλλά παραδείγματα προς αποφυγή. Ποιος είναι τυχοδιώκτης, απατεώνας και λαθρέμπορας νομίζω το ξέρει καλύτερα ο ίδιος. Θα πρέπει όμως και η Πολιτεία να λάβει τα μέτρα της και να πληρώνουν όλοι ότι τους αναλογεί, για να είμαστε fair».

 

ΠΟΥΣΤΗ ΧΟΝΤΡΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΩΣΕΙς ΜΑΚΕΔΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΑΜΕΡΙΚΗΣ,ΑΦΡΙΚΗΣ,ΑΣΙΑΣ.

xD

 

«Καλό θα ήταν και οι άλλοι να ακολουθήσουν το παράδειγμα του Ολυμπιακού. Ωστόσο βλέπουμε άλλα παραδείγματα που δεν είναι παραδείγματα προς μίμηση όπως ο Ολυμπιακός, αλλά παραδείγματα προς αποφυγή. Ποιος είναι τυχοδιώκτης, απατεώνας και λαθρέμπορας νομίζω το ξέρει καλύτερα ο ίδιος. Θα πρέπει όμως και η Πολιτεία να λάβει τα μέτρα της και να πληρώνουν όλοι ότι τους αναλογεί, για να είμαστε fair».

xDxD

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΩΣΕΙς ΜΑΚΕΔΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΑΜΕΡΙΚΗΣ,ΑΦΡΙΚΗΣ,ΑΣΙΑΣ.

xD

 

«Καλό θα ήταν και οι άλλοι να ακολουθήσουν το παράδειγμα του Ολυμπιακού. Ωστόσο βλέπουμε άλλα παραδείγματα που δεν είναι παραδείγματα προς μίμηση όπως ο Ολυμπιακός, αλλά παραδείγματα προς αποφυγή. Ποιος είναι τυχοδιώκτης, απατεώνας και λαθρέμπορας νομίζω το ξέρει καλύτερα ο ίδιος. Θα πρέπει όμως και η Πολιτεία να λάβει τα μέτρα της και να πληρώνουν όλοι ότι τους αναλογεί, για να είμαστε fair».

Ζω για τη μέρα που θα κάνει συνέντευξη τύπου ο γατούλης και θα πει μια μόνο λέξη και τίποτα άλλο, "ΓΥΡΙΣΑΜΕ" .

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο προσωπικες ενεργειες του Νονου και στο φυλλο αγωνος τελικο σκορ το 1-2.

Αυτο που μετραει ομως για το Ζαστρο και τους οπαδους του, ειναι η κινηση του Παναγιωτη (πλεον τον αισθανομαι τοσο κοντα μου που επιτρεπω στον εαυτο μου να τον προσφωνω με το μικρο του ονομα) να ταχθει υπερ του δικαιου, αδιαφορωντας για το προσωπικο οφελος. Αυτη ειναι η Ελλαδα που θελουμε, αυτοι ειναι οι ενσυνειδητοι πολιτες που θα βγαλουν το εθνος απο το βουρκο. Ειμαι πολυ συγκινημενος και σκεπτομαι πολυ σοβαρα να θεσπισω ειδικο βραβειο fair play για το Πρωταθλημα του ΠκΟ, με επαθλο μια νυχτα στο κρεββατι με το Νικολουδη, το Στεργιουδα, το Ραβουση και τον Τασσο Κωνσταντινου να εκπροσωπει τη μαρτυρικη Μεγαλοννησο.

52009.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραια αυτα ειναι, τετοια θελωμεν μπας και αγριεψει το πραγμα

 

Έτσι, θα είναι πόλεμος και όποιος δεν το αντέχει ας το γυρίσει στο βελονάκι.

Link to comment
Share on other sites

η επιτροπή έχει να ασχοληθεί με ενστάσεις σήμερα, δεν έχει χρόνο για σας. xD

κατά τ' άλλα, πέναλτι 3 μέτρα εκτός περιοχής με όλα τα γαυροπαραρτήματα. ΑΙΡΧΩΜΑΣΤΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο προσωπικες ενεργειες του Νονου και στο φυλλο αγωνος τελικο σκορ το 1-2.

Αυτο που μετραει ομως για το Ζαστρο και τους οπαδους του, ειναι η κινηση του Παναγιωτη (πλεον τον αισθανομαι τοσο κοντα μου που επιτρεπω στον εαυτο μου να τον προσφωνω με το μικρο του ονομα) να ταχθει υπερ του δικαιου, αδιαφορωντας για το προσωπικο οφελος. Αυτη ειναι η Ελλαδα που θελουμε, αυτοι ειναι οι ενσυνειδητοι πολιτες που θα βγαλουν το εθνος απο το βουρκο. Ειμαι πολυ συγκινημενος και σκεπτομαι πολυ σοβαρα να θεσπισω ειδικο βραβειο fair play για το Πρωταθλημα του ΠκΟ, με επαθλο μια νυχτα στο κρεββατι με το Νικολουδη, το Στεργιουδα, το Ραβουση και τον Τασσο Κωνσταντινου να εκπροσωπει τη μαρτυρικη Μεγαλοννησο.

52009.jpg

 

Αγαπητε φιλε δεν ειμαι τυχαια ο εφημερευων και ο ιδρυτης-ιδιοκτητης του 51% του Π & Ο.

Ευχαριστω για τα λογια σου,εκαμα απλα το καθηκον μου.

 

 

Θελω να γνωριζετε πως ο Αρκαδας ρεφερι σημερα ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΙΕΣΕΩΝ επιφανων ΑΕΚτζηδων..

απεφασισε να μη διαλυθει ο λαικος συνδεσμος ΚΜ.

 

1-2 κυριοι .

 

Ηρεμησθε τωρα αγαπητοι ενωσιτες και ολοι μαζι ας αναμενουμε οτι ο τιγρης

θα αφανισει το Αιγαλεω με καποιον τροπο.

Αν δεν το κανει θα ειναι ηττα του.

4000 δικοι μας που ηταν μεσα σημερα

και ολοι εμεις αυτο θελουμε.

Αρκετα με τα τσουτσεκια .

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΧΡΟΝΙΑ....ΑΕΚΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΩ ΑΕΚΑΡΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε δεν ειμαι τυχαια ο εφημερευων και ο ιδρυτης-ιδιοκτητης του 51% του Π & Ο.

Ευχαριστω για τα λογια σου,εκαμα απλα το καθηκον μου.

 

 

Θελω να γνωριζετε πως ο Αρκαδας ρεφερι σημερα ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΙΕΣΕΩΝ επιφανων ΑΕΚτζηδων..

απεφασισε να μη διαλυθει ο λαικος συνδεσμος ΚΜ.

 

1-2 κυριοι .

 

Ηρεμησθε τωρα αγαπητοι ενωσιτες και ολοι μαζι ας αναμενουμε οτι ο τιγρης

θα αφανισει το Αιγαλεω με καποιον τροπο.

Αν δεν το κανει θα ειναι ηττα του.

4000 δικοι μας που ηταν μεσα σημερα

και ολοι εμεις αυτο θελουμε.

Αρκετα με τα τσουτσεκια .

Πόστ στολίδι...

Επαναλαμβάνω, γνήσιο, ανόθευτο, πάναγνο Αξώτικο ήθος και γραβιέρα.

Ντάρι, ντάρι...

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Τίγρης και όχι γατάκι, οφείλεις να ανατινάξεις ό,τι βρεις εκεί γύρω.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Τίγρης και όχι γατάκι, οφείλεις να ανατινάξεις ό,τι βρεις εκεί γύρω.

Αν είσαι τίγρης κάνεις μετά το σημερινό και του Ηρακλείου τα εξής:

1. Ξεκινάς να ξηλώνεις τη σημερινή παράγκα και ξεκινάς να χτίζεις τη δική σου ή αν το έχεις ξεκινήσει ήδη, επισπεύδεις τις δοαδικασίες.

2. Ξημερώνεσαι απόψε με όλα τα παρτάλια που διάλεξες το καλοκαίρι για την ομάδα από Ντούσκους μέχρι Βασιλομπίλαρους και τους ξεκαθαρίζεις ότι σοβαρεύονται ή ότι πάνε όλοι μαζί το καλοκαίρι πακέτο στην Τριγλία.

3. Εξοντώνεις το Αιγάλεω, όπως λέει ο Στύλι σε ανύποπτο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω στο 2 μετα το καλοκαιρι τους ξηλωνεις ολους.

 

Και εγώ αυτό θα ήθελα και να δώσει την ομάδα σε επαγγελματίες, κατά προτίμηση ξένους, αλλά όπως ξέρεις πάντα είμαι των ομαλών λύσεων και όχι των ριζικών (τις οποίες ενδόμυχα πάντα εύχομαι) . xD

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στους ψευτοτσαμπουκάδες του γυφτοεγκάλεω φάνηκε η έλλειψη δικού μας παίχτη που δε θα μασήσει και θα βγει μπροστά να απαντήσει ανάλογα. Χρειαζόμαστε 2-3 τέτοιους παίχτες... Οσο για τους γάβρους σήμερα του γυφτοεγκάλεω...

 

4 Μαίου παίζουμε με αυτούς ξανά. Προλαβαίνουν να αποτριχωθούν και να πλυθούν.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο μεσημεραπογευμα.τα ξαναδεινα τα 10ευρο.εμεις να μας κλεν οι ρεγγες κατι πρεπει να αλλαξει δεν ξερω τι.στα ενδιαφεροντα σουλατσαδες μες στο γηπεδο απ τα παλια.ευτυχως στο τελος τους μαζεψαν τους δικους μας και δεν εγινε μαχη αλα λορντ οφ δε ρινγκς

γεωργεα αστο ρε αγορινα φτανει

Link to comment
Share on other sites

«Αρχικά να ευχηθώ σε όλους σας υγεία σε όλους τους φιλάθλους, καλή χρονιά. Για το παιχνίδι, για το όποιο παιχνίδι μπορέσαμε να δούμε, ξέραμε ότι το παιχνίδι θα πήγαινε στη δύναμη. Μοιραία πήγε εκεί. Από μία ατυχή δικιά μας στιγμή δεχθήκαμε ένα γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο αλλάξαμε κάποια πράγματα. Ήμασταν καλύτεροι, προσπάθησαν τα παιδιά να παίξουν το όποιο ποδόσφαιρο μπορούσε να παιχθεί. Αυτό που μετράει είναι οι τρεις βαθμοί. Συνεχίζουμε για να βγούμε από αυτές τις κατηγορίες και απ' αυτές τις συνθήκες που είδαμε σήμερα».

 

Για τα επεισόδια:

 

«Είναι ένα ελληνικό φαινόμενο. Για μας αυτό είναι ένα μαύρο τούνελ και προσπαθούμε να βρούμε στην άκρη το φως»

 

Για το πέναλτι:

 

«Δεν θέλω να σχολιάσω. Από την εικόνα του παιχνιδιού η ΑΕΚ άξιζε τη νίκη»

 

Για όσα έγιναν μετά το 1-2;

 

«Δεν θέλω να μιλάω για επεισόδια. Μονο για ποδόσφαιρο»

 

Για το αν όσα έζησε σήμερα στο Αιγάλεω, ξεπέρασαν ακόμα και ανάλογα περιστατικά που βίωσε ως παίκτης παλαιότερα;

 

«Κανείς φίλαθλος δεν μπορεί να νιώσει εκείνες τις στιγμές τον ποδοσφαιριστή. Κατανοώ το θυμό του Αιγαλεω. Πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε τον κόπο των παιδιών. Είναι 22 εκεί μέσα που τρέχουν παλεύουν, ο καθένας για την ομάδα του. Ευχολόγια έχουμε ακούσει πολλά. Ένα πράγμα μόνο θέλω να πω και το λέω από τότε που ήμουν παίκτης: Πρέπει να σεβόμαστε τον ιδρώτα των παιδιών. Είναι κρίμα να σταματάει το παιχνίδι κάθε τρεις και λίγο. Πάνω απ' όλα υγεία. Σκεφτείτε τις μανάδες κάποιων παιδιών πως θα νιώσουν αν συμβεί κάτι».

 

Για το αν κρατάει κάτι από το ματς

 

«Μόνο τους τρεις βαθμούς κρατάω. Θέλω να βγούμε γρήγορα απ' αυτή την κατηγορία. Να σχεδιάσουμε πράγματα για το μέλλον, να είμαστε πιο ήρεμοι»

Συνεχόμενα τραγικός Δέλλας. Μη μιλάς πουλάκι μου, βούλωσε το, ράψ΄το, πως το λένε. Απέχεις αιώνες ακόμα και από τον πιο νορμάλ ψυχισμό του ποδοσφαίρου. Δυο μέτρα παλικάρι, πάντα soft και δήθεν.

Δε σου λέω να πεις καφριλίκια, αλλά πες τα τυπικά και σήκω φύγε.

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν φοβαται το αιγαλεω να σου κανει το ματς ροντεο, φανταστειτε ποσο πολυ τρεμουν τον μελισσανιδη στη σουπερ λιγκα.

Ειναι αδιανοητο αυτο που συνεβη σημερα, ειναι αδιανοητο ποσο δεν μας υπολογιζει κανεις. Αν ο μελισσανιδης ηταν στην πραγματικοτητα αυτο που παριστανει, σημερα θα κανανε υποκλισεις. Αντι αυτου, σημερα ειπαν να σπασουν λιγο πλακα με το αεκακι. Σαφως δεν με τιμαει αυτο που θα γραψω αλλα το φερνω από δω , το φερνω από κει στο μυαλο μου και καταληγω οτι δεν θα με χαλουσε να πηγαινε καποιος από οσους χτυπουσαν τους παιχτες μας οριζοντιος στο σπιτι του αποψε. Η ανθρωποτητα δεν θα εβγαινε χαμενη σιγουρα.

 

Ομαδα δεν εχεις, κανεις δεν σε φοβαται... Γατακι μας βγηκε ο τιγρης.

Link to comment
Share on other sites

φωναζαν διαφορες μαλακιες.αλλα πρεπει να ηταν πιτσιρικια γιατι στο ντου πριν αρχισει το ματς δεν μπηκε ουτε ενας στο γηπεδο.τεσπα ολα αρχισαν απο κατι νουμερα που ηταν στα επισημα και τους επισκεφτηκαν οι δικοι μας.αυτοι πρεπει να να ηταν γαυροι.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε δελλα, τι κατανοεις ρε καραγκιοζη... Ρε τι μαλακες ειναι ολοι αυτοι ρε

Link to comment
Share on other sites

Κανεναν δεν θα φοβοταν το αιγαλεω μην λεμε οτι θελουμε και ειναι γνωστοι οι λογοι

 

και ο χ.ψ να ησουν και να ελυνες και να εδενες σημερα ζουγκλα θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

έτσι ρε... τα όμορφα μπουρδέλα όμορφα καίγονται... είχαν εκφυλιστει τα μυαλά μας με τις τιμητικλες πλακέτές και με τις εκδρομές για να δούμε την ΑΕΚ και την Ακρόπολη... Κρίμα που δεν έχει κι άλλους κοκκαλιάρηδες στον όμιλο για προθέρμανση για αυτά που έπονται του χρόνου και κυρίως του παραχρόνου... κι ελπίζουμε ως τότε να έχουν αποκτήσει γνώση οι φύλακες...

 

Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία ΓΑΜΗΝΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ ΓΑΥΡΟΙ κι επιφυλασσόμεθα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×