Jump to content

12η Αγωνιστική Αιγάλεω-ΑΕΚ 5/1/2014


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

Recommended Posts

φωναζαν διαφορες μαλακιες.αλλα πρεπει να ηταν πιτσιρικια γιατι στο ντου πριν αρχισει το ματς δεν μπηκε ουτε ενας στο γηπεδο.τεσπα ολα αρχισαν απο κατι νουμερα που ηταν στα επισημα και τους επισκεφτηκαν οι δικοι μας.αυτοι πρεπει να να ηταν γαυροι.

 

Εκεί είναι το ζουμί φίλε.Δε μπορεί σε τέτοια μπουρδελάκια τύπου αιγάλεω να μην έχεις προνοήσει να φυλάξεις τουλάχιστον τον πάγκο της ομάδας σου.Η ομάδα είναι για τον πούτσο αλλά όχι να πηγαίνεις απροετοίμαστος σε τέτοια θέματα.Αθωράκιστος τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί είναι το ζουμί φίλε.Δε μπορεί σε τέτοια μπουρδελάκια τύπου αιγάλεω να μην έχεις προνοήσει να φυλάξεις τουλάχιστον τον πάγκο της ομάδας σου.Η ομάδα είναι για τον πούτσο αλλά όχι να πηγαίνεις απροετοίμαστος σε τέτοια θέματα.Αθωράκιστος τελείως.

 

Πολλοστή φορά επί οποιασδήποτε διοικήσεως ή ιδιοκτησίας που πάμε σαν πρόβατα επί σφαγή.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε τί θα γινόταν εαν πέφταμε στον άλλο όμιλο της Αθήνας.

Αλλά είχαν γνώση οι φύλακες από το καλοκαίρι...

Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε τί θα γινόταν εαν πέφταμε στον άλλο όμιλο της Αθήνας.

Αλλά είχαν γνώση οι φύλακες από το καλοκαίρι...

Αν είχαν γνώση θα έφτιαχναν όμιλο να παίρνεις μόνο ανθοδέσμες και πλακέτες.

Link to comment
Share on other sites

Αν είχαν γνώση θα έφτιαχναν όμιλο να παίρνεις μόνο ανθοδέσμες και πλακέτες.

Ε δεν γινότανε.

Θα έπρεπε να παίξεις και με 1-2 που δεν θα είχες..ανθοδέσμες!

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν γινότανε.

Θα έπρεπε να παίξεις και με 1-2 που δεν θα είχες..ανθοδέσμες!

 

Όλα γίνονται...

Link to comment
Share on other sites

εισαι πλεονεκτης τωρα απεφυγες οτι σκατογειτονια ειχε η αθηνα και ο πειραιας και σου ηρθε μονο το αιγαλεω

Link to comment
Share on other sites

Άμα κυνηγάς τα εύκολα στα δύσκολα θα τρως ψωλιές.Λάθος νοοτροπία.

 

Εκτός αν θες να τη βγάζεις πάντα στο τσάμπα.

Link to comment
Share on other sites

εισαι πλεονεκτης τωρα απεφυγες οτι σκατογειτονια ειχε η αθηνα και ο πειραιας και σου ηρθε μονο το αιγαλεω

Ρε συ καλύτερα πλεονέκτης, παρά να σκοτίζεις τ΄αρχίδια σου με τον κάθε καμένο.

Link to comment
Share on other sites

Άμα κυνηγάς τα εύκολα στα δύσκολα θα τρως ψωλιές.Λάθος νοοτροπία.

 

Εκτός αν θες να τη βγάζεις πάντα στο τσάμπα.

 

Σκοπός είναι να κάνεις δύο ανόδους ακόμα και χωρίς να παίξεις αγώνα και όχι ασκήσεις θάρρους.

Πλήρωσες για τα λάθη σου σαν ΑΕΚ, όπως δεν έχει πληρώσει κανείς μέχρι τώρα στο ελληνικό ποδόσφαιρο σε επίπεδο μεγάλων συλλόγων.

Αν εμείς τώρα ανακαλύπτουμε ότι δεν θα είναι κάθε παιχνίδι "γιορτή" προφανώς θα το έχουν εις γνώση νωρίτερα οι "αρμόδιοι".

Δεν είναι θέμα να σφυριλατηθείς στη Γ' ή στη Β', αλλά να δουλεύεις όπως πρέπει... για όταν γυρίσεις στην Σ.Λ. .

Link to comment
Share on other sites

για ξεκαρφωμα σου στειλαν το αιγαλεω που δεν διεκδικουσε τιποτα

 

Για μήνυμα στο στέλνουν ότι δε θα παραδοθούν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Ισως να ειναι και ετσι

 

προφανως παρασκηνιακα δεν εχεις κανει καμια κινηση σοβαρη σαν διοικηση.

Link to comment
Share on other sites

Ισως να ειναι και ετσι

 

προφανως παρασκηνιακα δεν εχεις κανει καμια κινηση σοβαρη σαν διοικηση.

 

Αυτό λέω. Δε θα επιστρέψεις εκεί που θες αν δεν ελέγξεις το παρασκήνιο. Όλα τ΄άλλα έπονται. Δέκα Αγια-Σοφιές να φτιάξεις και 40 Σκόκους να φέρεις αν δεν ελέγχεις το Γουδί και την ΚΕΔ, έχεις κάνει μια τρύπα στο νερό.

Link to comment
Share on other sites

σουρεαλ καταστάσεις. αυτογκολ γεωργέα επικ. κλωτσιά κορδέρο στον πάγκο για σπάσιμο ποδιού. το πέναλτι όλα τα λεφτά. :D

[video=youtube;QLoMZNczDDo]

Link to comment
Share on other sites

παρατηρ'ω ξανά το γκολ που φάγαμε και δεν έχω λόγια, πραγματικά. ακολουθούν 2 δικοί μας τον κάτοχο της μπάλας κι ο Γεας, αντί να πάει στον 2ο επιθετικό, τρέχει κι αυτός προς τον 1ο. τραγικός.

Link to comment
Share on other sites

το πεναλντι ειναι χλωμο βεβαια απο οτι λενε 2 λεπτα μετα εχει ενα καραμπινα και δεν το εδωσε.

 

κορδερ εφαγε 3-4 σφαλιαρες εκει που τον περικυκλωσανε και το κλωτσιδι στον παγκο ηταν σουπερ

 

ο μπρεσε κρεας κρεας αλλα μεσα στην περιοχη τα παστελωνει.

 

γεας οσο ειχε ανασες στην αρχη της χρονιας ολα καλα και τσαλιμια και ασιστ και ππες μπλε μολις κοπηκαν τα πλεμονια ειναι ο χειροτερος.

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο πεταυρακης μου αρεσει θα το ομολογησω.

o μονος που κανει καποιες φιλοτιμες προσπαθειες, αλλα τωρα πρεπει να φυγουμε απο τη λογικη να παιζει ο γεωργεας ή να φερουμε τον κατσουρανη επειδη ειναι αεκαρες και ας φτασουν 40 χρονων. Ελπιζω να επικρατησει η λογικη το καλοκαιρι στις μεταγραφες

Link to comment
Share on other sites

Ματς ροντέο , ζήτημα να παίχτηκαν 20 λεπτά ποδόσφαιρο..Μονο κλωτσιά ,βλαχοβολέ και γενική κακοποίηση του αθλήματος , ίσως ο χειρότερος αγώνας που έχω παρακολουθήσει ποτέ μου..Οι παίκτες μας χείριστοι ποιοτικά , αν και κάποιες στιγμές μέσα μου απορούσα πως γίνεται να παιχτεί μπάλα απο τον οποιοδήποτε σε τετοιες συνθήκες..Για τα επεισόδια , γαύροι πολλοί στα επίσημα και στο πέταλο τους όπως και οι ντουλάπες που βόλταραν με σόμπια στα χέρια και φυσικά συνοδεία μπατσών..ξεφτύλα

 

πς. Στο πέναλτυ (γελάμε) ο κόσμος μας φώναζε έξω έξω στο πλατέλλα για 'διαμαρτυρία'..Παρ'όλη τη γενική σιχαμάρα της ημέρας, εγώ σα μαζοχιστής γούσταρα..Καλή χρονιά να έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Τι εχει παει στραβα σ' αυτη την ομαδα ρε πουστη... Ειναι δυνατον να ζητουσαν να ριξει το πεναλτι εξω; Τοση αγαθομουνιαση;

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ανηκουστο η μαλακυνση δεν εχει ορια

 

ρε με πεναλντι απο την σεντρα τα γαμιολια και μετα τρελιτσα οτι ηταν καθαρο.

Link to comment
Share on other sites

απο τα βιντεακια που ειδα μια χαρα πεναλντυ μου φενεται παντως...

με τη συγκεκριμενη ομαδα θα θελα πιο ξωφθαλμα πραγματα...

 

δυστυχως κι εγω αυτο ειδα:φαση που μπορει να ξεγελασει το διαιτητη. δε το ευχαριστηθηκα.

επρεπε να μην υπαρχει καν επαφη, να ναι κανα δυο τρια μετρα απ εξω, εχοντας ξεκινησει απο καθαρη θεση οφσαιντ ο δικος μας.

κι ολα αυτα στη διαρκεια της αναπαυλας του ημιχρονου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×