Jump to content

12η Αγωνιστική Αιγάλεω-ΑΕΚ 5/1/2014


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Πολεμος θα γινοτανε...και ειναι εντελως αντιφατικο το ''θελω πεναλτυ απο την σεντρα τωρα με τιγρη'' ''θα παρουμε την ΕΠΟ και θα σας γαμαμε ασαλιωτα'' κτλ κτλ κτλ αλλα δεν κανω εφεση για αδικη τιμωρια...γιατι ειναι υπερανω! Σορρυ αυτα τα πραγματα ειναι τρελα ! Και η υποστηριξη στον τιγρη εχει και τα ορια της ρε παιδια....υπνωτισμενοι ειστε? Οκ δεν διακυβεύεται η κατασκευη του γηπεδου με τα να πουμε και ενα ''ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ'' ... ελεος !

Αν ειναι να γινει το γηπεδο θα γινει ...δεν θα αλλαξουν οι μελετες απο τις σκεψεις μας ...

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
sto mualo mas mas fovountai oloi....

k oles tis vlakies tis grafoun ta aekoardosite

 

Αααααααααμπραβο,ψωμακι δεν εχει η κοιλιτσα μας πιπακι θελει η τσουτσουνιτσα μας(ραπ mode on)

 

Στο μιλητο τους εχουμε ξεκωλιασει ολους μεχρι τωρα,το οτι τρωμε ακομα φαπες,αγωνιστικα,εξωαγωνιστικα περναει απαρατηρητο.

 

 

Η ΑΕΚ της νέας εποχής όμως, η ΑΕΚ του Μελισσανίδη, δεν πρόκειται να διεκδικεί κάτι στα δικαστήρια και ξέρει πως τα πάντα κρίνονται στο γήπεδο.

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ

 

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Βιαζεστε πολυ και γραφετε βαριες κουβεντες. Η ΑΕΚ σε ερασιτεχνικη κατηγορια και θελετε να ελεγχει και την ΕΠΟ; Μηπως ειμαστε λιγο ανυπομονοι;

Άλλα ειναι τα σημαντικα και εκει υπαρχει θεμα. Στα παπαρια μας οι τιμωριες με τα Αιγαλεα.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ της νέας εποχής όμως, η ΑΕΚ του Μελισσανίδη, δεν πρόκειται να διεκδικεί κάτι στα δικαστήρια και ξέρει πως τα πάντα κρίνονται στο γήπεδο.

 

Αυτες οι γελοιοτητες μας εφαγαν...ας πει καποιος σε αυτο το μαλακα τον καζαντζογλου οτι η ΑΕΚ τους τρεις βαθμους τους πηρε στο γηπεδο και τους εχασε στα δικαστηρια, οποτε σε καθε περιπτωση γραφει αηδιες.

 

Κι ο Νικολαιδης δεν εκανε εφεση τοτε μετα το Περιστερι και το δικαιολογησε με κατι τετοια ηθικοπλαστικα. Στο τελος βγηκε και κερατας και δαρμενος.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Βρε Ζαστρο για να κανουμε μια εφεση πρεπει να ελενχουμε την ΕΠΟ? Μολις ''παρουμε'' την ΕΠΟ μηπως θα φταιει η παραγκα της uefa και θα περιμενουμε να μπει ο δαιμονιος τιγρης και εκει?

Μα ειναι δυνατον οπως και εσυ λες σε μια ερασιτεχνικη κατηγορια να εχεις γαμησει το συμπαν στα λογια και στην πραξη να χεζεσαι να κανεις μια ΔΙΚΑΙΟΤΑΤΗ εφεση για τα αισχη που ολη η Ελλαδα ειδε?

Πρεπει να ελενχεις την ΕΠΟ για να μην χανεις 3 βαθμους σε ματς που τελειωσε και επεισοδια που ξεκινησαν αυτου που εχασαν?

Το οτι η ΕΠΟ βγαζει τις τιμωριες μας στην κατηγορια που παιζουμε αρρα με την ΕΠΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ πρεπει να τα βαλεις απο τωρα !

Η ΑΕΚ ειναι ΑΕΚ δεν ειναι ερασιτεχνικη ομαδα και ουτε ο τιργης ειναι κανενας σουβλατζης προεδρος !

Την ομαδα και το μεγεθος της δεν την καθοριζει η κατηγορια που παιζει αλλα τα πρωταθληματα η ιστορια και ο λαος της !

 

Αν λοιπον ο τιγρης μας βλεπει σαν ομαδουλα ερασιτεχνικη που ντρεπεται να κανει εφεση γιατι παιζει στην Γ και γιατι δεν ελενχει τους παντες ακομα τοτε πραγματικα εχουμε ΤΡΑΓΙΚΑ μεγαλο προβλημα λεμε που θα φανει στο μελλον και βριστε με οσο θελετε δεν εχω προβλημα...

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Κανενας Μελισσανιδης δε βγηκε να γαμησει με το στομα. Κηδεια σου ειπε οτι εχεις και οταν και εφοσον επιστρεψουμε οπως πρεπει, τοτε θα ενημερωσει πρωτος εκεινους που πρεπει. Καποιοι γλειφτες ομως και ανθρωποι που ζουν απο την ΑΕΚ και οχι ΓΙΑ την ΑΕΚ, μας εχουν ζαλισει τα παπαρια απο το καλοκαιρι με τα ερχομαστε και ποσο γαματοι ειμαστε και ποσο μας τρεμουν οι γαυροι. Αυτα πληρωνει η ΑΕΚ, διοτι με τα πες-πες ο κοσμςο το εφαγε αμασητο, η Ωρα αυξησε 50% τις πωλησεις και ο Κετς τα κλικς, ξεπηδηξανε 5 sites με θεμα αποκλειστικα τα νεα της ΑΕΚ και ουτω καθεξης. Ο Μελισσανιδης γουσταρει το παραμυθι και την κολακεια, ολοι οι χαρτηδες ετσι ειναι. Και ολος ο περιγυρος του ολη μερα του λεει ποσο γαματος ειναι και ποσο τον τρεμουν ολοι, ενω επι της ουσιας δεν ασχολειται κανενας ακομα, ουτε καν ο ιδιος.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Καπως ετσι οπως τα λες ειναι Ζαστρο. Απλα η ενημερωση τα πανηγυρια κτλ ολα προερχοντε απο αυτα τα site και την κωλοφυλλαδα που ανεφερες....! Οταν εγω αντιδραω και ξερναω βλεποντας οτι το ψευτικο κλιμα που πανε να δημιουργησου αυτοι οι ΓΛΥΦΤΕΣ περναει και εδω μεσα εχβ καταβριστει περισσοτερο απο ολους χεχε ! Δεν το βαζω κατω και με καθαρο μυαλο θα σχολιαζω αρνητικα και ΘΕΤΙΚΑ οτι συμβαινει στην ομαδα που αγαπω !

Στραβα ματια δεν κανω σε κανεναν Τιγρη και οτι βλεπω θα λεω ! Ο τιγρης τα ΦΟΥΡΩ κτλ παντως τα ειπε ετσι δεν ειναι? Πηγαινε σε παρακαλω σε θρεντς να δεις τι γραφοτανε εδω μεσα μονο και μονο για μια προταση που ειπε ο τιγρης !

Και το οτι πουλανε τοσο οι ΨΩΡΕΣ και οι ΚΕΤΣΕΔΕΣ παει να πει οτι ο κοσμος φαντασιωνεται απιστευτα με τις μαλακιες που γραφουν σε βαθμο που τις πιστευει και δεν βλεπει καθαρα την πραγματικοτητα.

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Συμφωνω απολυτα στο θεμα υπομονης ουτε παροτρυνα ποτε κανεναν να τον βρισει να τον διωξει κτλ ! Εχει διαφορα το θελω να φυγει με το δεν βγαζω κιχ και οτι και να γινει και κανω το ασπρο μαυρο υπερ του .

Θα ειμουν ευχαριστος σαν ατομο υπερασπιζοντας τον με λυσσα? Δεν θα ειμουν εγω αν το εκανα ρε συ χεχε ! Οπως νιωθω γραφω και αντιδραω ! Σορρυ αν καποια παιδια εχουν φανατιστει τοσο με το μελλον μαζι του και τους στεναχωρω με αυτα που γραφω....!

Ο φοβος μου οτι θα την πατησει η ομαδα που αγαπω για ακομα μια φορα βγαινει ως εμπαθεια στον Τιγρη πολυ απλα διοτι βλεπω απο παντου μια πρωσοπολατρεια και θεοποιηση που πως να το κανουμε δεν στεκει λεμε....!

 

Οταν μειωσε τις τιμες στα διαρκειας και ΠΗΡΑ ως ανεργος ειπα 1000 μπραβο....στο θεμα με τον ΠΑΥΛΗ ειπα 1000 μπραβο ( αν δεν ειναι και αυτο μυθευματα των ΨΩΡΟΚΕΤΣΕΔΩΝ για να τον υμνησουν) ..γιατι μονο οι αρνητικες μου αποψεις για αυτον μενουν?

Α και κατι αλλο. Κανοντας κριτικη στην διοικηση κανω και στον Ντουσαν και στους υπολοιπους οχι μονο στον Τιγρη...τωρα να τους εφερε αυτος γιατι εχει παθολογικη λατρεια μαζι τους δεν φταιω.....

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Κοιτ, εγω προσωπικα, μπορω να κανω πολυ πιο σκληρη κριτικη και χειροτερες μανουρες διοτι ακουγα τα απιστευτα οσο ηταν οι προηγουμενοι τους οποιους στηριζα οσο πληρωναν. Αλλα δεν ειναι της παρουσης να το παιξω ρεβανσιστης και να γραφω χτυπητες ομοιοτητες με τα στερνα του Παππα και τη διοικηση του Σταυρου ας πουμε. Το Δημητρελο δεν τον μετραω καν διοτι ειναι κατι σαν Σηφακης σε παραγοντα.

Τα αρνητικα μενουν και η κριτικη κανει θορυβο, τα μπραβο τα προσπερνανε ολοι. Καλα κανεις και γραφεις τη γνωμη σου και σου εχω πει και σε προσωπικο μηνυμα οτι οσο δεν προσβαλλεις συνομιλητες, εισαι ελευθερος να γραφεις ο,τι θελεις. Οι γραμμες ειναι λεπτες ομως και τα νευρα τεντωμενα και για λογους εκτος ΑΕΚ σε πολυ κοσμο. Και στο θεμα ΑΕΚ, απλως δεν μας παιρνει να καει ο Μελισσανιδης διοτι μετα ειναι το χαος και η ΑΕΚ της καρδιας του Αγγελιδη.

 

Εχεις δικιο ...!

Ειναι ασχημο και το καταλαβαινω ενας κοσμος με τα μυρια προβληματα να περιμενει λιγη χαρα απο την ομαδα του και το μελλον της και εγω να κανω τρολλιες και αρνητικη κριτικη ! Εχεις απολυτο δικιο...!

10 θα βλεπω 2 θα γραφω για αυτο που ειπες και μονο....:-)

Link to comment
Share on other sites

ποιος ασχολειτε ρε με την εφεση

 

διαφορα 15 βαθμους και στον β γυρο ξυλο απο το 1ο λεπτο στο παραρτημα να φαμε -6

 

αστειο να κανει εφεση η ΑΕΚ

 

+- αυτα που ειπε ο ζαστρο με μερικες διαφωνιες περι των προηγουμενων

Link to comment
Share on other sites

Είναι τελείως λανθασμένη η επιλογή για μη άσκηση έφεσης. Όχι τόσο για το ουσιαστικό κομμάτι, όσο σημειολογικά. Και αυτό ισχύει ακόμα και αν παρασκηνιακά τους έχει ήδη διαλύσει και άλλα πολλά που ακούγονται και γράφονται.

Αν κάτι με προβληματίζει μέχρι τώρα στην καινούργια εποχή Μελ, είναι ότι υπάρχει σε πολλά επίπεδα διάχυτος και ισχυρός ο Νικολαϊδισμός κάτι που προσωπικά για μένα αποτελεί καρακόκκινη γραμμή στη σχέση μου με την ΑΕΚ.

Αν κάποιοι φαντασιώνονται ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι μια μικρογραφία της Μπουντεσλίγκα και της Γερμανικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας, λυπάμαι αλλά δε μπορώ να τους ακολουθήσω στην παράνοια τους.

Όλα τα παραπάνω βέβαια δεν αποτελούν δικαιολογία για την απύθμενη βλακεία που διακρίνει μέρος του κόσμου της ΑΕΚ να τσιμπάει ακραία στην κάθε πρόκληση και να χύνει διαχρονικά την καρδάρα με το γάλα όταν πάει να στρώσει το κλίμα στην εξέδρα.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν το εκλαμβανω σαν νικολαιδισμο

 

εγω το εκλαμβανω οτι δεν ασχολουμε με την κατηγορια και λοιπες αηδιες και οτι θα τα πουμε εν καιρο για οτι γινεται στην γαυρο-επο

 

με βαση την παραπανω λογικη εμενα μου φαινεται λογικο να μην θελει να κανει εφεση.

 

τωρα για τα γραφομενα των ΑΡΔ ειπαμε οσοι εχουν μυαλο καταλαβαινουν γιατι γραφονται και τον τροπο που γραφονται.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
ποιος ασχολειτε ρε με την εφεση

 

διαφορα 15 βαθμους και στον β γυρο ξυλο απο το 1ο λεπτο στο παραρτημα να φαμε -6

 

αστειο να κανει εφεση η ΑΕΚ

 

+- αυτα που ειπε ο ζαστρο με μερικες διαφωνιες περι των προηγουμενων

 

Πραγματικα ρωταω και δεν ειρωνευομαι.

Αφου δεν ενδιαφερεται να κανει εφεση γιατι εστειλε 3 νομικους συμβουλους στην εκδικαση της υποθεσης οπου προσπαθησαν με νυχια και με δοντια να μην τιμωρηθουμε? Ας μην εστελνε κανεναν τοτε αφου δεν μας ενδιαφερει η ποινη και ειμαστε large με τους βαθμους κτλ.

Οι 3 αγωνες χωρις κοσμο ουτε αυτο μας ενδιαφερει?

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Οι 2 αγωνες χωρις κοσμο ειναι προβλημα αλλα αυτο δεν θα το γλυτωνες με τιποτα

 

το οτι εστειλε και 45 νομικους δεν μου λεει τιποτα αλλο η πρωτοδικη εκδικαση και αλλο πραγμα η εφεση

 

δεν ειναι θεμα large βαθμων ειναι θεμα οτι σας γραφω στα @@ μου και -3 να μου ριξετε, αυτο το πανηγυρι εχει πολλα επεισοδια και τα σημαντικα δεν ειναι φετος που οτιδηποτε γινεται δεν εχει καμια σημασια.

 

το οτι δεν ελεγχεις την ΕΠΟ το ξερουν και οι πετρες, το οτι αυτην την στιγμη δεν μπορεις να τους κοντραρεις σε κανενα δικαιοδοτικο οργανο το ξερουν και οι πετρες

 

επειδη θελουν σον και καλα οι ΑΡΔ να πουλησουν φυλλα και να παρουν κλικ δεν σημαινει οτι ισχυουν ολα αυτα που γραφουνε

 

η διοικηση θα κριθει εκει που μετραει δηλαδη σε μικροτερο ποσοστο του χρονου και σε μεγαλυτερο ποσοστο του παραχρονου, μεχρι τοτε θα σου κανουν επειδηξη δυναμης (ετσι το βλεπουν αυτοι) και εσυ το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να προετοιμαζεις το εδαφος για τις εκλογες σε 2 χρονια.

 

δεν ειναι αναγκη να συμφωνησουμε με το ζορι το βλεπεις ετσι το βλεπω αλλιως ουτε εγω ειμαι γατακι ουτε εσυ Αεκαρας ουτε το αντιθετο, το οτι καποιος συμφωνει η διαφωνει με αυτα που βλεπει ειναι θεμα αντιληψης των πραγματων.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ναι αδερφε σεβομαι την αποψη σου και την οπτικη γωνια που βλεπεις το θεμα !

Ισως να εχεις και δικιο δεν ειμαι ποτε απολυτος για τιποτα...θα δουμε στην πορεια πως θα παει το καραβι.

Link to comment
Share on other sites

παντως αν ειχαμε κοντοδιοικηση και γινοταν αυτο, περιττο να γραψω τι θα σουρναμε

 

Μέχρι πρότινος ήμασταν μόνο τυφλοί με τον αόρατο, τώρα και μουγκοί λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η φαση ειναι δεν τον αποθεωνω αλλα ουτε και τον βριζω...απλα περιμενω...

Θα τον κρινω σε κανα χρονο αναλογα τι εχει γινει με το γηπεδο και τι κινησεις θα κανει στην Α..

Μπορουσε να μην εχει ασχοληθει καν και να ειμασταν με δημητρελο στην Β...προς το παρον μου αρκει που σκαει στο μπουθ για να δει ΑΕΚ-ζωνιανα...Ξερω η υπομονη μας εχει εξαντληθει αλλα ειναι το μονο που μπορουμε να κανουμε..αν σε 2 χρονια ειμαστε ακομα μπουρδελο μαζι σας παμε να τον φαμε το μουνι να φερουμε πισω τον καυλιαρη το σιρχαουζ....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΕΠΙΜΕΝΩ(γεια σου δασκαλε)...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω αυτούς μια χαρά θα τους πηδήξει ο Μελ καθώς έχει το μαρούλι δηλαδή τον ΟΠΑΠκαι δεν νομίζω πως πρέπει αυτό να μας απασχολεί. Σε δύο χρόνια θα χουν αλλάξει όλα. Ακόμα και ο προγραμματισμός του χρόνου καλός είναι. Το βασικό είναι το εξής ένα: ΓΉΠΕΔΟ

Link to comment
Share on other sites

Ήδη, άναψε η φωτιά με την τραβηγμένη και εντελώς άδικη τιμωρία σε βάρος της ΑΕΚ, με συνέπεια να παραιτηθεί(!!!) ο νομικός σύμβουλος της ΕΠΟ Κουρίδης, που θεωρείται και είναι ένας από την τρόικα που εδώ και χρόνια έχει τον πρώτο λόγο στην ποδοσφαιρική ομοσπονδία. Το απίστευτο να φύγει από την ΕΠΟ ο Κουρίδης, το ανέφερε ήδη χθες Παρασκευή στο Δ.Σ. ο πρόεδρος Σαρρής.

Το πιο... ανησυχητικό είναι ότι παρά την «παράκληση» που έγινε στον Μελισσανίδη να κάνει έφεση με τη βεβαιότητα ότι η ποινή της ΑΕΚ θα μειωθεί, ο τίγρης αρνείται! Δεν θέλει η ΑΕΚ να κάνει έφεση για να μη νομιμοποιήσει την παράνομη απόφαση σε βάρος της.

Το μήνυμα του Μελισσανίδη, που για πρώτη φορά στα 45 χρόνια που ασχολείται διοικητικά με το ποδόσφαιρο είναι τόσο εξοργισμένος, είναι ένα: «Η ΑΕΚ δεν θέλει βοήθεια. Αυτοί που έχουν τη θεσμική ευθύνη να βοηθήσουν το ποδόσφαιρο, να κάνουν τη δουλειά τους, διαφορετικά να φύγουν από τα πόδια μας, γιατί αν δεν φύγουν θα τους διώξω εγώ».

 

apodytiriakias.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×