Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (11η αγ.): 24/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Χαμένα τα χει. Γιατί ξέρει ότι αυτή ήταν η ευκαιρία του και την χάνει.

Στον βάζελο πέραν όλων των άλλων ήταν γκαντέμης γιατί τον πέτυχε σε πολύ κακή κατάσταση και σε μας τα σκάτωσε. Αυτές ήταν οι ευκαιρίες του, τώρα το πρόγραμμα έχει επιστροφή σε καμιά Ξάνθη κτλπ. Εκτός αν τον μαζέψει κανά ΑΠΟΕΛ; Ίσως...

Στην Κυπρο παντως δεν εχουν καλη γνωμη για την παρτη του...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις θεμα στα αποδυτηρια, προσπαθεις με τρικ να τους πιαεις στο φιλοτιμο. τους βγαζεις σεντρα με τον βαζελο και σημερα μετα απο 2 ηττες βγαινεις και λες για αδιαφορους παικτες λες και εισαι στα πετρινα χρονια. Ηρθες σε πρωταθλητες και φερεσαι σαν να εισαι στους μικρομεσαιους .

Αντε αδεισε την γωνια οπως ο αλλος που παραιτηθηκε στο ημιχρονο και μετα ελεγε οτι τον εδιωξαν για να παρει την αποζημιωση

 

Αρε Καλαματιανε πους μας τομ φορτωσες

που πιπιλιζες τον φιλαθλο οτι ειναι ικανος για την πρωταθλητρια

Καλο θα ηταν να φυγει κ ο Καλαματιανος.

Link to comment
Share on other sites

Μονο που αυτη εχει κ ενα κυπελλο uefa..πλην των αλλων μικρων διαφορων...

 Απλα θελω να πω οτι δεν εχει σημασια ποσα πρωταθληματα εχει μια ομαδα, αλλα τι κανει τωρα. 

Link to comment
Share on other sites

Stamatis Voulgaris
4 λεπτά ·
Επειδή έχετε γαμηθεί όλοι με τον Ουζουνίδη... Είσαι ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ, είσαι πρωταθλητής. Μέχρι το 70' πατάς τον κώλο σου, αλλά στα τελευταία 20' βάζεις τα πόδια στη φωτιά και διεκδικείς να γυρίσεις στο ματς... Για εξήγησέ μου το αυτό...
Αν η ΑΕΚ ψάχνει εξιλαστήριο θύμα, ας διώξει τον Ουζουνίδη (λες και τότε όλα θα διορθωθούν). Αν θέλει να έχει συνέχεια κάποια στιγμή, ας πάρει αποφάσεις που δεν έχει ξαναπάρει.
ΥΓ: Μετά την επίσκεψη Μελισσανίδη στα Σπάτα, δύο ήττες. Τους είπε ο Ουζουνίδης να γυρνάνε τη μπάλα μόνο πίσω, να παίζουν με τη φωτιά, να μην βγαίνουν πρώτοι στη μπάλα και να κωλοβαράνε ενώ είναι πίσω στο σκορ... Εννοείται πως και ο προπονητής, έχει τεράστιες ευθύνες. Αλλά ίσως είναι καλύτερα να φύγουν κάποιοι άλλοι αυτή τη φορά.

 

δεν θελω να βρισω .... θα κρατησω το επιπεδο 

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το φρούτο;

 

Επίσης ποιοι είναι αυτοί που κατ εκείνον πρέπει να φύγουν;

Link to comment
Share on other sites

Akoma na vgalei anakoinosh o dhmatos g to poso kakentexeis kai axaristoi eimaste pou krazoume thn omada kai ton proponhth pou mas ekanan yperhfanous....

Link to comment
Share on other sites

γιατι να βρισεις. ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ ΡΕ.. ΓΑΜΗΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗ... ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΕΙ ΠΕΙ.. ΠΑΙΞΤΕ ΣΑ ΜΠΑΡΤΣΑ.. ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΝΤΙ ΒΙ ΝΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΕ QLED 8K TΕΛΕΟΡΑΣΗ.. ΤΙ ΤΕΛΕΤΕ?

VCD θα ήταν, γι αυτό παίζουν δέκα ταχύτητες κατω

Link to comment
Share on other sites

Κράζουν τους παίχτες αρδ και Ουζουνίδης αλλά κανείς δεν έχει τ' αρχιδια να πει σε ποιον αναφέρεται.

 

Το μουνι της μάνας σας σε κάθε περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι ο άνθρωπος που λαμβάνει τις αποφάσεις στο club δεν τον έχει αναγκάσει ακόμα να παραιτηθεί.

 

Προφανως γιατι κανει αυτα για τα οποια τον προσελαβε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντουσκο style μετα τον αποκλεισμο απο Ακρατητο

Θρασύβουλα... είχε δώσει και νούμερο τότε (5), αλλά μόνο ο καημένος ο Άρτσε την πλήρωσε :(

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο απο ολα, ειναι πως ενω κανονικα επρεπε να εχω τρελαθει κ να ψαχνομαι για το αν θα παμε χολιντει καθομαι κ ασχολουμαι με το αν θα γινει το ματς της μποκα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο απο ολα, ειναι πως ενω κανονικα επρεπε να εχω τρελαθει κ να ψαχνομαι για το αν θα παμε χολιντει καθομαι κ ασχολουμαι με το αν θα γινει το ματς της μποκα.

Είσαι κι εσύ πάνω-κάτω της γενιάς μου, έχεις και όμορφα πράματα να ασχοληθείς τώρα, μάλλον κάτι αλλάζει οριστικά... και δεν είναι απαραίτητα κακό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν είδα το παιχνίδι για προσωπική μου προστασία.

 

Ξέρουμε τι ωρα παίζουμε την Τρίτη να κανονίσω κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κι εσύ πάνω-κάτω της γενιάς μου, έχεις και όμορφα πράματα να ασχοληθείς τώρα, μάλλον κάτι αλλάζει οριστικά... και δεν είναι απαραίτητα κακό.

Κοίτα εδώ κουβέντες 5 μήνες μετά από πρωτάθλημα μετά από 23 χρόνια. Ούτε βαλτοί να τανε κάποιοι δεν θα κάνανε τέτοια εγκλήματα...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα ειναι απλα ..φταιει ο Μοραν και ο Αινταρεβιτς , ο τσοσιτς που δεν γουσταρει και νευριαζει , Ο Λιβαγια που τον πληρωσαμε ενω ξεραμε τι φαση ειναι ..ο Σιμοες που πρεπει να φυγει και ο Πονσε που ειναι δανεικος και δεν γουσταρει ...

Και μετα ηρθαν οι μέλισσες

 

Απο τους 11 που ξεκινησαν σημερα να ΜΑΣ πει αν εχει @@ ποιοι ειναι αυτοι που δεν γουσταρουν .. Αν ειναι πανω απο 5 παικτες πάλι αυτος φταιει που τους εβαλε  

Link to comment
Share on other sites

34 και να περιφέρεσαι στα ξενοδοχεία είναι λίγο παθέτικ πάντως. Δηλαδή περνάνε και τα χρόνια. Το πρόβλημα είναι οι σημερινοί 25αρηδες και γιατί δεν πάνε. Γιατί φτιάχνουμε γήπεδο θα πει κάποιος. Ναι αλλά.

 

Δεν ξέρω, εγώ δεν είμαι Ζεν αλλά από την άλλη δεν υπάρχει κι ελπίδα για κάτι καλύτερο. Κάποτε έλεγες α ρε πουστη θα έρθει ο Τίγρης και θα σας γαμησουμε τις σπληνες. Βλακωδως έστω. Τώρα τι να πεις που ο Τίγρης που περιμέναμε τόσα χρόνια απεδείχθη μουφα;

 

Ίσως είναι μια ευκαιρία να απαλλαχθεί η ΑΕΚ από όλα τα σκατα του παρελθόντος της. Απ' την άλλη βέβαια, η διάλυση είναι κάτι που μπορεί να έρθει τόσο μα τόσο εύκολα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

γιατι να βρισεις. ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ ΡΕ.. ΓΑΜΗΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗ... ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΕΙ ΠΕΙ.. ΠΑΙΞΤΕ ΣΑ ΜΠΑΡΤΣΑ.. ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΝΤΙ ΒΙ ΝΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΕ QLED 8K TΕΛΕΟΡΑΣΗ.. ΤΙ ΤΕΛΕΤΕ?

 

Ξηλώθηκε Μπλάκ Φράιντει το αφεντικό ?  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Το 70% του ΚΜ περιμένει εξηγήσεις από το 30% για τη σημερινή ξεφτίλα

Τι ακριβως θες; Τα εγραψα πριν το ματς οτι η ομαδα ειναι σε νιρβανα. Τι παραπανω να πουμε δλδ;

Link to comment
Share on other sites

Και η Λας παλμας που αλλαξε προπονητη και πηρε τον τεραστιο Ερερα τρωει 3μπαλο απο την Καντιθ .. μαλλον και εκει τα τσογλανια που δεν παιζουν φταινε .. και βασικος ο Τσινο

Link to comment
Share on other sites

Και η Λας παλμας που αλλαξε προπονητη και πηρε τον τεραστιο Ερερα τρωει 3μπαλο απο την Καντιθ .. μαλλον και εκει τα τσογλανια που δεν παιζουν φταινε .. και βασικος ο Τσινο

 

Eχουν φορουμ αυτοι να μπω να τους πω οτι δεν πειραζει τουλαχιστον τωρα βλεπουν μπαλα;

Link to comment
Share on other sites

Η φετινη πορεια της ομαδας ειναι αποφασισμενη,μην χολοσκατε.Στα βραχια!και ουζουνιδης μεχρι να πεθανει ο χαιλαντερ.

Link to comment
Share on other sites

Eχουν φορουμ αυτοι να μπω να τους πω οτι δεν πειραζει τουλαχιστον τωρα βλεπουν μπαλα;

Εχουν ...μειωσε ο τιμιος Πεκχαρτ που μαλλον θελει να παιζει 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Απόψε είμαι ευχαριστημένος. Κι ο Μάνταλος έπαιξε, κι ο Μπακάκης έπαιξε, κι ο φίλαθλος θα γίνει Πρόεδρος και θα μπορέσει να φάει νόμιμα τα λεφτά του CL. Πλέον δεν χαλιέμαι για τίποτα. Προτιμώ το μπάσκετ και για αυτό έχω διαρκείας εκεί, όπου υπάρχει ένας τίμιος άνθρωπος, προσπαθεί όσο μπορεί, η ομάδα έχει μία άλφα πρόοδο, παρά τα σούργελα στην ΠΑΕ, όπου τρώνε με χρυσά κουτάλια, σε ρίξανε στην Γ με το έτσι θέλω και το παίζουν ιστορίες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×